Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

Avatar
ultrassa1921
Postovi: 644
Pridružen/a: 21 apr 2014, 21:19
Lokacija: BAZA
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la ultrassa1921 » 15 dec 2014, 23:02

Stvarno ne razumijem Haruna sa onim statusima na fb.Naravno znamo koliko je Harun doprinjeo BiH kosarci i tu nema polemike,ali sam mislio da je malo ozbiljniji..
Manijaci Zeljini

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la neno#4 » 15 dec 2014, 23:08

Ja ne, tj. ne u ovom vaktu gdje ne igra poštenje i rad, nego gdje razni konakovići uspijevaju, a njegovi kumovi kao sekretari preko facebooka rastjeruju najbolje igrače
Da su bogdom stara vremena ovi bi svoje ovce čuvali, a ne neke kao ovce vodali
Mozes ti to mnogo bolje. A reci mi sta bi ti kad bi te poceli prozivati da si lopov, kriminalac, da si kriv za odlazak nasih igraca u druge reprezentacije? Sutio bi je li?
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la neno#4 » 15 dec 2014, 23:23

aleksandar_veliki je napisao/la:
ultrassa1921 je napisao/la:Stvarno ne razumijem Haruna sa onim statusima na fb.Naravno znamo koliko je Harun doprinjeo BiH kosarci i tu nema polemike,ali sam mislio da je malo ozbiljniji..
Bh. kosarci je mnogo vise doprinio vlasnik sparsa i treneri istih nego Harun, koji je usput sav svoj nesumnjiv doprinos dobro naplatio, dok pak a ove trenera sparsa nisam siguran. Nesto mi se cini da njijov doprinos bratija iz saveza bas i ne cijeni. Neno zna, koliko sparsi daju mladih reprezentativaca a koliko je njihovih trenera u stabovima. Cisto informativno...
Ne valja sad ni Neno koji je uveo repku u A diviziju? Ne valja ni sto je ostavio u A diviziji? Ne valja ni Bajic sto je bio 12.? Ne valja ni Hala sto je uveo repku u A diviziju? Ne valja ni sto je bio 8.? Ne valja ni Abaz koji je vodio repku do A divizije?
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la nerminh74 » 15 dec 2014, 23:25

neno#4 je napisao/la:
Ja ne, tj. ne u ovom vaktu gdje ne igra poštenje i rad, nego gdje razni konakovići uspijevaju, a njegovi kumovi kao sekretari preko facebooka rastjeruju najbolje igrače
Da su bogdom stara vremena ovi bi svoje ovce čuvali, a ne neke kao ovce vodali
Mozes ti to mnogo bolje. A reci mi sta bi ti kad bi te poceli prozivati da si lopov, kriminalac, da si kriv za odlazak nasih igraca u druge reprezentacije? Sutio bi je li?
Hajmo ovako znam ja Haruna prije ksbih i to je mutna priča vezana sa vladajućim garniturama, nekretninama, televizijom i narcisoidnostću
Onda počne prići sa ksbih koju dočekam sa velikom dozom skepticizma
I onda se desi čudo, on počne raditi svoj posao i to kao prvi poslje 15 godina, što naravno pojača efekat i ja upadnem u euforoiji
Ali da je nešto trulo u zemlji danskoj prvo otkrijem preko slučaja Katar, pa preko privatne lige mladih i naravno šlag na tortu, ulazak kuma (bukvalnog i tipa cosa nostra) na velika vrata
I onda krene slučaj Jusuf i ode u helač toliko teško povraćati ugled i stavljanje na protivničku stranu starih košarkaških fanova i okruživanje šminkerima koji će pratiti košarku dok ide, zar nije deja vu KK Bosna opet ponovo
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
ultrassa1921
Postovi: 644
Pridružen/a: 21 apr 2014, 21:19
Lokacija: BAZA
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la ultrassa1921 » 15 dec 2014, 23:25

ma dobro ima i tu istine,ali ne mogu osporiti Harunov rad...,koliko je samo igraca izgubljeno i koliko bi bilo jos bilo izgubljeno da se sve ovo nije diglo na visi nivo,Sulejmanovic,Karahodzic,Nurkic,Djedovic mladji i jos puno igraca koji su mogli igrati za druge reprenzentacije ali su se izborili za njih sto i prije nije bas bio slucaj pa smo izgubili vrhunske igrace,pa onda i liga mladih koja je nesto zaista najljepse sto se moglo desiti za omladinske selekcije,nadam se da ce se to i nastaviti i sigurno da sad za sad idemo dobrim putem,bar ja mislim,ali one izjave preko FB nemaju smisla,pa brate zovnes Juku na samo i popricate ko ljudi,ne znam sta je tu problem,ali vjerovatno oni nesto znaju sto svi mi ne znamo ...
Manijaci Zeljini

