Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Odgovori
Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la Polo » 08 jun 2013, 17:46

Evo da otvorim ovu temu o Muameru Hukicu koji veceras brani titulu LIVE prenos na B92 od 22:15

slika

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la MaGiCa » 08 jun 2013, 22:51

Kome treba link:

http://www.b92.net/tv/uzivo.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Preuzimanje i instalacija programa traju 2 min. ;)

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la vrebac86 » 08 jun 2013, 23:19

ubi ga Muamer hahh dobar mec!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la Polo » 09 jun 2013, 16:05

Zasluzeno je odbranio titulu, od prve runde je krenuo ofazivno ovaj Britanac se previse furao prije meca a u ringu smo malo toga od njega vidjeli. Volio bi kada bi Muamer dobio priliku protiv Povetkina ponovo.

Avatar
Emir000
Postovi: 152
Pridružen/a: 07 jun 2013, 13:09
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la Emir000 » 10 jun 2013, 09:09

volio bi vidjeti muamera hukica protiv klicka, da mu polomi nos na sandzacki nacin

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la Polo » 10 jun 2013, 18:39

Emir000 je napisao/la:volio bi vidjeti muamera hukica protiv klicka, da mu polomi nos na sandzacki nacin
Haha nasmija me pravo volio bi i ja ali tesko da bi dosao do pobjede samo kako ova 2 staraju mozda i dodje do toga jednog dana pa i pobjedi.

Avatar
GAL
Postovi: 868
Pridružen/a: 10 maj 2010, 14:14
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la GAL » 10 jun 2013, 20:00

to onaj soson sto je pricao da more klicka pobjediti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :
o majko moja ,mozda kada klicko navrsi 50 i a kao bude aktivan u boksu ,amaterski boksac marko huk .Volio bi ga recimo vidjeti potiv burazera klickovica ,ili hayea,Alexander Povetkin,i ekipe.moras ti huk jos dossta sjenicko sira i sudzuke pojesti .do tada se zadovolji ako bude sparing partner nekom od navedenih.

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la Polo » 05 jul 2013, 21:28

GAL je napisao/la:to onaj soson sto je pricao da more klicka pobjediti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :
o majko moja ,mozda kada klicko navrsi 50 i a kao bude aktivan u boksu ,amaterski boksac marko huk .Volio bi ga recimo vidjeti potiv burazera klickovica ,ili hayea,Alexander Povetkin,i ekipe.moras ti huk jos dossta sjenicko sira i sudzuke pojesti .do tada se zadovolji ako bude sparing partner nekom od navedenih.
Ovo malo prosto si napisao mislim samo tvoje misljenje dajes ali covjek bi zelio da izazove, budimo iskreni da je protiv Povektina imao i dobri rundi medjutim na kraju na bodove je izgubio. Mora Muamer trenirati i truditi se raditi i nije iskljucivo da nekada moze doci do titule odnosno prvo do borbe za titulu u HW.

drina1992
Postovi: 103
Pridružen/a: 18 avg 2009, 11:14

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la drina1992 » 27 jan 2014, 22:45

slika
Mark Huk odbranio titulu svjetskog prvaka u kruzer-kategoriji
Kako je pred 14.000 posjetilaca Hukić nokautirao Arslana

Muamer Hukić, alijas Mark Huk, svjetski bokserski prvak u poluteškoj kategoriji, preksinoć je pred skoro 14.000 gledalaca u Štutgartu po 12. put odbranio titulu svjetskog prvaka u kruzer-kategoriji (do 91 kilograma).

Bila je to Hukićeva 37. profesionalna pobjeda u njegovom 46 nastupu i možda, kako je to rekao na kraju, jedna od najslađih. Nikada do sada nije vladao toliki interes za neki od Hukićevih mečeva kao u subotu navečer, a razlog je i njegov protivnik Firan Arslan.

Sve ili ništa

Nijemac turskih korijena nekada je i sam bio svjetski prvak u ABO verziji. I on je imao veliku podršku navijača.

"Martin Schlleyer Halle" bila je ispunjeva već u 17 sati, a Hukićevi navijači stigli su iz Švicarske, Austrije, Hamburga, Berlina, Bilefelda i mnogih drugih krajeva.

Meč je počeo prilično žestoko s obje strane, što je potvrdio i bokserski ekspert Henri Maske, koji je rekao da je to bio meč u kojem se od prve sekunde išlo na sve ili ništa.

Hukić je u prvih pet rundi udarao, a Arslan uzvraćao, ne odstupajući ni centimetra nazad.

Po završetku pete runde, Hukiću se nije svidjela jedna reakcija Arslana i udarac u posljednjim sekundama pa je, sudeći prema reakcijama, jedva čekao nastavak. Već početak šeste runde nagovijestio je da se Arslanu ne piše dobro, što se i obistinilo.

Nakon serije udaraca, Arslan se našao na podu, a samo nakon tridesetak sekundi još jednom. U nastavku runde Hukić je otjerao Arslana u ugao i serijom od 20 udaraca natjerao sudiju da, jednostavno, prekine meč.

Arslan, inače poznat kao najveći borac, prihvatio je odluku mirno, vjerovatno se spasivši na taj način od većeg kraha.

Muamerov otac Rasim, brat Kenan te ostala rodbina i prijatelji utrčali su potom u ring i sa svojim prvakom proslavili pobjedu.

