Milan Đurić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Milan je nas...

Drugi napadac
140
39%
Treci napadac
135
37%
Cetvrti napadac
32
9%
Prolazno rjesenje
55
15%
 
Ukupno glasova: 362

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Claus » 19 feb 2015, 15:37

Prva asocijacija na ovog momka je ona maestralna partija za mladu, kada smo odigrali 4-4 sa vrlo snažnom Njemačkom na Koševu, a on postigao tri gola i čini mi se asistirao za četvrti. Odmah se vidjelo da u njemu leži potencijal i da će prije ili kasnije zaigrati u svetom dresu.

Protiv Juventusa je zaista odigrao briljantan meč, cijelo vrijeme je predstavljao najveću opasnost za gol protivnika. Dugo nisam vidio da odbrana Stare dame toliku muku muči protiv jednog hajmo reći "anonimusa". Skoro svaki duel je išao u Milanovu korist, zahvaljujući prije svega odličnom građenju i pozicioniranju.

Samo neka tako nastavi i čeka ga svijetla budućnost. :thumbup:

Avatar
bhsport
Postovi: 11313
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la bhsport » 19 feb 2015, 15:40

Virtu4l je napisao/la:Produženje ugovora sa Cesenom? Zar bi to bilo pametno?
Eto produzio je, koliko je pametno vidjet cemo, samo da ostane u Seriji A.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la FaraonTM » 19 feb 2015, 15:45

bhsport je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Produženje ugovora sa Cesenom? Zar bi to bilo pametno?
Eto produzio je, koliko je pametno vidjet cemo, samo da ostane u Seriji A.
Ma ne mora biti nužno loše, on ako se pokaže do kraja on će vjerovatno otići u bolji klub (ako Cesena ispadne) a usput će još i sam klub zaraditi nešto novca jer je Milan potpisao novi ugovor.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24524
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: Milan Đurić

Post Postao/la Goalgetter » 19 feb 2015, 16:06

Da je bilo boljih ponuda ne bi produzio. Imao je nekoliko ponuda iz Serie B, te iz Inter Bakua cini mi se, ali slabo je to bilo, a godinama je vezan za Cesenu.

Ukoliko on nastavi zabijati mislim da bi mogao ostvariti transfer u neki klub u Seria A.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Dado » 19 feb 2015, 16:31

Ako Cesena bude igrala kao sa Juventusom ostatak sezone, opstanak im je siguran. Inace cini se da su nanjusili lovu u Djuricu pa s toga i produzenje ugovora. Nesumnjam da ce Djuro igrati u Serie A i iduce sezone, bilo sa Cesenom ili bilo kim drugim

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: AW: Milan Đurić

Post Postao/la Husika » 19 feb 2015, 16:40

Da je ikad dobio poziv u A repku i zaigrao ne bi imao problema sa transferom u neku od liga 5, svakoj ekipi treba napadac njegovog profila...
Odigrati onakav mec protiv Svaba i ne biti nagradjen utakmicom A repke moglo se desiti samo u eri "Ere Ojdanica iz Vozuce" !!!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24524
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Goalgetter » 19 feb 2015, 22:17

slika

Close enough.. :hmmmmm:

harixs
Postovi: 1687
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la harixs » 19 feb 2015, 22:40

Goalgetter je napisao/la:slika

Close enough.. :hmmmmm:
ni blizu..
Husika je napisao/la:Da je ikad dobio poziv u A repku i zaigrao ne bi imao problema sa transferom u neku od liga 5, svakoj ekipi treba napadac njegovog profila...
Odigrati onakav mec protiv Svaba i ne biti nagradjen utakmicom A repke moglo se desiti samo u eri "Ere Ojdanica iz Vozuce" !!!
A inace je briljiro poslije one utakmice jedno godinu i po dana, al znao si ti da ce on jednog dana bljesnut... :rol:

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Husika » 19 feb 2015, 22:50

harixs je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:slika

Close enough.. :hmmmmm:
ni blizu..
Husika je napisao/la:Da je ikad dobio poziv u A repku i zaigrao ne bi imao problema sa transferom u neku od liga 5, svakoj ekipi treba napadac njegovog profila...
Odigrati onakav mec protiv Svaba i ne biti nagradjen utakmicom A repke moglo se desiti samo u eri "Ere Ojdanica iz Vozuce" !!!
A inace je briljiro poslije one utakmice jedno godinu i po dana, al znao si ti da ce on jednog dana bljesnut... :rol:
Ja ne fulam nikad :cool:

