RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: mozak,Kulesza

Avatar
ammarc
Postovi: 1258
Pridružen/a: 25 jan 2009, 22:06
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ammarc » 16 maj 2014, 17:31

Kadet91 je napisao/la:
ammarc je napisao/la:[youtube][/youtube]

aBd da i u Velezovom dresu ovako prolazi :cool:
Ko je ovaj igrac?

Forza Velez!
Igra u omladinskom pogonu Veleza, trenutno nas najveci talenat kako kazu. Ovo je bilo neki dan na utakmici BiH - Slovenija.

i :clap: za akciju, vidi se da smo prava RAja
"If you can't support us when we lose, don't support us when we win."
VFC & MUFC

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 16 maj 2014, 18:42

ammarc je napisao/la:
Kadet91 je napisao/la:
ammarc je napisao/la:[youtube][/youtube]

aBd da i u Velezovom dresu ovako prolazi :cool:
Ko je ovaj igrac?

Forza Velez!
Igra u omladinskom pogonu Veleza, trenutno nas najveci talenat kako kazu. Ovo je bilo neki dan na utakmici BiH - Slovenija.

i :clap: za akciju, vidi se da smo prava RAja
Zato ga treba odmah potpisati i njega i Pecu i Tatara. tri igrača koja bi trebala da čine okosnicu tima za 5-6 godina, svaki ima ekstra tehniku, Tatar prefinjen veznjak, odličnu dugu i pas ima, Peco krilo like a Bale samo sa tri puta boljom tehnikom, a Bašić baš ono što nam treba - dobar napadač, zna glavom a na zemlji još bolji .. ne treba dopustiti da nam odu u Želju ili Sarajevo za badava kao što je behram uradio ..

FORZA VELEŽ LJUBAVI MOJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :salut:

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 16 maj 2014, 18:43

rodjak je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Samo da pozdravim RAju. Jakuzu,emilina,vm22,rodjaka,djavolicu,tepsiju,alema,marsala i sve ostale. MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA.

NEDAJ SE BOSNO
pa zar si opet bio u prdekani u Banovicima "Crni Radosave" :kralj: Dobrodosao nazad. :wave: Treba ovu pauzu sada prebroditi,a to ce biti puno lakse sa tvojim lisklucima.Zivio ti nama :thumbup:

FORZA VELEZ :clap: :bow:
NAPRIJED ZMAJEVI :bih: :tokralju:
A brato koliko sam u Banovicima konto sam malog upisat u Buducnost blize mu je :lol: :lol: :lol: ja i tito kopamo 5 tona cumura za sat stela zesca :P kadet rodjak emilin :wave: :wave:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Titova-Juga » 16 maj 2014, 19:34

Izronit' ćemo još jači, Maršala mi :urnebes: :clap:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
hercegovac236
Postovi: 108
Pridružen/a: 15 okt 2013, 23:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovac236 » 16 maj 2014, 20:03

NeretvanskaPastrmka je napisao/la: A brato koliko sam u Banovicima konto sam malog upisat u Buducnost blize mu je :lol: :lol: :lol: ja i tito kopamo 5 tona cumura za sat stela zesca :P kadet rodjak emilin :wave: :wave:
Nema zime, ali bukvalno, za vas dvojicu :D