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Clutch » 15 dec 2014, 23:44

aleksandar_veliki je napisao/la:I da, ne valja esejistima ni Nurkic, koji uvede ove u A diviziju. Cudni su kriteriji, no valja zsto DJ Cooper...
Dok je uvodio, i to dvije generacije, valjao je..
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

kinder_jaje
Postovi: 1745
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la kinder_jaje » 15 dec 2014, 23:54

Reci cu samo jedno ne moze nam u savezu biti tip koji naziva Amira Pasica Faću kumom pred mojim ocima :facepalm:

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Batko » 16 dec 2014, 08:51

Jbg, ali morate i vi shvatiti da postoji neki minimum kriterija ponasanja... Ne moze niko otici sa priprema tek tako da se nikome ne javi a poslije svega i ne izvini...

Ja sam uvjeren da vi koji zagovarate da se to trebalo zanemariti da bi vi bili prvi u redu da krikujete ljude u savezu zasto nisu sankcionirali taj neodgovrni potez Nurkica.... Uvjeren sam da bi bilo tako ali sada nije ni bitno jer cete naravno reci da ne bi bilo tako.... No sada nije ni bitno, imamo situaciju koja nikome ne odgovara i ne ide u prilog, bilo je mnogo pljuvanja, bojim se da cemo mi sve to polizati... Atmosfera je narusena, Nurkic nece igrati, povjerenje u savez poljuljano i jos samo da Dusko kaze da nas nece voditi pa da dodje i slag na tortu.. :wtf:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la nerminh74 » 16 dec 2014, 10:24

Batko je napisao/la:Jbg, ali morate i vi shvatiti da postoji neki minimum kriterija ponasanja... Ne moze niko otici sa priprema tek tako da se nikome ne javi a poslije svega i ne izvini...

Ja sam uvjeren da vi koji zagovarate da se to trebalo zanemariti da bi vi bili prvi u redu da krikujete ljude u savezu zasto nisu sankcionirali taj neodgovrni potez Nurkica.... Uvjeren sam da bi bilo tako ali sada nije ni bitno jer cete naravno reci da ne bi bilo tako.... No sada nije ni bitno, imamo situaciju koja nikome ne odgovara i ne ide u prilog, bilo je mnogo pljuvanja, bojim se da cemo mi sve to polizati... Atmosfera je narusena, Nurkic nece igrati, povjerenje u savez poljuljano i jos samo da Dusko kaze da nas nece voditi pa da dodje i slag na tortu.. :wtf:
shvati da nije problem u tome da li je nurkić kriv što je otišao sa priprema

NURKIĆ JESTE KRIV ŠTO JE OTIŠAO NA ONAJ NAČIN SA PRIPREMA

problem je reakcija saveza :!: :!: :!:

činjenica je da mi imamo malu bazu igrača i u toj bazi igrač koji imamo pored mirze, samo jusuf iskače za 2 koplja
onda taj igrač koji je mladi centar, do sada nije nikada pravio probleme nego je dolazio na sva takmićenja mladih kategorija i bio je onaj koji je prebacivao jezićak vage na našu stranu i odveo tim suhim kvalitetom 2 reprezentacije u A diviziju (inače to su neki od uspijeha kojima se harun toliko ponosi) i to jusuf dođe poslje iscrpljujuće sezone, direktno iz amerike pošto je izabran kao 16 na NBA draftu koji je ocjenjen kao jedan od najačih u zadnje vrijeme i odigra (i odvede u A diviziju) to drugo U prvenstvo i sa njega direktno na pripreme A reprezentacije u kojoj jedan anonimni stranac dođe, pa ode, pa opet dođe, pa opet ode, a za njega maksuz pokrenuta procedura za pasošom, neki igrači izađu i ostanu do kasnih sati napolju kršeći diciplinu, a on radi realne povrijede koljena kojega je operisao ode svom doktoru i napusti NA NEPRIMJEREN način pripreme
ali čitava poenta je u reakciji saveza, jer oni nisu uzeli u obzir njegovo dotadašnje veoma uzrno ponašanje, nisu uzeli u obzir njegovo zalaganje i borbu, nisu uzeli u obzir njegov ogromni potencijal i uzmu na njemu da provode disciplinu, dižu hajku u medijima i prijete sankcijama umjesto da su uzeli do tadašnje zasluge i privatno ga naružili i onda sve fino razijasnili

