FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

klasik
Postovi: 4025
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 22 jan 2014, 15:25

Jedino sto mi smeta kod ovih izjava prvo Cire, a sad i Sase Vugdalica, sto im je prvo receno da moraju naglasit kako GRAD I KLUB SURADJUJU, TO JEST NACELNIK I PREDSJEDNIK.

Kako ofirno jasmin kupuje glasove to nije normalno, nije ga bilo briga za Slobodom 10 godina i sad u izbornoj godini on najvise voli Slobodu i dao bi dzigare za nju.

Fuj !
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 jan 2014, 15:35

klasik je napisao/la:Jedino sto mi smeta kod ovih izjava prvo Cire, a sad i Sase Vugdalica, sto im je prvo receno da moraju naglasit kako GRAD I KLUB SURADJUJU, TO JEST NACELNIK I PREDSJEDNIK.

Kako ofirno jasmin kupuje glasove to nije normalno, nije ga bilo briga za Slobodom 10 godina i sad u izbornoj godini on najvise voli Slobodu i dao bi dzigare za nju.

Fuj !
Ako je neko pisao protiv Jasmina onda sam to ja. Nama je interes jaka Sloboda, a Jasmin neka se bavi politikom i ubire glasove.
Treba mu podici letvicu i traziti pocetak izgradnje istoka i to ubrzano.
Uzajamna korist. Ti nama nase zelje, a mi tebi glas. Tako je to svugdje!
Uostalom bolje da je skontao sada nego nikada! Bez Slobode se ne moze ni na izbore!!!!
Zadnja izmjena: Probisvjet, dana/u 22 jan 2014, 15:37, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Meleagant
Postovi: 8
Pridružen/a: 13 sep 2012, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Meleagant » 22 jan 2014, 15:36

Omerbavarac je napisao/la:Ja sam nasao informacije o Arditu Shaqiriju a ne o Aditu, eh sad ne znam bas jel' to taj igrac. :mrgreen:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ardit_Shaqiri" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.transfermarkt.co.uk/en/ardit ... 49223.html" onclick="window.open(this.href);return false;
To je taj, po onome sto sam jutors vidio momak je igrac za 10, lijevak, jak na nogama, odlican sut, odlican pas,igra poluspica-kreativca! Vjerovatno je to pojacanje koje je ciro najavljivao! Nasao sam da je igrao u 13 klubova, te da je cak igrao i protiv Real Madrida :D Aferim CIRO MAJSTORE!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 jan 2014, 15:47

Chinaglia je napisao/la:e ako je ebeni Damjanović "pojačanje", zabij mu ..
Jel mislis na Dejana?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
fukara87
Postovi: 5702
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 22 jan 2014, 16:04

klasik je napisao/la:Jedino sto mi smeta kod ovih izjava prvo Cire, a sad i Sase Vugdalica, sto im je prvo receno da moraju naglasit kako GRAD I KLUB SURADJUJU, TO JEST NACELNIK I PREDSJEDNIK.

Kako ofirno jasmin kupuje glasove to nije normalno, nije ga bilo briga za Slobodom 10 godina i sad u izbornoj godini on najvise voli Slobodu i dao bi dzigare za nju.

Fuj !
Izvini drug al nisi upravu nikako, prvo Jasmin nije imao skim suradjivati u Slobodi 10 godina i vise, mislis da je mogao sa Mersedom, Zahirovicem, Sabovicem itd ma daj ba nemoj me nasmijavati sa tim tvojim pricama i to sto ti pricas to je za malu djecu, covjek se sad ukljucio da pomogne Slobodi jer je vidio s kakvim predsjednikom suradjuje a to je Azmir Husic, i da ti kazem Jasmin je nacelnik do 2016 godine i nikakve veze nema izborna godina sa njim zato ne prdi bezveze nego trebamo se zahvalit nacelniku.
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

klasik
Postovi: 4025
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 22 jan 2014, 16:12

