FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

samozeljo1987
Postovi: 1027
Pridružen/a: 21 avg 2012, 00:17
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la samozeljo1987 » 28 apr 2015, 23:51

Klasično puštanje Dortmundu da makar preko kupa izbore Evropu jer drugačije i ne mogu.
:lol: :lol: :lol: :lol:

thulkazal
Postovi: 2539
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thulkazal » 28 apr 2015, 23:51

Rekordmeister je napisao/la:Ista povreda kao kod Alabe onu noc protiv nas..Out do kraja tekuce sezone,ujutru potvrda..Imamo Salatru dobro daj ista,nova sezona nova nafaka,ne navijamo ionako radi titula vec iz ljubavi bio on vazda 3 ili vazda 1 meni je on uvjek u srcu !
Momak stvarno lupaš puno :D Kako je ista povreda. Robben se držao za list ili ahilovu tetivu a Alaba butinu i koljeno ... Nema logike

Avatar
Rekordmeister
Postovi: 337
Pridružen/a: 16 apr 2012, 16:11
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Rekordmeister » 28 apr 2015, 23:53

thulkazal je napisao/la:
Rekordmeister je napisao/la:Ista povreda kao kod Alabe onu noc protiv nas..Out do kraja tekuce sezone,ujutru potvrda..Imamo Salatru dobro daj ista,nova sezona nova nafaka,ne navijamo ionako radi titula vec iz ljubavi bio on vazda 3 ili vazda 1 meni je on uvjek u srcu !
Momak stvarno lupaš puno :D Kako je ista povreda. Robben se držao za list ili ahilovu tetivu a Alaba butinu i koljeno ... Nema logike
Dobro doktore izvini :oops:

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muamerc » 28 apr 2015, 23:53

Rekordmeister je napisao/la:Ista povreda kao kod Alabe onu noc protiv nas..Out do kraja tekuce sezone,ujutru potvrda..Imamo Salatru dobro daj ista,nova sezona nova nafaka,ne navijamo ionako radi titula vec iz ljubavi bio on vazda 3 ili vazda 1 meni je on uvjek u srcu !
Bravo za zadnju recenicu. Ipak nije sve tako crno niti ce biti ako ispadnemo od Barse. Titulu imamo. Ostvarujemo dobre rezultate u evropi i postali smo konstanta sto je meni bitniji rezultat i cilj od jedne titule LP i 15 godina hladovanja i tumaranja po osminama i cetvrtinama. Bice i boljih dana.

Avatar
PEP
Postovi: 2160
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la PEP » 28 apr 2015, 23:54

let3 je napisao/la:
PEP je napisao/la:
let3 je napisao/la:Realno, Švajni vas je ukup'o sa ona dva zicera
Penali su lutrija uvijek, moglo je serija biti neizvjesna, da svi pogađaju, ono što kažu "jedan za jedan" i na kraju neko odbrani i vozdra :salut: (doduše, bavarci su uspjeli promašiti sve penale :shock: :lol: )

ali ona dva zicera Švajnija su bili kljucni promašaji, i to vam se odbilo od glavu

nadam se da ce nam se to sve vratii u dvomecu sa barcom :mrgreen:
ihh jezik pregriz'o :P
pu pu pu da se pomaknem s mjesta :mrgreen:

ma jarane, neka bude - šta bude ;) znam da ste oslabljeni zbog povreda - ali nakon osvježavajuceg napitka 7UP, ja ne vjerujem Bayernu taman im juniori igrali...a pogotovu sad sa Pepom koji nas poznaje bolje nego i sam Lucho.
ko se jednom na mlijeko oprži, taj kasnije i u jogurt puše :crazy:
razumijem te sta hoces da kazes ,sada otvoreno kazem da je barca sa vecim postotko favorit za prolazak u finale zaista ,ovome bayernu su odsjecena turbo krila bez koji bayern nije pravi bayern,igra .porto se nekako i prosao nisu oni mentalo tolko bili jaki za dalje nesto,barca je nesto sasvim drugo i druga prica.

Sto se menece tice nece mi biti krivo ako ispadnemo od vas ,ako u muskoj igri nas nadigrate i prodjete ,sportski je cestitatti ,ocekuje sigruno dobre dvije tekme u kojem ste vi vecinski favoriti ali necemo se predati. :D
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Avatar
Rajaz
Postovi: 13456
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Rajaz » 28 apr 2015, 23:54

PEP je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Koliko je ozbiljno za Robbena i hoće li se Ribery oporaviti ?

za riberija sanse da nezaigra u dvomecu su 90% ,za robena ce se sutra znati ,a i ako bude sve Ok a nadam se da hoce aBd.opet ne morate previse brinuti jer arjenu treba brzih tekmi da bi kako tako neku formicu uzeo a to je kalendarski nemoguce .Tako da sva voda ide na mlin prcelone. :D
Zahvaljujem :salut:

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la zgmiky » 28 apr 2015, 23:54

Gagelmann je naš čovjek, sudi šesti puta i nikada nas niste pobjedili, nije to sve slučajno :D

Što se malog govanca tiče nije ni zaslužio ništa drugo, onako shupački otići pa eto mu neka grije klupicu...Tako je to momci negdje da negdje uzima, vi ste večeras počeli kako znate i onda ste stali na kočnicu, mi smo to iskoristili, sudac je griješio ali tako je to u nogometu, mi smo pokradeni na puno utakmica a i realno nama je ovo utakmica sezone, nešto kao vama dvomeč sa Barcom, sretno i da igrate finale u Berlinu!

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3694
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 28 apr 2015, 23:57

Scholl je napisao/la:Arjen Robben verließ auf Krücken die Allianz Arena, hat eine Muskelverletzung in der linken Wade erlitten. Das sieht nicht gut aus fürs Halbfinale gegen den FC Barcelona!

Misic je povrijedjen, ja mislim da deff propusta barcelonu
:puke:

To je to Barsa će teško pasti. Robben :plac: zašto ga Peponja ubaci :plac: Samo da nebude ovako bolan kraj i u LP
Na ljeto krenuti u traženje zamjena Ribu i Robu ovako nemože više.Trebaju nam mlađi igrači Rummeni odrješi kesu Depay, Lazzacatte, Sterling, Dreksler, Timo Werner

Moram da pohvalim za večerašnju izvedbu BOATENGA kakva utakmica nije duela izgubio i kako je samo djeli duge pasove :salut:

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12602
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 28 apr 2015, 23:57

Gagelman jest' bio kriminalan, jest' trebao svirati ne samo jedan nego dva penala ali covjek jednostavno nije imao muda i na kraju krajeva ne moze on nikako biti kriv sto mi ne znamo sa jedanaest metara, mada sam znao da ce Alonso promasiti ali je to vec neka druga prica.

Idem spavati, puce mi glava.
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 28 apr 2015, 23:58

zgmiky je napisao/la:Gagelmann je naš čovjek, sudi šesti puta i nikada nas niste pobjedili, nije to sve slučajno :D

Što se malog govanca tiče nije ni zaslužio ništa drugo, onako shupački otići pa eto mu neka grije klupicu...Tako je to momci negdje da negdje uzima, vi ste večeras počeli kako znate i onda ste stali na kočnicu, mi smo to iskoristili, sudac je griješio ali tako je to u nogometu, mi smo pokradeni na puno utakmica a i realno nama je ovo utakmica sezone, nešto kao vama dvomeč sa Barcom, sretno i da igrate finale u Berlinu!
Jedan od rijetkih kome cu cestitat' od zutih.
Ustvari jedini.
Cestitke.

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 628
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 29 apr 2015, 00:01

Sta je sa robenom? Danas sam pisao da nije steta ako i ispadnemo al na ovakav nacin jeste steta povrijedio se roben igrali produzetke istrosili se jos ispali pffff. Treba pohvaliti mehu odigro je odlicno i mali vajser, a sudjene nije za komentara i oni su ljudi i grijese a svajni jeste tragicar al i miler je fulo jedan zicer al opet ponavljam treba klopa ispratiti sa titulom meni licno bi bilo drago jer sad samo ostaje liga prvaka a bez krila sanse su nam minimalne ako makar roben nije u sastavu a po izgledu kako je izaso daj boze da ga vidimo do kraja sezone mislim da je ovo vrh ovako sakate ekipe jer svi znamo da kroz citavu sezonu igramo bez 5 6 prvotimaca.

let3
Postovi: 29258
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la let3 » 29 apr 2015, 00:03

@PEP

Ne volim zaista kad je bilo ko povrijeđen ili bolestan, ali pošto igrate da Barcom uskoro - ne mogu reci da mi žao što imate problema sa povredama ;) mislim, da se ne lažemo sad :mrgreen:
I mi smo znali prije kuburiti sa povredama, slicno kao kod vas sad....zato znam kako je to šugav osjecaj.

Da ste kompletni, bili bi blagi favoriti sigurno....ovako ce biti guravo u obje tekme, mah zapravo nemamo pojma :!: iskreno receno
možda pobudalite i opet nas poderete. :? a možda ispadnete glat - ko to može znati :roll: ...teren je jedino mjerilo, a ne naša forumska laprdanja :mrgreen:
Ako ništa drugo - imate veliku prednost na klupi u vidu najboljeg trener svijeta. Hoce li vas podici sad i povuci do finala, ostaje da vidimo.

