FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ado-hz
Postovi: 3427
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 07 feb 2014, 00:10

Neko kaze da se ne treba odmah na prvu reagovati lose na pojacanja, nego da treba malo sacekati pa onda dati neki sud. Ima i ta mjesta ali pouceni iskustvima iz proslih sezona mislim da opet fulamo sa par igraca. Ovaj neki slovenac Popovic(nikad cuo)....pa ovaj kako se preziva Petrovic isto tako anonimus....pa sad ovaj gago sto dolazi....nisam pametan. Opet sam misljenja da je bolje dovesti jednog pravog i provjerenog igraca nego tri moguce tarabe. A i sam Jarni je rekao da je bolje jedno pravo pojacanje nego 3-4 zeca u vreci. Misljenja sam da smo ovaj prelazni rok mogli dovesti malo bolje igrace. Osim Stojceva kojeg eto mogu nazvati pojacanjem jer sam ga gledao i lik zna lopte ostalo su po meni prinove. Puric igrac za nase lige, ni los ni vrhunski hajmo reci taman, ovaj Baric nikad cuo za njega, Velkoski je glava za glavu sa Komazecom, sto znaci otisao jedan koji je davao golove dosao drugi koji to treba da nastavi...hoce li to cemo da vidimo. Bilbija je pojacanje, i Delac koji je dosao, a niko mi nemoze da garantuje da nece otici na kraju prvenstva. Sta smo dobili...nista. Bandovic ioako ide na kraju sezone, Delac ako ode opet si na nuli, nemas golamana. Koliko se god neko nama smijao al da smo doveli Stevanovica, Grahovca i iskesirali malo vise para za Vranjesa, e to bi bilo to. Nisam rekao da je moguce dovesti Sevanovica i Vranjesa, al kazem da je to upalilo to bi bilo extra, uz Bilbiju, Stojceva i ovog Makedonca. Ostale nebi ni dovodio..al eto. Sto se tice igre, mislim da imamo pravo biti optimisti jer ovo za sada izgleda dosta bolje, brze, igra se na prvu i nema puno pametovanja. Igramo i kroz sredinu i po bokovima, trci se dosta bez lopte i to je evidentan napredak. Bice to sigurno jos bolje, samo mi ovo oko igraca i dovodjenja nije bas jasno.

Avatar
Desole
Postovi: 1788
Pridružen/a: 19 jan 2012, 11:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Desole » 07 feb 2014, 00:22

Ma i ako odustane Leotar, ovi klubovi imaju kolo vise, tako da to uopce nije bitno.

Avatar
rammstein
Postovi: 2092
Pridružen/a: 13 jan 2014, 12:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rammstein » 07 feb 2014, 00:42

imal nam druga faruka :D ne javlja se a sutra je dan D 8-) :D

Avatar
arhimed89
Postovi: 1146
Pridružen/a: 03 dec 2012, 16:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la arhimed89 » 07 feb 2014, 00:43

pitic je napisao/la:Uprava ima apsolutno moju podršku što se tiče dovođenja novih igrača. U nedelju ćemo vidjeti kako stvari stoje i kakvi su otprilike ovi novi igrači koji su dovedeni. Do zadnjeg kola će biti borba za titulu, ali MOJE MIŠLJENJE je ako ne bude titule prvaka države ili kupa jedini kojem će glava odletiti je Ibraković.

Ipak ovo je samo moje mišljenje.
Lose mislis.
Ibrakovic je doveo sasvim dovoljan broj igraca za ovu ligu i ako ne uspijete osvojiti ovu ligu krivci jedino mogu biti Zeljo ili Jarni.Imate igraca da sastavite dva solidna sastava a Ibrakovic treba da snosi odgovornost.Kakav nonsens.
Edin Dzeko..Amel Tuka..Mirza Teletovic..Asmir Begovic..Vedad Ibisevic..Emir Spahic..Muhamed Besic..Sabahudin Delalić..

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 07 feb 2014, 00:45

rammstein je napisao/la:imal nam druga faruka :D ne javlja se a sutra je dan D 8-) :D
Po cemu je sutra dan D?
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5304
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 07 feb 2014, 01:04

Stize jos jedan igrac et po cemu:-D
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DzoleZeljo » 07 feb 2014, 01:19

HZSA1991 je napisao/la:[youtube][/youtube]
Trava ,definitivno najači , ako nastavi ovako bit će HIT proljeća definitivno ... ja sam zadovoljan igrom našom ,a penal mi je nerealan ...
Je li ovo ubrzan snimak ili ne?

Ako nije, onda ste momacki spremni i imate pravi tempo igre koji se meni licno svida.
Ovaj poraz kao poraz, sami sebe ste pobijedili jer ste dosta promasili.

Pokusat se samo brze lopte rijesavati i zabijati na vrijeme..

EDIT: Nego, hoce li protiv Partizana utakmica biti otvorenog ili zatvorenog tipa?

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 07 feb 2014, 01:24

Nije ubrzan pasice, hvala na lijepom komentaru. :)
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

amypitar
Postovi: 8821
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 07 feb 2014, 08:26

Šta je ovo još niko nije potpisao. :?

