Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 23 avg 2013, 22:24

Paradajz je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Treba nam razbijac Sakho ili Papa 8-)
Jest', samo sto je Sakho usput i kiksach.

Valjda nije istina, Yarmolenko je bas ono sto bi se reklo potez igrac, klasican YT igrac. 10-15m max sto bi dao za njega, mada ne bi nudio nista, ne treba nam ni najmanje takav igrac...

Jbg Sakho je dugo u Psg-u mislim da bi dostao naucio kad bi dosao u novu sredinu,u najbolju ligu na svijetu sigurno bi davao sve od sebe i puno bi nam koristio...U Psg-u nisu ozbiljno racunali na njega niti su ga shvatali ozbiljno pa se i on sam opustio i zapostavio svoju igru...Rodgers bi ga sigurno dotjerao i uz Tourea i Aggera bi dosta naucio..

Sad je svejedno jel 15 ili 25 igrac se mora dovesti...A mislim da je i Rodgers spreman na to da Suarez ode u zadnjih par dana prelaznog roka,nesto planira....
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Scouser
Postovi: 282
Pridružen/a: 13 sep 2012, 18:12
Lokacija: Kop
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Scouser » 23 avg 2013, 22:27

slika

[youtube][/youtube]

Coates totalno izdominir'o. 8-)

Idu priče o odlasku Assaidia. Stoke se uključio u sve to i žele ga na pozajmicu.
MrBoywunder @MrBoywunder 3m
#LFC have been linked with Ljajic and Ayew in the last day or two. Two targets who are achievable.
Ne znam koliko je vjerodostojan izvor, ali volio bih vidjeti mladog Ljajića u Liverpoolu.
This Klopp fella, he's not bad is he?

"Don’t criticize what you don’t understand, son. You never walked in that man’s shoes."

"IT'S ENDED... THE EUROPEAN CUP IS RETURNING TO ENGLAND AND TO ANFIELD."

Avatar
Otelo
Postovi: 33541
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 23 avg 2013, 22:28

Sakho bi nam legao ko Vrsajevicu nogometni talenat.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Admir_Sa » 23 avg 2013, 22:31

al pazi gore statistike za kerola i dovninga, strahobalno :roll:
nema potpisa

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Paradajz » 23 avg 2013, 22:34

Ponos Torina je napisao/la: Jbg Sakho je dugo u Psg-u mislim da bi dostao naucio kad bi dosao u novu sredinu,u najbolju ligu na svijetu sigurno bi davao sve od sebe i puno bi nam koristio...U Psg-u nisu ozbiljno racunali na njega niti su ga shvatali ozbiljno pa se i on sam opustio i zapostavio svoju igru...Rodgers bi ga sigurno dotjerao i uz Tourea i Aggera bi dosta naucio..

Sad je svejedno jel 15 ili 25 igrac se mora dovesti...A mislim da je i Rodgers spreman na to da Suarez ode u zadnjih par dana prelaznog roka,nesto planira....
Zapravo, on i kad je igrao najvise pre dve sezone, bio je najgori, najcrnji, kikseva koliko hoces, tek sad kad je postao back up, smanjio je to, verovatno jer je manje igrao. Mnogo glupo reaguje na neke stvarim gubi se kad ima loptu i nema jednostavnost u igri koju stoper treba da poseduje. Ima fizikalije, prava je munja i jak ko stena, ali nema mozga. Nisam protiv njegovog dovodjenja, ali ne bi nista posebno uradili, bio bi garantovano back up pored ovakvog Tourea, a za Aggera da ne pricam. Jedino sto je mlad, pa i da se nadas necemu, ali da bude instant prva 11, nema od toga vajde, ja da ti kazem.

Ne treba siliti, necemo panicne kupovine, ako nema meta pravih, i ako one nisu realne, ne dolazi niko, igra iovako izgleda odlicno i videcemo sutra od cega smo, plus ceka se Suarez koji sigurno nece otici 9 dana pre kraja, garantujem.

