Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Avatar
KSIVLE
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 okt 2012, 16:01
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la KSIVLE » 18 maj 2013, 16:05

Čestitke svim Atletičarima sa foruma. Guštalo se naveliko sinoć. Nadam se da vam Falcao ostaje umjesto da ode u neki od ovih skorojevićkih klubića tipa Monaco ili Chelsky, a onda dogodine u CL očekujem potvrdu snage.

Poseban naklon ovome gospodinu

slika
"Zanimanje tako velikih klubova godi, ali ja neću napustiti Dortmund. Ovdje nogomet nikada nije bio sporedna stvar; oduvijek je bio glavna!"

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Papastathopoulos » 18 maj 2013, 18:44

francobaresi je napisao/la:
Papastathopoulos je napisao/la:
francobaresi je napisao/la:Čestitke . :D
Što se tiče Falca-a , odlazak u Monaco mu je veliki korak unazad u karijeri . Nadam se da do toga neće doći . Razlika u veličini Monaca i Atletica je ogromna , to je kao da poredimo Getafe i Real .
Pa dobro, i ne bas..mozda i ne znas historiju monaca pa ne zamjeram..ne kazem da je monaco real, united itd al getafe sigurno nije..
Upućen sam itekako u historiju tog' kluba , mrsko mi da tražim po netu ali ako me dobro pamćenje služi , Monaco je 6 puta bio prvak Francuske i isto toliko puta su bili pobjednici nacionalnog kupa .
Međutim Atletico je veći klub , eventualni odlazak Falca-a u kneževinu je korak nazad u njegovoj karijeri .
i igrali su finale LP prije 10-ak godina...
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25707
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la SiamoNoi » 18 maj 2013, 19:51

A jbte dobije se Real nakon tko zna koliko godina,a ja ne mogu gledat utakmicu.
Al glavno da je trofej tu. 8-) Čestitke južnjaku i ostalim navijačima Atletica na forumu. ;)

Btw.imate još sezonu,eventualno dvije Simeonea,a onda će te ga ipak u Inter morat poslat :mrgreen:

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 19 maj 2013, 12:27

SiamoNoi je napisao/la:A jbte dobije se Real nakon tko zna koliko godina,a ja ne mogu gledat utakmicu.
Al glavno da je trofej tu. 8-) Čestitke južnjaku i ostalim navijačima Atletica na forumu. ;)

Btw.imate još sezonu,eventualno dvije Simeonea,a onda će te ga ipak u Inter morat poslat :mrgreen:
Cholini sincici :D 8-)
slika
Neminovno je da se to desi jednom,a kada ce vidjecemo . U svakom slucaju ,on voli Inter i Lazio,svakako da mu je zelja da trenira te klubove jednog dana. Ali trebas imati u vidu da mu je Atletico ipak najdrazi klub,tu je uostalom zavrsavao igracku karijeru . Sto dovoljno govori o tome. Najstariji sin mu je rodjen u Madridu ,Gio je i sam navijac Atletica,a Cholo je mlad trener i nema razloga da nigdje zuri,ide mu dobro na Calderonu ima dobru platu i sve preduslove da bude najuspjesniji trener u Historiji Atletica. Zato je valjda i produzio ugovor do 2017. Inter ga moze privuci nekim velikim projektom ,s Interom moze imati vece sportske ambicije,ali ne vjerujem da ce preuzeti Inter dok ne odradi citav ugovor s Atleticom . Imate sada Mazzaria :mrgreen:

Inace,opasno se spominje Hulk,lik se bas pogubio u rusiji ,gotovo da je zaboravljen. Navodno bi dobar dio para mogao otici na taj transfer,a posto mu je agent Mendes sve je moguce 8-) . Ono sto mi se ne svidja je to sto pise da bi Costa i Falcao mogli otici :roll: hajde Falcao,ali Costu ne smiju prodati . On cini mi se ima neku smijesnu otkupnu klauzulu,normalno da ce glodari gledati kako da to iskoriste . Btv ,hvala svima na cestitkama ...
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
JohnLennon
Postovi: 932
Pridružen/a: 30 dec 2012, 21:55
Lokacija: Cibeles
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la JohnLennon » 19 maj 2013, 12:31

De mi sad posteno reci. Jesil' se upiso u gace kad je Ronaldo stao da izvede onaj slobodnjak? :mrgreen:
Pogodi Ronaldo stativu a Cholo slavi kao da je vec tada osvojio Kup :lol:
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano.

