Alen Halilović

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Avatar
valterboy
Postovi: 443
Pridružen/a: 05 avg 2012, 23:38
Lokacija: Canada
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la valterboy » 08 okt 2012, 20:10

MAX weekly:
"Sejad je igrao jednu utakmicu za Hrvatsku, pa 30-ak za BiH. Za koga će igrati Alen?

- To je njegova stvar i ja se tu neću miješati. Supruga mi je iz Zagreba, ja sam rođen u BiH. Nikad mu ne bih sugerirao za koga da igra. Zaigrao sam za Hrvatsku, a kad se ukazala mogućnost, nastupao sam za BiH isključivo iz sportskih razloga. Tada su za Hrvatsku igrali Prosinečki, Boban i Asanović i mislio sam da ću više igrati za BiH. I igrao sam. Iako, možda sam pogriješio. Mogao sam s Hrvatskom na Euro 1996. u Englesku, Ćiro bi me vodio, možda bih napravio i bolju karijeru, ali ne žalim se."¸

___

Nema nista od njega.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36511
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Donnie Darko » 08 okt 2012, 20:17

Ako je stvarno ovo rekao, onda i ja gubim svaku nadu za malog Alena u dresu BiH. Steta.

anonym0us
Postovi: 49
Pridružen/a: 23 feb 2012, 20:17
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la anonym0us » 08 okt 2012, 20:20

http://www.vecernji.hr/sport/vijesti/ta ... nak-461886" onclick="window.open(this.href);return false;

AÐ_Official
Postovi: 721
Pridružen/a: 08 jul 2011, 00:35
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la AÐ_Official » 08 okt 2012, 20:24

Nemoj te vjerovati tim "vijestima". Ja jedino vjerujem ono sto cujem direktno od Alena ili od Sejada.

Avatar
reptile
Postovi: 854
Pridružen/a: 08 dec 2010, 17:23
Lokacija: Stari Grad, Sarajevo
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la reptile » 08 okt 2012, 20:27

valterboy je napisao/la:MAX weekly:
"Sejad je igrao jednu utakmicu za Hrvatsku, pa 30-ak za BiH. Za koga će igrati Alen?

- To je njegova stvar i ja se tu neću miješati. Supruga mi je iz Zagreba, ja sam rođen u BiH. Nikad mu ne bih sugerirao za koga da igra. Zaigrao sam za Hrvatsku, a kad se ukazala mogućnost, nastupao sam za BiH isključivo iz sportskih razloga. Tada su za Hrvatsku igrali Prosinečki, Boban i Asanović i mislio sam da ću više igrati za BiH. I igrao sam. Iako, možda sam pogriješio. Mogao sam s Hrvatskom na Euro 1996. u Englesku, Ćiro bi me vodio, možda bih napravio i bolju karijeru, ali ne žalim se."¸
___
Jel ovo fakat rekao? Ako jeste onda halali huso materi..
shandrlike-tandrlike

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la bagrcavi » 08 okt 2012, 20:29

Ako je ovo Sejo izjavio, definitivno šanse su se smanjile.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Cartman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Cartman » 08 okt 2012, 20:30

reptile je napisao/la:
valterboy je napisao/la:MAX weekly:
"Sejad je igrao jednu utakmicu za Hrvatsku, pa 30-ak za BiH. Za koga će igrati Alen?

- To je njegova stvar i ja se tu neću miješati. Supruga mi je iz Zagreba, ja sam rođen u BiH. Nikad mu ne bih sugerirao za koga da igra. Zaigrao sam za Hrvatsku, a kad se ukazala mogućnost, nastupao sam za BiH isključivo iz sportskih razloga. Tada su za Hrvatsku igrali Prosinečki, Boban i Asanović i mislio sam da ću više igrati za BiH. I igrao sam. Iako, možda sam pogriješio. Mogao sam s Hrvatskom na Euro 1996. u Englesku, Ćiro bi me vodio, možda bih napravio i bolju karijeru, ali ne žalim se."¸
___
Jel ovo fakat rekao? Ako jeste onda halali huso materi..
Sta je to pogresno izjavio?