Uvek je tu januar...

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 23 avg 2013, 22:40

Pa normalno da nece biti starter pored Aggera i ovakvog Tourea ali ce sigurno dosta nauciti i unaprijediti svoju igru,kao sto si rekao mlad,brz,jak,dominantan u skoku itd...Ko stvoren za EPL i za nas a greske svi prave,samo treba raditi na tome da se greske svedu na minimum..


da dodam da ce se Tottenham ukljuciti u trku za Yarmolenka posto su izgubili Williana :lol: :lol:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13327
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 23 avg 2013, 22:45

OptaJoe ‏@OptaJoe 29s

41 - Liverpool have scored more Premier League goals in 2013 than any other side. Spree.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 23 avg 2013, 22:51

Kao sto sam ranije rekao....

Real Madrid ponder Luis Suárez bid if Karim Benzema joins Arsenal !
Real Madrid are contemplating a move for Luis Suárez – but only if Arsenal target Karim Benzema leaves the club.

Brendan Rodgers said on Thursday that Liverpool were preparing themselves for a bid from Madrid for Suárez, in what was interpreted in Spain as potentially an invitation for Madrid to make an offer, despite his claim that the Uruguayan is still not for sale.

Meanwhile, Arsenal have briefed that they are considering a £46m bid for Benzema, and the Guardian understands they have made an inquiry about the 25-year-old France international.

That has led Madrid to consider pursuing a complex operation in which they would sell Benzema and use the money to sign Suárez, effectively swapping one striker for the other.

Suárez had come to accept that he would not be able to leave Anfield but the comments by the Liverpool manager – despite Rodgers last week saying he would no longer talk about the Uruguayan – may hint at a shift in position. Certainly, that is the way Madrid have read it. There has not been recent contact between Madrid and Suárez but the 26-year-old striker publicly admitted earlier in the summer that he would welcome a move to the Bernabéu.

It would not be an easy operation to conclude, however. A number of pieces would have to be in place for it to go ahead and Madrid are aware of the complexity of achieving that.

Liverpool's official line remains that they will not sell and changing that will undoubtedly prove costly, although an approach from Madrid would be more welcome than one from an English club – and certainly more than the provocative £40,000,001 bid tabled by Arsenal. Madrid would also make a bigger offer than Arsenal's.

Another key obstacle is that Benzema has no intention of leaving Madrid. He has had no indication yet from the club that they are prepared to sell him, either.

Benzema is widely considered to be a favourite of the president, Florentino Pérez, who personally travelled to the striker's home in Lyon to sign him. This summer, Madrid have already sold one striker, Gonzalo Higuaín, to Napoli. But patience has worn a little thin with Benzema and if Madrid can raise sufficient money from the sale to sign a replacement, and lose little or no money on the deal, then a move would be sanctioned.

The operation would then hinge on Benzema's willingness to depart or Madrid's ability to persuade him to do so.


via #TheGuardian
Link: http://www.theguardian.com/football/201 ... ma-arsenal
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 23 avg 2013, 23:02

Ponos Torina je napisao/la:
Carlo je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Ne kazem da nije dobar igrac nego da je toliko dobar sigurno bi se svi jagmili za njega,pogotov sto je u zadnjoj godini ugovora i bio bi jeftin....

Ramirez nije pokazao toliko koliko se ocekivalo od njega...

evo nagradne igre :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 8-)
Nije poenta u tome. Ne mora značiti da igrač nije kvalitetan ako igra u malo kvalitetnoj ligi/klubu. Ja sam mislio da ti to kontaš.
Ajax je veliki tim,liga je prosjek....

Ja ti samo kazem da je toliko dobar nebi Norwich trcao za njim nego neko veci i jaci..Drugo je igrati za manji klub i onda pokazati vrhunski kvalitet,npr da je igrao u Norwichu i odigrao dobru sezonu u EPL pa bi prica bila drugacija..Ovako je samo prosjecan odbrambeni igrac u Holandskoj ligi...Gledao sam ga dosta puta prosle godine ali nije bolji od Tourea,Aggera tako da nam ne treba,mozda Sakho ili Papa nego dominantan na mnogim poljima...


