FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

koeficijent
Postovi: 230
Pridružen/a: 31 okt 2020, 15:55
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la koeficijent » 04 maj 2024, 22:49

arminz je napisao/la:
04 maj 2024, 22:41
@koeficijent
slicno se moze rec i za Fratessija, dobar igrac kad ganjamo rezultat i treba napunit 16. Kada zelimo kontrolisat tempo totalno nebitan.

Inzaghi se zayebavo veceras, kreno sa 7 rezervnih igraca i kad je vidio da gubimo umjesto da ubaci prvotimce da se okrene, on ubacuje jos 4 rezervna igraca
Za Frattesija sam pisao da bi bolji bio na boku. Ima fizikalije, osjećaj za prostor, završnicu, defanzivu će puno lakše popraviti nego igru s loptom.
Nema ga nigdje u posjedu.
GeriOldman je napisao/la:
04 maj 2024, 22:42
**** li vam puštanje tekmi majku žabarsku
Marotta zna da uzimaju bodove Juveu i Milanu, za nas osiguro 6b sljedeće sezone. :cool:

Šalu na stranu, sramotan poraz s obzirom kakvo je stanje na dnu.
Ako nas već ne zanimaju nikakvi rekordi ni pobjede, neka svi koji će igrati na euru idu na godišnji.

miki09
Postovi: 451
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la miki09 » 04 maj 2024, 22:59

Najlosija utakmica u sezoni, tacno se vidjelo da igrace nije briga. :mrgreen:

Mada ne mozes im nista ni reci, vecina ih vjerovatno vec sad razmislja o euru ili zasluzenom odmoru.

GeriOldman
Postovi: 1961
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 04 maj 2024, 23:31

koeficijent je napisao/la:
04 maj 2024, 22:49
arminz je napisao/la:
04 maj 2024, 22:41
@koeficijent
slicno se moze rec i za Fratessija, dobar igrac kad ganjamo rezultat i treba napunit 16. Kada zelimo kontrolisat tempo totalno nebitan.

Inzaghi se zayebavo veceras, kreno sa 7 rezervnih igraca i kad je vidio da gubimo umjesto da ubaci prvotimce da se okrene, on ubacuje jos 4 rezervna igraca
Za Frattesija sam pisao da bi bolji bio na boku. Ima fizikalije, osjećaj za prostor, završnicu, defanzivu će puno lakše popraviti nego igru s loptom.
Nema ga nigdje u posjedu.
GeriOldman je napisao/la:
04 maj 2024, 22:42
**** li vam puštanje tekmi majku žabarsku
Marotta zna da uzimaju bodove Juveu i Milanu, za nas osiguro 6b sljedeće sezone. :cool:

Šalu na stranu, sramotan poraz s obzirom kakvo je stanje na dnu.
Ako nas već ne zanimaju nikakvi rekordi ni pobjede, neka svi koji će igrati na euru idu na godišnji.
Nadam se. Ozbiljan sam. Sve ostalo je užasno. Ovakvim pristupima nikad pobjedničkog mentaliteta.
1921

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25700
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 06 maj 2024, 17:16

koeficijent je napisao/la:
04 maj 2024, 21:57
Dumfries čitavu sezonu osim incidenta s Theom ništa korisno nije napravio. Jedan dobar potez pa tri loša. Nije bez razloga zamjena Darmianu. Ali nema adekvatne zamjene za pristojnu cijenu na tržištu.
"Zamjena" Darmianu je bio na nekim utakmicama (7 manje od Darmiana startao,neda mi se provjeravat koliko puta je Darmian ispred njega startao na beku) uglavnom zbog propuštenih mjesec dana zbog ozljede i onda nakon toga jer je igrao iako nije bio 100 posto zaliječen.
Then, Dumfries also addressed the fact that he is not always a starter for Inter. “I’ve always read a lot of stories about it,” he said.

“But the truth is, I had an injury that had been causing me problems for a long time,” he continued.

“It’s a hamstring injury. The one I picked up against Atalanta.”

“I continued playing,” Dumfries noted. “Which actually caused me some problems.”

“It wasn’t smart of me to continue playing with that injury.”
Hamstring traži mirovanje. Ne znam zašto uopće igra ove preostale utakmice. Krajnje je vrijeme da se Buchananu daju ozbiljne minute da vidimo gdje je.
arminz je napisao/la:
04 maj 2024, 22:41
slicno se moze rec i za Fratessija, dobar igrac kad ganjamo rezultat i treba napunit 16. Kada zelimo kontrolisat tempo totalno nebitan.
Da. Valjda tu Zielinski donese što je potrebno. Frattesi je top kao joker sa klupe.



Inače:
Inter website says 150k people have requested to be made aware when tickets are on sale for the Lazio game.
:tokralju:

koeficijent
Postovi: 230
Pridružen/a: 31 okt 2020, 15:55
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la koeficijent » 10 maj 2024, 20:21

SiamoNoi je napisao/la:
06 maj 2024, 17:16
"Zamjena" Darmianu je bio na nekim utakmicama (7 manje od Darmiana startao,neda mi se provjeravat koliko puta je Darmian ispred njega startao na beku) uglavnom zbog propuštenih mjesec dana zbog ozljede i onda nakon toga jer je igrao iako nije bio 100 posto zaliječen.
Evo nam večeras opet Darmiana na boku, zimus sam najavio da Buchananov dolazak nema logike i da će biti bačene pare.

A uživati ćemo i u Arnautovićevim majstorijama.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.