PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la FaraonTM » 04 jun 2015, 19:55

4R5EN4L8IH je napisao/la:Šta mislimo o Želji?

- SRANJE!

Šta mislimo o sranju?

- ŽELJO!

Dobra fora aaa? :D
Preludo :lol: :tokralju:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
4R5EN4L8IH
Postovi: 42
Pridružen/a: 16 maj 2015, 13:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la 4R5EN4L8IH » 04 jun 2015, 19:59

Znam hehehe. Ovo sam uzeo foru od najboljeg mladog igraca na svijetu Jacka Wilsherea. Neki dan pjevao na paradi.

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la pravnik1981 » 04 jun 2015, 20:01

4R5EN4L8IH je napisao/la:Znam hehehe. Ovo sam uzeo foru od najboljeg mladog igraca na svijetu Jacka Wilsherea. Neki dan pjevao na paradi.
nemoj srat? :o :shock:

rondo
Postovi: 93
Pridružen/a: 24 jun 2014, 19:08
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rondo » 04 jun 2015, 20:14

Cernica je napisao/la:
rondo je napisao/la:Brato u zivotu sve se vraca sve se placa.. Ono sto su Zrinjskom 45-te ucinili oni kojima se velezovci danas ponose, njima je ucinjeno 92.. Samo puno blaze, jer njima nije zabranjen rad niti spominjanje tog kluba.. Igralište na kojem je Zrinjski igrao do 45 dato je Velezu, a igraliste na kojem je velez igrao do 92 dato je Zrinjskom.. Ima pravde, samo je spora.. sad je 1:1, i nadam se da se nikakvo zlo kakvo je bilo u ta dva slucaja nikad vise nikome nece dogoditi, i da ce nekada i mostar imati normalan gradski derbi kao sto je imao do 1941..
Brato koliko sam ja skontao iz ovoga. Mostar i citav svijet su od 41-45 bili slobodni a od 45-92 pod okupacijom. Hvala ti na prosvjetljenju prosvjetitelju iz Jara
nazalost, nisi skontao.. poenta je da je nepravda učinjena i zrinjskom i velezu samo zato sto nisu bili miljenici vladajućeg rezima.. poenta je da se treba okrenuti buducnosti i pokusati stvoriti normalan gradski derbi, jer imamo mi puno tema za zajebavat jedni druge, ne mora sve ici kroz nacionalizam..
Volim Zrinjski, volim Mostar, svaki kamen ovog grada..

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la lazar » 04 jun 2015, 20:20

rondo je napisao/la:
Cernica je napisao/la:
rondo je napisao/la:Brato u zivotu sve se vraca sve se placa.. Ono sto su Zrinjskom 45-te ucinili oni kojima se velezovci danas ponose, njima je ucinjeno 92.. Samo puno blaze, jer njima nije zabranjen rad niti spominjanje tog kluba.. Igralište na kojem je Zrinjski igrao do 45 dato je Velezu, a igraliste na kojem je velez igrao do 92 dato je Zrinjskom.. Ima pravde, samo je spora.. sad je 1:1, i nadam se da se nikakvo zlo kakvo je bilo u ta dva slucaja nikad vise nikome nece dogoditi, i da ce nekada i mostar imati normalan gradski derbi kao sto je imao do 1941..
Brato koliko sam ja skontao iz ovoga. Mostar i citav svijet su od 41-45 bili slobodni a od 45-92 pod okupacijom. Hvala ti na prosvjetljenju prosvjetitelju iz Jara
nazalost, nisi skontao.. poenta je da je nepravda učinjena i zrinjskom i velezu samo zato sto nisu bili miljenici vladajućeg rezima.. poenta je da se treba okrenuti buducnosti i pokusati stvoriti normalan gradski derbi, jer imamo mi puno tema za zajebavat jedni druge, ne mora sve ici kroz nacionalizam..
Aferim momcino :thumbup:

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Batva » 04 jun 2015, 20:47

AlemC85 je napisao/la:
rondo je napisao/la:Brato u zivotu sve se vraca sve se placa.. Ono sto su Zrinjskom 45-te ucinili oni kojima se velezovci danas ponose, njima je ucinjeno 92.. Samo puno blaze, jer njima nije zabranjen rad niti spominjanje tog kluba.. Igralište na kojem je Zrinjski igrao do 45 dato je Velezu, a igraliste na kojem je velez igrao do 92 dato je Zrinjskom.. Ima pravde, samo je spora.. sad je 1:1, i nadam se da se nikakvo zlo kakvo je bilo u ta dva slucaja nikad vise nikome nece dogoditi, i da ce nekada i mostar imati normalan gradski derbi kao sto je imao do 1941..
Imam za tebe jedno pitanje? Koliko ti je godina? Jesi li bio tada živ? Kako znaš šta se dešavalo tih godina? :facepalm:
Ja ovdje vidim 3 pitanja i 4 upitnika. :lol: :lol:
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

AlemC85
Postovi: 7496
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la AlemC85 » 04 jun 2015, 20:50

Batva je napisao/la:
AlemC85 je napisao/la:
rondo je napisao/la:Brato u zivotu sve se vraca sve se placa.. Ono sto su Zrinjskom 45-te ucinili oni kojima se velezovci danas ponose, njima je ucinjeno 92.. Samo puno blaze, jer njima nije zabranjen rad niti spominjanje tog kluba.. Igralište na kojem je Zrinjski igrao do 45 dato je Velezu, a igraliste na kojem je velez igrao do 92 dato je Zrinjskom.. Ima pravde, samo je spora.. sad je 1:1, i nadam se da se nikakvo zlo kakvo je bilo u ta dva slucaja nikad vise nikome nece dogoditi, i da ce nekada i mostar imati normalan gradski derbi kao sto je imao do 1941..
Imam za tebe jedno pitanje? Koliko ti je godina? Jesi li bio tada živ? Kako znaš šta se dešavalo tih godina? :facepalm:
Ja ovdje vidim 3 pitanja i 4 upitnika. :lol: :lol:
Moja greška... :lol: :lol: Neka si me ispravio... :thumbup:

