Alen Halilović

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
deenniiVCF
Postovi: 140
Pridružen/a: 25 jul 2012, 18:32
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la deenniiVCF » 07 okt 2012, 23:26

mumin je napisao/la:http://max.tportal.hr/video.aspx?videoId=14083
izvjestaj slaven-dinamo

Kakva kultura,kakav gol.Bravo momak !!!
.Amunt Valencia !!!

Jer to Je čast i sudbina i KRV Zeničana LJUBAV VELIKA ...

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la bagrcavi » 07 okt 2012, 23:29

BenjooJutub je napisao/la:
mumin je napisao/la:http://max.tportal.hr/video.aspx?videoId=14083
izvjestaj slaven-dinamo
Kakav će ovo igrač da bude.
Benjo ti si naša uzdanica, budi u kontaktu sa momcima iz Zg ;) :mrgreen:
DRUG NEBI TI PUNCA

redmoon
Postovi: 10
Pridružen/a: 06 okt 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la redmoon » 07 okt 2012, 23:33

Offside je napisao/la:
redmoon je napisao/la:Ja kao Bosanac, Hrvat i Posavac (na žalost, silom prilika već 17 godina ne živim ovdje) ne bih imao ništa protiv da Alen zaigra za BiH. Bosanska reprezentacija mi je jednako draga kao i Hrvatska i najiskrenije, u međusobnom susretu ne znam za koga bih navijao (zapravo, vjerojatno ga ne bi ni gledao, bilo bi mi to isto kao da igra Dinamo protiv Hrvatske).
Međutim, smeta me jedna druga stvar: otvorena je posebna tema ovdje za Alena Halilovića, svi bi ga s oduševljenjem prihvatili, svi ga smatraju Bosancem i svojim. No, nitko da se sjeti da u tom zagrebačkom Dinamu igra jedan 18-godišnji dečko koji je jednako veliki talent kao i Alen, kojeg također već traži Real i Milan i koji je već sada najbolji igrač Dinama. Zove se Mateo Kovačić. I za razliku od Alena, i majka i otac su mu pravi Bosanci, iz Kotor Varoši. Dakle, ono što mene čudi je zašto jedna ovakva inicijativa nije pokrenuta za Matea. Znam, sad će svi reći, on je Hrvat, škutor, katolik i što ti ga ja znam što sve ne. Međutim, činjenica je da je dečko pravi Bosanac i da ga nikad nitko nije zvao.
A kohezivna snaga nogometa je ogromna danas. Kad bi mali Kovačić postao glavna zvijezda BiH reprezentacija u budućnosti, vjerujte da bi mnogi Hrvati počeli tu državu doživljavati drugačije.

P.S. ovo je komentar u najboljoj namjeri i molim vas, bez pljuvanja.
Pošto sam ja otvorio ovu temu, osjećam se pozvan da odgovorim na ovaj post. Meni se čini da ti ovdje želiš insinuirati "bošnjakizaciju" reprezentacije BiH. Što je tvoje pravo, ali ovako:

1. Jedini razlog zašto je ova tema pokrenuta je činjenica da je Alen sin Seada Halilovića, dakle bivšeg reprezentativca Bosne i Hercegovine. Nema to nikakve veze sa imenom i prezimenom, istu ovakvu temu bi otvorio da se radi o sinu Marka Topića. Dakle fulao si priču.
2. Mateo je već nekoliko godina medijska zvijezda u Hrvatskoj, sa nekoliko stotina intervjua. Pošto redovno čitam sportski tisak, znam da niti u jednom intervjuu mali nije niti jednom istaknuo bilo kakav bosanski identitet, kako on, tako niti njegov otac. Za razliku od Alena, koji je već sa 13. godina u sred Zagreba spominjao BiH reprezentaciju.
3. U prošlosti smo imali jadna iskustva sa vrbovanjem hrvatsko/srpske dijaspore sa BiH korijenima. Od Subotića, Marka Marina, Mario Gavranovića itd. To je kod javnosti izazvalo rezignaciju, tako da više nitko ne obraća pažnju na te igrače. Oni ako imaju želju za nastupom u BiH dresu, mogu se jasno izjasniti.
4. BiH reprezentacija će uvijek biti otvorena za sve BiH narodnosti, ali realnost je da će Bošnjaci biti dominantni, da sad neidemo u dubinu, zašto je to tako, manje više sve nam je jasno. Ako nekome to smeta, ne mora za nju navijati. Ja sigurno neću prestati navijati za BiH, taman bila sastavljena od 11 igrača hrvatske narodnosti.