Prestanite analizirat svako slovo svake izjave, i cekajte odluku momka.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Offside » 08 okt 2012, 20:31

Nemojte biti glupi i nasjedati. Ovo je izfrizirani intervju, Bog zna što je on rekao i kako su ga citirali, šta je izvučeno iz kontektsta. Da Sead ima ovakav stav, mali bi se davno izjasnio za koga će igrati. Danas je novinarstvo u takvom hurcu da osim video intervjua ništa živo ne vjerujem.
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Papastathopoulos » 08 okt 2012, 20:32

ma on je nas ba, nije ni on lud da trune u hrvatskom dresu :mrgreen:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la bekicamir » 08 okt 2012, 20:32

Dzaba tu razglabate gdje ce i sto ce uciniti Alen,momak jeste talenat ali brate tek mu je 16 godina jedino da ga Susic sada pozove i rjesena stvar za iducih 16godina karijere,kada je Stimac uputio poziv Radosevicu sto i Pape nebi mogao Alenu,pa ako i odbije onda cete znati na cemu ste ovako je sve to rekla kazala,bolje je pozvati malog sada kasnije ce vam biti kasno nego one kloceve poput Sesara i Jamaka,Svraka pticurina i ostlalih premijerligaskih invalida!
Zadnja izmjena: bekicamir, dana/u 08 okt 2012, 20:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Principatus » 08 okt 2012, 20:33

Offside je napisao/la:Nemojte biti glupi i nasjedati. Ovo je izfrizirani intervju.
Ekzaktno.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
vrabac
Postovi: 49
Pridružen/a: 19 jan 2012, 01:39
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la vrabac » 08 okt 2012, 20:35

Svi bi mi zarko zeljeli vidjeti Alena u nasem dresu,ali ohladite malo na njemu je izbor ako hoce da igra za nas onda dobro dosao,alo nece dovidenja nije jedini talenat imamo mi dosta mladih talenata Stevanovic,Đuric,Besic,Visca i da nam je pokupiti Kolasinca,Seferovica,Hajrovice ja bih bio zadovoljan....

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Offside » 08 okt 2012, 20:38

bekicamir je napisao/la:Dzaba tu razglabate gdje ce i sto ce uciniti Alen,momak jeste talenat ali brate tek mu je 16 godina jedino da ga Susic sada pozove i rjesena stvar za iducih 16godina karijere,kada je Stimac uputio poziv Radosevicu sto i Pape nebi mogao Alenu,pa ako i odbije onda cete znati na cemu ste ovako je sve to rekla kazala,bolje je pozvati malog sada kasnije ce vam biti kasno nego one kloceve poput Sesara i Jamaka,Svraka pticurina i ostlalih premijerligaskih invalida!
Josip Radošević je od brda odvaljen i ako mu ne gledaš facu pomislio bi da se radi o momčini od nekih tridesetak godina. I stariji je dvije godine, a dvije godine razlike u ovom periodu su ogromne. Alen ima 16, a izgleda kao da mu je 13. Tako da ne možeš porediti njih dvojicu. A slažem se, klincu treba uputiti poziv i čekati hoće li se odazvati. Taman i ne nastupio ako se odazove, sve će biti jasno i ova tema može polako u mirovinu.
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
AlenHalilovic
Postovi: 712
Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la AlenHalilovic » 08 okt 2012, 20:40

Neznam sa izvjavu Sejad ali znam da ona "izjava" Alena za novu tv nije tacna. To da je reko hiljadu stranica bi punovili tu vijest. Ponovili bi velike stranice kao index . hr a tu vijest a kamoli neke male. Googlo sam na svaki moguci nacin i potrazio al to nije istenito.

