FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Avatar
MrRiccoli
Postovi: 927
Pridružen/a: 03 jul 2012, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrRiccoli » 31 mar 2015, 17:10

Danas su i službeno potvrđena pisanja našeg portala o mnogo većim nagradama za klubove koji ove sezone izbbore nastup u nekom od evropskih takmičenja.

Naime, čelni čovjek UEFA-e, Michel Platini i predsjednik ECA-e Karl Heinz Rummenigge danas su potpisali novi protokol o saradnji u kojem se između ostalog govori i o nagradama klubovima koji izbore učešće u Evropi.

Tako će svaki prvak koji se ne kvalifikuje u grupnu fazu Lige prvaka dobiti 250.000 eura umjesto dosadašnjih 200.000. Za učešće u 2. pretkolu Lige prvaka, odakle takmičenje počinje bh. prvak, nagrada će biti 300.000 eura umjesto 175.000, dok će klubovi koji ispadnu u 3. pretkolu elitnog evropskog kluspkog takmičenja inkasirati 400.000 eura. Play off gubitnici će dobiti po tri miliona eura, a pobjednici po milion manje s tim što će isti u grupnoj fazi imati priliku zaraditi mnogo više.

Nagrade za učešće u Evropa ligi će također biti znatno povećane. Tako će se za učešće u 1. pretkolu inkasirati 200.000 eura umjesto dosadašnjih 120.000. Klubovi koji budu učestvovali u 2. prekolu dobit će 210.000 eura umjesto dosadašnjih 130.000, u 3. pretkolu 220.000 umjesto dosadašnjih 140.000. Klubovi koji ispadnu u Play offu Evropa lige dobit će 230.000 eura, dok će oni koji se plasiraju u istu inkasirati po 2.4 miliona eura i za svaki osvojeni bod će biti bogato nagrađeni.


znači u ovo slučaju ako doguramo do 3 pretkola evropa lige imamo priliku zaraditi 750.000 KM više odevrope nego je to slučaj u 2014 godini...
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. A šta treba više od toga - IVICA OSIM

InatSilanBosanski
Postovi: 1239
Pridružen/a: 08 sep 2013, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la InatSilanBosanski » 31 mar 2015, 17:10

Fino povecanje za nase uslove, ovo treba da bude jedna od motivacija :D
http://sportsport.ba/ino_fudbal/koliko- ... opi/157934

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 31 mar 2015, 20:04

Zrinjski Mostar - Željezničar 1-5 - 03/04 - 29.05.2004. Mostar (Raščić, Kajtaz, Zeba, Muharemović, Joldić - Modrić) ;sef strucnog staba - Milomir Odovic :kafa:

ma idemo po titulu...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Velahalve
Postovi: 867
Pridružen/a: 04 jul 2014, 11:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Velahalve » 01 apr 2015, 10:08

Za one koji ne mogu ići u Mostar obezbijeđen je TV prijenos na Mojoj TV.

Idemo polahko od utakmice do utakmice, prioritet je za sada evropa, ali kako se bude sezona odmicala vidjet ćemo da li se zaista možemo nadati tituli.
Uefa je povećala nagrade za klubove koji izbore evropu tako da je igranje u evropi pod moranjem :D

old school
Postovi: 739
Pridružen/a: 17 okt 2010, 21:37
Lokacija: Grbavica bb.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la old school » 01 apr 2015, 10:31

kad se pale baklje u domacem prvenstvu onda to nije ok, ali kada to rade bhf u gostima onda je to sasvim u redu i atmosfera za pamcenje, pa tacno ne mogu ovog licemjerstva ovih novinara..
I kad nas svi otpišu,stave na stub srama,diskreditiraju. Mi se vratimo,ne zato što smo Real Madrid već zato što postoji i onaj najsitniji atom ponosa zbog kojeg se i zadnja šuga koja nosi taj grb na dresu bori kao životinja.Ne placi stara to je od batina!

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DzoleZeljo » 01 apr 2015, 12:22

old school je napisao/la:kad se pale baklje u domacem prvenstvu onda to nije ok, ali kada to rade bhf u gostima onda je to sasvim u redu i atmosfera za pamcenje, pa tacno ne mogu ovog licemjerstva ovih novinara..
Pa savez ima pare da plati, a ujedno reprezentaciju prati masa, dok sa druge strane klubovi nemaju toliko pare da mogu sebi priustiti egzibicije navijaca, a iskreno nema ni mase da prati klubove.

Kad se bude imalo 10.000 na tribinama, onda pali baklje, jer ce tada navijaci sami sebe moci otplatiti.
Do tada, klubu docu skuplji navijaci, nego igrati bez njih. :)

Ovi nasi momci, par proteklih kola dobro su odradili. Nadam se da ce tako i ostati.
Po meni je opet bolje da gori stadion na derbiju nego bacati lovu na ove slabe utakmice od 2.000 gledalaca..

EDIT: Od naredne sezone starta regionalna liga, Premijer liga će imati četiri predstavnika!
Napomena: Ukoliko i dalje ne vjerujete u iznad pročitano, dovoljno je da pogledate današnji datum na kalendaru.


Avatar
champions1921
Postovi: 2872
Pridružen/a: 08 avg 2012, 14:26
Lokacija: SA

Re: FK Željezničar

Post Postao/la champions1921 » 01 apr 2015, 13:53

Na vrijeme smo obavjesteni pa bi bilo lijepo da raja koja je u mogucnosti napravi koji stream da gledamo i mi koji ne koristimo usluge bh telekoma..
BUDI ŽELJO !!!