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 16 maj 2014, 20:27

Posto sam bio banovan da se osvrnem i ja na utakmicu u subotu. Ono sto me je najvise obradovalo da nije bilo ni jednog nacionalistickog povika sa tribina. Prilikom dolaska na stadion nisam skrenuo desno na dedaru nego produzio iza gola nakon nekoliko godina. Ono sto sam zatekao tamo me odusevilo. Ti mladi golobradi momci nove generacije RA su drama. Ima potencijala dobrog za naredne godine. Brato nema im po 15ak godina a vratovi ko u buldoga i glasne zice ko u nekog Aston Vilinog cetrdesetogodisnjaka ali fali im starije ekipe na tribini. Njihov elan kad krene dedara se ne moze opisati. Zato apel starijoj RAjo s dedare da manje nosi kecvi gela na glavi i spancira bicepse u potkosulji a vise se ukljuci u direktnu podrsku jer to fali ovim momcima. S onih 500 starijih s dedare RA je beton kako kuci tako i na gostovanjima. Ono sto me jako iznenadilo je dodjela nagrade od strane 2-3 clana RA koji nakon toga nisu bili iza gola nego na dedari. Ne kontam :hmmmmm: jesu li oni RA samo kad se treba spancirat ili? ?? Zamolio bi vas da ne prigovarate ovim momcima koji su do zabrane bili na svim gostovanjima (a vecina ih ne radi ili konobarise za petnesku) o svom trosku i direktno ucestvovali u donosenju bodova iz zenice bijeljine ist sarajeva travnika trebinja itd U vezi utakmice ocekivana pobje :tokralju: da jer smo kvalitetnija ekipa.. Tako sam poludio bio nakon onog prekida i da nisam bio onako pjan ida mi nije bilo lijeno napustat tribinu iza gola i ic na dedaru nayebao bi im se mayke u picku. Pa ne mogu skontat onaj mentalni sklop majku i bolesnu zatupljenu. Vodimo 1:0 i da ih zavrsimo s golom dva oni prave sranja i dovode utakmicu u pitanje. Nemojte vise nikad doc usta vam se pokenjam. Ne trebaju nam kleroalkonacionalisti koji su mudonje samo onda kad je iza njih 4 milje ljudi daj bola fuj fuj. Izjava onog seljaka karacica me nije nimalo iznenadila jer svi znamo o kakvoj se osobi radi iz njegovih ranijih glupiranja. Jedino me nasmijala njegova izjava da je Velez imao 2 polusanse a oni 3 stopostotne :lol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 16 maj 2014, 20:33

Zaboravi napisat nasu mostarsku MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA i napisat sampionima klasicno na nas mostarski nacin JA SAMPIONA I GOVANA :lol: :lol: :lol: idemo dalje moji djavoli spremaju se 3 extra pojacanja ubrzo pa cemo i to podjelit. Rzavijafo Lavijazve do bavijagro
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Kadet91
Postovi: 575
Pridružen/a: 16 nov 2013, 15:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Kadet91 » 16 maj 2014, 20:43

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Zaboravi napisat nasu mostarsku MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA i napisat sampionima klasicno na nas mostarski nacin JA SAMPIONA I GOVANA :lol: :lol: :lol: idemo dalje moji djavoli spremaju se 3 extra pojacanja ubrzo pa cemo i to podjelit. Rzavijafo Lavijazve do bavijagro
:clap: To care, ovaj forum je taki bez tebe. Moze na pp o pojacanjima ziv bio.

Forza Velez!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 16 maj 2014, 21:03

Kadet tebra imas pp. Lijepo je bilo sinoc gledati emisiju rodjeni rodjeni i prisjetiti se kmt protiv DinaNa u Beogradu. Ono sto je meni najvise ostalo u sjecanju je degenek purgerima ispred robne kuce gdje sy naletili na najveci mostarski olos :P pastrmka u najludjem stadiju nasisan hepokovom lozom kao i uvijek u prvim redovima. Stara dobra vremena. Osjecaj da si osvojio kmt i modre sake od purgerskih faca. Neprocjenjivo. Malo sam otisao u off ali emocija me ponijela. Vratit cemo se mi na stare staze braco moja crvena. Polako se penjemo uz stepenice ali sigurno se drzimo jednom rukom za ogradu
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 16 maj 2014, 21:16