Oprosti, ali nisi u pravu. Pokušat ću te demantirati točku po točku:

1. po ovome ispada da bi se samo sinovi bivših BiH reprezentativaca trebali vrbovati za reprezentaciju BiH.

2. Matea nikad nitko javno nije pitao bi li igrao za BiH i nje se izjasnio po tom pitanju. On, kao i Halilović, igra za mlade hrvatske reprezentacije i realno je da su obojica za sada bliže Hrvatskoj. Ali Bosanci su i jedan i drugi i imaju jednako pravo igrati za BiH! Što se tiče neigranja nebošnjačkih igrača za BiH, spomenuo bih ti samo Ćorluku i Rakitića koji su rekli da ih u tom sislu nikad nitko iz Bosne nije kontaktirao. Spomenut ću ti i Nikicu Jelavića, koji je otvoreno izjavio da bi igrao za BiH.

3.činjenica je da se u prošlosti Bosna po defautu oslanjala samo na bošnjačke igrače, dok je ostale ignorirala, valjda smatrajući normalnim da oni ne igraju za Bosnu nego za Hrvtasku (ili Srbiju).

4. meni ne smeta dominacija jednog naroda u reprezentaciji, ao do nje ne dođe umjetnim putem. Ja Džeku ili Spahića volim jednako kao Ćorluku i Modrića. Ali nje realnost da Bošnjaci moraju biti dominantni u reprezentaciji. Moje mišljenje je da cjelokupna javnost u BIH mora početi promatrati sve igrače rođene na prostoru BIH kao svoje i tako se prema njima ponašati. Sam takav način ponašanja će dovesti do znatnih promjena u njihovom odnosu prema BIH, kao i u odnosu susjeda / komšija prema tim igračima.

redmoon
Postovi: 10
Pridružen/a: 06 okt 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la redmoon » 07 okt 2012, 23:38

Ono što hoću reći je da Safet Sušić mora poslati pozivnicu Mateu Kovačiću. Ako kaže da ne želi igrati, onda o.k. Ali nitko ne može unaprijed tvrditi da je on nedovoljno Bosanac i da ga ne treba kontaktirati.

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2198
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la BenjooJutub » 07 okt 2012, 23:39

bagrcavi je napisao/la:
BenjooJutub je napisao/la:
mumin je napisao/la:http://max.tportal.hr/video.aspx?videoId=14083
izvjestaj slaven-dinamo
Kakav će ovo igrač da bude.
Benjo ti si naša uzdanica, budi u kontaktu sa momcima iz Zg ;) :mrgreen:
Jašta neg u kontaktu, pa vidiš da mu je na majici ispod dresa pisalo "Benjoo Jutub" :lol: :lol:

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Offside » 07 okt 2012, 23:55

redmoon je napisao/la: Oprosti, ali nisi u pravu. Pokušat ću te demantirati točku po točku:

1. po ovome ispada da bi se samo sinovi bivših BiH reprezentativaca trebali vrbovati za reprezentaciju BiH.

2. Matea nikad nitko javno nije pitao bi li igrao za BiH i nje se izjasnio po tom pitanju. On, kao i Halilović, igra za mlade hrvatske reprezentacije i realno je da su obojica za sada bliže Hrvatskoj. Ali Bosanci su i jedan i drugi i imaju jednako pravo igrati za BiH! Što se tiče neigranja nebošnjačkih igrača za BiH, spomenuo bih ti samo Ćorluku i Rakitića koji su rekli da ih u tom sislu nikad nitko iz Bosne nije kontaktirao. Spomenut ću ti i Nikicu Jelavića, koji je otvoreno izjavio da bi igrao za BiH.

3.činjenica je da se u prošlosti Bosna po defautu oslanjala samo na bošnjačke igrače, dok je ostale ignorirala, valjda smatrajući normalnim da oni ne igraju za Bosnu nego za Hrvtasku (ili Srbiju).