Kvalitet ima ali upitan je zato slabo ko hoce da rizikuje,Vertoglen se isplatio Tottenhamu.Za 5-6 M bi ga rado doveo kao Backup pa sta bude ali ne preko te cijene...
Nemam ja više s tobom šta raspravljati ako si ga gledao DOSTA PUTA i ako tako misliš.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 23 avg 2013, 23:05

Pa nemamo sta vise raspravljati,dovoljno je vidjeti koliko golova Ajax prima i kako golovi padaju u Holandskoj ligi... ;) imam bar 15 igraca koje bi doveo prije njega sto se tice odbrane...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Henderson » 23 avg 2013, 23:14

Odakle je došao Vertongen?
Suso opet asistencija. U dva kola Primere dvije asistencije.
Eriksen dvije asistencije i jedan go.
Belhanda go, Bony opet go, Shelvey asistencija.
Sakho je kikser a Papa nije. Sakho igra za PSG gdje je konkurencija velika, Papa igra za Schalke.

A vikend još nije počeo. slika
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 23 avg 2013, 23:22

Henderson je napisao/la:Odakle je došao Vertongen?
Suso opet asistencija. U dva kola Primere dvije asistencije.
Eriksen dvije asistencije i jedan go.
Belhanda go, Bony opet go, Shelvey asistencija.
Sakho je kikser a Papa nije. Sakho igra za PSG gdje je konkurencija velika, Papa igra za Schalke.

A vikend još nije počeo. slika

Samo se cekao kad ces se javiti da ga branis i njegovo misljenje :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Rekao sam da je Vertonghen imao uspjesnu sezonu sto ne znaci da bi i Toby ;) To sto je Norwich poslao ponudu za njega ne znaci da je World Class ;)

I znao sam da ce nabrajati golove polovnjaka kao sto radis svake sedmice,to ti je nepotrebno al ocigledno volis da imas paznju ljudi i da te citiraju nista mi drugo ne pada na pamet...


Samo zamisli na sta bi licila ova tema da sad svi mi koji pisemo na istoj,pocnemo postavljati statistike igraca koje smo htjeli u druse Liverpoola,zamisli samo te brojke svako par dana na ovoj temi..Samo da krenem od sebe jedno 20-30 igraca pa da stancam ovde-golove,asistencije kurce palce..Na sta bi licila ova tema??
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

HeKen
Postovi: 894
Pridružen/a: 16 jul 2012, 13:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HeKen » 23 avg 2013, 23:25

Ponos Torina je napisao/la:
Henderson je napisao/la:Odakle je došao Vertongen?
Suso opet asistencija. U dva kola Primere dvije asistencije.
Eriksen dvije asistencije i jedan go.
Belhanda go, Bony opet go, Shelvey asistencija.
Sakho je kikser a Papa nije. Sakho igra za PSG gdje je konkurencija velika, Papa igra za Schalke.

A vikend još nije počeo. slika

Samo se cekao kad ces se javiti da ga branis i njegovo misljenje :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Rekao sam da je Vertonghen iao uspjesnu sezonu sto ne znaci da bi i Toby ;) To sto je Norwich poslao ponudu za njega ne znaci da je World Class ;)

I znao sam da ce nabrajati golove polovnjaka kao sto radis svake sedmice,to ti je nepotrebno al ocigledno volis da imas paznju ljudi i da te citiraju nista mi drugo ne pada na pamet...