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Posto sam bio banovan da se osvrnem i ja na utakmicu u subotu. Ono sto me je najvise obradovalo da nije bilo ni jednog nacionalistickog povika sa tribina. Prilikom dolaska na stadion nisam skrenuo desno na dedaru nego produzio iza gola nakon nekoliko godina. Ono sto sam zatekao tamo me odusevilo. Ti mladi golobradi momci nove generacije RA su drama. Ima potencijala dobrog za naredne godine. Brato nema im po 15ak godina a vratovi ko u buldoga i glasne zice ko u nekog Aston Vilinog cetrdesetogodisnjaka ali fali im starije ekipe na tribini. Njihov elan kad krene dedara se ne moze opisati. Zato apel starijoj RAjo s dedare da manje nosi kecvi gela na glavi i spancira bicepse u potkosulji a vise se ukljuci u direktnu podrsku jer to fali ovim momcima. S onih 500 starijih s dedare RA je beton kako kuci tako i na gostovanjima. Ono sto me jako iznenadilo je dodjela nagrade od strane 2-3 clana RA koji nakon toga nisu bili iza gola nego na dedari. Ne kontam :hmmmmm: jesu li oni RA samo kad se treba spancirat ili? ?? Zamolio bi vas da ne prigovarate ovim momcima koji su do zabrane bili na svim gostovanjima (a vecina ih ne radi ili konobarise za petnesku) o svom trosku i direktno ucestvovali u donosenju bodova iz zenice bijeljine ist sarajeva travnika trebinja itd U vezi utakmice ocekivana pobje :tokralju: da jer smo kvalitetnija ekipa.. Tako sam poludio bio nakon onog prekida i da nisam bio onako pjan ida mi nije bilo lijeno napustat tribinu iza gola i ic na dedaru nayebao bi im se mayke u picku. Pa ne mogu skontat onaj mentalni sklop majku i bolesnu zatupljenu. Vodimo 1:0 i da ih zavrsimo s golom dva oni prave sranja i dovode utakmicu u pitanje. Nemojte vise nikad doc usta vam se pokenjam. Ne trebaju nam kleroalkonacionalisti koji su mudonje samo onda kad je iza njih 4 milje ljudi daj bola fuj fuj. Izjava onog seljaka karacica me nije nimalo iznenadila jer svi znamo o kakvoj se osobi radi iz njegovih ranijih glupiranja. Jedino me nasmijala njegova izjava da je Velez imao 2 polusanse a oni 3 stopostotne :lol:
bravo pastrmka, trebao bi biti uzor starijim momcima, očajno treba starije raje na tribini, ali opet s druge strane ja se divim momcima koji su uzeli najstariju grupu bivše Juge na svoja leđa sa nepunih 20ak godina kada su svi digli ruke od nje i održali je na kakvom takvom respektabilnom nivou. i igrači su ih znali nagraditi ove godine i nadam se da će tako da bude i sljedeće. volio bih samo da znam gdje su nestale podgrupe, UJC, YD, RPC, NF, zar 7 pobjeda u nizu i ova zadnja najslađa nisu povod da se svi vratimo na tribine? pozzzz

Pirke
Postovi: 3771
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Pirke » 16 maj 2014, 21:20

ammarc je napisao/la:
Kadet91 je napisao/la:
ammarc je napisao/la:[youtube][/youtube]

aBd da i u Velezovom dresu ovako prolazi :cool:
Ko je ovaj igrac?

Forza Velez!
Igra u omladinskom pogonu Veleza, trenutno nas najveci talenat kako kazu. Ovo je bilo neki dan na utakmici BiH - Slovenija.

i :clap: za akciju, vidi se da smo prava RAja
I mene je bacio na guzicu sa stolice. :crazy:
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
emil02in
Postovi: 3742
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 16 maj 2014, 21:24