4. meni ne smeta dominacija jednog naroda u reprezentaciji, ao do nje ne dođe umjetnim putem. Ja Džeku ili Spahića volim jednako kao Ćorluku i Modrića. Ali nje realnost da Bošnjaci moraju biti dominantni u reprezentaciji. Moje mišljenje je da cjelokupna javnost u BIH mora početi promatrati sve igrače rođene na prostoru BIH kao svoje i tako se prema njima ponašati. Sam takav način ponašanja će dovesti do znatnih promjena u njihovom odnosu prema BIH, kao i u odnosu susjeda / komšija prema tim igračima.
1. Nije točno. To što je Alenov otac bivši reprezentativac može biti samo olakšavajuća okolnost. Možda sam se tu malo pogrešno izrazio.

2. Nije niti Alena nitko nikad upitao, nego je on sam kad je imao 13 godina izjavio da želi igrati za reprezentaciju BiH, po svom fejs profilu lijepio je slike sa motivima BiH reprezentacije i što direktno, što indirektno, slao je signale. Mateo nije slao nikakve signale nikada. Rakitića nije imalo smisla niti zvati, pošto je vrbovanje reprezentacije Hrvatske počelo kad je ovaj imao 15 godina. Ćorluka je kao mladi reprezentativac za SN odgovarao na pitanja čitatelja pristigla mailom. Tako je izvjesni Mijo Pandurović koji se predstavio kao povjerenik BH Fanaticosa iz Zagreba upitao da li postoji mogućnost da Vedran nastupi za BiH, ovaj je kurtoazno odgovorio da on voli BiH i da je bosanski Hrvat, ali da je njegov odabri da igra za zemlju svog naroda, Hrvatsku. Kažem ti pratim hrvatski nogomet i imam **** memoriju, tako da te priče ne možeš meni prodavati. Sa Jelavićem je slučaj kao i sa Krstanovićem. Igrao bi za BiH, ali do onog momenta kad postane dovoljno dobar za Hrvatsku. Vozdra!

3. Nije istina. Bosna se oslanjala na sve moguće igrače koji su joj bili dostupni. Pa tako i na Ninoslava Milenkovića iz Subotice, Mirka Hrgovića iz Sinja i ostale, koji nisu imali nikakve veze sa BiH osim što su izrazili želju da nastupe za reprezentaciju BiH. Svi su bili dobrodošli i tu je čak i vladala pozitivna diskriminacija prema tim igračima, ako me kužiš. Jednog Milenkovića i Nemanju Supića su navijači toliko glorificirali da je to bilo na granici dobrog ukusa, pogotovo ako uzmemo u obzir da su to bili debelo ispodprosječni loptaši, odnosno vrataši.

4. Jeste realnost, pod broj jedan zato što Bošnjaka ima prvenstveno više nego Hrvata i Srba na prostoru države. Pod broj dva zato što je Bošnjaka iz dijaspore mnogo lakše nagovoriti da igra za BiH, nego Hrvata ili Srbina. Nije da se nije pokušavalo, nemoj sad da ti nabrojim sva imena, već sam rekao, Marko Marin, Mario Gavranović, Neven Subotić. To su samo trojica, a bilo ih je mnogo više. Sa svom trojicom je uspostavljen kontakt i na mogućnost da nastupe za reprezentaciju BiH dobili smo **** i to ne kulturni. Prošla su vremena kad se momčad slagala po nacionalnoj osnovi, od dolaska Ćire za ovu reprezentaciju igraju samo najbolji i to je nešto za što ću Ćiri biti vječno zahvalan. Ako je to jedanaest Hrvata mene neće smetati.
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Offside » 07 okt 2012, 23:58

redmoon je napisao/la: Oprosti, ali nisi u pravu. Pokušat ću te demantirati točku po točku:

1. po ovome ispada da bi se samo sinovi bivših BiH reprezentativaca trebali vrbovati za reprezentaciju BiH.

2. Matea nikad nitko javno nije pitao bi li igrao za BiH i nje se izjasnio po tom pitanju. On, kao i Halilović, igra za mlade hrvatske reprezentacije i realno je da su obojica za sada bliže Hrvatskoj. Ali Bosanci su i jedan i drugi i imaju jednako pravo igrati za BiH! Što se tiče neigranja nebošnjačkih igrača za BiH, spomenuo bih ti samo Ćorluku i Rakitića koji su rekli da ih u tom sislu nikad nitko iz Bosne nije kontaktirao. Spomenut ću ti i Nikicu Jelavića, koji je otvoreno izjavio da bi igrao za BiH.