i tu počne

onda počne prepiska, pa malo zatišije i onda famozna konferencija za štampu u kojoj harun započne pomirljivo i mi koji pratimo košarku največi dio života malo odahnemo jer kontamo riješena situacija, ali onda tu doda svoje ključ sa poljina - mister beobasket - na njemu klasičan ljivag i odvratan način sve zakuha

naravno onda se javi inače hiroviti jusuf i njegov namazani menager koji je jedva dočekao ovu situaciju pa odgovore na provokaciju sline

i onda smo mi svi očekivali da će opet harun spustiti loptu, jer po bogu to mu je u opisu posla, a šta on uradi
pa on kao najobičniji napaljeni školarac udari po facebooku (halo ba sekretar KS BiH od 40 godina) i odgovori kao fol direktno jukinom menageru - a svakom iole sa mozgom indirektno jusufu, ašto je najgore i do sada je imao takvih tekstova

prema tome ponavljam Jusuf je pogriješio, ali harun (od kojega se nije očekivalo) i dino (od kojega se očekuje i gore) su ti koji su debelo zasr.ali, jer oni su plaćeni da ovakve situacije riješavaju, a ne raspiruju i njih dvojica ne rade u privatnoj firmi nego ih indirektno kroz največe sponzore koji su u državnom vlasništvu (elektroprivreda- telekom), a i direktno kroz poreze MI plaćamo

a na kraju smo dobili totalno urušenu atmosferu u reprezentaciju, podjelu navijača i vjerovatno (aBd nismo) izgubili jednog od trojice od kojih smo očekivali da će izvuči reprezentaciju na viši nivo u sada ključnom momentu prije nego što se takmičenje ne razvodni i prije nego što mirza ne prođe svoj zenit
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la dino-92 » 16 dec 2014, 12:35

bravo nermine, to je to o cemu se cijelo vrijeme prica, ali nekima nemozes izgleda objasniti.

nema tog saveza koji se svadja sa igracem preko fejsbuka. kroz reprezenracoju su prolazili razni igraci, koji su radili sve i svasta. eno jeli atic uradio zadnje godine neko sranje u kadetima, pa je izbacen. tada se isto moglo izaci sa saopstenjem, i otjerati atica za sva vremena, a mali je ubica, sto je pokazap ove godine. a da su izasli sa saopstenjem, nebi zaigrao. nego se to privatno rijesilo, i dobili smo uspjeh. i tako imas desetine primjera samo u nasim reprezentacijama.


freelancer
Postovi: 63
Pridružen/a: 29 jun 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la freelancer » 16 dec 2014, 17:38

Ne može se izjednačavati Harun i TrNOVCEvic, ne treba ih čak stavljati ni u istu rečenicu. Konaković je već nešto drugo. Svakom se može desiti da ga nečija sebičnost i beskrupuloznost isprovocira i Harun je vjerujem već svjestan toga da je u nekim situacijama bolje progutati nego reći šta misliš, makar to bila i istina. Retardirano je stavljati u isti koš jednu nervoznu reakciju dokazanog i uspješnog borca za BH košarku na jednoj strani i dušmana BH košarke dinarefendiju TrNOVCEvica na drugoj.

Tzv. menadžer je bukvalno posvojio nekoliko bosanskih košarkaških bisera, za koje je i laik mogao vidjeti da imaju košarkašku perspektivu iskoristivši slabosti našeg društva, ubjedivši ih da im je on jedini spas i izlaz iz tamnog vilajeta u veliki svijet. Ne treba biti veliki stručnjak i primjetiti da bi Begić (221cm), Omić (212cm), Nurkić (215cm) i još par njih od kojih 'menadžer' lagodno živi, košarkaški uspjeli i iz prosječnog bosanskog kluba ili bilo koje druge sredine. To im TrNOVCEvic naravno nije rekao, već im je kao doživotni menadžer (vjerovatno jedini košarkaški zastupnik na svijetu, koji ugovor sa igračem potpisuje na period od početka do kraja karijere) nastavio puniti glavu o svom ogromnom dobročinstvu, svojoj nezamjenjivosti i svemu drugom što je isključivo u njegovom interesu.

