FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la no rules » 14 avg 2012, 00:12

PlavoZuti je napisao/la:
no rules je napisao/la:Mislim da će u subotu ovdje u Gr. biti popis stanovništva jer ipak dolazi veliki klub ...ne sumnjam da će i Fukare napraviti pravu atmosferu na stadionu... , dosad su čini mi se od organizovanijih navijačkih skupina jedino Siuxi u Gračanici odradili gostovanja , ostalo sve tanko ili nikako ... inače sam Slobodin simpatizer , Bratstvo tu i tamo :roll: ...nek' bude na tribini sve OK , na terenu neriješeno i svi sretni :mrgreen:
Bas me zanima ko si...posto si je*beni simpatizer Slobode a Bratstvo tu i tamo...i bas me zanima koliko si gledo utakmica Bratstva a koliko Slobode...al cekaj...nije se jos od njih nijedan naguzio....sacekaj jos malo...pa onda mozes zavuc glavu duboko da se uvuces tuzlacima u pakshu...
HA HA HA po tvojim ovim tekstovima ja znam ko si ti , a ako te interesuje na p.p. i ko sam ja ;)

@ ADIO

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 14 avg 2012, 00:18

RUDARSKA2 je napisao/la:ovaj gracanija kao neki enonomist ili tako nesto ???? kad si vec tako nadaren zaso se ne brines za svoj klub ,i dobro ga cuvaj da ne propadne , nemoj brinuti SLOBODU , jer care mi i kad bi igrali PETU ligu vazi bi za jedan od najvecih klubova ... jer najveci klubov NA SVIJETU su oi koji se vole u velikim kolicinama ... A SLOBODA SIGURNO JEDAN TAKAV I JESTE !!! dakle u slucaju da ispadnemo i iz ove lige u trecu , ne brini renovirani tusanj ce uvijek biti pun i carsija ce pjesmom bodriti svoj tim , e care moj TO TI JE NAJVECI TROFEJ KOJI JEDAN KLUB MOZE DA OSVOJI , VECI NE POSTOJI !!!


p.s. meni je gracanica jedno od drazih mjesta sa prijatnim ljudima , lijepim curama , bosanskim obicajima i drugim bogatstvima koje jedan gradic moze da ima ... i ti kao pojedinac , primitivac , lik kojije u zabludi da puno zna sigurno nece promjeniti moje misljenje !!!

sto se tekme tice , SLOBODA KAO VELIKI KLUB uvijek ide na povoljan rezultat , a isto tako SLOBODA KAO VELIKI KLUB zna prihvatiti poraz i podici se iz najveceg nakauta , bas kao sto smo uradili nakon ispadanja u nizi rang , ZA SLOBODU JE SVE OVO SPORT , SVJESNI SVOG POTENCIJALA ZNAMO DA NAJBOLJE OD NAS TEK DOLAZI I DA CEMO PREVAZICI I ONE ZLATNE GENERACIJE KLUBA , JER DOLAZE JOS ZLATNIJE (kad tad) ... i nase vitrine su pojacane celikom , spremne da izdre teret MNOGO TROFEJA !!!

to brate znas da sam te uvjek volio i cijenio, a jos kad procita sve ovo pravo si me dirno.. naravno najveci trofej je taj jer se Sloboda voli u velikim kolicinama ma gdje god mi igrali i uvjek cemo biti veliki pa kako god nas ko gledao to je njihova stvar
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 14 avg 2012, 00:23

..
Zadnja izmjena: SaltCityAttack, dana/u 14 avg 2012, 00:31, ukupno mijenjano 1 put.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
MakeTZ
Postovi: 1168
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:43
Lokacija: Slani Grad
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakeTZ » 14 avg 2012, 00:26

Opustite se svako ima pravo na svoje misljenje, i nemojte ljude ponizavat i govorit seljaci, idemo tamo uzet bodove ako budemo mogli, ako ne budemo nema veze nece propast sezona zbog jednog poraza.
Nadam se da ce nas lijepo primit i da ce sve proc u najboljem redu neka bolji pobijedi.

TRUST
Postovi: 972
Pridružen/a: 11 avg 2011, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TRUST » 14 avg 2012, 00:28

SaltCityAttack je napisao/la:danas je bio sastanak i novo udruzenje treba da se formira pod nazivom crveno-crni 1987..uglavnom i usa se sprema jendo udruzenje koje ce raditi na osnovu onog dole , a tako se ocekuje da i navijaci iz drugih zemalja isto ucine....idemo pomoc nasoj Slobodi
Samo da ovo ne zavrsi ko ono prije par sezona sve lijepo poce pocese se kartice prodavat i onda raspad sistema

Avatar
MakeTZ
Postovi: 1168
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:43
Lokacija: Slani Grad
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakeTZ » 14 avg 2012, 00:30

