Miroslav Ćiro Blažević

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la sukisp » 26 sep 2008, 02:12

Jahic je ofalio i to dobro,igre u arisu su mu katastrofalne kao i sam aris.Ove sezone talasika.
Hajd to sve ali na treningu repke na Grbavici dok drugi znoje dres Jahic cacka muda i nonsalatno se ponasao.
Ciro se u par navrata dobro izderao na njega,bilo i svjedoka manijaka koji suu gledali trening.
Stilic se isto ko biva naljutio a i sam bi trebao biti sretan sto je bio na sirem spisku.jer kad pogledas na njegovoj poziciji ga ni tenkom nebi trenutno moglo ubacit u prvu postavu.Jer ima kud ikamo bolji i kvalitetniji.
Juric dao gol i konta mora u prvu postavu a ne konta da jedan ibisevic koji je zabio golova i golova u par utakmica u BL medzu najacim ligama planete nema zagarntovano pocetno mijesto a kamoli Juric.
Samo ni Ciro ne treba trenirati strogocu jer lako se odrice a nikad se ne zna da nekad i ti igraci itekako mogu zatrebati.Povreda,zuti,crveni,losa forma itd......

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Lovac » 26 sep 2008, 02:22

Suki ako si pratio Jahica onda si sigurno vidio da je u prvom kolu bio izabran u timu kola isto tako kao isada u trecem otidji malo na Arisov forum navijacki i procitaj malo o njemu kolko ga hvale..ocito nisi informisan..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la sukisp » 26 sep 2008, 02:38

Lovac je napisao/la:Suki ako si pratio Jahica onda si sigurno vidio da je u prvom kolu bio izabran u timu kola isto tako kao isada u trecem otidji malo na Arisov forum navijacki i procitaj malo o njemu kolko ga hvale..ocito nisi informisan..
Itekako iformisan-protiv prosijecnog Belupa bili su jako losi,a Jahic je na svojoj poziciji bio ist tako vrlo los.
I Ibisevic je bio izabran skoro u svim kolima pa opet nije izborio mijesto.U grckoj ligi je prvo kolo Aris izgubio na svom terenu i onda u drugom kolu izgubili 3-0.Tek su na 11 mijestu od 16 ekipa sto je daleko od sjajnoga.
uostalom da je tako jahic dobar kakav je bio prosle sezone za sta sam siguran,nebi ga Ciro olako otpisao.Jer smo bas deficitarni na tim pozicijama ali ga je i Berberovic presisao i u zalaganju i u igri.zato je ovom mijesto zabetonirano a Jahic gleda odakle vedri.
A i zalaganja na treningu naprimjer Muratovica koji je potisnuo mnogo mladze i cak kvalitetnije igrace su nekad vrlo vazni.a (ne)zalaganja Jahica na treningu Ciru su izbacile iz cipela,tako bi mu krv popio i na vaznoj utakmici.
To kod bilo kojeg normalnog trenera i selektora ne pali.

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3350
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la newton_heath_lyr » 26 sep 2008, 04:19

Dok ima igru,borbenost u ekipi,i rezultate boli me briga ko ce igrati.Volio bih i ja i vi a i Ciro da sada ima na raspolaganju Ibrahimovica,Subotica,Corluku...ali nema i ima ove koji daju srce na terenu i zato....kapa dolje.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Boske
Postovi: 97
Pridružen/a: 05 sep 2008, 19:50
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Boske » 26 sep 2008, 10:08

Igraci iz napada trenutno nam nisu aktuelni..Moraju se pojedini dobro dobro nametnuti pa da bi bili uvrsteni i medju rezerve..Ciro je toga svjestan i sa pravom moze korisitii tu strogocu barem nad tim igracima kako bi regulisao odnose u reprezentacije..Zbog toga mu svaka cast..Ciru je isprovocirao i Sasa Papac i to se jasno vidi na Ciri..Imamo problema tu u odbrani i nemamo zaista trenutno igrace neke da se moze napraviti odbrana u koju se moze vjerovati 100%..No momci su pokazali u odve zadnje dvije tekme da se sve moze kad se hoce..No ne treba zaboraviti da je ta tako dobro odigrana odbrana ponajvise djelo Cirinih taktickih zamisli..Stoga mislim da je sve pod kontrolom...

