Moto GP

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Koji vozač po vama osvaja titulu ove godine:

Marquez
30
39%
Rossi
20
26%
Lorenzo
3
4%
Vinales
5
7%
Pedrosa
0
Nema glasova.
Dovizioso
8
11%
Iannone
4
5%
neko drugi
6
8%
 
Ukupno glasova: 76

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la miki_92 » 16 mar 2013, 01:19

Manuel je napisao/la:A Toni Elias opet ostao bez ekipe za ovu sezonu :( :( ,vjerovatno ce se vratiti u moto gp2
da, vratio se i potpisao za Blusens Avintia ekipu u Moto2 sampionatu, jbg nije nesto pokazao posebno, pa nije ni cudno sto se vratio, ali kakvih sve kloceva ima trenutno u GP timovima :roll: , mjesta za Eliasa je vjerovatno trebalo biti(ali sada to su neke druge stvari, sponzori itd.)
ugl. na ovim testiranjima Honda nesto bolja od Yamahe, sto su priznali i sami vozaci Vale i Jorge, Vale kaze da ima problema sa kocenjem i da ga pomalo brine to jer je sezona jako blizu, ali Vale na treninzima i kval. < Valeta u utrci tako da ne brinem toliko, nek je se on vratio na konkurentan motor i abd 8 titula ne bi trebala izostati :mrgreen:
a sto se ostalih vozaca tice, i ja jedva cekam da vidim Iannone-a(mog ljubimca u Moto2 :mrgreen: ) na Moto GP masini
valjda ova tema ozivi jos vise kad krene sezona, nije valjda da niko ne prati Moto GP :?
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Manuel
Postovi: 8242
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la Manuel » 16 mar 2013, 21:07

miki_92 je napisao/la:
Manuel je napisao/la:A Toni Elias opet ostao bez ekipe za ovu sezonu :( :( ,vjerovatno ce se vratiti u moto gp2
da, vratio se i potpisao za Blusens Avintia ekipu u Moto2 sampionatu, jbg nije nesto pokazao posebno, pa nije ni cudno sto se vratio, ali kakvih sve kloceva ima trenutno u GP timovima :roll: , mjesta za Eliasa je vjerovatno trebalo biti(ali sada to su neke druge stvari, sponzori itd.)
ugl. na ovim testiranjima Honda nesto bolja od Yamahe, sto su priznali i sami vozaci Vale i Jorge, Vale kaze da ima problema sa kocenjem i da ga pomalo brine to jer je sezona jako blizu, ali Vale na treninzima i kval. < Valeta u utrci tako da ne brinem toliko, nek je se on vratio na konkurentan motor i abd 8 titula ne bi trebala izostati :mrgreen:
a sto se ostalih vozaca tice, i ja jedva cekam da vidim Iannone-a(mog ljubimca u Moto2 :mrgreen: ) na Moto GP masini
valjda ova tema ozivi jos vise kad krene sezona, nije valjda da niko ne prati Moto GP :?
Pa nije nesto pokazao to stoji,al je bolji vozac od dosta koji su i dalje u moto gp sampionatu,zato mi je krivo al nema veze,vratice se on opet :D.Jedva cekam da vidim Rossija,Lorenza i Pedrosu u borbi za titulu jer Rossi to ove godine ja vjerujem da moze postici,ako nista bice bolji nego prosle godine to sam siguran.A Jannone je jedan veliki ludjak od vozaca,lik prestigne 10 motora i onda izleti sa staze,ili krene sa prve pozicije i zavrsi deseti,njemu se niakd ne zna ehehhe,mada ja bise cekam da vidim Markeza sa ovim najboljim.U slabijim klasa je objasnio al ovo je ipak najaca.Ma slabo koga znam da prati MOTO GP tako da mi nije cudno sto je ova tema umrla
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la Italia » 17 mar 2013, 09:51

pratim i ja, al djaba kad se kod nas ne prati previse motogp
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la miki_92 » 22 mar 2013, 12:08

8-)
[youtube][/youtube]
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

aqarius
Postovi: 3959
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la aqarius » 22 mar 2013, 13:17

Ima nas druže ima što pratimo sve što ima točkove,moto GP formulu,WRC.....mada moram priznati da sam malo zapostavio GP...moram vidjeti šta mi je sa Pedrosom,kakvih promjena ima i tako to ali više kada počne cirkus...