Pošto ih je još kao tinejdžere odvojio od roditelja, poveo u veliki svijet i nametnuo kao Condicio sine qua non (uslov bez kojeg se ne može), njegovi štićenici koji mahom potiču iz slabije obrazovanih porodica razmišljaju više njegovom nego svojom glavom, što se vidi i iz aktuelnih Nurkićevih reakcija ili izjava, a ne sumnjam, vidjet će se i budućnosti. E tu je bit problema - što niko nemože ubjediti Nurkića u bilo šta, sve dok ne ubijedi i njegovog 'staratelja'. TrNOVCEvic je dovoljno inteligentan da je Nurkića na vrijeme formirao prema svom sistemu (materijalnih) vrijednosti i emotivno vezao za sebe i neće dopustiti da ga niko, pa ni šparhtlom odvoji od njegove zlatne koke ...

Budimo realni, zastupniku nije u interesu da svog štićenika dijeli sa bilo kim, pogotovo ne sa Reprezentacijom, a i iskustvo nam govori ko je, uz bezbrojne slabosti KSBiH (pogotovo ranijih garnitura), najviše košarkaških prospekata okrenuo od BiH ... Za razliku od njega Ražnjatović je bio aktivniji na klupskom planu, gdje je u saradnji sa domaćim sitnim profiterima (među kojima i Konakovićem) za par godina exploatacije poslao na dno nekoliko najpotentnijih BH klubova - KK Bosna, KK Sloboda Dita, KK Čelik ...

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la DukeOfWellington » 16 dec 2014, 19:12

Dakle, nas ovdje nije briga za njihova pojedinačna personalna ega, nas samo zanima da za reprezentaciju igraju najbolji, a Nurkić svakako spada među njih. Kako će se to desiti? Ne zanima nas. Nek izmisle način, nisu meni svaki mjesec legle pare na tekući račun. Ne misle valjda da su plaćeni da imamo lošiji tim.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la nerminh74 » 16 dec 2014, 19:18

DukeOfWellington je napisao/la:Dakle, nas ovdje nije briga za njihova pojedinačna personalna ega, nas samo zanima da za reprezentaciju igraju najbolji, a Nurkić svakako spada među njih. Kako će se to desiti? Ne zanima nas. Nek izmisle način, nisu meni svaki mjesec legle pare na tekući račun. Ne misle valjda da su plaćeni da imamo lošiji tim.
:thumbup:
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la MrMuscle » 16 dec 2014, 19:42

Nurkic ako ne bude igrao (naravno opravdani izostanak kao sto je ozbiljnija povreda je logicno opravdano) je njegova i krivica njegovog menadzera.... I tu sva prica zavrsava... Sa Harunove i Dinine strane stvar je jasna... Oni zele Nurkica u repci i shodno tome ako Dusko procijeni da mu je potreban (a ne znam zasto ne bi bio potreban, kad jest) a ovaj se ne odazove.... Znamo ko je kriv i na ciju adresu kritike i pljuvanje trebaju biti upucene....
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 18 dec 2014, 23:16

U15 MUŠKA REPREZENTACIJA SRBIJE
Spisak pozvanih igrača za turnir "Olimpijske nade" u Mađarskoj (27 - 30.12.2014.)

Prezime i ime

Klub

17.

ILIĆ DALIBOR

VARDA VIŠEGRAD

18.

MARJANAC DEJAN

PARTIZAN BANJA LUKA

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la nerminh74 » 19 dec 2014, 08:25

edinjo-bih je napisao/la:U15 MUŠKA REPREZENTACIJA SRBIJE
Spisak pozvanih igrača za turnir "Olimpijske nade" u Mađarskoj (27 - 30.12.2014.)

Prezime i ime

Klub

17.

ILIĆ DALIBOR

VARDA VIŠEGRAD

18.

