FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 25 jan 2012, 00:06

Omerbavarac je napisao/la: Hajde Ulli je.o ga patak, reaguj.
sta omere? da dovede sipca sto prije? :?
uli sa jednim "l" :lol: je postao vrlo nezgodan. :D
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 25 jan 2012, 00:24

geronimo je napisao/la: sta omere? da dovede sipca sto prije? :?
Da ga kaparise prije nego ga neko drugi ukrade, a do ljeta ne bi bilo problem cekati.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ribery » 25 jan 2012, 13:12

Jos da vidim tog strucnjaka koji ce dovesti Maria za 42 miliona eura. :lol:
Jest nas, al' nerealano je nerealno.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7524
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 25 jan 2012, 14:26

ribery je napisao/la:Jos da vidim tog strucnjaka koji ce dovesti Maria za 42 miliona eura. :lol:
Jest nas, al' nerealano je nerealno.
Et i da zanemarimo realnost, ali Chelsea je prije godinu i po za njega nudio 40 miliona... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la amerosm » 25 jan 2012, 14:47

effe_sa je napisao/la:
ribery je napisao/la:Jos da vidim tog strucnjaka koji ce dovesti Maria za 42 miliona eura. :lol:
Jest nas, al' nerealano je nerealno.
Et i da zanemarimo realnost, ali Chelsea je prije godinu i po za njega nudio 40 miliona... ;)
Ovdje se najvise volim sjetiti izjave Kloppa od prije dvije godine na pitanje sta misli o Chelsea-iju i o City-iju.

"Njima igrac postaje tek interesantan kada druga strana trazi preko 20 miliona eura". :lol: :lol:

Gomez nije vrijedan ni onih 30 miliona eura koliko je Bayern za njega platio. Razumjem da cete stati u odbranu tog igraca i nekako opravdati njegovu cijenu, ali Dzeko je za njega izmislio fudbal i vrijedi samo 28 miliona eura.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Romariooo
Postovi: 6932
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Romariooo » 25 jan 2012, 15:33

gomeza je tesko procijeniti, statistike su mu fascinantne, al opet ko gleda utakmice bayerna i vidi kako to izgleda, opet nije to to, sjecam se utakmice bayerna negdje tamo s pocetka sezone kad je gomez dao 4 gola nekome, a od ta 4 gola najtezi je bio onaj iz penala, sve s linije skoro ubacuje u mrezu, serviraju mu ko na tanjiru, zato je tesko i reci koliko vrijedi, treba ispratiti sezonu do kraja i onda dati ocjenu

vidim spominje se i vertongen u kontekstu dolaska u bayern, to bi bio genijalan potez, mocan mladi stoper, cijena mu je mislim oko 15 miliona, nekako se cini da je bas stoper za bayerna, valjda u upravi bayerna budu pametni i dovedu ga dok ga nije neko drugi ugrabio. cak bi bilo mocno za vas, ako je to moguce, dovesti u paru vertongena i desnog beka van der wiela, to su dva sjajna mlada igraca koji ce biti jos i bolji, ko ih dovede nece se zahebati sigurno
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

vendeta87
Postovi: 1751
Pridružen/a: 25 feb 2011, 18:52
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la vendeta87 » 25 jan 2012, 15:59

Romariooo je napisao/la:gomeza je tesko procijeniti, statistike su mu fascinantne, al opet ko gleda utakmice bayerna i vidi kako to izgleda, opet nije to to,

vidim spominje se i vertongen u kontekstu dolaska u bayern, to bi bio genijalan potez, mocan mladi stoper, cijena mu je mislim oko 15 miliona, nekako se cini da je bas stoper za bayerna, valjda u upravi bayerna budu pametni i dovedu ga dok ga nije neko drugi ugrabio. cak bi bilo mocno za vas, ako je to moguce, dovesti u paru vertongena i desnog beka van der wiela, to su dva sjajna mlada igraca koji ce biti jos i bolji, ko ih dovede nece se zahebati sigurno
Ovo sto kazes za Gomeza je odlicna konstatacija taj tip je totalno cudan. A i za Vertogen i v.d.Wila si upravu ja bi jos dodao i Alderwilda isto iz Ajaxa kojeg god od njih trojice da Bajern dovede ne bih pogrijesio i ako su mladi vec su jako iskusni jer imaju veliki broj internacionalnih tekmi a i polivalentni su.

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 25 jan 2012, 18:25

geronimo je napisao/la:uli sa jednim "l" :lol: je postao vrlo nezgodan. :D
Bezobrazno što pitam, nemam veze s ovim, ali mislim, razmišljam, ne mogu da odgonetnem, a u isto vrijeme mi zanimljivo? :?
amerosm je napisao/la:Dzeko je za njega izmislio fudbal i vrijedi samo 28 miliona eura.
Pa jest Džeko tehnički dosta bolji, ali isto tako Džeko ne trči ni blizu kao Mariano. Da ti iskreno kažem kad se sve sabere i oduzme tu su negdje ta dva napadača, a problem Džekine cijene je što otprilike svako drugu utakmicu sjedi na klupi, ali da vrijedi više od tih 28, sigurno vrijedi. 8-)