Avatar
Manuel
Postovi: 8242
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la Manuel » 07 apr 2013, 00:55

aqarius je napisao/la:Ima nas druže ima što pratimo sve što ima točkove,moto GP formulu,WRC.....mada moram priznati da sam malo zapostavio GP...moram vidjeti šta mi je sa Pedrosom,kakvih promjena ima i tako to ali više kada počne cirkus...
Drago mi je sto nas ima :D ,sutra napokon pocinje sezona.Na danasnjim kvalifikacijama Lorenco opet pokazao klasu i osvojio prvo mjesto za sutrasnju trku,moji favoriti Pedrosa i Markez na 3 i 6 mjestu,dok je najveci ikada Rossi bio tek sedmi.

http://www.sportklub.info/lorenco-do-po ... m-trenutku" onclick="window.open(this.href);return false;
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la miki_92 » 07 apr 2013, 10:32

Evo rasporeda za danas :
slika
Crutchlow fenomenalan, uz Marquez-a me najvise impresionirao u prethodna tri dana, Dovi isto sjajan na Ducati-ju, nisam ocekivao da bude u prvih 6 uopste s obzirom na historijat tog Ducati-ja, Rossi malo razocarao, nadam se boljoj formi u utrci :mrgreen:
Imam osjecaj da bi ovo mogla biti jedna od boljih sezona u MotoGP-u :mrgreen:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la Yucca » 07 apr 2013, 21:39

Kakva voznja Rossia :o :o :D
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la miki_92 » 07 apr 2013, 21:45

Yucca je napisao/la:Kakva voznja Rossia :o :o :D
:mrgreen:
strasno, Doctor is back :!:
Marquez :o ovaj "klinac" samo potvrdjuje da je jedan od najvecih talenata u zadnjih 10 god. u MotoGP-u, uzitak ga je gledati 8-)
Pedrosina standardna utrka rekao bih :roll: , vracanje mediokritet-u nazalost
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

aqarius
Postovi: 3959
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la aqarius » 07 apr 2013, 21:49

Lorenzo..odradio ono što najbolje zna..hladnokrvno pobijedio.ono što bi ovu sezonu moglo koliko toliko učiniti gledljivom je povratak Yamahe,tj.Rosija i dolazak Marqeza u Hondu....žao mi je mog favorita Danija... kao i obično loš početak sezone.Očekujem da će se i on vratiti u igru..vjerovatno nema šanse da se uključi u borbu za titulu,ali bar da začini tu borbu sa Rosijom i Marqezom.Pošto je tek početak sezone..reći nešto više je teško..čekamo sljedeću trku..

Avatar
Manuel
Postovi: 8242
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la Manuel » 07 apr 2013, 21:50

Zavrsena je prva trka nove sezone Moto GP sampionata,Lorenzo opet pokazao klasu i dosao do ubjedljive pobjede.Jednostavno danas nije imao konkurencije,najveci ikada odvezao strasnu trku i zavrsio na drugoj poziciji i ako je u jednom trenutku bio na 8 poziciji,vraca se Rossi.Treci zavrsio vjerovatno novi Valentino tako da kazem :mrgreen: :mrgreen: Mark Markez dok je tek cetvri bio Dani Pedrosa.Izgleda da ce ovo biti najuzbudljivija a vjerovatno i najgledanija sezona do sada jer se vratio doktor tamo gdje mu pripada.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la miki_92 » 07 apr 2013, 21:54

Manuel je napisao/la:Zavrsena je prva trka nove sezone Moto GP sampionata,Lorenzo opet pokazao klasu i dosao do ubjedljive pobjede.Jednostavno danas nije imao konkurencije,najveci ikada odvezao strasnu trku i zavrsio na drugoj poziciji i ako je u jednom trenutku bio na 8 poziciji,vraca se Rossi.Treci zavrsio vjerovatno novi Valentino tako da kazem :mrgreen: :mrgreen: Mark Markez dok je tek cetvri bio Dani Pedrosa.Izgleda da ce ovo biti najuzbudljivija a vjerovatno i najgledanija sezona do sada jer se vratio doktor tamo gdje mu pripada.
to se ne smije govoriti, no no :mrgreen:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Manuel
Postovi: 8242
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la Manuel » 07 apr 2013, 21:57

miki_92 je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Zavrsena je prva trka nove sezone Moto GP sampionata,Lorenzo opet pokazao klasu i dosao do ubjedljive pobjede.Jednostavno danas nije imao konkurencije,najveci ikada odvezao strasnu trku i zavrsio na drugoj poziciji i ako je u jednom trenutku bio na 8 poziciji,vraca se Rossi.Treci zavrsio vjerovatno novi Valentino tako da kazem :mrgreen: :mrgreen: Mark Markez dok je tek cetvri bio Dani Pedrosa.Izgleda da ce ovo biti najuzbudljivija a vjerovatno i najgledanija sezona do sada jer se vratio doktor tamo gdje mu pripada.
to se ne smije govoriti, no no :mrgreen:

Hehehehe kako da ne kazem,lik u moto 3 i moto 2 osvojio ubjedljivo titulu i u prvoj trci u najacoj klasi lik se bori za drugo mjesto sa najvecim :D :D
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8242
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la Manuel » 22 apr 2013, 12:53