Avatar
Boza
Postovi: 46
Pridružen/a: 16 jun 2013, 18:56
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo

Post Postao/la Boza » 07 feb 2014, 09:01

hilmo je napisao/la:Ako se obistini ovo oko Trebinjaca i ako ne nastave proljetni dio prvenstva....Evo kako bi izgledala tabela na početku proljetnog dijela:

1. FK Ž ----- 35 bodova
2 NK ŠB ---- 31 bod
3. HŠK Z --- 31 bod
4. FK B ---- 31 bod
5. FK Sarajevo --- 30 bodova
6. FK O -----26 bodova
(vjerovatno nisam pogriješio u oduzimanju, halalite ako jesam)

Ovo je već zabrinjavajuće. :o :o :o :o :o :o

Vjerovatno si upravu, samo ovi szo trebaju sa njima igrati bili bi slobodni i ne bi dobijali bodove tako da to opet dodje isto.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Avatar
molotovljev
Postovi: 2327
Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
Lokacija: Sarajevo

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la molotovljev » 07 feb 2014, 10:06

Primjetan je napredak u igri, posebno se to vidi na Travančiću. Momak je sasvim sigurno talentovan fudbaler,
i ako je istina da se uozbiljio, odnosno da je rekao zbogom poroci, smatram da nam može biti od velike koristi.
S tim, što bih naglasio još jednu stvar kod njega, a to su česta soliranja. Podsjeća na Suljića.. :)
Ako ne bude radio na tome, nije isključeno da u jednom napadu dobije aplauz za zalaganje i zvižduke za
komplikovanje. Istok je čudo ! 8-)
F.K.SARAJEVO

Meleagant
Postovi: 8
Pridružen/a: 13 sep 2012, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Meleagant » 07 feb 2014, 11:34

Ibraković je već sebi polako počeo da priprema teren u Slobodi, pa nije slučajnost da je Ado Husaric preko Ibraka pokušao oteti Travancica nama! Trava nije imao potpisan ugovor, čekalo se nešto i da Ćiro nije nazvao Jarnija i pitao za navedenog sad bi Trava bio igrač Slobode! Ovo je 100% provjeren info!

Avatar
rammstein
Postovi: 2092
Pridružen/a: 13 jan 2014, 12:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rammstein » 07 feb 2014, 11:40

joj evo ih opet :D

amypitar
Postovi: 8821
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 07 feb 2014, 11:47

Meleagant je napisao/la:Ibraković je već sebi polako počeo da priprema teren u Slobodi, pa nije slučajnost da je Ado Husaric preko Ibraka pokušao oteti Travancica nama! Trava nije imao potpisan ugovor, čekalo se nešto i da Ćiro nije nazvao Jarnija i pitao za navedenog sad bi Trava bio igrač Slobode! Ovo je 100% provjeren info!
I u cemu je problem. :idea: Ako je Ibrakovicu bolje u Slobodi,vrata su mu otvorena.Cisto sumnjam da iko sa cistim razumom, iz Sarajeva moze preci u Slobodu.Daleko je Sloboda od uređenog kluba,bez trzavica i finansijski problema.Ako se tamo vidi nije nikakav problem. :idea:
Imas li još kakvih informacija. :lol:

Avatar
simon
Postovi: 1662
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 07 feb 2014, 11:59

Meleagant je napisao/la:Ibraković je već sebi polako počeo da priprema teren u Slobodi, pa nije slučajnost da je Ado Husaric preko Ibraka pokušao oteti Travancica nama! Trava nije imao potpisan ugovor, čekalo se nešto i da Ćiro nije nazvao Jarnija i pitao za navedenog sad bi Trava bio igrač Slobode! Ovo je 100% provjeren info!
:lol: :lol:
Ti si opet šampion !

Avatar
Desole
Postovi: 1788
Pridružen/a: 19 jan 2012, 11:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Desole » 07 feb 2014, 12:01

Da nije protesta Trava bi vec bio igrac Slobode :D

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 07 feb 2014, 12:13

Da li je trebao preci u Tuzlu ili ne i kakvi su dogovori bili sada nije ni bitno, Travancic ima ugovor sa nama i na pripremama radi jako dobro sto bi ga moglo lansirati kao kljucnog igraca u proljetnom dijelu prvenstva i to je jedino bitno.

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moustapha » 07 feb 2014, 12:57

Meleagant je napisao/la:Ovo je 100% provjeren info!
I gdje si je provjerio, imas li pecat. Ne vjerujem ti ja ovako. :?
#divovi

fera
Postovi: 12868
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 07 feb 2014, 13:02

Meleagant je napisao/la:Ibraković je već sebi polako počeo da priprema teren u Slobodi, pa nije slučajnost da je Ado Husaric preko Ibraka pokušao oteti Travancica nama! Trava nije imao potpisan ugovor, čekalo se nešto i da Ćiro nije nazvao Jarnija i pitao za navedenog sad bi Trava bio igrač Slobode! Ovo je 100% provjeren info!
da hoce ibrakovic otici nije mi nikako drago sto je u sarajevu... nemam nista protiv njega samo ga ne podnosim iz licnih razloga :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
sjever
Postovi: 714
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 07 feb 2014, 13:08

Vala baš Ibrakadabra,ne treba ti to :lol: :lol: :lol:
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander i 15 gostiju.