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rodjenisa » 04 jun 2015, 20:51

:lol: :lol: aj jesi ludddd @Batva ,nemoj mi na @Alema vidis da je ljut ,dobro nije sve tacke stavljo iza pitanja
Znaci :nene: :nene:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 04 jun 2015, 22:52

pastrmko, pitanje. Koliko kosta smjestaj kod tebe i sta ulazi u ponudu? Moze i dnevni boravak. :tokralju: :guz:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Coraco » 04 jun 2015, 22:57

Probisvjet je napisao/la:pastrmko, pitanje. Koliko kosta smjestaj kod tebe i sta ulazi u ponudu? Moze i dnevni boravak. :tokralju: :guz:
Čuj šta ulazi u ponudu, zna se: noćenje, pogled na Starca, doručak, wifi i penetracija gratis :urnebes: :urnebes:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la staragarda » 04 jun 2015, 23:01

Probisvjet je napisao/la:pastrmko, pitanje. Koliko kosta smjestaj kod tebe i sta ulazi u ponudu? Moze i dnevni boravak. :tokralju: :guz:
ulaze 2 cehinje i jedna holandjanka....plus imas gratis dvosatno supljiranje o bodljikavoj zici,prevrtanju kolai rastjerivanju torce u splitu,hiljadama rodjenih sirom svijeta i pricu da ce vec iduce sezone velez u lov na evropu....ako to pregrmis...nes ni platit smjestaj
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rodjenisa » 04 jun 2015, 23:05

Nemojte s.r..a.t cuj sta ulazi u ponudu.Talijanke ,Cehinje ,Madjarice se vracaju svake godine ,a da ne ugodi nasem rudaru.Rudaru daj tope za veceru i zavrsio si ga :rol: :rol: ,kod pastrmke je za takve gratis 2 dana vazda
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la pravnik1981 » 04 jun 2015, 23:08

Jadna vam mlada garda ako vam je ovakva stara :urnebes: :facepalm:

miki651
Postovi: 1702
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la miki651 » 04 jun 2015, 23:11

staragarda je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:pastrmko, pitanje. Koliko kosta smjestaj kod tebe i sta ulazi u ponudu? Moze i dnevni boravak. :tokralju: :guz:
ulaze 2 cehinje i jedna holandjanka....plus imas gratis dvosatno supljiranje o bodljikavoj zici,prevrtanju kolai rastjerivanju torce u splitu,hiljadama rodjenih sirom svijeta i pricu da ce vec iduce sezone velez u lov na evropu....ako to pregrmis...nes ni platit smjestaj
ovo je nokaut čovjeku... :D

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 04 jun 2015, 23:17

Probisvjet je napisao/la:pastrmko, pitanje. Koliko kosta smjestaj kod tebe i sta ulazi u ponudu? Moze i dnevni boravak. :tokralju: :guz:
Puno brato. Tvoja plata za tebe i suprugu dva nocenja ali sam bukiran do septembra. Brat bratu jedno 70 milja eura za sezonu. Sto se tice dnevnog smjestaja mogu ti iznijet u avliju plasticni sto i stolicu. Za tebe je dzabe :urnebes: :urnebes: :rol: :guz:
From father to son

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rodjenisa » 04 jun 2015, 23:19

Cernica je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:pastrmko, pitanje. Koliko kosta smjestaj kod tebe i sta ulazi u ponudu? Moze i dnevni boravak. :tokralju: :guz:
Puno brato. Tvoja plata za tebe i suprugu dva nocenja ali sam bukiran do septembra. Brat bratu jedno 70 milja eura za sezonu. Sto se tice dnevnog smjestaja mogu ti iznijet u avliju plasticni sto i stolicu. Za tebe je dzabe :urnebes: :urnebes: :rol: :guz:
:urnebes: :urnebes: ajjjj nek i mikija povede :rol: :rol:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

ferguson
Postovi: 13
Pridružen/a: 04 jun 2015, 09:24
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la ferguson » 04 jun 2015, 23:25

staragarda je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:pastrmko, pitanje. Koliko kosta smjestaj kod tebe i sta ulazi u ponudu? Moze i dnevni boravak. :tokralju: :guz:
ulaze 2 cehinje i jedna holandjanka....plus imas gratis dvosatno supljiranje o bodljikavoj zici,prevrtanju kolai rastjerivanju torce u splitu,hiljadama rodjenih sirom svijeta i pricu da ce vec iduce sezone velez u lov na evropu....ako to pregrmis...nes ni platit smjestaj
:urnebes: :urnebes:
Torcida svitli u mraku, baklje lete po zraku,
grmi ka u Iraku, rulje ka na buvljaku ,
kažu kupit će Kaku,klonirat će Baku,
a Ferguson Alex žvakat će žvaku!
------------------------------------------------

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Batva » 04 jun 2015, 23:43

Spominje se neka Federalna liga: jankovic, zolj, hebibovic, skahic, blagojevic, maletic, nikolic, za sada... :cry: :shock:
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 04 jun 2015, 23:47

Batva je napisao/la:Spominje se neka Federalna liga: jankovic, zolj, hebibovic, skahic, blagojevic, maletic, nikolic, za sada... :cry: :shock:
Ostati ce samo na tome :salut:
From father to son

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la DoeTz » 04 jun 2015, 23:48

JA SE DROGIRAM :!:
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AvantiBL, Cernica22, Direktorcic i 22 gosta.