Dvije trke u Moto GP sampionatu i dva postolja,prva trka trece mjesto druga trka prvo mjesto a tek mu 20 godina,veliki majstor Mark Markez.Rekao sam da ce on biti novi Valentino Rossi,i dalje stojim iza tih rijeci,jednostavno momak je nevjerovatan,pratim ga evo 3 godine i lik je gotovo sve trke bio na postolju.Nisam ocekivao da ce biti ovako strasan u svojoj prvoj sezoni al se ipak tako ispostavilo a konkurencija nikad jaca.Juce Pedrosa drugi Lorenco tek treci,Rossi zavrsio tek na 6 poziciji.Bice ovo mozda i najzanimljivija sezona do sada,Lorenzo,Pedrosa,Markez nadam se i Rossi u borbi za sampionat,eh da je ovdje jos Stoner gdje bi bio kraj :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la miki_92 » 22 apr 2013, 14:55

Marquez odlican, ali ipak treba naglasiti da je ovo Hondina staza, vec sada mali prekucao Pedrosu i postao 1. vozac ekipe (barem po meni)...kada se samo sjetim prica kako je Marquez varao i imao jaci motor u nizim klasam (sta ljudi nece sve izmisliti :lol: ) ovim rezultatom samo jos jednom zaceplja usta svim hejterima i pokazuje da ce biti veliki sampion ovog sporta...Rossi me malo razocarao, na kraju je rekao da nije bio zadovoljan gumama koje su ga izdale vece na pola utrke, ali nije lose, sampionat ove god. ce da bude mnogo zanimljiv :mrgreen:
kao sto rece @Manuel eh da je Casey jos tu :mrgreen:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la Bilal » 24 apr 2013, 23:20

Ovo za Marqueza je samo dokaz da je dobio dobar motor. Prije dvije godine ga je pobijedio Stefan Bradl, koji vec drugu sezonu vozi u MotoGP, ali za privatnu ekipu. U koliko slaboj ekipi vozi, dokaz je da samo on vozi u toj ekipi. Nemaju dva vozaca. A ipak ostvaruje dobre rezultate. Da je i Bradl sjeu u jednu Repsol Hondu, koja je svake godine medju najboljim ekipama i on bi ostvarivao odlicne rezultate...

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la miki_92 » 24 apr 2013, 23:44

Bilal je napisao/la:Ovo za Marqueza je samo dokaz da je dobio dobar motor. Prije dvije godine ga je pobijedio Stefan Bradl, koji vec drugu sezonu vozi u MotoGP, ali za privatnu ekipu. U koliko slaboj ekipi vozi, dokaz je da samo on vozi u toj ekipi. Nemaju dva vozaca. A ipak ostvaruje dobre rezultate. Da je i Bradl sjeu u jednu Repsol Hondu, koja je svake godine medju najboljim ekipama i on bi ostvarivao odlicne rezultate...
ima i Pedrosa tu Hondu pa gdje mu je titula, da Bradl jeste osvojio titulu te sezone i to jedva, ako si pratio znao bi da je to bila Marquez-ova prva sezona u Moto2 klasi i da je itekako namucio svabu, da nije bilo pocetnickih greski usljed navikavanja na novu klasu i tu bi uzeo titulu, sto je dokazao vec sljedece god. kad je oduvao konkurenciju, al normalno nadje se uvijek znalac da lupa gluposti i govori kako je jedan od najvecih talenata u istoriji ovog sporta(sto i sam Rossi tvrdi) prevara od vozaca
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la Bilal » 25 apr 2013, 00:06

A da, a taj svabo je prvi dio sezone imao ubjedljivu prednost. Dok ovi za koje je vozio Marquez nisu napravili veliki napredak. A svabo je i tu vozio u puno losijoj ekipi. Ne kazem ja nista za Pedrosu. Lik je talenat i vozacina, cim tako iskusnog vozaca dobija. Ali cinjenica je da ima i boljih, koji nemaju iza sebe nekoga ko ce ga ugurati u dobru ekipu.
Gdje sam ja rekao da je prevara od vozaca? Ali lako je biti zvijezda kad imas nekog ko ce te od malih nogu gurati po najboljim ekipama.

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la miki_92 » 25 apr 2013, 00:25

Bilal je napisao/la:A da, a taj svabo je prvi dio sezone imao ubjedljivu prednost. Dok ovi za koje je vozio Marquez nisu napravili veliki napredak. A svabo je i tu vozio u puno losijoj ekipi. Ne kazem ja nista za Pedrosu. Lik je talenat i vozacina, cim tako iskusnog vozaca dobija. Ali cinjenica je da ima i boljih, koji nemaju iza sebe nekoga ko ce ga ugurati u dobru ekipu.
Gdje sam ja rekao da je prevara od vozaca? Ali lako je biti zvijezda kad imas nekog ko ce te od malih nogu gurati po najboljim ekipama.
nabroji mi te bolje vozace od Marqueza, koji trenutno ne voze u fabrickoj ekipi,
i da lako je biti uspjesan kad te neko gura i kad imas sponzore, primjer Karel Abrahama najbolje to pokazuje :roll:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Moto GP

Post Postao/la miki_92 » 04 maj 2013, 10:46

strasan vozac slika
koliko je samo napredovao u odnosu na proslu sezonu za nepovjerovat' 8-)
slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.