FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 24 avg 2023, 16:18

Napokon da se rijesimo jednog od najbeskorisnijih igraca kojeg sam u zivotu vidio. Nit klasicni napadac nit krilo, ima visinu, a igra glavom i skok nula, asistiranje takodjer nista bolje, trci kao da po iglama hoda...uzas...

Ne znam kako ce se pokazati ove novajlije ali nakon dugo dugo godina vjerovatno necemo imati potpuno beskorisnog igraca u ekipi, svi su upotrebljivi sto je i bio cilj sudeci po onim inzagijevim izjavama da na svakoj poziciji zeli manje vise podjednak kvalitet i kad su rezerve u pitanju.

Ovaj mercato sto se tice ulaznih transfera pogotovo ako dodje pavard, ce se moci ocijeniti jako dobrim. Kad su u pitanju izlazni transferi ja mislim jedno od boljih ljeta u novijoj historiji kluba samo na racun skarta kojeg smo se uspjeli rijesiti. Dalbert, lazaro, gaglia, correa :wave:

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la TheTruth34 » 24 avg 2023, 19:19

Prava stvar, ne može bolje, riješio si se Argentinske prevare, a dobio igračinu u vidu Alexisa. Sjajno odrađeno, bravo...
Napokon smo se svih kloceva u ekipi riješili, fino se pojačali, nema razloga da se ne proslavi treća zvijezdica pri završetku sezone.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 24 avg 2023, 19:38

TheTruth34 je napisao/la:
24 avg 2023, 19:19
fino se pojačali, nema razloga da se ne proslavi treća zvijezdica pri završetku sezone.
Ako Sommer i Thuram/Arnautović ne flopaju trebalo bi biti
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 24 avg 2023, 19:40

Druga
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 25 avg 2023, 16:15

gledam ovu sliku Corree sa salom Marseillea i jos ne mogu da vjerujem
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Omerbavarac » 26 avg 2023, 17:26

Pavard je danas izostao sa treninga Bayerna tako da je vjerovatno u nekom procesu prelaska u Inter.
Vjerujem da je to zavrseno do ponedjeljka navecer.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

ElPrincipe
Postovi: 481
Pridružen/a: 07 feb 2022, 20:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la ElPrincipe » 27 avg 2023, 18:27

Daj Boze da se ovo sa pavardom zavrsi do kraja merkata tuhel zapeo neda mu da ide a ovaj zapeo hoce da ide i tako ce nas razvuc do kraja i ostacemo bez stopera

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 27 avg 2023, 18:33

A valjda imaju neki rok koji su dogovorili sa upravom bayerna da se ne ceka bukvalno zadnji dan. Ne vjerujem da nas bayern vuce za nos jer imamo poprilicno dobar odnos sa njima, tako da se nadam da smo barem dogovorili taj neki okvirni rok u kojem se udara pecat na cijelu ovu pricu.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 29 avg 2023, 13:46

Danas bi trebala zavrsiti sapunica za Pavarda i on bi trebao biti novi igrac Intera. Veceras mozda vec bude u Milanu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 29 avg 2023, 14:30

slika
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

ElPrincipe
Postovi: 481
Pridružen/a: 07 feb 2022, 20:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la ElPrincipe » 29 avg 2023, 14:31

Bas upravo citam svi objavljuju da je gotova stvar ajd da se i ta saga vise zavrsi nadam se da ce pavard opravdat ocekivanja i biti top pojacanje

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 29 avg 2023, 14:44

Napokon. :clap: Ucrvali smo se cekajuci. Bastoni lijevo, pavard desno :beba: :tokralju:


Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Romagnoli13 » 29 avg 2023, 15:31

Pavard nije nikad igrao RCB ili sam nešto propustio? Realno Darmian je tu lani bio odličan(neočekivano). Tako da sa Pavardom se nema šta izgubiti. Malo više plaćen ali Bože moj. Takvo je tržište.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 29 avg 2023, 15:42

Romagnoli13 je napisao/la:
29 avg 2023, 15:31
Pavard nije nikad igrao RCB ili sam nešto propustio? Realno Darmian je tu lani bio odličan(neočekivano). Tako da sa Pavardom se nema šta izgubiti. Malo više plaćen ali Bože moj. Takvo je tržište.
U Bayernu je pola utakmica igrao beka a pola utakmica štopera ali problem je što ga trener želi na beku a on se osjeća kao štoper i tu želi igrati. Tako da bi mu ova RCB pozicija kod nas trebala biti savršena jer zahtjeva posjedovanje skilla i od štopera i beka, kao što i Bastoni ima lijevo.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
obagol
Postovi: 964
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la obagol » 29 avg 2023, 16:16

Dolazak Pavarda je najjaci Interov mercato potez zadnjih 10 godina sigurno. Dovesti standardnog igraca Bayerna je strasan potez, to dize rejting klubu ali donekle i cijeloj ligi. Ogromno internacionalno iskustvo, velik broj osvojenih trofeja, jos uvijek dosta mlad i povrh svega profil igraca koji nam je nedostajao. Top!

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 29 avg 2023, 16:49

Usudio bih se reći upgrade u odnosu na Škriniara i pri tome godinu mlađi. Jedino golmana nismo adekvatno zamijenili ovo ljeto, pretpostavljam da ćemo to odraditi narednog.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la soccerfan » 29 avg 2023, 19:35

Biscione je napisao/la:
29 avg 2023, 16:49
Usudio bih se reći upgrade u odnosu na Škriniara i pri tome godinu mlađi. Jedino golmana nismo adekvatno zamijenili ovo ljeto, pretpostavljam da ćemo to odraditi narednog.
Slažem se. Nije mi jasno sto po Livakovica nismo išli?
Nije ga Fener nešto puno platio damo neznam Plata kolika mu je
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 29 avg 2023, 19:45

soccerfan je napisao/la:
29 avg 2023, 19:35
Slažem se. Nije mi jasno sto po Livakovica nismo išli?
Nije ga Fener nešto puno platio damo neznam Plata kolika mu je
Da, ili eto Trubin s kojim smo bili u kontaktu, mogao se dovest za 15-16 mil. (bez procenta buduće prodaje) a naši se cjenkali u 3 mil. a realno talentovanijeg golmana za te pare nećemo nać ni naredno ljeto. A Livaković otišao ako se ne varam za 7 mil. pa bolje da smo njega nego Sommera, kratkoročno možda ne bi bili ništa slabiji a dugoročno bi imali riješeno golmansko pitanje.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 29 avg 2023, 19:52

Zato sta ce na zimu ili ljeto doci vjerojatno onaj golman iz Brazila, Bento.



Kakav as :mrgreen:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 29 avg 2023, 20:32

Kakav entuzijazam brat pokazuje. Gledam sad klip izlazi iz auta da pozdravi navijace samo sto ne zaplace. Izgleda da je bas zelio ovaj transfer i da mu je pao ogroman teret s ledja... :)

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.