Probisvjet je napisao/la: Ako je neko pisao protiv Jasmina onda sam to ja. Nama je interes jaka Sloboda, a Jasmin neka se bavi politikom i ubire glasove.
Treba mu podici letvicu i traziti pocetak izgradnje istoka i to ubrzano.
Uzajamna korist. Ti nama nase zelje, a mi tebi glas. Tako je to svugdje!
Uostalom bolje da je skontao sada nego nikada! Bez Slobode se ne moze ni na izbore!!!!
Pa znam ja to, prosle izbore jedva se izvuko, i sad kad je shvatioda mu za ove treba jos glasova onda se prifatio Slobode.
Ne smeta meni sto se sve ovo desava, naprotiv drago mi je, nego mi se samo gadi na koji nacin upravlja ovim ljudima, poturajuci im sta da govore.
Dabogda nam on napravio Evropsku Slobodu, al od mene glasa nece imat.
fukara87 je napisao/la:Izvini drug al nisi upravu nikako, prvo Jasmin nije imao skim suradjivati u Slobodi 10 godina i vise, mislis da je mogao sa Mersedom, Zahirovicem, Sabovicem itd ma daj ba nemoj me nasmijavati sa tim tvojim pricama i to sto ti pricas to je za malu djecu, covjek se sad ukljucio da pomogne Slobodi jer je vidio s kakvim predsjednikom suradjuje a to je Azmir Husic, i da ti kazem Jasmin je nacelnik do 2016 godine i nikakve veze nema izborna godina sa njim zato ne prdi bezveze nego trebamo se zahvalit nacelniku.
Mogo je on sa svima njima suradjivat, sigurno bi oni odma prihvatili da suradjuju sa njim, samo sto njega to tad nije zanimalo, nije se covjek pojavio na Tusnju a svaki ga je predsjednik zvao.
Ti mu se zahvaljuj, to je tvoje pravo, isto ko sto je moje pravo da mislim da ovo on ne radi zbog Slobode nego zbog sebe i svoje stranke, jer moze on bit nacelnik jos 2 godine al ako mu stranka popusi na izborima on ce tu bit samo igracka do kraja mandata.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

wienultras
Postovi: 1907
Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wienultras » 22 jan 2014, 16:16

dobro ko ce nama ugoditi,jasmin **** nepomaze ovo ono,sada covjek hoce pomoc,opet nevalja...boli nas k...c koji su razlozi,nek pomogne azmiru da se vratimo gdje nam je mjesto :!:
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

joksimovic
Postovi: 559
Pridružen/a: 02 jun 2012, 16:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la joksimovic » 22 jan 2014, 16:20

Evo dva dana gledam naše treninge,i nisam iznosio ništa ni dobro ,ni loše,pa bih zamolio vas neke da ne iznosite sve što se radi i tako dalje......Ima tu svega,Ja vjerujem u Ćiru, i molim Boga da nam pomogne.Toliko.

Avatar
guillermo
Postovi: 2310
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la guillermo » 22 jan 2014, 16:21

"Soboda će u proljetni dio prvenstva u Prvoj ligi BiH, kako saznajemo, ući s crveno-crnim dresovima proizvođača sportske opreme Patrick. Poslije Legee i Givove, tuzlanski fudbaleri će po svoj prilici biti obučeni Patrickovom opremom.

U narednim danima trebao bi se ralizovati dogovor, a Tuzlaci će s novom opremom krenuti na pripreme u Sloveniju gdje 2. februara igraju utakmicu sa Portorožom. "

Inace gledo sam katalog ima dobrih stvari, e sad sta ce nam uvalit. ;)

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gorki » 22 jan 2014, 16:22

Šta ste se dobavezali Đasmina :roll: Kako naš narod kaže bolje ikad nego nikad.;)
Pobjeda je bolja od orgazma!

klasik
Postovi: 4025
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 22 jan 2014, 16:26

guillermo je napisao/la:"Soboda će u proljetni dio prvenstva u Prvoj ligi BiH, kako saznajemo, ući s crveno-crnim dresovima proizvođača sportske opreme Patrick. Poslije Legee i Givove, tuzlanski fudbaleri će po svoj prilici biti obučeni Patrickovom opremom.

U narednim danima trebao bi se ralizovati dogovor, a Tuzlaci će s novom opremom krenuti na pripreme u Sloveniju gdje 2. februara igraju utakmicu sa Portorožom. "

Inace gledo sam katalog ima dobrih stvari, e sad sta ce nam uvalit. ;)
Ja se vazda nabrijem sav kad treba doc nova oprema, sad cu ja procackat nac par dobri stvari koji bi nam godine iz kataloga :mrgreen:
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 22 jan 2014, 16:29

joksimovic je napisao/la:Evo dva dana gledam naše treninge,i nisam iznosio ništa ni dobro ,ni loše,pa bih zamolio vas neke da ne iznosite sve što se radi i tako dalje......Ima tu svega,Ja vjerujem u Ćiru, i molim Boga da nam pomogne.Toliko.
Slazem se sa tobom, mada ovo nisu treninzi, ovo je selektiranje igraca, pravi treninzi pocinju uskoro..... :D
🔴⚫️

joksimovic
Postovi: 559
Pridružen/a: 02 jun 2012, 16:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la joksimovic » 22 jan 2014, 16:34

Skver je napisao/la:
joksimovic je napisao/la:Evo dva dana gledam naše treninge,i nisam iznosio ništa ni dobro ,ni loše,pa bih zamolio vas neke da ne iznosite sve što se radi i tako dalje......Ima tu svega,Ja vjerujem u Ćiru, i molim Boga da nam pomogne.Toliko.
Slazem se sa tobom, mada ovo nisu treninzi, ovo je selektiranje igraca, pravi treninzi pocinju uskoro..... :D
Gdje si mi SKVERU :D :D
Ma ti si prava ljudina. ;)

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Coraco » 22 jan 2014, 16:35

klasik je napisao/la:
guillermo je napisao/la:"Soboda će u proljetni dio prvenstva u Prvoj ligi BiH, kako saznajemo, ući s crveno-crnim dresovima proizvođača sportske opreme Patrick. Poslije Legee i Givove, tuzlanski fudbaleri će po svoj prilici biti obučeni Patrickovom opremom.