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Lovac » 26 sep 2008, 22:11

sukisp je napisao/la:
Lovac je napisao/la:Suki ako si pratio Jahica onda si sigurno vidio da je u prvom kolu bio izabran u timu kola isto tako kao isada u trecem otidji malo na Arisov forum navijacki i procitaj malo o njemu kolko ga hvale..ocito nisi informisan..
Itekako iformisan-protiv prosijecnog Belupa bili su jako losi,a Jahic je na svojoj poziciji bio ist tako vrlo los.
I Ibisevic je bio izabran skoro u svim kolima pa opet nije izborio mijesto.U grckoj ligi je prvo kolo Aris izgubio na svom terenu i onda u drugom kolu izgubili 3-0.Tek su na 11 mijestu od 16 ekipa sto je daleko od sjajnoga.
uostalom da je tako jahic dobar kakav je bio prosle sezone za sta sam siguran,nebi ga Ciro olako otpisao.Jer smo bas deficitarni na tim pozicijama ali ga je i Berberovic presisao i u zalaganju i u igri.zato je ovom mijesto zabetonirano a Jahic gleda odakle vedri.
A i zalaganja na treningu naprimjer Muratovica koji je potisnuo mnogo mladze i cak kvalitetnije igrace su nekad vrlo vazni.a (ne)zalaganja Jahica na treningu Ciru su izbacile iz cipela,tako bi mu krv popio i na vaznoj utakmici.
To kod bilo kojeg normalnog trenera i selektora ne pali.
Opet ja kazem slabo si informisan Aris je pobijedio u prvom kolu 2-0, u drugom su kolu na strani izgubili 3-0 a u trecem od panatinaikosa kuci 1-2, u prvoj i zadnjoj utakmici je bio igrac utakmice, zaista me zaboli qrac za Jahica al igrac koji moze dobro odigrat desnog beka, lijevog beka ili stopera sigurno da bi trebao biti pozvan zbog deficita u odbrani
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

ra1981
Postovi: 1369
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la ra1981 » 26 sep 2008, 22:20

Lovac je napisao/la:
sukisp je napisao/la:
Lovac je napisao/la:Suki ako si pratio Jahica onda si sigurno vidio da je u prvom kolu bio izabran u timu kola isto tako kao isada u trecem otidji malo na Arisov forum navijacki i procitaj malo o njemu kolko ga hvale..ocito nisi informisan..
Itekako iformisan-protiv prosijecnog Belupa bili su jako losi,a Jahic je na svojoj poziciji bio ist tako vrlo los.
I Ibisevic je bio izabran skoro u svim kolima pa opet nije izborio mijesto.U grckoj ligi je prvo kolo Aris izgubio na svom terenu i onda u drugom kolu izgubili 3-0.Tek su na 11 mijestu od 16 ekipa sto je daleko od sjajnoga.
uostalom da je tako jahic dobar kakav je bio prosle sezone za sta sam siguran,nebi ga Ciro olako otpisao.Jer smo bas deficitarni na tim pozicijama ali ga je i Berberovic presisao i u zalaganju i u igri.zato je ovom mijesto zabetonirano a Jahic gleda odakle vedri.
A i zalaganja na treningu naprimjer Muratovica koji je potisnuo mnogo mladze i cak kvalitetnije igrace su nekad vrlo vazni.a (ne)zalaganja Jahica na treningu Ciru su izbacile iz cipela,tako bi mu krv popio i na vaznoj utakmici.
To kod bilo kojeg normalnog trenera i selektora ne pali.
Opet ja kazem slabo si informisan Aris je pobijedio u prvom kolu 2-0, u drugom su kolu na strani izgubili 3-0 a u trecem od panatinaikosa kuci 1-2, u prvoj i zadnjoj utakmici je bio igrac utakmice, zaista me zaboli qrac za Jahica al igrac koji moze dobro odigrat desnog beka, lijevog beka ili stopera sigurno da bi trebao biti pozvan zbog deficita u odbrani
Upravu si ,a Berberovič u Litexu grije klupu(svaka njemu čast na borbenosti),Jahić je zaslužio barem klupu.