3.činjenica je da se u prošlosti Bosna po defautu oslanjala samo na bošnjačke igrače, dok je ostale ignorirala, valjda smatrajući normalnim da oni ne igraju za Bosnu nego za Hrvtasku (ili Srbiju).

4. meni ne smeta dominacija jednog naroda u reprezentaciji, ao do nje ne dođe umjetnim putem. Ja Džeku ili Spahića volim jednako kao Ćorluku i Modrića. Ali nje realnost da Bošnjaci moraju biti dominantni u reprezentaciji. Moje mišljenje je da cjelokupna javnost u BIH mora početi promatrati sve igrače rođene na prostoru BIH kao svoje i tako se prema njima ponašati. Sam takav način ponašanja će dovesti do znatnih promjena u njihovom odnosu prema BIH, kao i u odnosu susjeda / komšija prema tim igračima.
1. Nije točno. To što je Alenov otac bivši reprezentativac može biti samo olakšavajuća okolnost. Možda sam se tu malo pogrešno izrazio.

2. Nije niti Alena nitko nikad upitao, nego je on sam kad je imao 13 godina izjavio da želi igrati za reprezentaciju BiH, po svom fejs profilu lijepio je slike sa motivima BiH reprezentacije i što direktno, što indirektno, slao je signale. Mateo nije slao nikakve signale nikada. Rakitića nije imalo smisla niti zvati, pošto je vrbovanje reprezentacije Hrvatske počelo kad je ovaj imao 15 godina. Ćorluka je kao mladi reprezentativac za SN odgovarao na pitanja čitatelja pristigla mailom. Tako je izvjesni Mijo Pandurović koji se predstavio kao povjerenik BH Fanaticosa iz Zagreba upitao da li postoji mogućnost da Vedran nastupi za BiH, ovaj je kurtoazno odgovorio da on voli BiH i da je bosanski Hrvat, ali da je njegov odabir da igra za zemlju svog naroda, Hrvatsku. Kažem ti pratim hrvatski nogomet i imam hebenu memoriju, tako da te priče ne možeš meni prodavati. Sa Jelavićem je slučaj kao i sa Krstanovićem. Igrao bi za BiH, ali do onog momenta dok ne postane dovoljno dobar za Hrvatsku. Vozdra!

3. Nije istina. Bosna se oslanjala na sve moguće igrače koji su joj bili dostupni. Pa tako i na Ninoslava Milenkovića iz Subotice, Mirka Hrgovića iz Sinja i ostale, koji nisu imali nikakve veze sa BiH osim što su izrazili želju da nastupe za reprezentaciju BiH. Svi su bili dobrodošli i tu je čak i vladala pozitivna diskriminacija prema tim igračima, ako me kužiš. Jednog Milenkovića i Nemanju Supića su navijači toliko glorificirali da je to bilo na granici dobrog ukusa, pogotovo ako uzmemo u obzir da su to bili debelo ispodprosječni loptaši, odnosno vrataši.

4. Jeste realnost, pod broj jedan zato što Bošnjaka ima prvenstveno više nego Hrvata i Srba na prostoru države. Pod broj dva zato što je Bošnjaka iz dijaspore mnogo lakše nagovoriti da igra za BiH, nego Hrvata ili Srbina. Nije da se nije pokušavalo, nemoj sad da ti nabrojim sva imena, već sam rekao, Marko Marin, Mario Gavranović, Neven Subotić. To su samo trojica, a bilo ih je mnogo više. Sa svom trojicom je uspostavljen kontakt i na mogućnost da nastupe za reprezentaciju BiH dobili smo odbijenicu i to ne kulturnu kao od Ćorluke. Prošla su vremena kad se momčad slagala po nacionalnoj osnovi, od dolaska Ćire za ovu reprezentaciju igraju samo najbolji i to je nešto za što ću Ćiri biti vječno zahvalan. Ako je to jedanaest Hrvata mene neće smetati.
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Alen Halilović

Post Postao/la skyisthelimit » 08 okt 2012, 00:29

[youtube][/youtube]
15.10 - 15.06 ...

Avatar
AlenHalilovic
Postovi: 712
Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la AlenHalilovic » 08 okt 2012, 12:22

/max.tportal.hr/video.aspx?videoId=14083
izvjestaj slaven-dinamo
Kakav će ovo igrač da bude.



