Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

Avatar
legenda reala
Postovi: 33818
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la legenda reala » 10 jul 2013, 14:24

I ko osim Buze sa tog spiska se još ističe kao veliki talenat i da može napraviti dobru karijeru :?: :?:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Neutral
Postovi: 37978
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Neutral » 10 jul 2013, 14:52

Adin iako je djelovao izgubljena u par navrata što sam ga gledao, valjda trema :)

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Sabinho » 10 jul 2013, 14:58

rogeRF je napisao/la:Zaista ne razumijem, ko je taj Nihad Selimovic koji je, kako ovaj kaze "Salicu dozvolio da igra za Srbiju", iako po fibinim propisima to nije mogao? Ko je to on, predsjednik fibe? Sto nije dozvolio Preldzicu da zaigra za nas ako je on taj koji odlucuje ko ce za koga igrati, ili sto ne omoguci da Sulejmanovic sad odmah zaigra za nas?
Ne vidim sta vlasnik kluba u kojem igra jedan igrac moze da uradi, doprinese tome da taj igrac zaigra za reprezentaciju za koju, po fibinim propisima ne moze igrati?


Bravo,i ja sam to kontao.Kakva on to ovlascenja ima da se dogodi ovakva situacija :oops:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Muumii
Postovi: 426
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Muumii » 10 jul 2013, 16:25

Neutral je napisao/la:Adin iako je djelovao izgubljena u par navrata što sam ga gledao, valjda trema :)
MOZDAAA VELIKO MOZDA,da ce on napraviti dobru karijeru

Neutral
Postovi: 37978
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Neutral » 10 jul 2013, 17:16

Zavisno od njegove želje za treniranjem i odricanjem u životu.

konobar23
Postovi: 96
Pridružen/a: 03 apr 2011, 22:35
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la konobar23 » 10 jul 2013, 18:17

nesto je napisao/la:
Muumii je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Evo Raskovic tvrdi da je Selimovic najzasluzniji sto Salic igra za Srbiju :cry:
Taj covjek gleda samo svoj interes,ne misli ni na koga drugoga,Vrabac,Buza,Glogovac i jos par njih vec bi sad igrali u spanskim prvoligasima ili u nekim jacim ekipama u Europi,da taj covjek ne gleda samo svoj interes i kako ce zaraditi sto vise para na njima,i zato ti momci nikad do kraja nece pokazati svoj puni potencijal koji su mogli,u Sparsima traze previsoke ostete za njih,spanski klubovi ne zele ni da pregovaraju sa njima oko transfera. Takvi mi se ljudi gade i ovo je 100% istina,da je on bio kljucna figura da Salic zaigra za Srbiju.
Isto kao sto i Mario Hezonja igra ozbiljnu kosarku (kao najveći talenat) po Spanskim prvoligasima, hahahhaha. Igra u spanskoj drugoj ligi.


!
druga spanjolska liga ima nekoliko klubova koji mogu igrati aba ligu, a ostatak je jaci od bih i hrvatske lige. to ce te viditi kad sulejmanovic bude igrao za barcelonu. a mario0 je usput debitirao i u euroligi i acb ligi. nije lose za nekoga tko je u to vrijeme po godinama junior ;)

nesto
Postovi: 106
Pridružen/a: 27 mar 2011, 22:39
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nesto » 10 jul 2013, 18:33

Isto kao sto i Mario Hezonja igra ozbiljnu kosarku (kao najveći talenat) po Spanskim prvoligasima, hahahhaha. Igra u spanskoj drugoj ligi.

druga spanjolska liga ima nekoliko klubova koji mogu igrati aba ligu, a ostatak je jaci od bih i hrvatske lige. to ce te viditi kad sulejmanovic bude igrao za barcelonu. a mario0 je usput debitirao i u euroligi i acb ligi. nije lose za nekoga tko je u to vrijeme po godinama junior ;)
Niko nije ni rekao da je to loše, već je to odgovor na prethodni post, ako nisi primjetio.
Ako me već citiraš citiraj kompletan post, a ne samo ono što ti odgovara!

LP!


LloriS
Postovi: 4376
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la LloriS » 11 jul 2013, 04:25

VGS je napisao/la:Kad pocinju pripreme ?? :)
Mislim da su oko 20 jula
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la neno#4 » 11 jul 2013, 14:30

18. jula.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Larry Bird
Postovi: 66
Pridružen/a: 29 jun 2011, 21:46
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Larry Bird » 12 jul 2013, 00:45

Cedevita je zainteresirana za Ivu Baltica sa Ohio University.Porijekom je iz BiH(mozda i rodjen).Ne znam jel nastupao i za jednu reprezentaciju. ,91 god.205 cm.Ima na youtubeu vpar videa.Izgleda zanimljivo.Taman kad se Bavcic povuce (sto je brzo),Savovica vise ne racunam, da dobijemo cetvorku jednu.Posto m ise cini da u mladjim kategorijama ih nema bas puno kvalitetnih na tim pozicijama.

