NHL

Alpsko i nordijsko skijanje, snowboard, hokej, klizanje...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Koji tim po vama osvaja Stanley kup:

Pittsburgh Penguins
19
83%
Nashville Predators
4
17%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13127
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la Admir_Sa » 04 okt 2011, 01:08

sad ce uskoro sezona, ajd nek neko postavi odlaske i dolaske kod svih nhl timova

hoce li biti opet prenosi na sk i areni?

Montreal all the way!
nema potpisa

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la HOPLIT » 04 okt 2011, 02:07

Anaheim Ducks:
Došli: C Mark Bell, D Mathieu Carle, C Andrew Cogliano, G Jeff Deslauriers, RW Andrew Gordon, LW Jean-Francois Jacques, D Bryan Rodney, D Matt Sm
Otišli: C Kyle Chipchura, C Josh Green, LW Jason Jaffray, D Andreas Lilja, C Todd Marchant, D Mark Mitera, D Andy Sutton.

Boston Bruins:
Došli: D Joe Corvo, LW Benoit Pouliot
Otišli: RW Michael Ryder, D Tomas Kaberle, RW Mark Recchi

Buffalo Sabres:
Došli: D Christian Ehrhoff, LW Ales Kotalik, RW Ville Leino, G Drew McIntyre, D Robyn Regehr.
Otišli: D Chris Butler, F Paul Byron, D Tim Conboy, C Tim Connolly, G Patrick Lalime, RW Mark Mancari, D Steve Montador, RW Mark Parrish.

Carolina Hurricanes:
Došli:C Tim Brent, G Brian Boucher, D Tomas Kaberle, LW Alexei Ponikarovsky, LW Anthony Stewart, LW Chris Durno
Otišli: RW Erik Cole, G Justin Pogge, D Bryan Rodney

Chicago Blackhawks:
Došli: D Steve Montador, RW Jamal Mayers, D Sean O'Donnell, LW Andrew Brunette, LW Dan Carcillo, D Sami Lepisto
Otišli: D Brian Campbell, C Jake Dowell

Colorado Avalanche:
Došli: F Evan Brophey, G Cedrick Desjardins, G Jean-Sebastian Giguere, D Jan Hejda, RW Chuck Kobasew, C Joakim Lindstrom, G Drew McIntyre, D Shane O'Brien, G Semyon Varlamov.
Otišli: G Jason Bacashihua, G Peter Budaj, C Philippe Dupuis, G Brian Elliott, LW Tomas Fleischmann, D Adam Foote, D John-Michael Liles.

Columbus Blue Jackets:
Došli: C Cody Bass, C Jeff Carter, LW Alexandre Giroux, D Aaron Johnson, D Radek Martinek, LW Vaclav Prospal, C Ryan Russell, G Curtis Sanford, D James Wisniewski
Otišli: RW Mike Blunden, D Mike Commodore, LW Nikita Filatov, G Mathieu Garon, D Jan Hejda, D Sami Lepisto, C Andrew Murray, RW Scottie Upshall, RW Jakub Voracek

Dallas Stars:
Došli: C Jake Dowell, RW Radek Dvorak, LW Vernon Fiddler, RW Eric Godard, D Adam Pardy, RW Michael Ryder, D Sheldon Souray
Otišli: RW Jamie Langenbrunner, C Brad Richards, RW Jason Williams, D Jeff Woywitka

Detroit Red Wings:
Došli: G Ty Conklin, RW, Chris Conner, D Mike Commodore, D Garnet Exelby, D Ian White
Otišli: C Kris Draper, D Derek Meech, G Chris Osgood, D Brian Rafalski, C Mike Modano, D Ruslan Salei

Florida Panthers:
Došli: LW Sean Bergenheim, RW Matt Bradley, D Brian Campbell, LW Tomas Fleischmann, C Marcel Goc, D Ed Jovanovski, RW Tomas Kopecky, G Jose Theodore, RW Scottie Upshall, RW Kris Versteeg.
Otišli: RW Niclas Bergfors, RW Steve Bernier, LW Darcy Hordichuk, LW Rostislav Olesz, C Marty Reasoner, LW Sergei Samsonov, G Tomas Vokoun