Naso sam gdje potice da lazna izjava: iz hrsport.net forumu. http://www.hrsport.net/SportnetKlub/Tem ... ID=3147895

A ovo za Sejade neznam jel tacno jer toga ima po vise stranica ali nemora onda da znaci da je tacno... al ja ne vjerujem dace Sejad sam svoj obraz opropast sa tim da izjave da je izabrao reprezentaciju po tome koliko ce igrat... razmislite malo... i poricitajte kako je tekst napisan... ovo kako je napisano ne ide u cast Sejada... a kako su Alen i Sejad sa novinarima profesionalni moglo je se dosta puta vidjeti.
Zadnja izmjena: AlenHalilovic, dana/u 08 okt 2012, 20:52, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
AlenHalilovic
Postovi: 712
Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la AlenHalilovic » 08 okt 2012, 20:42

Principatus je napisao/la:
Offside je napisao/la:Nemojte biti glupi i nasjedati. Ovo je izfrizirani intervju.
Ekzaktno.

Ako ovaj interviju nije tacan, sto je vjerovatno, onda ide u nas korist kad ovo vidi Sejad.
Zadnja izmjena: AlenHalilovic, dana/u 08 okt 2012, 20:46, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Alen Halilović

Post Postao/la skyisthelimit » 08 okt 2012, 20:44

Ako cemo analizirati oceve izjave, evo kako je to bilo za BiH medije

23.01.2010 godine

Znam jedino da Alen želi igrati za reprezentaciju Bosne i Hercegovine

5.10.2012

Kad bih ja odlučivao, većina zna šta bi to bilo. Ja ne želim njemu nešto nametati. Kad se sve malo smiri i kad bude punoljetan, neka odluči za koga će igrati. Neka to bude njegova odluka

U hrvatskim medijima navodno izjavljuje sportske razloge igranja za BiH, dok u nasim je to zelja

Ja sam tamo rođen (Klokotnica) i vuklo me da zaigram za BiH. To je bila, u neku ruku, ispravna odluka.
15.10 - 15.06 ...

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la ZOI84 » 08 okt 2012, 20:48

Kad je njegov tata koji je odrastao u BiH kako kaže iz SPORTSKIH razloga nastupio za BiH, pa kako ocekivati od malog da igra za BiH. Dvolicne izjave daje otac malog, jedno kaže u nasim medijima, a drugo hrvatskim. Prerano je da ga Sfet zove, hoce li sto biti od njega vidjet cemo. Hrvati su skloni preuvelicavanju ovo su pravili i od Kranjcara koji grije klupe gdje god igra, Rukavine..i mnogih drugih. Mamic je tu glavna karika koji zna da ce ga bolje preko Hrvatske rep.prodati i naravno da ce ucjenjivati, vec je bila neka svada izmedu Mamica i Sejada, kada je mali kao trebao u Real. Mislim da ce mali igrati za Hrvatsku iz sportskih razloga, kao što mu je i stari igrao za BiH iz sportskih razloga

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Offside » 08 okt 2012, 21:02

ZOI84 je napisao/la:Kad je njegov tata koji je odrastao u BiH kako kaže iz SPORTSKIH razloga nastupio za BiH, pa kako ocekivati od malog da igra za BiH. Dvolicne izjave daje otac malog, jedno kaže u nasim medijima, a drugo hrvatskim. Prerano je da ga Sfet zove, hoce li sto biti od njega vidjet cemo. Hrvati su skloni preuvelicavanju ovo su pravili i od Kranjcara koji grije klupe gdje god igra, Rukavine..i mnogih drugih. Mamic je tu glavna karika koji zna da ce ga bolje preko Hrvatske rep.prodati i naravno da ce ucjenjivati, vec je bila neka svada izmedu Mamica i Sejada, kada je mali kao trebao u Real. Mislim da ce mali igrati za Hrvatsku iz sportskih razloga, kao što mu je i stari igrao za BiH iz sportskih razloga
Pa Kranjčar je napravio dobru karijeru, bolju od vlastitog oca. Osvojio FA kup sa Potrsmouthom gdje je bio glavni igrač. Igrao na nekoliko velikih natjecanja sa Hrvatskom gdje je bio standardan (osim posljednjeg Eura).I to da grije klupu gdje god igra je glupost. Grijao je samo dvije sezone u Tottenhamu kad je imao konkurenciju Modrića, Balea i van der Vaarta. Odmah bih sutra potpisao da Alen napravi ovako lošu karijeru kao Niko. Iako naravno svi očekujemo mnogo više od njega. Hrvati napuhuju igrače... A bogati koje to? Modrića ili Mandžukića možda? Rukavina je priča za sebe, on je doista u jednom trenutku dao najavu da bi mogao biti vrhunski igrač, ali hebiga. I vidim svi ste jedva dočekali ovakav intervju na volej? Sve da je i istina, kakve to veze ima. Iz kojih to razloga Mujdža, Misimović, Medunjanin igraju za BiH? Svi su imali druge reprezentacije pa kad su otpali iz kombinacija za te momčadi pristupili su Bosni. Kakve to veze ima dok god igraju i daju sve od sebe na terenu. Patriotizam je precijenjen, kvaliteta na terenu igra i osvaja trofeje!
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la ZOI84 » 08 okt 2012, 21:17