Na nogama i s ushićenjem kraj meča dočekali su i slavni trener Feliks Magat (Felix), naš nogometni reprezentativac Vedad Ibišević, svjetski prvak Pablo Hernandez, humorista Osman Džiho i brojni drugi proslavljeni sportisti, glumci i pjevači koji su meč posmatrali iz VIP lože.

Dobar početak

- Bio sam top-pripremljen, jer sam znao da je Arslan izuzetan borac, nevjerovatno izdržljiv. Vjerovao sam u pobjedu, kojom sam započeo novu godinu. Hvala navijačima, koji su me bodrili i koji slave sa mnom - rekao nam je nakon meča Hukić.

Njegov otac Rasim dodao je da se pomalo pribojavao meča, jer mu je poznato kakav je protivnik njegovog sina.

- No, na kraju se sve dobro završilo - kazao nam je Rasim Hukić.

Ni posjetioci nisu krili oduševljenje preksinoćnjim mečom.

- Nismo do sada nijednom gledali Hukića. Ovo što smo večeras doživjeli, pamtit ćemo dugo. Bio je ovo prvoklasni meč dva velika borca u kom je dominirao naš Hukić - rekli su nam Emir i Suada Hadžihajdarević, a isto su nam potvrdili Faik Kolašinac i društvo.

Nakon meča, na VIP partiju slavilo se dokasno navečer.

Ibišević: Nepobjedivi borac

- Strašan meč, gdje se udaralo s obje strane, ali je Hukić večeras, jednostavno, pokazao da je nepobjediv - nije krio oduševljenje Vedad Ibišević nakon meča.

Trener Wegner: Izrastao je u velikog šampiona

Ovo je bio težak meč, u kome su se sastala dvojica boksera koji boksuju istim stilom i koji tipuju na pobjede. Mark je pokazao izuzetno strpljenje i, kada je ugledao svoju šansu, znao ju je iskoristiti. Izrastao je u velikog šampiona - bile su riječi njegovog trenera Ulija Vegnera (Ulli Wegner), koji je nedavno proglašen i trenerom godine u svijetu.

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la Polo » 27 jan 2014, 23:34

Svaka cast Muameru na pokazanom i opravdano odbranio pojas. Volio bi da opet pocne da radi borbe u HW.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 jan 2014, 02:58

Emir000 je napisao/la:volio bi vidjeti muamera hukica protiv klicka, da mu polomi nos na sandzacki nacin
ljudi sad boksaju iz zabave ono da se malo novca jos skupi..ljudi su u godinama nisu vise mladi..svi bi sad nesto izazivali tukli ih...i ja sad starog svog u zubima nosam sigurno, a prije 17-18 godina nisam to mogao ebiga :)...doktorisu po prpofesiji i doktorisu u boksu braca Klicko,mada bi eto volio da ih Muamer pobjedi, ali to nece umanjiti njihovu karijeru i poniziti ih jer ovo su mladji bokseri i trebali bi jednog dana da ih pobjed...ako ne uspije neko od njih neka se svi kolektivno objese
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la Polo » 30 jan 2014, 21:47

Muamer je dobar bokser a za HW bi trebao nabaciti jos malo kilograma sada ja ne znam kako se moze Vladimir izazvati jer ni to ne moze odjednom. Ako ko sta zna neka napise.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la DonCorleone » 22 apr 2014, 01:13

Pratim svaku njegovu borbu, zadnja je bila impresivna, medjutim on ne radi ozbiljno na svojoj spremi izmedju borbi, kao ni Catic, cesto se umori vec na pocetku pa se srcem izbori do kraja pa na kraju izjavi da je podcijenio protivnika. Arslan ga je u prvoj borbi poprilicno nabubo.

Fizicki on ne moze parirati Klicku ni pod razno, stim da je jako uracunljiv, to je nedovoljno protiv Klicka, tehnicki je limitiran borac, ali ima ogromnu snagu i lavlje srce, to ga vadi u 99 % borbi, ali to je sigurno nedovoljno protiv Klicka. Mada nikada se ne zna sta se moze desiti u takvoj borbi, sanse su mu odprilike 15 %.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

BABADZO
Postovi: 1403
Pridružen/a: 13 jan 2014, 03:06
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la BABADZO » 22 apr 2014, 01:24

ma daj covjece kojih 15 %,sanse su mu 2 % (i to sam mu poklonio 1 % ).

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la DonCorleone » 22 apr 2014, 01:25

Nazalost je tako.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Muamer Hukic / Marco Huck BOX-BOKS

Post Postao/la Polo » 22 apr 2014, 12:00

To je inace problem kod mnogo nasih boraca kondicija da slabo na tome radim ali mislim da Adnan (strum) ima bolju kondiciju od Muamera i da vise trenira i dosta toga mozemo i na netu naci dok se Muamer vise provodi i seta Balkanom i svijetom. Volio bi kada bi Muamer nabacio koje kg i mogao izazvati Klicka i uvjeran sam da bi se i on za taj mec dodatno motivisao za trening i sve dao od sebe naravno da su sanse male ali nikad se nezna jedan udarac moze toga mnogo promjenit.
Negdje procita neki dan da razmislja i o k-1 borbi?



Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.