Avatar
BvB09
Postovi: 1858
Pridružen/a: 18 dec 2014, 20:37
Lokacija: Dead City
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BvB09 » 29 apr 2015, 00:08

@zgmiky slažem se drug, dosta smo puta mi bili oštećeni, to je dio nogometa.
Isto tako moram priznati, da je Bayern bio oštećen u ovoj tekmi imali smo dosta, sreće.
I ja im želim, sreću protiv Barcelone da igraju, finale u Berlinu.
Moj brat je navijač Bayerna :oops: :plac:
Zadnja izmjena: BvB09, dana/u 29 apr 2015, 00:12, ukupno mijenjano 2 puta.
Apsolutne sreće nema, ona je u traženju.
Meša Selimović.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7524
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 29 apr 2015, 00:10

thulkazal je napisao/la:A negdje ce se ovaj baksuzluk morati vratiti ... Bilo to protiv Barce, ove ili naredne sezone ... Tako je bilo i protiv Čelzija ...
Od svih penala koje sam pratio , Bayernovih, ovo večeras i ono protiv Chelsea je bilo najlošije. U suštini većinom kod penala naša ekipa ima dobre živce. Ovo su one neobjašnjive situacije, jer eto ne tako davno protiv Leverkusena penali su izvedeni bez greške. Mali, sitni izgovor je što su 2 dobra izvođača bila vani (Muller i Thiago). Lewa još nije bio u stanju da puca, a eto Schweini nakon propuštenih prilika kao da nije smio. A kod njega se to ne bi smjelo dešavati, jer ipak je jedan od onih koji ima petlje, mu.da, koji preuzima odgovornost u velikim utakmicama.
Sada ekipa ne smije doživjeti psihološki slom, moraju se vratiti što prije i do kraja LP odigrati onako kako znaju i umiju.

Večeras je sigurno dobivena utakmica izgubljena, jer nakon 1:0 je bilo dovoljno prilika da se sve završi u regularnom dijelu.... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ribery » 29 apr 2015, 00:11

Samo da ne bude da smo veceras zijanili i dvomec sa barcom vec. Sta je sa Lewom i Tiagom? Robena nema protiv barce, taman da je samo istegnuo misic.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3694
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 29 apr 2015, 00:16

Muller-Wohlfahrt-- otišao

Robben--opet onaj stari Stakleni

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 29 apr 2015, 00:16

Odljutio sam se, dobro je.

Koji kenjac od sudije :x , opet sam ljut kad god ga se sjetim,
veću krađu od Ovreba još vidjeo nisam.

Ali nije samo on kriv, krivi su i naši što zicere fulaju, penali su posebna priča, klizište.

Ponovo se ponavlja Porto i pad u 2.pol, enigma, zašto, kako riješiti taj problem? :?

Nije mi krivo zbog neosvajanja ovog trofeja, imamo mi tog i na bacanje, Bundeska, ono najvažnije, je ugravirano,
a protiv Barce nam treba Ribery, mada sa jakom odbranom i sredinom, te pokušaju iz prekida tu imamo spremnu taktiku.
Nipošto protiv njih ne smijemo igrati kao večeras, izlaziti toliko daleko, stoperi moraju biti max 30 m od našeg gola.

Zaslužila je Borusija ovo večeras, zaslužil smo i mi nisšta manje, ali ko te pita,..

Poslije ovog večeras samopouzdanje pred Barcu je poraslo, u ovakvim situacijama smo najjači, igrači će orati kao nikad do sad, a kad imamo takav pristup nama se niko suprotstaviti ne može.

Avatar
Scholl
Postovi: 1450
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 29 apr 2015, 00:17

slika

valjda je pukao misic, ovo je slikano kod MW

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12602
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 29 apr 2015, 00:18

BvB09 je napisao/la:@Nerminović drug, ipak smo mi prošli dalje uz dosta, sreće :mrgreen:
cestitam brate, odlicna partija dortmunda nema sta :plac: :)
Zadnja izmjena: Nerminovic, dana/u 29 apr 2015, 00:19, ukupno mijenjano 1 put.
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Astren
Postovi: 1063
Pridružen/a: 23 jul 2013, 23:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Astren » 29 apr 2015, 00:19

Ova utakmica večera je trebala biti riješena još u prvom poluvremenu da Lewa uredno zabija zicere, ali za prosutim vinom i promašenim penalima ne treba žaliti.

Ovo večeras je restitucija za prošlogodišnje finale i nepriznati gol Hummelsa, tako da je stanje 1:1 :D
Na kraju lijepo je da Klopp dobije priliku da ode sa stilom, svako je čovjek zaslužio, ali sad ko da gledam da će da zijani to finale :mrgreen:

Nadam se da Weiser ostaje, ako ništa čovjek kako sada stvari stoje nije lošiji od Gotzea, a svakoko i dolazi vrijeme za izmišljanje novog RB, možda je on taj.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.