TRUST je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:danas je bio sastanak i novo udruzenje treba da se formira pod nazivom crveno-crni 1987..uglavnom i usa se sprema jendo udruzenje koje ce raditi na osnovu onog dole , a tako se ocekuje da i navijaci iz drugih zemalja isto ucine....idemo pomoc nasoj Slobodi
Samo da ovo ne zavrsi ko ono prije par sezona sve lijepo poce pocese se kartice prodavat i onda raspad sistema
ja cvrsto vjerujem da ce biti bolje i samo se vidi po tribini da je dosta bolje organizovano, i ono kad smo isli u slavonski brod ko je bio zna kako je sve ekstra bilo organizovano.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 14 avg 2012, 00:42

MakeTZ je napisao/la:Opustite se svako ima pravo na svoje misljenje, i nemojte ljude ponizavat i govorit seljaci, idemo tamo uzet bodove ako budemo mogli, ako ne budemo nema veze nece propast sezona zbog jednog poraza.
Nadam se da ce nas lijepo primit i da ce sve proc u najboljem redu neka bolji pobijedi.

ma normalno brate...ma nije niko ni rekao ovdje seljaci da li je neko procitao to?..ja barem nisam, ali ja kako sam vidjeo nama je to napisano :)..ma niko nit je rekao da se mi mozemo prosetat ligom.. ovdje imas 3 lika samo se ponavljaju i jedno te isto pisu na osnovu nicega..ali sta da im drugo covjek kaze nego sto rece Rudarska u svom postu ...prvo krenemo od Emira iz Bihaca covjek je sam poceo trpat rijeci ljudima u postove , pa onda ova dva delegata koji konstantno tvrde da mi mislimo se prosetat ligom :)...samo meni nimalo nije jasno kako neko moze se nadati pobjedi protiv nas, a mi ne mozemo?...pa halo svako ima svoje misljenje ljudi to treba postovat ...Gracanlije imaju razloga se nadati dobrom rezultatu protiv nas jer smatraju da su dobra ekipa koja moze igrati protiv Slobode i to treba postovat...to treba dokazati na terenu, a tako i nasi momci trebaju kompletni pokazati da su bolji u onoj mjeri koliko vecina navijaca Slobode misli
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 14 avg 2012, 00:45

TRUST je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:danas je bio sastanak i novo udruzenje treba da se formira pod nazivom crveno-crni 1987..uglavnom i usa se sprema jendo udruzenje koje ce raditi na osnovu onog dole , a tako se ocekuje da i navijaci iz drugih zemalja isto ucine....idemo pomoc nasoj Slobodi
Samo da ovo ne zavrsi ko ono prije par sezona sve lijepo poce pocese se kartice prodavat i onda raspad sistema
ma jok ovo ce biti super jer doce pravi ljudi tvrdim ti jer ebiga znam jer i rodbina mi je, a moja rodbina zna da bi se ja njih odreko kad bi bilo sta pokresno uradili brate izginuli bi svi brate ko pokusa lose uraditi nesto grupi ili klubu :) FUKARE SLOBODA DO GROBA!!!!!!!!
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

TRUST
Postovi: 972
Pridružen/a: 11 avg 2011, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TRUST » 14 avg 2012, 01:02

Mi smo i predobri kako smo organizovani al tek cemo sad biti mocni kad organizacija proradi. Ma raspad onog udruzenja je doveo do velikog pada grupe i to bas kada smo poceli da rastemo u svakom smislu al eto sta je bilo bilo je treba to ostavit u proslosti. Uz punu orgaizaciju navijaca i novu organizaciju kluba vraiti cemo se tamo gdje pripadamo

Avatar
MakeTZ
Postovi: 1168
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:43
Lokacija: Slani Grad
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakeTZ » 14 avg 2012, 01:19

A jestel vidili ljudi na stadionu ono novo sto su postavili nesto ko za solarnu energiju ili neki drugi **** ?

AboveTheLaw
Postovi: 1654
Pridružen/a: 24 maj 2011, 01:09
Lokacija: -.-
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la AboveTheLaw » 14 avg 2012, 01:20

Daj ba ljudi koji vam je vrag, dizete tenzije bez razloga, Gracanica-Tuzla su mnogo povezani, meni je Tuzla u jako lijepom sjecanju ostala, imam gore dobrih ljudi s kojim se pazim i dan danas ..sta vam je bezze tu pravite vatru iz niceg..neka pobijedi bolji , Sloboda je ekipa koja je ispala iz "elite" i sad trazi expresan povratak ,u svakoj utakmici idu na pobjedu, i tu nema price, glavni su od favorita za ulazak u PL i to je to...ali i Bratstvo ima dobru ekipu, zadrzali su gotov sve igrace od prosle sezone , bit ce dobra ali i teska utakmica ..volio bih da Bratstvo pobijedi ali mislim da ce bit mnogo tesko, sanse su 40-60 .