Los Angeles Kings:
Došli: C Mike Richards, LW Simon Gagne, C Colin Fraser
Otišli: LW Ryan Smyth, RW Wayne Simmonds, C Brayden Schenn, LW Alexei Ponikarovsky, C Michal Handzus, D Peter Harrold

Minnesota Wild:
Došli: RW Dany Heatley, D Mike Lundin, C Darroll Powe, RW Devin Setoguchi
Otišli: D Cam Barker, LW Andrew Brunette, D Brent Burns, RW Martin Havlat, RW Chuck Kobasew, C Patrick O'Sullivan, G Jose Theodore, F James Sheppard

Nashville Predators:
Došli: RW Niclas Bergfors, C Brodie Dupont, D Jack Hillen, C Robert Slaney, D Tyler Sloan, RW Zack Stortini
Otišli: RW J.P. Dumont, D Cody Franson, C Marcel Goc, D Aaron Johnson, C Matthew Lombardi, D Shane O'Brien, LW Steve Sullivan, RW Andreas Thuresson, RW Joel Ward, D Brett Lebda

New Jersey Devils:
Došli: LW Eric Boulton, RW Cam Janssen, D Maxim Noreau
Otišli: C David McIntyre, G Mike McKenna, RW Brian Rolston, D Colin White

New York Islenders:
Došli: D Matt Donovan, C Marty Reasoner, LW Brian Rolston
Otišli: D Bruno Gervais, C Rob Hisey, C Zenon Konopka, G Nathan Lawson, D Radek Martinek, C Doug Weight, RW Trent Hunter

New York Rangers:
Otišli: RW Andre Deveaux, D Tim Erixon, C Brad Richards, C Michael Rupp, RW Andreas Thuresson
Došli: C Chris Drury, C Brodie Dupont, D Matt Gilroy, LW Vaclav Prospal

Philadelphia Flyers:
Došli: G Jason Bacashihua, G Ilya Bryzgalov, RW Jaromir Jagr, D Andreas Lilja, RW Wayne Simmonds, C Brayden Schenn, C Maxime Talbot, RW Jakub Voracek
Otišli: LW Dan Carcillo, C Jeff Carter, G Brian Boucher, LW Ville Leino, D Sean O'Donnell, RW Darroll Powe, C Mike Richards, D Danny Syvret, RW Kris Versteeg, RW Nikolay Zherdev

Phoenix Coyotes:
Došli: F Daymond Langkow, F Raffi Torres, G Mike Smith, F Kyle Chipchura, F Boyd Gordon, F Alexandre Bolduc, G Curtis McElhinney, D Dean Arsene, D Nathan Oystrick, G Justin Pogge, F Patrick O'Sullivan, F Marc Pouliot, D Tyler Eckford, F Matt Clackson
Otišli: G Ilya Bryzgalov, F Vernon Fiddler, D Ed Jovanovski, F Andrew Ebbett, D Nolan Yonkman, F Eric Belanger, F Bracken Kearns

Pittsburgh Penguins:
Došli: LW Steve MacIntyre, D Alexandre Picard, LW Steve Sullivan, RW Jason Williams
Otišli: RW Eric Godard, RW Alex Kovalev, D Corey Potter, C Michael Rupp, LW Brett Sterling, C Maxime Talbot

St. Louis Blues
Došli: C Jason Arnott, C Evgeny Grachev, C Scott Nichol, LW Brett Sterling, RW Jonathan Cheechoo, RW Jamie Langenbrunner, D Kent Huskins, D Danny Syvret, G Brian Elliott
Otišli: D Dean Arsene, D Nathan Oystrick, D Tyson Strachan, RW Cam Janssen, G Ty Conklin

San Jose Sharks:
Došli: D Brent Burns, C Michal Handzus, RW Martin Havlat, D Matt Pelech, D Jim Vandermeer, RW Andrew Murray, C James Sheppard
Otišli: LW Ben Eager, RW Dany Heatley, D Kent Huskins, RW Jamal Mayers, C Scott Nichol, RW Devin Setoguchi, D, Niclas Wallin