lonca
Postovi: 1
Pridružen/a: 19 avg 2008, 18:19
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la lonca » 26 sep 2008, 22:26

Ciro kako to da odradimo sa 19 igraca. Pa ti znas sam da nam citava zadnja linija ima po jedan zuti karton, i sam znas da se povrede desavaju cak i pola sata prije pocetka bilo koje utakmnice. Zasto samo 19 igraca? Ako bilo ko od zadnje linije dobje ponova zuti, mi smo niciji protiv Armenije. A da negovorim o povredama. Napad pa i vezni red su tu i tamo popunjeni, tu imas i luksuznih problema, ali u odbrani, e to nece na dobro. Pa Vasilica si trebo ostavit i Jahica a i Pandzu zvat, neka oni pusu noseve koliko hoce oni se moraju tebi klanjat. Molim te popravi taj spisak da se ne brukamo kuci protiv Armenije. BiH u srcu.

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Zeher-Mali » 26 sep 2008, 22:42

lonca je napisao/la:Ciro kako to da odradimo sa 19 igraca. Pa ti znas sam da nam citava zadnja linija ima po jedan zuti karton, i sam znas da se povrede desavaju cak i pola sata prije pocetka bilo koje utakmnice. Zasto samo 19 igraca? Ako bilo ko od zadnje linije dobje ponova zuti, mi smo niciji protiv Armenije. A da negovorim o povredama. Napad pa i vezni red su tu i tamo popunjeni, tu imas i luksuznih problema, ali u odbrani, e to nece na dobro. Pa Vasilica si trebo ostavit i Jahica a i Pandzu zvat, neka oni pusu noseve koliko hoce oni se moraju tebi klanjat. Molim te popravi taj spisak da se ne brukamo kuci protiv Armenije. BiH u srcu.

Covjece ciro zna sta radi,ovih 19 igraca su samo ratinici ne vodi on neke levatore u Tursku da bi mu popunjavali avion,ciro je majstor i samo on zna zasto je pozvao 19 igraca!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Lovac » 26 sep 2008, 23:00

Ma u pravu si Ciro sigurno zna bolje od svih nas, samo ne bi se tako lahko trebao rijesavati nekih igraca, sigurno ce i u ovim kvalifikacijama biti povreda, suspenzija itd..Onda ce mu trebat ti neki igraci u ovom slucaju konkretno (Stilic i Jahic) mislim da igraci iz nase lige ne mogu ispunit Cirina ocekivanja u ovako teskoj grupi..

Sigurno da treba popricat s njima i malo ih nauciti ponasanju a ne ispalit ko iz topa da vise na njih ne racuna..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

iraq
Postovi: 2
Pridružen/a: 26 sep 2008, 23:10
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la iraq » 26 sep 2008, 23:24

Sta reci........ciro...lokomotiva,..suvisan je komentar,covjek je od velikih ambicija i uspjeha.
Samo ON moze da dovede ovu nasu(gamad)u red..spreman je na sve,pustite covjeka da radi svoj poso.
Neki sto zavide tebi Ciro su izdajnici ove nase BH jer je ne zele gledati na SP...
Samo naprijed majstore,al sam ubjedjen da ce na kraju ovih kvalifikacija da bude
CIRO MAJSTORE NEDAMO TE ZA PARE....

SIOUX LUKAVAC

Avatar
fast033
Postovi: 119
Pridružen/a: 14 maj 2008, 11:21
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la fast033 » 27 sep 2008, 00:52

evo govore za berberovica da grije klpu sto nije tacno pa zadnju utakmicu liteks igrao u kupu uefa protiv aston ville on je odigrao svih 90 min pa ako igra u kupu uefa svih 90 min pa valjda igra i u prvenstvu ...a i dobar igrac nema sta zadnje dvije utakmice protiv spanije i estonije jedan od najboljih..