Avatar
MakeTZ
Postovi: 1168
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:43
Lokacija: Slani Grad
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakeTZ » 14 avg 2012, 01:23

Ja bi dao Bratstvu blagu prednost.

AboveTheLaw
Postovi: 1654
Pridružen/a: 24 maj 2011, 01:09
Lokacija: -.-
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la AboveTheLaw » 14 avg 2012, 01:25

MakeTZ je napisao/la:Ja bi dao Bratstvu blagu prednost.
Stvarno teška utakmica, i ja ovu prognozu bezze pišem, mislim da ce ipak zavrsit X mozda 1-1, vi cete povest , Bratstvo izjednacit i to je to .

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 14 avg 2012, 01:56

ma kakve ba tenzije na ovoj relaciji, bezveze se cirkus pravi , sa rajom dole nikad nije bilo problema , valjda i sad sve bude ok...jedini problem je prevoz, izgleda da je upitan povratni voz, pa voz otpada al opet treba provjerit.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
PlavoZuti
Postovi: 305
Pridružen/a: 06 jul 2012, 01:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la PlavoZuti » 14 avg 2012, 02:30

Ma nema tenzija...to ja i Attack onako bezze pricamo kako pojedinci malo kenjaju po forumu i pisu bezze komentare pa tu bude malo zaebancije podebavanja i tako..bolji moj tim ovo ono...da me vidis dok pisem kako se smijem i jedva cekam da vidim sta ce ko odgovorit...a obicno odgovore oni koji zapocinju...a Attack jadnicak..slomi se braneci i smirujuci hehehe
ma de ba kao sto sam i reko...Cestitke Slobodi na prvoj pobjedi...volio bi da niste ni ispali il da se sad podebavamo ko ce pobjedit 2 kolo Premijer lige al eto...u takvoj smo situaciji...sto bi ono rekli..takav nam grah pao...al eto...u subotu neka pobjedi bolji....
a sto se tice dolaska u Gracanicu...daleko vam je hodat od Binga...a ima budala brzo voze...moze skrenut sa puta pa vas podrobit...zato bolj da odete do uprave i trazite nekoliko autobusa za prijevoz ...parkira pred stadion istrese vas...odgledate tekmu...prosetate malo do carsije ..pojedete po cevape popijete sok sa nasom rajom...niko vam nece reci A...normalno ako budete dosli da navijate za svoj tim i budete raja....jer niko nevoli probleme...pa tako ni mi a ni vi...uvjek dodjite u Gracanicu i osjecajte se slobodno u nasoj carsiji kao i u svojoj carsiji...

Eh sad...kod koga su bolji Cevapi...kod Hodze ili u Limenci.. hehehee

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 14 avg 2012, 08:46

MakeTZ je napisao/la:Ja bi dao Bratstvu blagu prednost.
Svi bi realni druže. Bratstvo je imalo prošle sezone jaku ekipu, al mi im malo pomrsismo planove :D

a svakako da je Sloboda glavni favorit, uz Jedinstvo rekao bih :D

A na svakoj utakmici se ide na pobjedu, ne dolaziš na exkurziju valjda :)
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzla950 » 14 avg 2012, 09:05

Ja sam gore napisao prijedlog oko taxija pa sad,u svaki taxi po 4-ica + vozač,svako po cenera to je 40KM otići i nazad..pa sad?!?!?!?!

slika



@AboveTheLaw ;

jel ti navijaš za Bratstvo ili Želju?

Avatar
LUD
Postovi: 13
Pridružen/a: 06 avg 2012, 22:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LUD » 14 avg 2012, 10:18

Znači umjesto 3-4 busa treba angazovat 50 taxija? Neće se tamo pojavit ni 100 ljudi. Tako je bilo jedne godine za Zenicu, skupilo se 100 ljudi, sjebu za buseve i na kraju ih ode tačno 12-tero taxijima. Zna li neko moze li se računat na taj voz?

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzla950 » 14 avg 2012, 11:04

LUD je napisao/la:Znači umjesto 3-4 busa treba angazovat 50 taxija? Neće se tamo pojavit ni 100 ljudi. Tako je bilo jedne godine za Zenicu, skupilo se 100 ljudi, sjebu za buseve i na kraju ih ode tačno 12-tero taxijima. Zna li neko moze li se računat na taj voz?
Dobro su rekli,za prevoz se snađite i tačka.
Zadnja izmjena: Tuzla950, dana/u 14 avg 2012, 17:56, ukupno mijenjano 1 put.

FKR_ajla_TZ
Postovi: 264
Pridružen/a: 15 jul 2010, 12:03
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKR_ajla_TZ » 14 avg 2012, 12:09

MakeTZ je napisao/la:A jestel vidili ljudi na stadionu ono novo sto su postavili nesto ko za solarnu energiju ili neki drugi **** ?
jap iznad svlacionica...solarno zagrijavanje... :mrgreen: :mrgreen: valjda hoce da ustede hiihih

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.