A pogurao ga je tvoj ideolog , nema dalje, isti tretman kao Sunjic, Hadzic, Tinky, Avdija , udarni termini uvijek, izlozba medijima "par excellence" ...
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la FaraonTM » 19 feb 2015, 23:14

Goalgetter je napisao/la:slika

Close enough.. :hmmmmm:
Identični :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la calcio » 19 feb 2015, 23:24

Sta je Terkes radio nijemcima u Zenici kada smo ih razvalili sa 5:1... ;)
Mlade reprezentacije su ipak mlade reprezentacije, tekma protiv Juventusa mnogo vise govori o Djuricu kao igracu nego to sto je zabio mladim svabama tri gola.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Milan Đurić

Post Postao/la SjeverniVjetar » 19 feb 2015, 23:25

Đurića sam gledao prije nekoliko sedmica, kada sam bio u Italiji, a protiv Juventusa ga je gledao Gilli, otkrio nam je Baždarević, kojem je pomoćnik potvrdio sve ono što je on već znao.

- Đurić konstantno vrši presking na posljednju liniju protivničke odbrane, trči, bori se, a zna zadržati loptu i tako omogućiti veznjacima da se približe. Radi prljav posao za ekipu i omogućava svojim suigračima prilike za gol, a protiv Juventusa je i sam postigao jedan, što mu je svakako nagrada za njegovo zalaganje i borbenost, kaže nam Meša, koji će sigurno ovom napadaču pružiti priliku za dokazivanje u A selekciji.

- Ne mogu zatvoriti oči pred njim i njegovim igrama. Sigurno ga neću ignorisati, tvrdi Baždarević, koji će uskoro i završiti svoje putovanje po Evropi, kako bi se napokon mogao posvetiti terenu.

Evo Mesa o Djuricu, 99% ce biti pozvan. I ta dilema je izgleda rijesena :thumbup:

soko
Postovi: 3790
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la soko » 19 feb 2015, 23:29

Husika je napisao/la:
harixs je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:slika

Close enough.. :hmmmmm:
ni blizu..
Husika je napisao/la:Da je ikad dobio poziv u A repku i zaigrao ne bi imao problema sa transferom u neku od liga 5, svakoj ekipi treba napadac njegovog profila...
Odigrati onakav mec protiv Svaba i ne biti nagradjen utakmicom A repke moglo se desiti samo u eri "Ere Ojdanica iz Vozuce" !!!
A inace je briljiro poslije one utakmice jedno godinu i po dana, al znao si ti da ce on jednog dana bljesnut... :rol:
Ja ne fulam nikad :cool:

A pogurao ga je tvoj ideolog , nema dalje, isti tretman kao Sunjic, Hadzic, Tinky, Avdija , udarni termini uvijek, izlozba medijima "par excellence" ...
Vrsajevic. :kafa:
Ljevakovic aka Zvijer. Ovaj je bolji od Salihovica itd itd
Ti i Calcio mozete pod ruku...

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la bvb » 20 feb 2015, 14:13

SjeverniVjetar je napisao/la:Đurić konstantno vrši presking na posljednju liniju protivničke odbrane, trči, bori se, a zna zadržati loptu i tako omogućiti veznjacima da se približe. Radi prljav posao za ekipu i omogućava svojim suigračima prilike za gol, a protiv Juventusa je i sam postigao jedan, što mu je svakako nagrada za njegovo zalaganje i borbenost, kaže nam Meša, koji će sigurno ovom napadaču pružiti priliku za dokazivanje u A selekciji.
:thumbup:

Milina je procitati ovakav (svojstven normalnim trenerima) komentar igre. :D

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24524
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Goalgetter » 20 feb 2015, 14:24

http://www.***/news/8372/reprez ... ID=HP_HN_1

Edin Džeko je za mene, jedan od najboljih napadača Evrope i volio bih zaigrati s njim u tandemu u dresu reprezentacije

Milan Đurić produžio je ugovor sa Cesenom do 2018, objavio je italijanski klub na svojoj službenoj stranici. Svega nekoliko dana nakon pogotka i asistencije protiv Juventusa, stigao je i novi ugovor, a Đurić nam je priznao kako je izuzetno sretan.
Uostalom, Cesena ga je otkrila još 2006. u San Marinu, a u tri sezone igrajući za ovaj tim (od 2007-2010) postigao je osam pogodaka u 73 nastupa. Tada je Cesena igrala u nižim ligama, a Đurić je bio na posudbama u Ascoliju, Crotoneu, Cremoneseu, Trapani i Cittadelli, a pred početak ove sezone vratio se ponovo u Cesenu, gdje je napokon dobio pravu priliku za dokazivanje i to u Seriji A.