MARJANAC DEJAN

PARTIZAN BANJA LUKA
sačekaj zar harun nije zaustavio odlijev naših igrača :o
:kafa:
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la MrMuscle » 19 dec 2014, 09:01

Nermine nemoj biti licemjer jer takav karakter je jako odvratan, a ne znam bas prilici li ti :?: ....ne moze on puskom natjerati svakog momka da igra za BiH ako oni I njihovi roditelji nece.... al je to redukovao za barem 50%....od ovih momaka vjerovatno ni nece biti nista...a uostalom ovim nastupom ih ne gubimo...toliko o vasem poznavanju materije.... jer je I sikiras igrao na ovim manifestacijama ili manifestacijama sl karaktera za Srbiju pa je kasnije zaigrao za nas...cijom zaslugom :wave: sta mislis.... srbija je tako zahvaljujuci Harunu izgubila najveci prospekt u 99 godistima (s obzirom da je nosio dres srbije mogu ga smatrati izgubljenim)....
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la nerminh74 » 19 dec 2014, 09:32

MrMuscle je napisao/la:Nermine nemoj biti licemjer jer takav karakter je jako odvratan, a ne znam bas prilici li ti :?: ....ne moze on puskom natjerati svakog momka da igra za BiH ako oni I njihovi roditelji nece.... al je to redukovao za barem 50%....od ovih momaka vjerovatno ni nece biti nista...a uostalom ovim nastupom ih ne gubimo...toliko o vasem poznavanju materije.... jer je I sikiras igrao na ovim manifestacijama ili manifestacijama sl karaktera za Srbiju pa je kasnije zaigrao za nas...cijom zaslugom :wave: sta mislis.... srbija je tako zahvaljujuci Harunu izgubila najveci prospekt u 99 godistima (s obzirom da je nosio dres srbije mogu ga smatrati izgubljenim)....
prvo nemoj me zvati licemjerom jer ti dobro znaš da to nisam
radi svog karaktera nisam ostvario 30% od onoga šta sam mogao, a bi sam u prilici sa poslom da hajrujem i da uđem u politiku, samo nisam radi svog karaktera (neki bi to čak zvali glupošću)
ali ja sam zadovoljan jer i ako ne živim u obolju, prema našim standardima živim životom srednje klase

drugo, ovaj moj post je u skladu sa postovima forumaša koji sada haruna prave svecom koji ratuje protiv aždaha, što niđe veze sa istinom nego čovjek radi svoj posao (a to NIKADA nisam negirao), a veoma je usko povezan sa tim aždahama (političarima koji su stvorili ovakvo okruženje)

mada u današnje doba kada sve manje ljudi radi svoj posao ili ga rade veoma nesavijesno, osoba koja radi svoj posao ispade div

činjenice su da je harun umanjio (nije ni to zasutavio) odlijev BiH košarkaša bošnjačke nacionalnosti i da je doveo pokojeg BiH igrača drugih nacionalnosti koji se kolebao jer u susijednim državama nisu baš imali mjesta, dok se odlijev igrača drugih nacionalnosti nastavio skoro bez umanjenja nastavio

samo neka se sutra posvađa i sa musom (a znajući njegov ego to je veoma realna mogućnost), harun će mi biti isto kao krava koja daje 20 litara mljeka i onda udari nogom kantu i sve prospe
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la MrMuscle » 19 dec 2014, 10:29

Ja te nisam nazvao licemjerom, samo sam rekao da to ne budes... A to su totalno 2 razlicita pojma.... Pametan si covjek mozes shvatiti ovo za srpsku djecu da vecina njih ne zeli igrati za BiH vec za maticu... A Harun je to u velikoj mjeri obustavio (cak im i top prospekta uzeo, i par ovih sto su ih Srbi ganjali a koji i nisu toliki potencijali)... A problem je sto sad sve gledas kroz prizmu Nurkica.... pa i ovo za srpsku i hrv djecu....

I lafo niste ni na cijoj strani.. Pa na to se moram samo nasmijati :lol: ... 5 ljudi na forumu je stalo na stranu Nurkica.. Od toga 4 moderatora... Dovoljno sabrati 5 i 5.... Da je sportsport.ba na strani Nurkica i onog zla Trnovcevica a sve iz razloga sto KSBiH i nema bas dobre odnose sa sportsport.ba....

Ne brini se ti za Musu... Nema on za menadzera zlo koje samo nanosi stetu BH kosarci... A i pametan je momak da sa njim ne mogu manipulisati i upravljati sumnjivi likovi....

A to za posao i politiku... Svacija privatna stvar... Ti ne volis politiku, ne volim je ni ja... Neko je voli... Zavisi od individue do individue... Ne sudim nikom na osnovu tog.... A bilo bi bezobrazno.... Ti si to odbio, mozda bi i ja, mozda i ne bi, neko bi pristao... Svacija privatna kategorija... :kafa:
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.