Tampa Bay Lightning:
Došli: G Mathieu Garon, D Bruno Gervais, D Matt Gilroy, LW Alexandre Picard, C Tom Pyatt, RW Ryan Shannon, C Trevor Smith
Otišli: LW Sean Bergenheim, LW Chris Durno, LW Simon Gagne, D Randy Jones, D Matt Smaby, G Mike Smith

Washington Capitals:
Došli: LW Chris Bourque, RW Troy Brouwer, C Jeff Halpern, D Roman Hamrlik, C Christian Hanson, RW Danick Paquette, D Ryan Potulny, D Danny Richmond, RW Taylor Stefishen, G Tomas Vokoun, RW Joel Ward
Otišli: C Jason Arnott, RW Matt Bradley, RW Eric Fehr, C Boyd Gordon, D Scott Hannan, RW Steve Pinizzotto, D Tyler Sloan, LW Marco Sturm, G Semyon Varlamov, RW Brian Willsie

Calgary Flames:
Došli: RW Lee Stempniak, D Scott Hannan, C Paul Byron, D Chris Butler, LW/RW Pierre-Luc Letourneau-LeBlond.
Otišli: C Daymond Langkow, D Robyn Regehr, D Adam Pardy, LW Fredrik Modin, RW Ales Kotalik.

Edmonton Oilers:
Došli: LW Ryan Smyth, LW Ben Eager, C Eric Belanger, RW Darcy Hordichuk, D Cam Barker, D Andy Sutton.
Otišli: D Kurtis Foster, LW J-F Jacques, D Jim Vandermeer, C Andrew Cogliano, C Colin Fraser, D Sheldon Souray, LW Steve McIntyre.




Montreal Canadiens:
Došli: F Erik Cole, G Peter Budaj, D Raphael Diaz, F Michael Blunden, D Jeff Woywitka, D Chris Campoli.
Otišli: D James Wisniewski, D Brent Sopel, D Paul Mara, F Benoit Pouliot, D Alexandre Picard, D Roman Hamrlik, F Jeff Halpern, F Dustin Boyd.

Ottawa Senators:
Došli: G Alex Auld, D Tim Conboy, LW Nikita Filatov, C Zenon Konopka, G Mike McKenna, RW Mark Parrish
Otišli: C Cody Bass, G Curtis McElhinney, C Ryan Potulny, RW Ryan Shannon, D Derek Smith

Toronto Maple Leafs:
Došli: C Tim Connolly, C Philippe Dupuis, D Cody Franson, D John-Michael Liles, C Matthew Lombardi
Otišli: C Tim Brent, G Jean-Sebastian Giguere, C Christian Hanson, D Brett Lebda, D Danny Richmond

Vancouver Canucks:
Došli: LW Marco Sturm, RW Mark Mancari, RW Byron Bitz, LW Mike Duco, C Andrew Ebbett, D Ryan Parent
Otišli: D Christian Ehrhoff, LW Raffi Torres, LW Jeff Tambellini, LW Tanner Glass

Winnipeg Jets:
Došli: RW Eric Fehr, LW, Tanner Glass, D Randy Jones, D Derek Meech, LW Kenndal McArdle
Otišli: RW Radek Dvorak, RW Anthony Stewart, LW Eric Boulton, C Rob Schremp, D Freddy Meyer
YNWA!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la SaltCityAttack » 04 okt 2011, 18:12

po meni najveci konkurenti su Chicago Blackhawks,Pittsburg,Washinhton.Vancouver i td.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la Ted Mosby » 04 okt 2011, 18:32

Capitalsi su doveli Vokuona, dobrog golmana gdje su bili najtanji
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la HOPLIT » 06 okt 2011, 13:27

Po meni glavni favoriti za naslov su:

Istok:

Boston- nisu pretrpjeli neke značajne gubitke u vidu odlaska igrača. Otišao im je Rechi ali ostatak ekipe već ima nekog iskustva pa se njegovo odlazak nebi trebao previše osjetiti. Največa snaga Bostona je fantastičan golmanski tandem Tim Thomas- Tukka Rask.