Ispunio je nekoliko snova, ali to ne znači da ne sanja i dalje. Jedan od njih je i dres reprezentacije BiH. Selektor Mehmed Baždarević ga je već gledao, a poslao je i pomoćnika Stéphanea Gillija na meč protiv Juventusa i gotovo sigurno će dobiti poziv u A selekciju već za sljedeći meč.

- Znam da me je selektor gledao i nadam se da je zadovoljan mojom igrom. Mogu zadržati loptu, boriti se sa stoperima, pomoći veznom redu i igram za ekipu, objašnjava nam Đurić, ono što je Baždarević već vidio na njegovim utakmicama.

- Igram 80 posto za ekipu, a 20 za sebe. Međutim, ako ekipa igra za mene, kao što je to bilo u mladoj reprezentaciji, mogu i davati golove, iako znam da u BiH to radi Edin Džeko. Za mene, on je jedan od najboljih napadača Evrope i volio bih zaigrati s njim u tandemu u dresu reprezentacije, riječi su igrača, kojeg ćemo sigurno gledati u dresu A tima.

- Kada me Jagodić (Vlado, op. a) pozvao u mladu selekciju BiH nisam se mnogo dvoumio. Odmah sam prihvatio poziv. Svidjela mi se atmosfera, igrači, sve..., i moj san je bio i ostao da zaigram za A selekciju BiH. Kada je selektor bio Safet Sušić nisam bio blizu ekipe, iako sam se potajno nadao da bih mogao dobiti poziv. Međutim, kad imaš neki san i neki cilj, onda si strpljiv i radiš sve da ti se taj san i ispuni, kaže nam napadač Cesene, kojem se proteklih dana ostvaruju mnogi snovi.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Principatus » 20 feb 2015, 14:52

Ne mogu docekati da ovaj momciluka zaigra za reprezentaciju. Steta sto Hajrovic upravo prolazi losu fazu, i sto nam fali desno krilo, jer bi volio vidjeti kako bi izgledalo da ima Pjanica/Vrancica/Stilica iza sebe, a po strani Salihovic/Lulic/Visca. Mislim da Milan u jednoj jacoj ekipi moze mnogo vise.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Cartman
Postovi: 29472
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Cartman » 20 feb 2015, 15:20

Kardinalna greska saveza sto su zaposlili Bazdarevica, koliko su samo potrosili na troskove putovanja, za Papketa je bila dovoljna karta Pariz-Sarajevo, jedna porcija srnecih ledja i 5-6 kaseta. Ode budzet u pm. :kafa:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Effenberg » 20 feb 2015, 15:21

calcio je napisao/la:Sta je Terkes radio nijemcima u Zenici kada smo ih razvalili sa 5:1... ;)
Mlade reprezentacije su ipak mlade reprezentacije, tekma protiv Juventusa mnogo vise govori o Djuricu kao igracu nego to sto je zabio mladim svabama tri gola.
Fakat, gdje onda nesta taj Terkes?

A jest ono bila najjaca mlada repka ikad!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

harixs
Postovi: 1687
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la harixs » 20 feb 2015, 16:31

Cartman je napisao/la:Kardinalna greska saveza sto su zaposlili Bazdarevica, koliko su samo potrosili na troskove putovanja, za Papketa je bila dovoljna karta Pariz-Sarajevo, jedna porcija srnecih ledja i 5-6 kaseta. Ode budzet u pm. :kafa:
steta sto tebe ne zaposlise kao skauta, poznatog norveskog patiJotu..Juka, ti i Gringo, nema dalje
jos povedete efenberga da vam prevodi sa crnskog na gorski.. :D

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Effenberg » 20 feb 2015, 16:39

harixs je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Kardinalna greska saveza sto su zaposlili Bazdarevica, koliko su samo potrosili na troskove putovanja, za Papketa je bila dovoljna karta Pariz-Sarajevo, jedna porcija srnecih ledja i 5-6 kaseta. Ode budzet u pm. :kafa:
steta sto tebe ne zaposlise kao skauta, poznatog norveskog patiJotu..Juka, ti i Gringo, nema dalje
jos povedete efenberga da vam prevodi sa crnskog na gorski.. :D
???

Momak promjeni dilera, los ti taj meth.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: HariTz i 10 gostiju.