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 19 maj 2013, 13:52

JohnLennon je napisao/la:De mi sad posteno reci. Jesil' se upiso u gace kad je Ronaldo stao da izvede onaj slobodnjak? :mrgreen:
Pogodi Ronaldo stativu a Cholo slavi kao da je vec tada osvojio Kup :lol:
Ja sam strepio, jer iz prijasnjih utakmica kad got je slobodnjak Ronaldo ga zabije, ja mislim da mu je ucinak slobodnjaka protiv Atletica bio 100%, hehe.
[youtube][/youtube]
salvilo se i na ulicama :D

Avatar
jose
Postovi: 8624
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la jose » 19 maj 2013, 14:56

Srbija! :lol:

slika
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Calderón
Postovi: 3
Pridružen/a: 16 avg 2011, 15:40
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Calderón » 20 maj 2013, 10:32

Sezona ipak vrlo dobro završena.
Jedan od najbitnijih `domaćih´ trofeja trenutno se nalazi u Atleticu, a to je zaista veliki poduhvat za Chola. 8-)
Rey de la furia española...

Avatar
frankqqqqq
Postovi: 3090
Pridružen/a: 23 avg 2011, 15:24
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la frankqqqqq » 20 maj 2013, 13:03

Wolfsburg forward Diego has received an approach from Atletico Madrid and hopes his future can be decided as soon as possible. The 28-year-old spent the 2011-12 season on loan at Atletico, and he is keen to find out whether he will be going back to Spain or remaining in the Bundesliga next season. He has 12 months left on his Wolfsburg contract.
Da vas obradujem malo :D

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Johny » 20 maj 2013, 13:06

frankqqqqq je napisao/la:
Wolfsburg forward Diego has received an approach from Atletico Madrid and hopes his future can be decided as soon as possible. The 28-year-old spent the 2011-12 season on loan at Atletico, and he is keen to find out whether he will be going back to Spain or remaining in the Bundesliga next season. He has 12 months left on his Wolfsburg contract.
Da vas obradujem malo :D
Ovo bi trebalo znaciti da ce biti veoma jeftin.Sve preko 10 miliona je bacanje para jer je covjek usao u zadnju godinu ugovora jos ako dodamo na to da je Diegu velika zelja da se vrati u Patetico , onda mislim da nebi trebalo biti problema.

Da jos hoce Benata uhvatit ovo bi bila atomska ekipa :mrgreen:
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 20 maj 2013, 16:11

JohnLennon je napisao/la:De mi sad posteno reci. Jesil' se upiso u gace kad je Ronaldo stao da izvede onaj slobodnjak? :mrgreen:
Pogodi Ronaldo stativu a Cholo slavi kao da je vec tada osvojio Kup :lol:
Nisam :mrgreen: bez zahebancije ,cim je sviran faul blizu sesnesterca, reko sam burazu da je ovo preblizu za njega. Vjerovatno bi se pomokrio da je ima neki slobodnjak sa 25-30 metara :mrgreen:
frankqqqqq je napisao/la:
Wolfsburg forward Diego has received an approach from Atletico Madrid and hopes his future can be decided as soon as possible. The 28-year-old spent the 2011-12 season on loan at Atletico, and he is keen to find out whether he will be going back to Spain or remaining in the Bundesliga next season. He has 12 months left on his Wolfsburg contract.
Da vas obradujem malo :D
Tu zapravo nema nista novo . Nije tajna da je Colo javno izjavljivao da zeli ponovo vidjeti Diega u Atleticu, i da je to igrac u kojeg je'' zabljubljen ''. Eto sada kada je ta ponuda ozvanicena, treba sacekati da vidimo sta ce reci Wolsfburg i Diego . Njemu je posljednja godina ugovora i ako WLF zeli uzeti nesto para bolje im da ga sada prodaju . Mada najvise zavisi od Diega odnosno od toga koliko ce biti pohlepan u vezi plate. To je i najveci problem kod ovog transfera.


Na El Mundo deportivu izasao clanak kada su Atleti i Rayo dogovorili sve oko Lea Baptistaa ,te ce transfer biti ozvanicen do kraja dana ili najkasnije do sutra. Drago mi je sto ce u Atletico iz dosta razloga. Jedino smatram da je puno 6 miliona eura,no u ranijim sezonama za neke klocove znalo se izdvajati i vise,tako da s te strane nije mnogo.
Sa 20 godina u prvoj profesionalnoj sezoni u karijeri odigrao je dosta kvalitetno. Mlad je,ima sve predispozicije da bude opasan igrac. S loptom zna sve . Ne znam sta ce sada biti sa Ebertom,ali njega preferiram prije Lea,mislim da je potrebniji takav igrac .
Johny je napisao/la:
Ovo bi trebalo znaciti da ce biti veoma jeftin.Sve preko 10 miliona je bacanje para jer je covjek usao u zadnju godinu ugovora jos ako dodamo na to da je Diegu velika zelja da se vrati u Patetico , onda mislim da nebi trebalo biti problema.