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Lovac » 27 sep 2008, 00:59

Berberovic je nas najbolji igrac na desnom beku pa sad on grijao klupu ili igrao svejedno kad se bori ko lud kad igra za repku i zasluzuje da je tu..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
partibrejker1921
Postovi: 572
Pridružen/a: 08 jul 2008, 20:11
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la partibrejker1921 » 27 sep 2008, 02:22

Vjerovatno je nekim menagerskim linijama došao do Saše pa ga opet uvrstio na spisak. Gledam da će biti u ekipi, a ubijeđen sam da će se bez pogovora odazvati...Uglavnom, stišaće se sve to brzo, nakon što uzmemo bod Turcima i pojedemo Armene, o Saši se više neće ni pisati, jer niko ne zaboravlja brže od nas, u tome smo najbolji na svijetu!

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la sukisp » 27 sep 2008, 02:43

Definitivno cirina senilnost vec dolazi do izrazaja.
zove Bartolovica a ima Vladavica,Pjanica koji cestito ne mogu minuta ugrabiti.
Zove Papca kojeg je neki dan poslao u onu stvar.
Odrice vrlo lako igraca koji mogu da odigraju u odbrani a ne zove nove koji su kompentetni u defanzivi.
Ove gluposti Blazevica nece izaci na dobro.Odbrana nam je vec sad svajcarski sir.
I ako naletimo na bilo koju raspolozenu repku,bit ce nam kao Estoncima sa nama.

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Lovac » 27 sep 2008, 03:13

sukisp je napisao/la:Definitivno cirina senilnost vec dolazi do izrazaja.
zove Bartolovica a ima Vladavica,Pjanica koji cestito ne mogu minuta ugrabiti.
Zove Papca kojeg je neki dan poslao u onu stvar.
Odrice vrlo lako igraca koji mogu da odigraju u odbrani a ne zove nove koji su kompentetni u defanzivi.
Ove gluposti Blazevica nece izaci na dobro.Odbrana nam je vec sad svajcarski sir.
I ako naletimo na bilo koju raspolozenu repku,bit ce nam kao Estoncima sa nama.
Potpisujem..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Beca-25
Postovi: 102
Pridružen/a: 13 sep 2008, 10:43
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Beca-25 » 27 sep 2008, 09:20

Izgleda da se opet vracamo na stare staze neuspjeha i da se nekima pomaze preko repke!
Nije mi samo jasno sta to novo moze da da taj Bartolovic?
Mislim da je bolje bilo da se da prilika nekim mladjim kao sto su Sulejman Smajic, V. Muharemovic, Pandza, Stilic,Trivunovic i jos neki koji mogu pomoci i u buducnosti a ne samo u jednoj utakmici, ako i to moze Bartolovic????
Zar nije logicnije da se da vise prostora Pjanicu, a ne da dobija 10 min, jer se vidjelo da je na pocetku utakmice bio najbolji protiv Bugara, i definitivno nije igrac za 10-tak min.
BRAVO CIRO!

Avatar
fast033
Postovi: 119
Pridružen/a: 14 maj 2008, 11:21
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la fast033 » 28 sep 2008, 00:33

opet poceli strat pa pustite covjeka nek radi svoj posao..pa nije ciro od jucer zna on sta radi......a mi se uvjek ovako pravimo pametni sto nije pozvao onog sto nije onog ima svoje razloge sto neznaci da ih vise nece pozivati a ja mu vjerujem .....

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Tarik14 » 28 sep 2008, 01:18

ZNA CIRO STA RADI!

ochaMO
Postovi: 42
Pridružen/a: 19 sep 2008, 04:41
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la ochaMO » 28 sep 2008, 06:43

ma dajte djeco vise umuknite i ne laprdajte po forumu bezze.idite u skolu i ucite nesto.sta bolan vi znate o repki i trenerima?koji vam je k...c vishe,pustite covjeka da zavrsi kvalifikacije kako on to misli.nemogu vas shvatiti da znate od mene vise a ne od fudbalskog strucnjaka poput CIRE. hajd sad razgulite i ne laprdajte bezze..ko vam dade pravo da grdite nase trenere? jel vam ijedan valjao odkako je nastala repka? GORI STE OD ZIDOVA

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.