HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
Lillard
Postovi: 26339
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 11 apr 2013, 14:29

Teška povreda mladog Nermina Zolotića zasjenila je sva jučašnja događanja na terenima Premier lige BiH. Neprespavana noć je i iza Hrvoja Miličevića, igrača Zrinjskog koji je sa Zolotićem bio u nesretnom duelu iz koga je Željin veznjak izvukao deblji kraj.

"Ne postoji ništa na ovom svijetu što bi danas poželio više od Nerminovog zdravlja. Tužan sam i nesretan,“ za SportSport.ba je izustio poluplačnim glasom Miličević, te dodao:

"Sinoć su svi bili sretni zbog boda, a meni se svijet srušio. O tome nisam razmišljao. Smogao sam snage i svog prijatelja danas telefonski kontaktirao, a sutra ću ga posjetiti u bolnici u Sarajevu. Desilo se što se desilo. Namjere nije bilo, ali šta to sada vrijedi. Ja sam jednako kao i Zola išao na lotu. Tužan sam, sa njim sam prijatelj još od kadetskog uzrasta.“
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

werly
Postovi: 319
Pridružen/a: 12 mar 2013, 18:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la werly » 11 apr 2013, 21:44

ajmo svi na stadion u nedelju kakav prijenos kakav bht.pruzimo momcima podrsku jer su je zasluzili.samo neka igraju nasi momci i nek ubaci ildara klarica nemoze biti gori od bekica i poredskog nikako.

Avatar
Lillard
Postovi: 26339
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 12 apr 2013, 14:52

werly je napisao/la:ajmo svi na stadion u nedelju kakav prijenos kakav bht.pruzimo momcima podrsku jer su je zasluzili.samo neka igraju nasi momci i nek ubaci ildara klarica nemoze biti gori od bekica i poredskog nikako.
bilo je bas dosta prijenosa iz mostara, ali mislim da se ljudi moraju vise odazvat sto se tice posjete.

jbemu, sada mladici igraju i trebaju podrsku. protiv slavije misli mda mozemo do pobjede. digao nas je malo ovaj remi i ova mladost tako da vjerujem u najbolje!!
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

acovic1
Postovi: 562
Pridružen/a: 26 mar 2012, 19:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la acovic1 » 12 apr 2013, 15:25

Lillard je napisao/la:
werly je napisao/la:ajmo svi na stadion u nedelju kakav prijenos kakav bht.pruzimo momcima podrsku jer su je zasluzili.samo neka igraju nasi momci i nek ubaci ildara klarica nemoze biti gori od bekica i poredskog nikako.
bilo je bas dosta prijenosa iz mostara, ali mislim da se ljudi moraju vise odazvat sto se tice posjete.

jbemu, sada mladici igraju i trebaju podrsku. protiv slavije misli mda mozemo do pobjede. digao nas je malo ovaj remi i ova mladost tako da vjerujem u najbolje!!
Ma opet će biti nekih 1500 ljudi , standardna postava.Neki idu na tekme samo kad je Zrinjski jak (to su oni na baterije) , neki opet samo na ove jače utakmice Željo,Sarajevo ,gradski derbi itd , pa onda im smeta ružno vrijeme isl.Jedino što je razumljivo je da je kriza na vrhuncu i ja razumijem da ima mnogo ljudi kojima je puno dati 5 KM ali na žalost u Mostaru dosta ljudi nije primilo plaću već preko 3 mjeseca (kao i svugdje uostalom ) zato ih dosta gleda tekme na TV a kad nema na prijenosa onda na poluvremenu kada se otvore kapije dođe još 200-300 gledatelja većinom penzionera.
Treba uvijek davati podršku a sada ovim mladićima posebno i to bez obzira na rezultat i igru.
Mislim da su šanse podjednake jer Slavija ima vrlo dobru ekipu ove sezone a u gostima su jako opasni i ako se dobro sjećam dobili su u gostima Borca,Travnika,Rudara ,u Gradačcu primili izjednačujući gol u 90+ .Ali po zakonu velikih brojeva vrijeme je i da mi nešto napravimo kući iako ne treba se zavaravati bod na Grbavici je osvojen isključivo borbenošću i igrom u obrani ali druga je priča kad mi trebamo graditi igru prema naprijed.Kad uspijemo protivnika natjerati da se brani u 20-ak metara i napravimo pritisak od 10-15 minuta da ne mogu izaći iz svoje polovine to će biti znak da se ide nabolje.Rano je još da očekujemo neka čuda od Karačića ali možda neki manji pomaci budu vidljivi.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI!

acovic1
Postovi: 562
Pridružen/a: 26 mar 2012, 19:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la acovic1 » 12 apr 2013, 15:28

Hrvoje Miličević, igrač Zrinjskog, koji je na prvenstvenoj utakmici teško ozlijedio Nermina Zolotića jutros se pojavio u sarajevskoj bolnici i posjetio ozlijeđenog nogometaša Željezničara, te mu poželio što brži oporavak i povratak na teren.