Da jos hoce Benata uhvatit ovo bi bila atomska ekipa :mrgreen:
Benata bih volio vidjeti jedino ukoliko ne uspije transfer Diega. Ako bi doveli obojicu ,onda bi Benat zakocio razvoj Kokemana koji je prekucao ovu sezonu . 8-) Koke ima mnogo bolju sezonu iza sebe od Benata,ubljedljivo je najbolji asistent ekipe,ako gledamo samo ligu u tom segmentu od njega bolji su samo Ozil ,Iniesta i jos neki iz Farse i Mandrila ali ne mogu se sjetiti koji . A od Cola ocekujem da ga sljedece sezone konacno stavi na centar terena da igra. 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
soe
Postovi: 962
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la soe » 20 maj 2013, 17:08

Pa nisu Benat i Dijego isti tip igraca vise ce Dijego kocit Kokea nego Benat ako cemo tako gledat.

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Johny » 20 maj 2013, 17:53

soe je napisao/la:Pa nisu Benat i Dijego isti tip igraca vise ce Dijego kocit Kokea nego Benat ako cemo tako gledat.
+1

Benat je centralni vezni koji bi se savrseno uklopio u Atleticovu formaciju.

On bi igrao poziciju Gabia ili Suareza dok bi Diego bio tzv. traquertista.

Dalo bi se to uklopiti u koliko bi Koke igrao krilo sa Ardom.



Costa mora ostati , ima smijurija klauzulu.On je prioritet cak veci i od Radovana. :mrgreen:
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
soe
Postovi: 962
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la soe » 20 maj 2013, 18:25

Diego bi meni sa klupe ulazio a Benat bi igro mjesto Gabija ostalo sve isto s'tim sto bih doveo jos jednog stopera da pojaca konkurenciju.Normalno ako ode Falcao neki dobar napadac recimo Suarez bi bio idealan.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 20 maj 2013, 21:28

soe je napisao/la:Pa nisu Benat i Dijego isti tip igraca vise ce Dijego kocit Kokea nego Benat ako cemo tako gledat.
Nece Diego kociti Kokea zato sto je prirodna pozicija Kokea ona gdje trenutno igraju Gabi i Mario .
Koke je klasicni centralni vezni orkestrator a Diego ofanzivni vezni tj poluspica . Cijeloga zivota Koke je igrao veznjaka. u B ekipi , kao i Under-21 reprezentaciji, to je i njegova prirodna pozicija. Cholo je s obzirom na nedostatak kvalitete na sredini terena , Kokea koristio na vise pozicija u veznom redu, cesto se smjenjivao sa Ardom na toj poziciji poluspice,postavio ga da izvodi prekide ,sto je radio dosta kvalitetno ove sezone. Moze to i Gabi , ali on je to radio prosle sezone i to vrlo lose.   Koke je postao jedan od najboljih asistenata u ligi ove godine ,ali nadam se da ce ga Colo vratiti na sredinu terena,jer decko ima kapacitet da bude novi Xabi Alonso .

Volio bih vidjeti nesto ovako :
........................... GABI(Toulalan).............KOKE...........................

ARDA( Hulk :mrgreen:) ......................DIEGO.................... ..........D.COSTA(LEO)

......................................FALCAO(Suarez)Negredo)(Dzeko) 8-) ...................................
[youtube][/youtube]
slika
Joj Futrea legende(po meni najbolji igrac Atletica u historiji kada je fudbalsko umjece u pitanju),bio gost komentator na TVE ,a kada je Miranda zabio pogodak tako je ''emocionalno'' reagovao se da se na kraju morao izvinjavati gledateljstvu :D . Eto to je ta neka magija Atletica. Igraci koji nisu tu ponikli obozavaju klub,Falcao poslije tekme sa Realom zaplakao,a cisto sumnjam da ce ikada vise i da osvoji LP s nekom drugom ekipom . Kad sam kod Tigra,navodno izjavio da zeli ostati .

Inace,ekipa je otisla u Singapur da odigra prijateljsku tekmu selekcijom te zemlje . No ono sto me vise interesuje sastanak na kome su se sastali Gilma i Cerezo sa Peter Kenyonom,Jorge Mendesom i Peterom Limom . Vjerujem da se nesto sprema,te da ce taj Lim uloziti neke pare u klub. ;)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Johny » 21 maj 2013, 13:39

Na korak ste od dovodjenja Gomeza iz Catanie.Odsteta bi trebala biti oko 8 miliona.

