Mirza Teletović

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la BosnaSTL » 14 feb 2014, 04:01

Male su sanse da ce ga ubacit do kraja al sve je moguce .Nema kosarke 6 dana jbg.

Avatar
zlatniljiljan89
Postovi: 263
Pridružen/a: 31 jan 2014, 19:01
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la zlatniljiljan89 » 14 feb 2014, 04:02

64% slobodna bacanja... al ih jebu oni iz publike sto taslace one zute stvari :lol:

Avatar
Prisoner
Postovi: 298
Pridružen/a: 01 dec 2013, 23:44
Lokacija: Republika Bosna
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Prisoner » 14 feb 2014, 04:04

Fascinatno je kako Kirilenko igra, vrlo racionalno, mudro i tačno. Uvijek ima pravo rješenje u napadu i vrlo je strpljiv. U odbrani je, naravno, fenomenalan svakako.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Ponos Torina » 14 feb 2014, 04:06

Kid jednostavno ne zna koristiti Mirzu na pravi nacin,daj mu ofanzivnu zadacu neka se d rugi bave odbranom,neka uzima suteve i Netsi ce imati koristi od toga..Ovako ovi povremeni uleti sa klupe nepiju vode niti ce...Kad se drugi preseravaju uradi i ti tako,budi sebican i pucaj jer to je tvoj stil i nacin igre..

Blatche trice puca :shock: :shock: :shock:

jedini igrac koji igra onu pravu odbranu punu discipline i razmisljanja je Kirilenko ostali su 0
Zadnja izmjena: Ponos Torina, dana/u 14 feb 2014, 04:08, ukupno mijenjano 1 put.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

mirzatele
Postovi: 11998
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la mirzatele » 14 feb 2014, 04:07

od 2 do 4:30 radi FUCKING dvije minute

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la BosnaSTL » 14 feb 2014, 04:08

Ja mislim da se Lopez nije povredio da Mirze nebi bilo nikako u rotaciji I trazio bi TRADE!Mozda smo zaboravili Novembar kad je puno utakmica bio DNP!

Avatar
Prisoner
Postovi: 298
Pridružen/a: 01 dec 2013, 23:44
Lokacija: Republika Bosna
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Prisoner » 14 feb 2014, 04:09

Ponos Torina je napisao/la:Kid jednostavno ne zna koristiti Mirzu na pravi nacin,daj mu ofanzivnu zadacu neka se d rugi bave odbranom,neka uzima suteve i Netsi ce imati koristi od toga..Ovako ovi povremeni uleti sa klupe nepiju vode niti ce...Kad se drugi preseravaju uradi i ti tako,budi sebican i pucaj jer to je tvoj stil i nacin igre..

Blatche trice puca :shock: :shock: :shock:
Jesi ti dobar u glavu? Nije ovo reprezentacija, nivo Sabeta Hadžića. Niti je Mirza Kobe Bryant. Ima da propiša krv u odbrani, ako želi zasluženo mjesto u timu.
E čuj, daj mu šuteve, nek' se drugi bave odbranom. :lol:
I onda se neki pitaju što "pametujem", pa kako nakon ovoga ostati normalan. Ovo je vrijeđanje inteligencije razumnog čovjeka.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!

Avatar
zeljeznicar1
Postovi: 1244
Pridružen/a: 24 mar 2012, 11:08
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la zeljeznicar1 » 14 feb 2014, 04:09

Kidd- e djubre republikansko daj mu barem jos dvije minute da igra.
Ljubavi što te rodi, klasa radnička! 1921!

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Mozambik » 14 feb 2014, 04:13

Yebem li mu familiju celavu :evil:

Avatar
ZlatniLjiljan92
Postovi: 148
Pridružen/a: 09 jan 2014, 01:34
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la ZlatniLjiljan92 » 14 feb 2014, 04:16

Dzaba mi ovo gledamo...izgleda da mu Mirza je*bo mater celavu u svlacionici :D

Avatar
AmorJuve
Postovi: 78
Pridružen/a: 23 okt 2013, 17:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la AmorJuve » 14 feb 2014, 04:17

Prisoner je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Kid jednostavno ne zna koristiti Mirzu na pravi nacin,daj mu ofanzivnu zadacu neka se d rugi bave odbranom,neka uzima suteve i Netsi ce imati koristi od toga..Ovako ovi povremeni uleti sa klupe nepiju vode niti ce...Kad se drugi preseravaju uradi i ti tako,budi sebican i pucaj jer to je tvoj stil i nacin igre..

Blatche trice puca :shock: :shock: :shock:
Jesi ti dobar u glavu? Nije ovo reprezentacija, nivo Sabeta Hadžića. Niti je Mirza Kobe Bryant. Ima da propiša krv u odbrani, ako želi zasluženo mjesto u timu.
E čuj, daj mu šuteve, nek' se drugi bave odbranom. :lol:
I onda se neki pitaju što "pametujem", pa kako nakon ovoga ostati normalan. Ovo je vrijeđanje inteligencije razumnog čovjeka.
Inteligencijo nemoj se spustati na nivo foruma, idi budi trener ili sta vec kad sve kopcas... Imam osjecaj da se Mirzi svaka greska mnozi sa 2...