Normalan i ljudski potez!
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI!

ZrinjskiMostar
Postovi: 849
Pridružen/a: 02 jul 2012, 11:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ZrinjskiMostar » 12 apr 2013, 15:29

Jurina je jucer konacno registriran tako da ima pravo nastupa vec u nedjelju!

acovic1
Postovi: 562
Pridružen/a: 26 mar 2012, 19:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la acovic1 » 12 apr 2013, 15:41

ZrinjskiMostar je napisao/la:Jurina je jucer konacno registriran tako da ima pravo nastupa vec u nedjelju!
Ajde da vidimo i njega na djelu.Kakvi smo u napadu ne bi mu trebalo biti teško da se nametne.

BDW:Izjava Zolotića :
"U onoj situaciji sam mogao i ja njemu slomiti nogu, sve se odigralo u sekundi. To je bilo u žaru borbe".
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI!

ZrinjskiMostar
Postovi: 849
Pridružen/a: 02 jul 2012, 11:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ZrinjskiMostar » 12 apr 2013, 15:51

acovic1 je napisao/la:
ZrinjskiMostar je napisao/la:Jurina je jucer konacno registriran tako da ima pravo nastupa vec u nedjelju!
Ajde da vidimo i njega na djelu.Kakvi smo u napadu ne bi mu trebalo biti teško da se nametne.

BDW:Izjava Zolotića :
"U onoj situaciji sam mogao i ja njemu slomiti nogu, sve se odigralo u sekundi. To je bilo u žaru borbe".
Ja sam to pisao na Željinom topiku upravo tako kako je i rekao Zolotić! Jer tko god je igrao nogomet aktivno i vidio duel jasno je da namjere nije bilo i da je kojim slučajem loptu iskontrolirao Miličevič Zolotić se nebi mogao zaustaviti i završilo bi na štetu igrača Zrinjskog, jednostavno oba igrača su išli jako u duel i nažalosr se tako desilo i neponovilo se nitkome više ali i to je dio nogometa!

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ceze » 12 apr 2013, 15:58

ZrinjskiMostar je napisao/la:
Ja sam to pisao na Željinom topiku upravo tako kako je i rekao Zolotić! Jer tko god je igrao nogomet aktivno i vidio duel jasno je da namjere nije bilo i da je kojim slučajem loptu iskontrolirao Miličevič Zolotić se nebi mogao zaustaviti i završilo bi na štetu igrača Zrinjskog, jednostavno oba igrača su išli jako u duel i nažalosr se tako desilo i neponovilo se nitkome više ali i to je dio nogometa!
:lol: :lol:
E svasta stare mi moje :lol:
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Trebinje
Postovi: 66
Pridružen/a: 02 avg 2010, 17:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Trebinje » 12 apr 2013, 17:58

ZrinjskiMostar je napisao/la:
ceze je napisao/la:Mozda i nije bilo namjere, ali je mogao i morao izbjeci ovako koban start nad Nerminom.
Nije morao krvnicki na nogu stati, osjeti se to, za ovo nema opravdanja.
Jos se nesto kofrci kad je crveni dobio.

Razumijem da je vas igrac i sve, ali budite realni.
Ili mozda imate opravdanje za sve postupke svojih igraca, kao naprimjer Peharov ?
Da imalo znaš o nogometu da si igrao znao bi da je težište bilo u trenutku kad je kliznula kopačka niz loptu na toj nozi i da je u kretanju nemoguce zadrzati tu nogu odnosno kontrolirati je... Nemoj me pogrešno shvatiti nikad nisam napisao neki post uvrjedljivog sadržaja ili slicno ali jednostavno ovakve stvari se dešavaju u nogometu na žalost! Iskreno želim brz i uspješan oporavak Zoloticu ali mislim da se previše dikla medijska hajka pogotovo onaj komentator na areni pa lik nije normalan... Bajza je mlad,neiskvaren igrač kojem se desilo nešto što niti jedan sportaš nebi poželio ali takav je život a moglo se desiti i obratno da je Zolotić prvi došao na loptu! Ne ponovilo se nikome više ovo!