Nisam ga puno upratio ali eto mogu reci da stilom igre mnogo podsjeca na Lavezzija.Drama je brz i prodoran.Ima njuh za go.Sve u svemu odlican igrac koji bi dao sirinu Cholu.

Ako je ovo gotova stvar to bi bio odlican posao.Sada se okrenuti Diegu i njegov trasnfer sto prije realizovati , po mogucnosti zadrzati Radovana.Ako zeli ici sretno mu, naci ce Ateltico instant soluciju za njega :mrgreen:

Sta je sa Adrianom ? Pominjao se njegov odlazak...

Ja bih ga zadrzao jos godinu da se dokaze.Zaista ima potencijal da bude top klasa od igraca ali....
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 21 maj 2013, 20:48

Taj Papa Gomez nije los,ali cini mi se da je to bespotrebno bacanje para za igraca koji uopste nije potreban ekipi . Pogotovo za cijenu od 8 miliona koliko se spominje da je vrijednost transfera. I pogotovo ako znamo da ce doci Leo Baptistao.

Statistika Gomeza je 8 golova i 7 asistencija u Cataniji . Dok na posudbi u Deportivu imas igraca slicnh karakteristika koji je imao ucinak od 8 golova i 5 asistencija,s tim da je do kraja ostalo jos 2 kola Primere,a posto je Pizzi vazan igrac za Depor sigurno da ce upisati jos koji gol ili asistenciju . Zato mislim da je bespotrebno bacen novac. Ako dodju Leo i Papu Gomez onda ce krilne pozicije biti prebukirane,tako da ce vjerovatno Adrian ili Cebolla otici . Mozda obojica. Adrian je mislim istrosio sav kredit kod Cola ove sezone,uopste nije licio na igraca iz prosle sezone,fulao je neke ogromne zicire .

A ako ga takav trener nije uspio vratiti u formu ,ne vjerujem da ce iko drugi.
Spominjao se interes Sotona ,Arsenala i Tottanhama. Mada je Colo nedavno izjavio da racuna na njega u sljedecoj sezoni. Ali opet ,ako se dovode Leo i Papu onda to nesto govori . Ja licno prije svih ovih igraca preferiram Eberta. Pisalo je i za njega da je dogovoren,pa su se stvari stisale malo . Nedavno je pisalo da ga Dortmund zeli . :?

Vjerujem da ce prodati Adria ukoliko dodje ponuda od 10 miliona ,iako bi ja volio da ostane jos ovu sezonu da proba da se povrati u formu . Nekako mislim da je jedan od cimbenika koji su uzrokovali los performans od Adriana u ovoj sezoni je odlazak Diega. Napadacki nogomet Atletica je bio manje raznovrsniji u odnosu na proslu sezonu . I jos, Adrian je igrao uglavnom po krilu (pogotovo na desnoj strani, sto mu najmanje odgovara), a ne kao drugi napadac. Povratkom Diega on bi vjerovatno bio bolji .

Btw,nisam znao da je Diego poslije Riberya najplaceniji fudbaler u Bundes ligi :? 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Gorki » 23 maj 2013, 13:32

Sa malim zakašnjenjem..ČESTITKE NA OSVOJENOM KUPU KRALJA,još je pobjeda slađa nad mrskim rivalom :twisted: (vašim a i mojim).


Pozdrav od Barceloniste.
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 24 maj 2013, 11:55

Sto su fini ovi Barcelonisti :lol: 8-) . Spominje se Benteke . Navodno je njegov agent izjavio da ce razmotriti ponudu Atletica,te da je zelja Benteka da igra u ligi prvaka. Mlad je, u prvoj sezoni u takozvanoj najjacoj ligi svijeta zabio 19 golova. I to sve igrajuci u ekipi gdje niko vjerovatno ne zna sutnuti loptu . Zele ga jos Borussia i Arsenal . On ili Negredo bila bi odlicna opcija.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
JohnLennon
Postovi: 932
Pridružen/a: 30 dec 2012, 21:55
Lokacija: Cibeles
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la JohnLennon » 24 maj 2013, 17:10

Jos ja bas negdje pred pocetak sezone pitah tebe "trofej ili pobjeda nad Madridom", i @soe cini se odgovori "pobjeda u finalu Kupa". Bratski nema sta :mrgreen:
Nego citam komentare na nekom pateticarskom yt klipu, kad ispod neki kralj:
mi novia es madridista y es una puta mas!!! :lol:

[youtube][/youtube]

Eh, valja vam sad cekat jos 14 godina :mrgreen: Iako se ovaj niz kada je u pitanju Liga, Liga prvaka i sva ostala takmicenja osim Kupa nastavlja.
Ne znam jesam li vam gdje pozelio srecu da razvalite barcasizofrenicare u Superkupu... :?
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.