Pittsburgh- dodali su iskusnog Stevea Sullivana ali njima sve zavisi od oporavka Crosbya. Sa njim su konkurenti, bez njga ni slučajno. Kako sezona bude odmicala igrat će sve bolje.

Washington- napravili su fantastičan posao u prelaznom roku, uvalili su Coloradu Varlamova i pokupili Vokouna kojeg su potpisali za smiješno malu svotu. Vokoun je po meni drugi golman lige (iza Thomasa) a ovo mu je fantastična prilika da to i dokaže. Problem Capsa bi mogao biti u treneru koji nije kalibar za voditi ekipu do naslova i činjenica da nemaju pravog lidera na ledu, Ovechkin to sigurno nije jer se radi o klasičnom šou igraču. Po meni finale konference im je plafon.

Tampa i Buffalo bi mogli iznenaditi. Tampa ima sjajan trio LeCavalier- Stamkos-St.Luis ali imaju i najstarijeg golmana koji se prošle sezone u playoffu i nije baš proslavio. Buffalo ima novog vlasnika koji ne štedi novce, imaju odličnog Millera i kvalitetno su se pojačali. Ipak nedostaje im jak prvi centar a bez toga se daleko ne stiže.

Zapad:

Vancouver- slično kao i Boston, bez nekog značajnijeg gubitka igrača. Otišao im je Erhof ali se po meni radi o precjenjenom igraču. Glavni problem su im povrede Keslera i Raymonda. Slično kao i Pensi očekujem da će što sezona bude odmicala igrati sve bolje.

Los Angeles- produžili ugovor sa Doughtyem, potpisali Richardsa i Gagnea. Mladji igrači već imaju iskustva. Mislim da se radi o jednoj od najjačih ekipa u ligi. Ovo bi mogla biti njihova sezona, mogli bi do finala zapada.

San Jose- otišli su im Setoguci i Heatley a doveli su Burnsa i Havlata. Mislim da su dobili više nego što su izgubili. U zadnjim sezonama su imali dosta peha, uvijek su negdje pri vrhu ali nikako da dodju do finala. Moje subjektivno mišljenje je da će ove sezone igrati u finalu pogotovo ako Niemi bude na nivou, napokon su sve kockice posložene :mrgreen: .

Izvdvojio bih još Detroit, koji je uvijek opasan i Chicago, koji bi mogao iznenaditi.

Vežite se, noćas poliječemo!!! :mrgreen:
YNWA!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13127
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la Admir_Sa » 07 okt 2011, 00:49

izgleda nema vishe nikakvih prenosa kod nas, ni na sk ni na areni :cry:
nema potpisa

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la SaltCityAttack » 07 okt 2011, 01:24

cuj Chicago iznenaditi :)...ekipa sa 6 kanadskih reprezentativaca iznenaditi?...pa bili su prvaci i oni ne mogu vise iznenaditi samo mogu ponoviti to...Detroit ih uopste nije jaci kao i Los Angeles...samo ako ih zaobidju povrede tu smo mi sa Vancouverom i Sharksima najveci favoriti u koferenciji.

Samo kazme ako ostan zdravi Hossa,Kane,Toews i Sharp :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la HOPLIT » 07 okt 2011, 02:34

Skratio sam malo jer mi se više nije dalo pisat :D . Ako su bili prvaci prije 2 godine ne znači da su automatski favoriti, ova ekipa nije ista kao ona šampionska. Pitanje je prije svega kako će braniti Crawford.

Kojih 6 reprezentativaca, pomozi mi da se sjetim (Toews, Seabrook, Keith, Sharp,... koja dvojica fale??)...
YNWA!

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la HOPLIT » 07 okt 2011, 03:12

Admir_Sa je napisao/la:izgleda nema vishe nikakvih prenosa kod nas, ni na sk ni na areni :cry:
Neka je zbrka oko TV prava. Koliko sam uspio upratiti ESPN je prodao prava nekoj mešetarskoj medijskoj agenciji i kolektivno zeznuo ljubitelje NHLa u Europi.
YNWA!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la SaltCityAttack » 07 okt 2011, 07:34

HOPLIT je napisao/la:Skratio sam malo jer mi se više nije dalo pisat :D . Ako su bili prvaci prije 2 godine ne znači da su automatski favoriti, ova ekipa nije ista kao ona šampionska. Pitanje je prije svega kako će braniti Crawford.