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Posto sam bio banovan da se osvrnem i ja na utakmicu u subotu. Ono sto me je najvise obradovalo da nije bilo ni jednog nacionalistickog povika sa tribina. Prilikom dolaska na stadion nisam skrenuo desno na dedaru nego produzio iza gola nakon nekoliko godina. Ono sto sam zatekao tamo me odusevilo. Ti mladi golobradi momci nove generacije RA su drama. Ima potencijala dobrog za naredne godine. Brato nema im po 15ak godina a vratovi ko u buldoga i glasne zice ko u nekog Aston Vilinog cetrdesetogodisnjaka ali fali im starije ekipe na tribini. Njihov elan kad krene dedara se ne moze opisati. Zato apel starijoj RAjo s dedare da manje nosi kecvi gela na glavi i spancira bicepse u potkosulji a vise se ukljuci u direktnu podrsku jer to fali ovim momcima. S onih 500 starijih s dedare RA je beton kako kuci tako i na gostovanjima. Ono sto me jako iznenadilo je dodjela nagrade od strane 2-3 clana RA koji nakon toga nisu bili iza gola nego na dedari. Ne kontam :hmmmmm: jesu li oni RA samo kad se treba spancirat ili? ?? Zamolio bi vas da ne prigovarate ovim momcima koji su do zabrane bili na svim gostovanjima (a vecina ih ne radi ili konobarise za petnesku) o svom trosku i direktno ucestvovali u donosenju bodova iz zenice bijeljine ist sarajeva travnika trebinja itd U vezi utakmice ocekivana pobje :tokralju: da jer smo kvalitetnija ekipa.. Tako sam poludio bio nakon onog prekida i da nisam bio onako pjan ida mi nije bilo lijeno napustat tribinu iza gola i ic na dedaru nayebao bi im se mayke u picku. Pa ne mogu skontat onaj mentalni sklop majku i bolesnu zatupljenu. Vodimo 1:0 i da ih zavrsimo s golom dva oni prave sranja i dovode utakmicu u pitanje. Nemojte vise nikad doc usta vam se pokenjam. Ne trebaju nam kleroalkonacionalisti koji su mudonje samo onda kad je iza njih 4 milje ljudi daj bola fuj fuj. Izjava onog seljaka karacica me nije nimalo iznenadila jer svi znamo o kakvoj se osobi radi iz njegovih ranijih glupiranja. Jedino me nasmijala njegova izjava da je Velez imao 2 polusanse a oni 3 stopostotne :lol:
Ma ja bih da se postavi video nadzor,pa bujrum ispostaviš degenu račun kući i zabraniš mu prilaz stadionu.
Ovako je sreća pa nije utakmica imala rezultatski značaj,prekino bi je sudija 100%.I još poserem se Vladi Jagodiću na spisak.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 16 maj 2014, 21:32

@drakensang druze meni je 48 kuka i ja sam stariji ali sam bio iza gola s momcima i nissm ih tako dozivljavao nego kao pravu ekipu. Ja kao dzuturum ne mogu uticati na talijansku ultru s dedare. Izgleda da im je najvaznije ko ima ljepsu frizuru ili vece ruke. Ok i to ali njihovo mjesto je iza gola. Ne sumnjam u povratak 90% starije raje kad bude rezultata na gostovanja ali yebo to kad mi se kuci sminkerises. Ja sam obicno na dedari ali u subotu mi se nesto prevrnulo u glavi pri dolasku na stadion tako da sam produzio. Valjda iduca sezona donese i taj povratak starije raje jer izrazi lica onih mladica kad je dedara zaorila to najbolje oslikava
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Pirke
Postovi: 3771
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Pirke » 16 maj 2014, 21:39

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:@drakensang druze meni je 48 kuka i ja sam stariji ali sam bio iza gola s momcima i nissm ih tako dozivljavao nego kao pravu ekipu. Ja kao dzuturum ne mogu uticati na talijansku ultru s dedare. Izgleda da im je najvaznije ko ima ljepsu frizuru ili vece ruke. Ok i to ali njihovo mjesto je iza gola. Ne sumnjam u povratak 90% starije raje kad bude rezultata na gostovanja ali yebo to kad mi se kuci sminkerises. Ja sam obicno na dedari ali u subotu mi se nesto prevrnulo u glavi pri dolasku na stadion tako da sam produzio. Valjda iduca sezona donese i taj povratak starije raje jer izrazi lica onih mladica kad je dedara zaorila to najbolje oslikava
Svaka ti cast sto si produzio. Valjda ce ih jos produziti. Na kraju krajeva, nije vazno odakle navijas, vec kako navijas. :)

Nesto gledam ovaj nas stadion, mogli bih ga opet obojiti da je sav crven, da se zna kod koga se igra. Izlapilo vise...