Avatar
klokan
Postovi: 143
Pridružen/a: 06 mar 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la klokan » 14 feb 2014, 04:18

ZlatniLjiljan92 je napisao/la:Dzaba mi ovo gledamo...izgleda da mu Mirza je*bo mater celavu u svlacionici :D
Bolje i to nego da je pokupio kakvu povredu :D

Ili ga je mozda umor sustigo...

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Ponos Torina » 14 feb 2014, 04:18

Prisoner je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Kid jednostavno ne zna koristiti Mirzu na pravi nacin,daj mu ofanzivnu zadacu neka se d rugi bave odbranom,neka uzima suteve i Netsi ce imati koristi od toga..Ovako ovi povremeni uleti sa klupe nepiju vode niti ce...Kad se drugi preseravaju uradi i ti tako,budi sebican i pucaj jer to je tvoj stil i nacin igre..

Blatche trice puca :shock: :shock: :shock:
Jesi ti dobar u glavu? Nije ovo reprezentacija, nivo Sabeta Hadžića. Niti je Mirza Kobe Bryant. Ima da propiša krv u odbrani, ako želi zasluženo mjesto u timu.
E čuj, daj mu šuteve, nek' se drugi bave odbranom. :lol:
I onda se neki pitaju što "pametujem", pa kako nakon ovoga ostati normalan. Ovo je vrijeđanje inteligencije razumnog čovjeka.
Cekao sam da me citiras posto vidim da svima solis pamet i svako razmisljanje drugog forumasa koje odudara od tvog je pogresno jer ti si izmislio kosarku i pravila igre...BRAVO

Likovi poput tebe moraju svoje da namecu i gotovo...

Na ove gluposti i uvrede ti necu odgovarati,necu se spustat na tvoj nivo niti cu ti pruziti paznju jer ocigledno ovdje trazis paznju nista vise,kakva zdrava diskusija kakvi bakraci....



Nisam te pitao za misljenje niti zelim da me citiras uopste,posto si maloprije potpalio vatru namjerno praveci se da si iznad svim forumasa a u stvari si obicni drkadjija koji ima internet....

Osnuj sebi forum,napisi pravila i tu soli pamet svojim registrovanim clanovima do mile volje...


Sto se tice Mirze njegove ofanzivne mogucnosti Kid ocigledno ne cijeni niti ima povjerenja u njega,koliko god imali los procenat suta i koliko god lose pucali Mirza nece u ovoj ekipi imati veliku minutazu niti ce imati priliku da svojim poenima pomogne ovoj "bjednoj,preplacenoj ekipi"ako se mogu uopste nazvati ekipom...Jedan Blatche ima dozvolu da puca zato sto ima meku ruku :shock: :shock:

Ocigledno da nema pravila ni discipline za ove "zvijezde" pa mogu da rade sta zele na terenu...Zato i jesu ovako jadni...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Prisoner
Postovi: 298
Pridružen/a: 01 dec 2013, 23:44
Lokacija: Republika Bosna
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Prisoner » 14 feb 2014, 04:20

slika
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Ponos Torina » 14 feb 2014, 04:22

I ako ovaj Cashman ima imalo morala dobit ces odmor od 7-14 dana... ;)
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Prisoner
Postovi: 298
Pridružen/a: 01 dec 2013, 23:44
Lokacija: Republika Bosna
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Prisoner » 14 feb 2014, 04:25

Zbog? Zbog toga što sam realan, a ne slijepo zaljubljen u Mirzu Teletovića? Ako je tako, onda ok, neka me banuje ako ima osnova.
Da ima išta pravde na ovom svijetu, za onu gore izjavu bi trebao krivično gonjen biti, al' eto blago nama sa demokratijom i slobodom govora, jelte?!
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!

Avatar
ZlatniLjiljan92
Postovi: 148
Pridružen/a: 09 jan 2014, 01:34
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la ZlatniLjiljan92 » 14 feb 2014, 04:27

Yebes ovo sranje...uzasna tekma Netsa.

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Mozambik » 14 feb 2014, 04:28

Da mu se jos jednom sjetim familije celave ;)

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13306
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerkolfc » 14 feb 2014, 04:31

:(
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Prisoner
Postovi: 298
Pridružen/a: 01 dec 2013, 23:44
Lokacija: Republika Bosna
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Prisoner » 14 feb 2014, 04:32

Katastrofalna igra Netsa. Bullsi su im očitali lekciju. Šteta radi Mirze, mogao je dobiti i u drugom poluvremenu nekoliko minuta da se iskupi za lošu igru u prvom. Međutim šta je tu je, ide all-star pauza, dobro će mu doći, nek' se malo presabere, popravi šut, počne igrati pristojnu odbranu, a minutaža će doći samim tim. Vjerujem ja u njega, bit' će ovo puno bolje nakon all-star pauze, ziher sam.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.