Kojih 6 reprezentativaca, pomozi mi da se sjetim (Toews, Seabrook, Keith, Sharp,... koja dvojica fale??)...
ma moja greska nisam mislio na 6 canadskih, ali 6 i vise reprezentativaca racunajuci Hossu,Kanea....pa ako nije bolja bez Baffa i Madena, kao i Niemia, jeste iskusnija...pa jedna od najmladjih ekipa uz Los Angeles Kingse i to su oprilike dvije ekipe koje ce slijedecih 10 godina biti tu u vrhu....Hawksima sto je falilo to je fizicki jakih igraca, jer su suvise mladi i nedostajalo im je to...sad su doveli 3-4 takva igraca sto je naravno prednost u odnosu na proslu sezonu...kazem ne mozes racunati Hawkse iz prosle sezone sa onom sampionskom i ovom sad nikako...ebiga Hawkai u nijednom trenutku nisu bili kompletna ekipa...uvjek je neko ime tu falilo.....za playoff imali smo tu kompletnu prvu liniju, ali nesotajao je tu Boland koji se vratio od trece ili cetvrte utakmice, a covjek nam je jedan od boljih power play igraca, kako u odbrani tkao i ofanzivno...pa u svojoj prvoj utakmici protiv Vancouvera je imao 4p.

Ja mislim da su Hawksi u Vancouver favoriti u koferenciji i ako me nebi iznenadilo da Sharksi budu prvi u regularnoj sezoni, ali u playoffu znamo kako oni prolaze uvjek :)...Detroit je pun starih igraca i povrede su im ceste i nije to vise onaj Detroit i ako imaju jos uvjek respekt, a posebno od mene kome su oni najveci rivali svakako.

Sve u svemu ocekuje nas jedna dobra sezona........Veceras za Hawkse nece biti Bolanda i Smitha koji su povredjeni.. dok su ostali spremni i ako Sharp jos uvjek nije dovoljno spreman, a i Kane....ocekujem prvu pobjedu u sezoni :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la SaltCityAttack » 08 okt 2011, 14:15

Hawksi porazeni 2:1 u prvoj utkamici, ali golman Dallasa Lehtonen imao 39 odbrana i skidoa je nemoguce...ne mogu biti nezadovoljan igrom, ali relzacijom stvarno katastrofalno...veceras kuci tekma i tu se treba zabiljeziti prvu pobjedu
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la HOPLIT » 08 okt 2011, 15:12

Hawksi su nesretno izgubili, kod drugog gola je pak ispao iz rukavice Crawfordu. Mislim da ćete večeras dobiti, ipak ste dosta jača ekipa od Starsa.

Zanimljiv će biti obračun Kingsa i Sabresa, dvije ekipe koje su sa pobjedama započele novu sezone. Planiram to odgledati.
YNWA!

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la HOPLIT » 09 okt 2011, 00:02

Večeras je posebno veče u Denveru. Prije početka prve utakmice sezone za Colorado obavit će se ceremonija u počast jednom od najboljih igrača svih vremena i legende Colorada Petera Forsberga. Dres sa brojem 21 se večeras diže pod strop Pepsi Centra gdje će praviti društvo ovima:

slika

Odat će se i počast nedavno poginulim bivšim igračima Colorada Skrastinsu i Saleiu.

Uživajte, ovakvi se više ne radjaju:

[youtube][/youtube]
YNWA!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la SaltCityAttack » 09 okt 2011, 03:53

Hawksi za sada polovina drugog perioda imaju prednost od 2:0 protiv Dallasa...samo ponovo lose smo otvorili sezonu sto se tice power play situacije ..tesko dolazimo do situacije da postignemo gol u tim situaicjama, ali ocekujem da kad se vrati Boland u ekipu da ce se to popraviti

EDIT:
Taman kad sam pisao ovo da ne mozemo dati golsa igracem vise, mi ga dajemo sa igracem manje :)... tako da je sad rezultat 3:0

EDIT:
Nevjerovatno sad smo imali dva igraca vise i nismo uspjeli dati gol...ovo nam je najveci problem od prosle godine, dok recimo u sampionskoj seozni imali smo najbolji PP i u odbrani i u ofanzivi... rezultat je sad 3:1 kraj drugog perioda...bez obzira dobra utkamica sto e tice Hawksa jer evo u prvom poluvremenu smo imali omjer suteva na gol 25-9 u odnosu na Dallas do kraja drugog perioda.

