Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
DAVID VILLA
Postovi: 1483
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la DAVID VILLA » 26 maj 2011, 15:26

Zamolio bi @admina ako može da mi promjeni nick,da ne bude sve velikim slovima mislim da bi ljepše izgledalo kada bi mi bio nick David Villa ;) hvala... :)
Chelsea <3
Barcelona <3
Čelik <3
DAVID VILLA kralj!

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Emir_ZENICA » 26 maj 2011, 17:19

Ne moze se mjenjati nick

Bravo za ovu zabranu ponovne registracije !
A C A B !

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Megamon » 26 maj 2011, 20:35

Nisam razumio jel' zabrana egistracije svakome ili samo osobama koje dobiju bananu :?:
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la don_burza » 26 maj 2011, 21:05

Megamon je napisao/la:Nisam razumio jel' zabrana egistracije svakome ili samo osobama koje dobiju bananu :?:

SVJEMA :D
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Emir_ZENICA » 26 maj 2011, 21:06

Samo oni koji dobiju bananu ba ... Ne moze biti svima :mrgreen: :mrgreen:
A C A B !

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 26 maj 2011, 21:13

moustapha je napisao/la:Samo da pozdravim ovu akciju ciscenja. Nadam se da ce izroditi dobrim rezultatima.
i ja isto, nadam se da ce dobiti provokatori ban, i rjesiti se nepotrebnih tema, bravo Admin, svaka cas, i ja to podrzavam, nadam se da ce biti sve mnogo bolje nakon ovoga, da te pitam

kad banujes nekoga, mozes li banovati mu IP adresu, tako da opet ne moze se registrovati

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4989
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 26 maj 2011, 21:24

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
moustapha je napisao/la:Samo da pozdravim ovu akciju ciscenja. Nadam se da ce izroditi dobrim rezultatima.
i ja isto, nadam se da ce dobiti provokatori ban, i rjesiti se nepotrebnih tema, bravo Admin, svaka cas, i ja to podrzavam, nadam se da ce biti sve mnogo bolje nakon ovoga, da te pitam

kad banujes nekoga, mozes li banovati mu IP adresu, tako da opet ne moze se registrovati
nema fajde od toga,lahko je promjenuti IP adresu


Pitanje za admina:Hocel bit otkljucana tema chat
Rođen s tobom da budem

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la mandraX » 26 maj 2011, 21:39

moustapha je napisao/la:Samo da pozdravim ovu akciju ciscenja. Nadam se da ce izroditi dobrim rezultatima.
+1

Sve redom na čistku


zaobiđ'te mene :? :D

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la drinin vuk » 26 maj 2011, 23:07

' $ је - " ? ",? " ? $ је ово " ? " $ се ".
' & ? уз " $ $ ",те ? & " " $ пар " ?. Јасно је " ' $ " ? " ? ?,& " " управо на те ". " потпуно је јасно $ ? " " " " -.
" ' " &,' " & ¥,? " $ ' ' " су ? све ' не ",' не ?,' не " " % је % " ' не $.
Ово све не " $ " &," она $ ' & на ",$ & оно % ?,? " & $ " ? ' $ се " ". ;) ' - & се $ на:

1. $ у $: % права % ван Сарајева,тј. на ' о " ? се све " " " $ је " о ",а на ' " " ? се ? $ " степен ".

2. & ' $ $ $ & ? о & ?,' ? ? - се " " & ¥ ? " &.

3. " се $ стране " " прогон $ " су на $ $ " $ $ $,% " " ' ? " & су & $ " супстанце '.

4. $ се ' ? ? на " & је & ($ ") ? " " ' $ ",' ? $ ",$,¥ " " ".

5. ' ? ? $ се / аватара " су " ? " ? ".

6. $ ? ставова $ се $ о " у $ ' ? " ".

? " ту % тога,? " & ? $ " - " ",- ' - " & ове " " " свега " ¥, % " % $ на ' '.
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Titova-Juga » 27 maj 2011, 12:10

Da ne bude da vas samo kritikujem u zadnje vrijeme, znam ja i pohvaliti za dobre stvari.