Pozdrav!
Bas to!!!

zamorano
Postovi: 1402
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zamorano » 12 apr 2013, 20:10

acovic1 je napisao/la:Hrvoje Miličević, igrač Zrinjskog, koji je na prvenstvenoj utakmici teško ozlijedio Nermina Zolotića jutros se pojavio u sarajevskoj bolnici i posjetio ozlijeđenog nogometaša Željezničara, te mu poželio što brži oporavak i povratak na teren.


Normalan i ljudski potez!
Jel namjerno ili nije,jel se izvinuo ili nije,jel se klub izvinuo ili nije nista to sad ne pije vode,kad je momak polomljen...Nego Milicevica kazniti tako da zaigra onog trenutka kada se Zolotic vrati na teren! Takve kazne treba uvesti...Kad momak zaigra za Želju i ti ces za Zrinjski...Pa ga onda obilazi po bolnici i želi mu što brži oporavak,da i ti što brze zaigras...A ne ovako ovaj mu se izvinuo i ti boluj sad 6 mjeseci,a ja cu za to vrijeme u Zrinjskom klepit 20000km plata...
::::SAMO ČELIK::::

fanaticoszg
Postovi: 57
Pridružen/a: 09 okt 2012, 22:35
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la fanaticoszg » 12 apr 2013, 20:26

sreca sto se tebe nista ne pita.....
a milicevic ionako na ljeto odlazi u HNL,pa ga mogu kazniti koliko hoce.....

a da je po tvome,ne bi danas niko igrao zbog kazni
igraci ozlijedjeni,osiguranja pokrivaju....
zasto klubovi ne osiguraju igrace,to je njihov problem,a zolotic je pod ugovorom ionako

ovdje zeljo gubi financijski samo

vani igraci osiguravaju svoje noge,kao sto ti vjerojatno osiguravas svoje auto,stan

rizik posla

milicevic ce dobiti 4-5 utakmica kazne,i to je to,i to je vise nego dosta

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la lovcen16 » 12 apr 2013, 21:39

Hocete li igrati sa ovom vasom omladinom ili sa isluzenim Slavijinim igracima{Zuzinov,Vucina,Mumi i Djuric),licno volio bi da igrate sa tim momcima sto su igrali na Grbavici pricaju raja da su se borili ko lavovi!!!!

acovic1
Postovi: 562
Pridružen/a: 26 mar 2012, 19:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la acovic1 » 13 apr 2013, 00:46

lovcen16 je napisao/la:Hocete li igrati sa ovom vasom omladinom ili sa isluzenim Slavijinim igracima{Zuzinov,Vucina,Mumi i Djuric),licno volio bi da igrate sa tim momcima sto su igrali na Grbavici pricaju raja da su se borili ko lavovi!!!!
A izgleda da će biti mješovita postava ovisno o zdravstvenom stanju igrača.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI!

starmo94
Postovi: 817
Pridružen/a: 06 jan 2012, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la starmo94 » 13 apr 2013, 09:31

Izgradnja..

slika

Avatar
Lillard
Postovi: 26339
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 13 apr 2013, 12:23

"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la storm_raider » 13 apr 2013, 12:28

Dok je Milicevic bio u posjeti jucer Zoloticu, upitan je koliko misli da ce dobiti utakmica zabrane, na sto je odgovorio da ce to biti vjerovatno 4 utakmice. "Pa nisi ubio covjeka!" - rekao je Zolotic, sto je izazvalo smijeh svih prisutnih. Eto to je taj nas dragulj sa Grbavice i nadam se da s ovim se zavrsava ta prica o nekim namjerama i glupostima.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zizu1991 » 13 apr 2013, 12:31

Ma živjeli njih obojica, samo im Bože zdravlja i sreće, to im je najbitnije u njihovoj profesiji.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

acovic1
Postovi: 562
Pridružen/a: 26 mar 2012, 19:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la acovic1 » 13 apr 2013, 14:08

Sutra bez Milićevića,Arežine ,Šćepanovića,Melhera,Gligorova,Markovića, vrlo vjerovatno i Đurića...
Bojim se da je Slavija previše iskusna da ne iskoristi sve ovo ali uzdam se u motiv i zalaganje ovih mladih igrača.Tko zna možda na kraju sve ovo bude jedan veliki + za Zrinjski , možda neki mladi igrači iskoriste priliku i dokažu da su bolji od ovih koji su do sada igrali.Radujem se tekmi jer očekujem da će konačno naši igrači dati 120 % kao što je bilo na Grbavici a to na koncu mora dati rezultat.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI!

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ceze » 13 apr 2013, 14:26

Koji je fol sa Melherom , sto ne brani ?
Mada je i ovaj mali dobar golman, tako se bar cinilo na Grbavici.
Zadnja izmjena: ceze, dana/u 14 apr 2013, 00:54, ukupno mijenjano 1 put.
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.