Muumii
Postovi: 426
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Muumii » 12 jul 2013, 01:22

Larry Bird je napisao/la:Cedevita je zainteresirana za Ivu Baltica sa Ohio University.Porijekom je iz BiH(mozda i rodjen).Ne znam jel nastupao i za jednu reprezentaciju. ,91 god.205 cm.Ima na youtubeu vpar videa.Izgleda zanimljivo.Taman kad se Bavcic povuce (sto je brzo),Savovica vise ne racunam, da dobijemo cetvorku jednu.Posto m ise cini da u mladjim kategorijama ih nema bas puno kvalitetnih na tim pozicijama.
Ma ne nema, samo neki tamo Emir Sulejmanovic ima,nije nesto bog zna...

Avatar
zgembo89
Postovi: 5073
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la zgembo89 » 12 jul 2013, 02:56

Srbija već počela sa pripremama ima par dana tacnije 8jula,a mi ćemo 18 jula :shock:

LloriS
Postovi: 4376
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la LloriS » 12 jul 2013, 03:13

Ma ne nema, samo neki tamo Emir Sulejmanovic ima,nije nesto bog zna... Haahahhaahha upravu si :D Emir je igrac bas ona klasicna 4
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la neno#4 » 12 jul 2013, 11:36

zgembo89 je napisao/la:Srbija već počela sa pripremama ima par dana tacnije 8jula,a mi ćemo 18 jula :shock:
Kakve to veze ima?
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Larry Bird
Postovi: 66
Pridružen/a: 29 jun 2011, 21:46
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Larry Bird » 12 jul 2013, 14:20

Muumii je napisao/la:
Larry Bird je napisao/la:Cedevita je zainteresirana za Ivu Baltica sa Ohio University.Porijekom je iz BiH(mozda i rodjen).Ne znam jel nastupao i za jednu reprezentaciju. ,91 god.205 cm.Ima na youtubeu vpar videa.Izgleda zanimljivo.Taman kad se Bavcic povuce (sto je brzo),Savovica vise ne racunam, da dobijemo cetvorku jednu.Posto m ise cini da u mladjim kategorijama ih nema bas puno kvalitetnih na tim pozicijama.
Ma ne nema, samo neki tamo Emir Sulejmanovic ima,nije nesto bog zna...
Super je sto je Sulejmanovic 4 .Vidim da mu je jaca strana igra licem kosu sa 6-7 metara.Ima i dobro dodavanje.Cuo sam da kaze MArkovic da ga koristi i na poziciji 3 zbog dobre bekovske tehnike :o

To sto ima korektan sut sa poludistance ,pa i suterski rang na jedno 6 metara,ne znaci da je odmah 4.Mislio sam na profil igraca tipa Savanovic.Uglavnom nek neko isprati ovog momka Baltica.,a dao Bog da Sulejmanovic bude polivalentan igrac i da se razvije kako svi zelimo.

Avatar
zgembo89
Postovi: 5073
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la zgembo89 » 13 jul 2013, 10:56

neno#4 je napisao/la:
zgembo89 je napisao/la:Srbija već počela sa pripremama ima par dana tacnije 8jula,a mi ćemo 18 jula :shock:
Kakve to veze ima?
S obzirom da idemo na ekskurziju u Sloveniju onda nema nikakve tako da se slazem stobom..

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la neno#4 » 13 jul 2013, 13:57

zgembo89 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
zgembo89 je napisao/la:Srbija već počela sa pripremama ima par dana tacnije 8jula,a mi ćemo 18 jula :shock:
Kakve to veze ima?
S obzirom da idemo na ekskurziju u Sloveniju onda nema nikakve tako da se slazem stobom..
Molim te ne lupetaj. Cuj, Srbija pocela pripreme deset dana prije nas i to mora odmah nesto da znaci. Jesu li se mozda sve ostale ekipe okupile i pocele sa radom? Nisu.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

djokica
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 jun 2010, 17:27
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la djokica » 13 jul 2013, 14:54

Pa kakve veze ima i da su se svi drugi okupili i poceli pripreme, a mi nismo! Nista to ne znaci! Svaka ekipa ima svoj plan priprema
FKS❤️1946

lumani
Postovi: 14966
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 13 jul 2013, 16:40

pojedinci jedva docekaju da bace ulje u vatru.evo sada se hvali Srbija,koja je pocela pripreme sa 10 igraca,a Duda kuka na sve strane.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.