Jašta neg u kontaktu, pa vidiš da mu je na majici ispod dresa pisalo "Benjoo Jutub" :lol: :lol:[/quote][/quote][/quote] :D


Jel ozbiljno?? Sad cu da pogledam ponovo. Svaka ti cast Benjo, ti si nas kljucni igrac (pored Osmana(Hamidov)

MostaracVelezovac
Postovi: 2504
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la MostaracVelezovac » 08 okt 2012, 12:50

Offside je napisao/la:
redmoon je napisao/la: Oprosti, ali nisi u pravu. Pokušat ću te demantirati točku po točku:

1. po ovome ispada da bi se samo sinovi bivših BiH reprezentativaca trebali vrbovati za reprezentaciju BiH.

2. Matea nikad nitko javno nije pitao bi li igrao za BiH i nje se izjasnio po tom pitanju. On, kao i Halilović, igra za mlade hrvatske reprezentacije i realno je da su obojica za sada bliže Hrvatskoj. Ali Bosanci su i jedan i drugi i imaju jednako pravo igrati za BiH! Što se tiče neigranja nebošnjačkih igrača za BiH, spomenuo bih ti samo Ćorluku i Rakitića koji su rekli da ih u tom sislu nikad nitko iz Bosne nije kontaktirao. Spomenut ću ti i Nikicu Jelavića, koji je otvoreno izjavio da bi igrao za BiH.

3.činjenica je da se u prošlosti Bosna po defautu oslanjala samo na bošnjačke igrače, dok je ostale ignorirala, valjda smatrajući normalnim da oni ne igraju za Bosnu nego za Hrvtasku (ili Srbiju).

4. meni ne smeta dominacija jednog naroda u reprezentaciji, ao do nje ne dođe umjetnim putem. Ja Džeku ili Spahića volim jednako kao Ćorluku i Modrića. Ali nje realnost da Bošnjaci moraju biti dominantni u reprezentaciji. Moje mišljenje je da cjelokupna javnost u BIH mora početi promatrati sve igrače rođene na prostoru BIH kao svoje i tako se prema njima ponašati. Sam takav način ponašanja će dovesti do znatnih promjena u njihovom odnosu prema BIH, kao i u odnosu susjeda / komšija prema tim igračima.
1. Nije točno. To što je Alenov otac bivši reprezentativac može biti samo olakšavajuća okolnost. Možda sam se tu malo pogrešno izrazio.

2. Nije niti Alena nitko nikad upitao, nego je on sam kad je imao 13 godina izjavio da želi igrati za reprezentaciju BiH, po svom fejs profilu lijepio je slike sa motivima BiH reprezentacije i što direktno, što indirektno, slao je signale. Mateo nije slao nikakve signale nikada. Rakitića nije imalo smisla niti zvati, pošto je vrbovanje reprezentacije Hrvatske počelo kad je ovaj imao 15 godina. Ćorluka je kao mladi reprezentativac za SN odgovarao na pitanja čitatelja pristigla mailom. Tako je izvjesni Mijo Pandurović koji se predstavio kao povjerenik BH Fanaticosa iz Zagreba upitao da li postoji mogućnost da Vedran nastupi za BiH, ovaj je kurtoazno odgovorio da on voli BiH i da je bosanski Hrvat, ali da je njegov odabir da igra za zemlju svog naroda, Hrvatsku. Kažem ti pratim hrvatski nogomet i imam hebenu memoriju, tako da te priče ne možeš meni prodavati. Sa Jelavićem je slučaj kao i sa Krstanovićem. Igrao bi za BiH, ali do onog momenta dok ne postane dovoljno dobar za Hrvatsku. Vozdra!

3. Nije istina. Bosna se oslanjala na sve moguće igrače koji su joj bili dostupni. Pa tako i na Ninoslava Milenkovića iz Subotice, Mirka Hrgovića iz Sinja i ostale, koji nisu imali nikakve veze sa BiH osim što su izrazili želju da nastupe za reprezentaciju BiH. Svi su bili dobrodošli i tu je čak i vladala pozitivna diskriminacija prema tim igračima, ako me kužiš. Jednog Milenkovića i Nemanju Supića su navijači toliko glorificirali da je to bilo na granici dobrog ukusa, pogotovo ako uzmemo u obzir da su to bili debelo ispodprosječni loptaši, odnosno vrataši.