Taj van der Wiel je rupa živa, kakav potez Gaala što ono ljeto reče da mu ne trebaju pojačanja. 8-)
Mora se priznati da je takvo razmišljanje imalo i pozitivnih strana, kao recimo nedavanje traženih 20 mil. :oops:

Aledrwield, još jedan Belgijanac :? , njega i Vertonghena(piše li se ovako :? )nisam gledao, ali ovaj drugi mi se po nekakvom insektu :mrgreen: čini kao dosta bolji. Znate šta je insekt, to je ono kao drugi naziv za osjećaj. :lol:

Albanca se mora dopeljati, idealna zamjena za Robbena, stil igre skoro identičan, ovakvu priliku ne bi trebalo propustiti. ;)

Avatar
effe_sa
Postovi: 7524
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 25 jan 2012, 19:03

Ma ni Džeko , a ni Gomez ne bi bili nikad sad prodati ispod 35 miliona. Mislim to treba biti jasno.
Gomez trenutno ima bolju kvotu, pogađa jako puno...Džeko zna često i asistirat kad igra, ima dobru tehniku, malo je sad tanji sa realizacijom nego prije. Al naravno da su obojica na svoj način dobri i teško je to sad poredit, samo sad Mario pogađa ko lud i to nema veze sa srećom neg s njuhom za gol. ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la theboss_RD07 » 26 jan 2012, 09:20

Šta bi sa Lewandowskog?

vendeta87
Postovi: 1751
Pridružen/a: 25 feb 2011, 18:52
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la vendeta87 » 26 jan 2012, 09:50

Klare je napisao/la:
Taj van der Wiel je rupa živa, kakav potez Gaala što ono ljeto reče da mu ne trebaju pojačanja. 8-)
Mora se priznati da je takvo razmišljanje imalo i pozitivnih strana, kao recimo nedavanje traženih 20 mil. :oops:

Aledrwield, još jedan Belgijanac :? , njega i Vertonghena(piše li se ovako :? )nisam gledao, ali ovaj drugi mi se po nekakvom insektu :mrgreen: čini kao dosta bolji. Znate šta je insekt, to je ono kao drugi naziv za osjećaj. :lol:

Albanca se mora dopeljati, idealna zamjena za Robbena, stil igre skoro identičan, ovakvu priliku ne bi trebalo propustiti. ;)
Nije Saqiri Albanac nego Kosovar, neka raja koju sam upozna s Kosova kaze da je to jako bitna razlika. A sto se tice ovih Belgijanaca obojica su dobra i bolja od v.d.Wila, i sto mi se jos kod njih svidja mogu igrati i na obe bekovske pozicije i kao stoperi.

Avatar
zjaka
Postovi: 115
Pridružen/a: 26 nov 2009, 16:59
Lokacija: Bihać; Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la zjaka » 26 jan 2012, 09:57

ne mogu da vjerujem da opet necemo nikog izgleda dovesti

Avatar
Ballack2311
Postovi: 21
Pridružen/a: 12 dec 2009, 03:45
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Ballack2311 » 26 jan 2012, 13:11

zjaka je napisao/la:ne mogu da vjerujem da opet necemo nikog izgleda dovesti
Press konferencija je zakazana za 14h...navodno objavljuju vijest o novom transferu!!! 8-)

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la don_burza » 26 jan 2012, 13:13

Opa ko li je sad . Jedva cekam
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ribery » 26 jan 2012, 13:25

Ballack2311 je napisao/la:
zjaka je napisao/la:ne mogu da vjerujem da opet necemo nikog izgleda dovesti
Press konferencija je zakazana za 14h...navodno objavljuju vijest o novom transferu!!! 8-)
Ediiiin Dzeko :D

Avatar
bajern100
Postovi: 627
Pridružen/a: 09 apr 2009, 10:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bajern100 » 26 jan 2012, 13:31

Treba prodat Gomeza i kupit Džeku to je dobitna kombinacija

Avatar
rikoshe
Postovi: 23
Pridružen/a: 03 jun 2009, 12:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la rikoshe » 26 jan 2012, 13:40

Evo link za preskonferenciju u 14h

https://www.facebook.com/FCBayern?sk=ap ... 4745186630" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bertrand » 26 jan 2012, 13:43

Napadač je u pitanju.
"There will be a spectacular signing for the attack," Christian Nerlinger said.
Da nije Toni? :mrgreen:
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
davud87
Postovi: 310
Pridružen/a: 16 apr 2008, 23:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la davud87 » 26 jan 2012, 13:49

Berbatov? Shaqiri? Ja treće ne znam...

Avatar
schweinsteiger
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schweinsteiger » 26 jan 2012, 13:49

Za mene je ovo bomba,pogotovo zato sto je Nerlinger prije neki dan izjavio da nema pojacanja u ovom roku.
Od svih tih koje nabrajte najvise bih volio Vertonghena,kad su objavili da su zainteresovani za njega,malo sam gledao Ajaxove forume i uglavnom ga hvale.
Ali najbolje bi bilo da bude neka bomba u transferu od 40 mil € :D
Kad na ovo pomislim,odma mi Nani i Gotze u glavi :oops:
#miasanmia

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.