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm8782 » 01 apr 2015, 14:06

DzoleZeljo je napisao/la:
old school je napisao/la:kad se pale baklje u domacem prvenstvu onda to nije ok, ali kada to rade bhf u gostima onda je to sasvim u redu i atmosfera za pamcenje, pa tacno ne mogu ovog licemjerstva ovih novinara..
Pa savez ima pare da plati, a ujedno reprezentaciju prati masa, dok sa druge strane klubovi nemaju toliko pare da mogu sebi priustiti egzibicije navijaca, a iskreno nema ni mase da prati klubove.

Kad se bude imalo 10.000 na tribinama, onda pali baklje, jer ce tada navijaci sami sebe moci otplatiti.
Do tada, klubu docu skuplji navijaci, nego igrati bez njih. :)

Ovi nasi momci, par proteklih kola dobro su odradili. Nadam se da ce tako i ostati.
Po meni je opet bolje da gori stadion na derbiju nego bacati lovu na ove slabe utakmice od 2.000 gledalaca..

EDIT: Od naredne sezone starta regionalna liga, Premijer liga će imati četiri predstavnika!
Napomena: Ukoliko i dalje ne vjerujete u iznad pročitano, dovoljno je da pogledate današnji datum na kalendaru.
:D
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

DR.HOUSE
Postovi: 894
Pridružen/a: 24 jul 2008, 10:58
Lokacija: Grbavica 1921
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DR.HOUSE » 01 apr 2015, 14:11

prosla i ova reprezetativna pauza..
Željo :opaopa: :opaopa: :opaopa: :bih: :bih: jedva cekam tekmu ,ne znam sto ali u zadnje vrijeme ne mogu da docekam utakmice :bale: :bale: samo borbeno i doci ce pozitivan rezultat :njanjanja: :njanjanja:

Avatar
Labatm87
Postovi: 69
Pridružen/a: 10 mar 2015, 19:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Labatm87 » 01 apr 2015, 14:15

champions1921 je napisao/la:
Na vrijeme smo obavjesteni pa bi bilo lijepo da raja koja je u mogucnosti napravi koji stream da gledamo i mi koji ne koristimo usluge bh telekoma..

A ne znam gledajući ovih zadnjih par tekmi niko se nije potrudio da nam napravi šta..

ublehas
Postovi: 537
Pridružen/a: 10 jan 2012, 18:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ublehas » 01 apr 2015, 14:47

DzoleZeljo je napisao/la:
old school je napisao/la:kad se pale baklje u domacem prvenstvu onda to nije ok, ali kada to rade bhf u gostima onda je to sasvim u redu i atmosfera za pamcenje, pa tacno ne mogu ovog licemjerstva ovih novinara..
Pa savez ima pare da plati, a ujedno reprezentaciju prati masa, dok sa druge strane klubovi nemaju toliko pare da mogu sebi priustiti egzibicije navijaca, a iskreno nema ni mase da prati klubove.
Mislim da si fulio poentu posta. Ako sam dobro razumio ''old school'' se osvrnuo na pisanja novinara i njihovu dvoličnost gdje jednom za bakljadu kažu odličan ambijent (utakmice repke, utakmice LP, evropski derbiji...), dok drugi put osuđuju takvu vrstu koreografije (utakmice PL BIH).

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 01 apr 2015, 15:45

DR.HOUSE je napisao/la:prosla i ova reprezetativna pauza..
Željo :opaopa: :opaopa: :opaopa: :bih: :bih: jedva cekam tekmu ,ne znam sto ali u zadnje vrijeme ne mogu da docekam utakmice :bale: :bale: samo borbeno i doci ce pozitivan rezultat :njanjanja: :njanjanja:
To je ono što se vratilo u svakom od nas, baš smo o tom govorili i nakon Slavije. Ja sam jedva čekao utakmicu sa Zrinjskim od momenta kada je sudija svirao za kraj utakmice sa Slavijom. Valjda mi je neće zagorčat :D
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
katakomba
Postovi: 634
Pridružen/a: 09 jan 2015, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la katakomba » 01 apr 2015, 17:53

Bit će Željo opet šampiooooooooooon !!! :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
Željezničar živimo !

Avatar
Minjore
Postovi: 2034
Pridružen/a: 13 avg 2014, 17:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Minjore » 01 apr 2015, 19:20

Kako će ovo da bude utakmica sezone. imam jeb.e.no dobar filing :D
Nek smo vazda puni Bosne, a i Bosna puna nas ! Manijaci 1987

Avatar
kenante
Postovi: 27
Pridružen/a: 17 mar 2014, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kenante » 01 apr 2015, 19:42

Da li moze neko ovdje ili u PM objasniti kako se pravi stream?

Avatar
corleone87
Postovi: 2344
Pridružen/a: 30 jun 2012, 08:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la corleone87 » 01 apr 2015, 20:25

„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 01 apr 2015, 20:38

Malo su nam kadeti u nekoj krizi
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrMuscle » 01 apr 2015, 20:53

Zera nije igrao par utakmica za kadete... bio je povrijedjen, a i bio je prekomandovan u juniore... i tu je razlog losijih partija kadeta... mada da igra mujagic za njih bili bi i u ovoj generaciji prvaci... jer bi imali jos jednog igraca koji pravi drasticnu razliku... al i nije toliko bitno da osvajamo titule, koliko je bitno da igrace stancamo za prvi tim... i to je razlog zasto Mujaga igra za juniore... jer ce vec mozda iduce god bitiu prvom timu... tj odmah upada poslije Dzenisa...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 01 apr 2015, 21:01

Ma Mujaga je pravo poceo stagnirat, poceo sam se iskreno bojati za njega ...
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Semper i 4 gosta.