U narednim danima trebao bi se ralizovati dogovor, a Tuzlaci će s novom opremom krenuti na pripreme u Sloveniju gdje 2. februara igraju utakmicu sa Portorožom. "

Inace gledo sam katalog ima dobrih stvari, e sad sta ce nam uvalit. ;)
Ja se vazda nabrijem sav kad treba doc nova oprema, sad cu ja procackat nac par dobri stvari koji bi nam godine iz kataloga :mrgreen:

Kod: Označi sve

http://www.patrick.eu/col/picture/PTR1262-006.jpg
http://www.patrick.eu/col/picture/PTR800110-006.jpg
ne traži dalje :mrgreen:

joksimovic
Postovi: 559
Pridružen/a: 02 jun 2012, 16:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la joksimovic » 22 jan 2014, 16:36

Skver je napisao/la:
joksimovic je napisao/la:Evo dva dana gledam naše treninge,i nisam iznosio ništa ni dobro ,ni loše,pa bih zamolio vas neke da ne iznosite sve što se radi i tako dalje......Ima tu svega,Ja vjerujem u Ćiru, i molim Boga da nam pomogne.Toliko.
Slazem se sa tobom, mada ovo nisu treninzi, ovo je selektiranje igraca, pravi treninzi pocinju uskoro..... :D
Ja mislim kad dođu naša djeca tipa Jahe,Beke i..

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31113
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 22 jan 2014, 16:39

Probisvjet je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:e ako je ebeni Damjanović "pojačanje", zabij mu ..
Jel mislis na Dejana?
Dario :D mislim, vjerovatno bi bio pojačanje, itd, al' meni ne leži onako :D

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevski » 22 jan 2014, 16:40

Joksimovic jesi ti uporan sa tim "naša djeca" :D
Daj ba ljudi uozbiljite znatel kakav je igrac Dario Damjanovic za ove lige jbt.

joksimovic
Postovi: 559
Pridružen/a: 02 jun 2012, 16:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la joksimovic » 22 jan 2014, 16:44

Skojevski je napisao/la:Joksimovic jesi ti uporan sa tim "naša djeca" :D
Daj ba ljudi uozbiljite znatel kakav je igrac Dario Damjanovic za ove lige jbt.
Šta si se bolan prepao :shock: Naša djeca ,i samo naša djeca :o :o

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2633
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 22 jan 2014, 16:44

Chinaglia je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:e ako je ebeni Damjanović "pojačanje", zabij mu ..
Jel mislis na Dejana?
Dario :D mislim, vjerovatno bi bio pojačanje, itd, al' meni ne leži onako :D
Haha pa tebi ne leži i nije neki igrač... znaš li ti uopšte ko je taj igrač? Koga si očekivao, Misimoviča možda? Svašta ocm :roll:
075

klasik
Postovi: 4025
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 22 jan 2014, 16:46

Coraco je napisao/la:
klasik je napisao/la:
guillermo je napisao/la:"Soboda će u proljetni dio prvenstva u Prvoj ligi BiH, kako saznajemo, ući s crveno-crnim dresovima proizvođača sportske opreme Patrick. Poslije Legee i Givove, tuzlanski fudbaleri će po svoj prilici biti obučeni Patrickovom opremom.U narednim danima trebao bi se ralizovati dogovor, a Tuzlaci će s novom opremom krenuti na pripreme u Sloveniju gdje 2. februara igraju utakmicu sa Portorožom. "Inace gledo sam katalog ima dobrih stvari, e sad sta ce nam uvalit. ;)
Ja se vazda nabrijem sav kad treba doc nova oprema, sad cu ja procackat nac par dobri stvari koji bi nam godine iz kataloga :mrgreen:

Kod: Označi sve

http://www.patrick.eu/col/picture/PTR1262-006.jpghttp://www.patrick.eu/col/picture/PTR800110-006.jpg
ne traži dalje :mrgreen:
Ma to sam i ja odma vidio, iskreno ne svidja mi se jer nisu na pruge dresovi, i nisam uspio nac ni jedan model sa prugama.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.