Samo zamisli na sta bi licila ova tema da sad svi mi koji pisemo na istoj,pocnemo postavljati statistike igraca koje smo htjeli u druse Liverpoola,zamisli samo te brojke svako par dana na ovoj temi..Samo da krenem od sebe jedno 20-30 igraca pa da stancam ovde-golove,asistencije kurce palce..Na sta bi licila ova tema??
Shvatam ja tebe sta hoces da kazes, i ja kazem da nije WC (jos je mlad, moze napredovati) ali on bi kostao tu negdje oko 7mil i to nije puno i za te pare je odlican stoper. Ovo je moje iskreno misljenje :D

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Martex » 23 avg 2013, 23:25

Moze li mi neko reci sta se desilo sa Danny Wilsonom sto je dosao i Rangersa, bio veliki talenat koliko ja znam? :?
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 23 avg 2013, 23:28

Pa mlad je i i ja bi ga doveo ali za 5-6 M i to da bude Backup i to bi bila mjera ali sad da ga neko tu dize u nebesa kao da je World Class on to nije niti ce biti sve dok ne predze u veci klub i jacu ligu(EPL) i tu ne dokaze svoj klasu,kao sto je doticni Vertonghen uradio...

Wilson je otisao u Hearts na free ;)
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la the scouser » 23 avg 2013, 23:29

Martex je napisao/la:Moze li mi neko reci sta se desilo sa Danny Wilsonom sto je dosao i Rangersa, bio veliki talenat koliko ja znam? :?
U Hearts je otišao na free transfer.

Nije mi jasna ova logika, valja Verthongen, pa mora valjati i Alderweireld ?
Zadnja izmjena: the scouser, dana/u 23 avg 2013, 23:30, ukupno mijenjano 1 put.
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Henderson » 23 avg 2013, 23:30

Samo se cekao kad ces se javiti da ga branis i njegovo misljenje :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Ti braniš svoju braću, moram i ja moju. Nije krv voda.
I znao sam da ce nabrajati golove polovnjaka kao sto radis svake sedmice,to ti je nepotrebno al ocigledno volis da imas paznju ljudi i da te citiraju nista mi drugo ne pada na pamet...
8-)
Kada god Alberto zabije go, može i Aspas ti mene prozovi i pitaj me valjaju li ovi igrači. Gratisa ti dajem Borinija i Allena. ;)
Samo zamisli na sta bi licila ova tema da sad svi mi koji pisemo na istoj,pocnemo postavljati statistike igraca koje smo htjeli u druse Liverpoola,zamisli samo te brojke svako par dana na ovoj temi..Samo da krenem od sebe jedno 20-30 igraca pa da stancam ovde-golove,asistencije kurce palce..Na sta bi licila ova tema??
Za tvoje igrače niko nije govorio da neće uspjeti, da su lijeni na treninzima, nisu padale opklade i tako to.
Moze li mi neko reci sta se desilo sa Danny Wilsonom sto je dosao i Rangersa, bio veliki talenat koliko ja znam? :?
Hearts.
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 23 avg 2013, 23:36

Ja ne znam sta ti meni pricas za Alberta nit sam ga htio nit sam ga spominjao,jedini igrac je bio Aspas koji je dosao iz kluba kojeg simpatisem godinama u pitanju je Celta Vigo i taj Aspas se pokazao kao dobar igrac koji ce dosta toga dati Liverpoolu u narednoj sezoni ;) rekao sam da je dobar igrac i da ce nam dobro doci i tako je i bilo,dok su mnogi ovde pitali ko je taj Aspas,nikad cuo za njega....

Sad ti je odjednom i Panjevina Shelvey dobar :lol: :lol: :lol:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 23 avg 2013, 23:36

Koliko gluposti majko draga.

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 23 avg 2013, 23:37

Ponos Torina je napisao/la:Pa nemamo sta vise raspravljati,dovoljno je vidjeti koliko golova Ajax prima i kako golovi padaju u Holandskoj ligi... ;) imam bar 15 igraca koje bi doveo prije njega sto se tice odbrane...
Koliko Ajax prima golova ne zavisi samo od jednog faktora. U ovom slučaju jednog igrača. Fakat nisam kontao da razmišljaš u jednom pravcu, iznenađen sam.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.