4. Jeste realnost, pod broj jedan zato što Bošnjaka ima prvenstveno više nego Hrvata i Srba na prostoru države. Pod broj dva zato što je Bošnjaka iz dijaspore mnogo lakše nagovoriti da igra za BiH, nego Hrvata ili Srbina. Nije da se nije pokušavalo, nemoj sad da ti nabrojim sva imena, već sam rekao, Marko Marin, Mario Gavranović, Neven Subotić. To su samo trojica, a bilo ih je mnogo više. Sa svom trojicom je uspostavljen kontakt i na mogućnost da nastupe za reprezentaciju BiH dobili smo odbijenicu i to ne kulturnu kao od Ćorluke. Prošla su vremena kad se momčad slagala po nacionalnoj osnovi, od dolaska Ćire za ovu reprezentaciju igraju samo najbolji i to je nešto za što ću Ćiri biti vječno zahvalan. Ako je to jedanaest Hrvata mene neće smetati.

Je neznam za ostale ali za mene je jednak svak onaj ko je iz BiH i ne zeli da igra za BiH, pa bilo njemu prezime Ibrahimovic, Halilovic, Corkula, Marin, Subotic ili sta ja znam ko sve ne.

Neko iznad govori da treba uraditi ovako ili onako da bi Srbima ili Hrvatima bila draza ova reprezentacija, to jest da bi je osjecali vise svojom. Ja se s tim neslazem. Niko u tvojoj kuci tebi ne treba ugadjat da bi to bila vise ili manje tvoja kuca. Imas svoju zemlju, i ona je tvoja, nemoram te ja ubjedjivat cija je. Ne ubjedjiva niko ni Obamu da mu je SAD drzava, pa je on osjeca kao svojom, bez obzira na manjinski status, prezime, rezlicitost ili sta ja znam.

Ukratko, ako potices iz BiH - igrati za BiH bi trebao biti prioritet - ako nije - ko te jyebe. Tako se osjecam i prema Ibrahimovicu i prema Halilovicu i prema Suboticu i prema svakome... Koji god igrac ne misli da ne treba da igra za BiH - razligu... meni nije interesantan.
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la edinjo-bih » 08 okt 2012, 14:17

bravo!

Gorazde11
Postovi: 363
Pridružen/a: 12 jul 2008, 09:37
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Gorazde11 » 08 okt 2012, 15:57

Halilović i Bašić od utorka zajedno u reprezentaciji

Hrvatska kadetska (U-17) reprezentacija ovog utorka se okuplja u Splitu, uoči kvalifikacija za Europsko prvenstvo, u kojima igra protiv Izraela, Turske i Kazahstana.

slika

Tako će se u istoj momčadi naći Josip Bašić i Alen Halilović, koji su seniorski debi imali u derbiju Dinama i Hajduka…

Uoči okupljanja pogledajte u video-prilogu kako su se obojica predstavila u emisiji "Plavi i Bili" TV Mreže:
[youtube][/youtube]

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la mandraX » 08 okt 2012, 17:38

Najgori trenutak u karijeri?
Alen - "Kad sam slomio nogu".

Kad je to bilo?

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12581
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la dr.van nostrand » 08 okt 2012, 18:01

Evo malog na Uefa.com
slika

http://www.uefa.com/memberassociations/ ... next+thing" onclick="window.open(this.href);return false;
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
TMovac
Postovi: 2730
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la TMovac » 08 okt 2012, 18:19

dr.van nostrand je napisao/la:Evo malog na Uefa.com
slika

http://www.uefa.com/memberassociations/ ... next+thing" onclick="window.open(this.href);return false;
Samo su fulali u naslovu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

nevera
Postovi: 61
Pridružen/a: 09 avg 2011, 21:13
Lokacija: Frankfurt / Vukovar
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la nevera » 08 okt 2012, 18:47

Sejad je igrao jednu utakmicu za Hrvatsku, pa 30-ak za BiH. Za koga će igrati Alen?

- To je njegova stvar i ja se tu neću miješati. Supruga mi je iz Zagreba, ja sam rođen u BiH. Nikad mu ne bih sugerirao za koga da igra. Zaigrao sam za Hrvatsku, a kad se ukazala mogućnost, nastupao sam za BiH isključivo iz sportskih razloga. Tada su za Hrvatsku igrali Prosinečki, Boban i Asanović i mislio sam da ću više igrati za BiH. I igrao sam. Iako, možda sam pogriješio. Mogao sam s Hrvatskom na Euro 1996. u Englesku, Ćiro bi me vodio, možda bih napravio i bolju karijeru, ali ne žalim se.
Sejad ne voli priče o pozivima velikih klubova: Real, Juventus i drugi htjeli su da se Alen preseli k njima, i u obitelji su razmišljali o preseljenju.