EDIT:
Sharp je povisio na 4:1, da bi potom Dallas uspjeo postici PP gol i smanjiti to na 4:2

EDIT:
Ne mogu da vjerujem da mi nemamo ni dominaciju na PP, a da ne pricam da koji gol postignemo...ponovo nismo uspjeli nista napraviti u pm...mislim utkamica je vjerovatno bila gotova nakon 3:0 i 4:1, ali ebiga kad covjeka nervira ta cinjenica oko PP situacija ne moze biti zadovoljan nikako.

EDIT:
Kraj 5:2 rezultat u utkamici u kojoj je nas golman Crawford imao svega 18 odbrana i to 11 u trecem periodu dok u prva dva perioda Dallas je imao svega 9 udaraca prema golu.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6604
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la kad_kako » 09 okt 2011, 16:10

nisam ni vidio da ima ova tema ... he.

Pobjedise nam Salt sinoc nasi ... dobra utakmica.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la SaltCityAttack » 09 okt 2011, 18:49

pa dobro sinoc su pogadjali,ali u prvoj tekmi protiv istog Dallasa su imali jako losu relizaciju...sinoc je bila druga prica, pa cak i u odbrani, jer Dallas imao 18 pokusaja u citavoj utakmici
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6604
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la kad_kako » 09 okt 2011, 19:34

SaltCityAttack je napisao/la:pa dobro sinoc su pogadjali,ali u prvoj tekmi protiv istog Dallasa su imali jako losu relizaciju...sinoc je bila druga prica, pa cak i u odbrani, jer Dallas imao 18 pokusaja u citavoj utakmici
Ocvrsnula je malo odbrana. nisu vise za naguravanje. Prvu tekmu nisam gledao, pa nebih znao, ali po toj statistici koju si nabrojao ranije, trebali smo im uvaliti najmanje i tamo 5 komada.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la SaltCityAttack » 10 okt 2011, 00:12

nego sta je sa onog Colorada?... meni nikako nije jasno sta se sa njih desava...ljudi su uzeli nekoliko finih pickova i sve kontam oni ce uci u krug nekih favorita, ali nikako....tako isto mislim i za St Louis, ali nista ni od njih izgleda....u ovim izgubljenim sezonama, jedino su Hawksi dobro profitirali u ovih zadnjih 10tak godina, nakon sto su se oprostili Amonte,Daze i td...ovo ostalo kazem cudi me ovo za Colorado pravo...ja sam inace uz Hawkse, Kingse,St Louis i jos neke ekipe mislio da su to ekipe koje ce biti u narednih 10 godina dominantne, ali za sada od tih dvije pokazuju nesto, dok ostali na momente igraju dobro, onda nestanu...COlorado je poceo odlicno prosle godine, dobili su u prvoj tekmi Chicago i to u pravom stilu, a poslije su nestali
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13127
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la Admir_Sa » 10 okt 2011, 01:22

Vodimo protiv Winipega 1-3, trebali bi dobiti

imal ishta oko ovih prenosa, daj nek se arena il sk potrudi, pa ne mogu da vjerujem da necu gledati nhl ove sezone :cry:
nema potpisa

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL 2011/2012

Post Postao/la SaltCityAttack » 10 okt 2011, 01:39

Admir_Sa je napisao/la:Vodimo protiv Winipega 1-3, trebali bi dobiti

imal ishta oko ovih prenosa, daj nek se arena il sk potrudi, pa ne mogu da vjerujem da necu gledati nhl ove sezone :cry:

pa nadji kakav link sebi gledaj...jest da je **** gledat online Hockey jer stvarno je zeznuto upratiti kad je gol ili ne :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Odgovori

Natrag na “Zimski sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.