Kad sam vec kod stadiona, jesmo li mu zvanicno promjenili ime u "Rodjeni" ili ne? Ima vec nekoliko godina, uprava je pricala o tome.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 16 maj 2014, 22:03

Komandante potocarko dobro nam dosao nazad!!! Kakav mi je forum forum kada Rodjeni nisu u punom sastavu? Kapa dole za navijanje u subotu. Starija raja moraju pogurati onih zadnjih 10% sto fali da navijanje/posjeta navijaca bude spektakularna. Ne sumnjam da ce se upravo to desiti u narednoj sezoni ako ostavimo ekipu na broju i dovedemo koje pojacanje.
P. S. pastrmko druze sutra u 04:00 sam na vodi na otvorenju ribolova na jednom jezeru (kalifornijska). Lani 22 kg (15 komada) ociscene ;)
Prkosni i Ponosni od 1922

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 16 maj 2014, 22:08

SipakUlicar1922 je napisao/la:Komandante potocarko dobro nam dosao nazad!!! Kakav mi je forum forum kada Rodjeni nisu u punom sastavu? Kapa dole za navijanje u subotu. Starija raja moraju pogurati onih zadnjih 10% sto fali da navijanje/posjeta navijaca bude spektakularna. Ne sumnjam da ce se upravo to desiti u narednoj sezoni ako ostavimo ekipu na broju i dovedemo koje pojacanje.
P. S. pastrmko druze sutra u 04:00 sam na vodi na otvorenju ribolova na jednom jezeru (kalifornijska). Lani 22 kg (15 komada) ociscene ;)
Dobar si brato samo ja ne gotivim jezero nesto. Meni je Neretva,piva,splengam jednu joju pored vode i lagano. Oca mi nebi dao cejfa za milion maraka. Jedino me lezVe moze odmaknut od vode :njanjanja:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 16 maj 2014, 22:17

Druze i meni je Neretva svetinja ali sta cu kada je u swe nemam. Ljeti sa starim vazda bacam od Mejdana do Vran kamena (i ugora gonjamo bacajuci palangare) ali do tada moram ublaziti bol necim;)
Mostar u srcu Velez do groba!!!
Prkosni i Ponosni od 1922

AlemC85
Postovi: 7493
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 16 maj 2014, 22:19

može li mi neko reći kako da izbrišem folder privatnih poruka pošto mi je pun?

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 16 maj 2014, 22:22

SipakUlicar1922 je napisao/la:Druze i meni je Neretva svetinja ali sta cu kada je u swe nemam. Ljeti sa starim vazda bacam od Mejdana do Vran kamena (i ugora gonjamo bacajuci palangare) ali do tada moram ublaziti bol necim;)
Mostar u srcu Velez do groba!!!
A ti si u swedskoj druze. Ma nists buraz strpi se jos malo i onda na ljepoticu. Bistro za najsjeverniju RA tribinu :wave:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Pirke
Postovi: 3771
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Pirke » 16 maj 2014, 22:56

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
SipakUlicar1922 je napisao/la:Druze i meni je Neretva svetinja ali sta cu kada je u swe nemam. Ljeti sa starim vazda bacam od Mejdana do Vran kamena (i ugora gonjamo bacajuci palangare) ali do tada moram ublaziti bol necim;)
Mostar u srcu Velez do groba!!!
A ti si u swedskoj druze. Ma nists buraz strpi se jos malo i onda na ljepoticu. Bistro za najsjeverniju RA tribinu :wave:
Hajte vas dvojica ovde kod mene u Kanadu na pecanje plavih kitova.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.