Offside je napisao/la:
ZOI84 je napisao/la:Kad je njegov tata koji je odrastao u BiH kako kaže iz SPORTSKIH razloga nastupio za BiH, pa kako ocekivati od malog da igra za BiH. Dvolicne izjave daje otac malog, jedno kaže u nasim medijima, a drugo hrvatskim. Prerano je da ga Sfet zove, hoce li sto biti od njega vidjet cemo. Hrvati su skloni preuvelicavanju ovo su pravili i od Kranjcara koji grije klupe gdje god igra, Rukavine..i mnogih drugih. Mamic je tu glavna karika koji zna da ce ga bolje preko Hrvatske rep.prodati i naravno da ce ucjenjivati, vec je bila neka svada izmedu Mamica i Sejada, kada je mali kao trebao u Real. Mislim da ce mali igrati za Hrvatsku iz sportskih razloga, kao što mu je i stari igrao za BiH iz sportskih razloga
Pa Kranjčar je napravio dobru karijeru, bolju od vlastitog oca. Osvojio FA kup sa Potrsmouthom gdje je bio glavni igrač. Igrao na nekoliko velikih natjecanja sa Hrvatskom gdje je bio standardan (osim posljednjeg Eura).I to da grije klupu gdje god igra je glupost. Grijao je samo dvije sezone u Tottenhamu kad je imao konkurenciju Modrića, Balea i van der Vaarta. Odmah bih sutra potpisao da Alen napravi ovako lošu karijeru kao Niko. Iako naravno svi očekujemo mnogo više od njega. Hrvati napuhuju igrače... A bogati koje to? Modrića ili Mandžukića možda? Rukavina je priča za sebe, on je doista u jednom trenutku dao najavu da bi mogao biti vrhunski igrač, ali hebiga. I vidim svi ste jedva dočekali ovakav intervju na volej? Sve da je i istina, kakve to veze ima. Iz kojih to razloga Mujdža, Misimović, Medunjanin igraju za BiH? Svi su imali druge reprezentacije pa kad su otpali iz kombinacija za te momčadi pristupili su Bosni. Kakve to veze ima dok god igraju i daju sve od sebe na terenu. Patriotizam je precijenjen, kvaliteta na terenu igra i osvaja trofeje!
Kranjcar najbolje godine svoje karijere provodi na klupi, na velikim natjecanjima najmanje su bili njegovom zaslugom.. i koje još Vrsaljka, Vidu, Kalinica, Radoševic odigra jednu utakmicu, pa kao Murinjo se raspituje, al helem to nije tema. I meni je najbitnije kakav je na terenu, ali na osnovu dosadasnjih iskustava kada su igraci birali izmedu nas i Hrvatske, nažalost donji smo. Dok je god Hrvatska kvalittnija od nas, nama u korist jedino može ici patriotizam odredenog igraca spram BiH, pa da se odluci za nas

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Principatus » 08 okt 2012, 21:18

ZOI84 je napisao/la:Kad je njegov tata koji je odrastao u BiH kako kaže iz SPORTSKIH razloga nastupio za BiH, pa kako ocekivati od malog da igra za BiH. Dvolicne izjave daje otac malog, jedno kaže u nasim medijima, a drugo hrvatskim.
Ova "izjava" je samo kopirana i dodate su rijeci. Frizirano i to dosta ocigledno.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Zaključano

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.