Dakle, svaka cast na zatvaranju "sta mislite o osobi iznad" teme koja je bila jednako korisna za prave spammere kao i tema "chat", sto takoder pozdravljam sto je trenutno zatvorena zbog politickih prepucavanja.
Pogotovo me iznenadilo to sto su se i moderatori ukljucili u razgovor o tome, ali admin je reagovao i tu mu dizem kapu.
Misljenja sam da i moderatori zajedno sa adminom trebaju da se drze jednog te istog stava kako vise ne bih dolazilo do ovakvih situacija.


P.S

Napadali ste me, (vecina), kada sam govorio da se takve teme trebaju zatvoriti radi bezpotrebne dodatne glavobolje vama samima. Tako da se to moglo i prije uraditi ali bez obzira, bolje ikada nego nikada.
Poz.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Tribalian » 27 maj 2011, 12:25

Ja nikad ovde na temi nisam pisao,ni prigovarao,ni hvalio,ali moram reci jedno SVAKA CAST ADMINU STO JE ZATVORIO CHAT :!: Pun mi je k**ac politike vise i nacionalzima i svega,ovo je najnormalniji i najbolji forum koji trenutno deluje u ex yu i neka tako i ostane :!: Ovi "teen nacionalisti" nek nadju drugo mesto za svoja sranja :!:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Ponos Torina » 27 maj 2011, 22:15

U potpunosti sam razocaran nekim postupcima i propustima vas admin-a na ovom forumu,dopustate toliko besmislene teme na kojoj komentarisu 2-3 liga u vrh glave,neznam da li to radite da bi drzali neki balans na forumu ili da se nebi pojavile parole tipa ugrozeni i slicno...Moj post se licno odnosi na temu Vojvodine,umjesto da ste napravili fino temu Jelen super liga ili kako se vec zove pa da se komentarise na toj temi o svim klubovima u Srbiji ili da ostavite 2 najveca Srbijanska kluba i da napravite podforum za ostale timove i u cjelini Srbijansku ligu.....

Previse dopustate a malo dajete,nekoliko administratora na ovom forumu je nekorektno i kranje bezobrazno ali to je vasa krivica i ne njihova,vi ste im dopustili da sebe dizu u nebesa i da se ponasaju kao diktatori po ovom forumu...

ostale stvari su ok s vrmena na vrijeme napredujete u mnogim segmentima i idete korak naprijed sto mi je drago zbog toga...

pozdrav....
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Titova-Juga » 27 maj 2011, 22:17

Druze, postoji samo jedan administrator, ostali su pomocni tim :- )
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!


Avatar
Padovan
Postovi: 12689
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Padovan » 28 maj 2011, 18:18

1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4989
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 28 maj 2011, 18:27

Rođen s tobom da budem

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la ĆeMa » 28 maj 2011, 20:22

Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la LBJ MVP » 28 maj 2011, 21:47

Pohvalio bi administraciju na ovom čiščenju,ali da se stalno radi taj posao ne bi bilo ovoliko gužve sada niti bi se dizala ovolika hajka.Koliko se sjećam i prije godinu dana se desio jedan ovakav trenutak
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 28 maj 2011, 23:52

http://www.sportsport.ba/forum/viewtopi ... =43&t=1190
ova tema je nepotrebna, ja sam napravio temu "Games All About" i pdf Virtuelni sport

uh, sto je sad drugcije, nema vise "visak" tema, sad lakse surfati kroz forum :)

Admin, svaka cast

Avatar
jasmin256
Postovi: 489
Pridružen/a: 26 apr 2011, 23:06
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la jasmin256 » 29 maj 2011, 00:20

QUARESMA 18<<< je napisao/la:http://www.sportsport.ba/forum/viewtopi ... =43&t=1190
ova tema je nepotrebna, ja sam napravio temu "Games All About" i pdf Virtuelni sport

uh, sto je sad drugcije, nema vise "visak" tema, sad lakse surfati kroz forum :)

Admin, svaka cast
visak je onda tvoja tema. samo nek ovu prebaci u virtuelni sport ;)
Ja nisam prosjak al' ljubav molim
ni zanesenjak svojih poema
zbog jedne zene koju ja volim
zivim taj zivot poput boema

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.