- Bilo je teško u to vrijeme, bilo je mnogo neistinitih novinskih priča o tome, ali nikad o tome nisam želio govoriti. Ne želim ni sad, mogu samo reći da u ovom trenutku mislim da nisam pogriješio što nismo otišli. Gledam kako se ovdje razvija, prije će dobiti šansu, a i u velikom je klubu. Bude li sve išlo kako treba, pogodili smo s odlukom da ne prihvatimo pozive i da se ne odselimo u inozemstvo.
Mamiceva igracka :roll:
Zadnja izmjena: nevera, dana/u 08 okt 2012, 18:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Alen Halilović

Post Postao/la skyisthelimit » 08 okt 2012, 18:48

Citam na YT da je mali navodno danas za Novu tv izjavio da ce igrati za Hrvatsku. Koliko tu ima istine sad :roll: btw. Nije jedan komentar vec vise njih :roll:
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Tritolone
Postovi: 12341
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Tritolone » 08 okt 2012, 18:59

skyisthelimit je napisao/la:Citam na YT da je mali navodno danas za Novu tv izjavio da ce igrati za Hrvatsku. Koliko tu ima istine sad :roll: btw. Nije jedan komentar vec vise njih :roll:
Ja sam isto to procita na jednom forumu ali iskreno mislim da nema istine u tome. Ja naravno navijam za svoju zemlju i volio bi da ovaj momak igra za Hrvatsku ali ja mislim da ce on igrat za BiH, jednostavno imam neki osjecaj, barem mi po njegovim izjavama u javnosti izgleda da bi on zelio da igra za BiH ali to nesmije jos reci. E sad zajeb je sta on igra za Dinamo i ima ugovor sa Mamicem na 7 godina, a Mamic je mag barem sta se tice prodaje igraca i lakse ce ga lansirat u reprezentaciju Hrvatske sada kad je njegov pijun Stimac na celu. Da momak ima neki normalni ugovor bilo bi tu svasta ali ovako bi moga prevladat Mamic. Kako god, ja bi zelio da on igra za zemlju za koju on zeli, i koju "vise" (kako to glupo zvuci) voli, jer nema svrhe da igra za Hrvatsku a srce mu kuca za BiH (ili obrnuto), ali nista me danas nebi cudilo, s obzirom da Sammir igra za repku Hrvatske...

Sjecam se debija Kranjcara, Eduarda, Modrica, Corluke, i niti jedan nije igra ovako lako, mislim da je ovaj momak jedan od najvecih (ako ne i najveci) talent u zadnjih 20 godina na ovim prostorima, ali isto tako treba biti oprezan, davno je jedan Marko Janjetovic proglasen najboljim igracem svog uzrasta (pokraj Torresa) i danas igra za Hrvatski Dragovoljac, nadam se da nece biti slicno sa malim Alenom.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Dylan Dog » 08 okt 2012, 19:08

Mislim da će njegov razvoj ići drugačije od Kovačića,Kovačić je sa 17 godina bio fizički zreo,dok Alen sa 16 izgleda ko dijete..
I ne treba se previše obazirati na izjave,jasno je da ne možemo trenutno očekivati izjave u korist BiH,nek priča šta hoće bitno je da se pojavi na okupljanju BiH selekcije,a ne Hrvatske.

Btw,pročitah da je navodno Alenov otac viđen u Sušićevom društvu u Sarajevu :mrgreen:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Sakuragi
Postovi: 885
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:23
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Sakuragi » 08 okt 2012, 19:32

Dylan Dog je napisao/la:Mislim da će njegov razvoj ići drugačije od Kovačića,Kovačić je sa 17 godina bio fizički zreo,dok Alen sa 16 izgleda ko dijete..
I ne treba se previše obazirati na izjave,jasno je da ne možemo trenutno očekivati izjave u korist BiH,nek priča šta hoće bitno je da se pojavi na okupljanju BiH selekcije,a ne Hrvatske.

Btw,pročitah da je navodno Alenov otac viđen u Sušićevom društvu u Sarajevu :mrgreen:
gdje to procita? :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.