FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

struja
Postovi: 676
Pridružen/a: 12 maj 2010, 11:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la struja » 08 dec 2015, 20:54

:puke: :puke: :puke: :puke: a donedavno sam ga gotivio

struja
Postovi: 676
Pridružen/a: 12 maj 2010, 11:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la struja » 08 dec 2015, 20:56

:
Minjore je napisao/la:
Ocigledno ne zna i nije upucen sta je Zeljo Mulalicu, i sta je Mulalic Zelji. Ne moze neko ko rukama odmahuje, psuje kad ga se treba zamjenoti, da ostane u Klubi. Radije cu istrpiti Dzenisa pa makar da ne zabije ni jedan gol u narednih 5 godima. Zoka, hvala i adio.
:clap: :clap: :clap: :clap:

Avatar
Brkoo
Postovi: 442
Pridružen/a: 14 nov 2015, 19:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkoo » 08 dec 2015, 20:57

Minjore je napisao/la:
Ocigledno ne zna i nije upucen sta je Zeljo Mulalicu, i sta je Mulalic Zelji. Ne moze neko ko rukama odmahuje, psuje kad ga se treba zamjenoti, da ostane u Klubi. Radije cu istrpiti Dzenisa pa makar da ne zabije ni jedan gol u narednih 5 godima. Zoka, hvala i adio.
:clap: :clap:
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje"- Mulalic
Širimo sve zastave i šalove, derimo grla i dlanove, i neka naša pjesma odjekuje i nosi plave sve do pobjede!
Aleksandar Kosorić!

Avatar
pinki
Postovi: 1383
Pridružen/a: 28 apr 2012, 20:07
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pinki » 08 dec 2015, 20:59

struja je napisao/la:
:puke: :puke: :puke: :puke: a donedavno sam ga gotivio
nisam ga ja nikad gotivio nek se goni u pm i on i njegovo mahanje

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neroazzuro » 08 dec 2015, 21:05

Bil' vi halalili Tomi za ono s menadžerom da ga naši sad dovedu?
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

Avatar
jaludovolimte
Postovi: 576
Pridružen/a: 05 jan 2014, 17:38
Lokacija: BA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jaludovolimte » 08 dec 2015, 21:05

neroazzuro je napisao/la:Bil' vi halalili Tomi za ono s menadžerom da ga naši sad dovedu?
halalosum
tebe volim, tebi pjevam za jedan gol..

Avatar
pinki
Postovi: 1383
Pridružen/a: 28 apr 2012, 20:07
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pinki » 08 dec 2015, 21:06

jaludovolimte je napisao/la:
neroazzuro je napisao/la:Bil' vi halalili Tomi za ono s menadžerom da ga naši sad dovedu?
halalosum

Avatar
club21
Postovi: 1903
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la club21 » 08 dec 2015, 21:07

Ko nas je jednom zeznuo opet ce da ima priliku , sjetite se kerle. Nek je srecno tomi i nek se ne vraca.

Avatar
blueheart
Postovi: 107
Pridružen/a: 04 nov 2009, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la blueheart » 08 dec 2015, 21:08

iskreno malko sam bio poceo da sumnjam u Edisa i njegov odnos prema Kokotu nastavljao je da mu igra i pomislio sam da mu ni on ne moze nista... kad ono cao bela cao :D ko da je pitao 90% sjevera... niti jedan igrac ne smije da bude "veci" od trenera i to treba odmah u pokusaju sasjeci ocistio nas je od uleha i uz nadam se kvalitetne nove igrace moze postici puno bolje rezultate od ovih

Avatar
pinki
Postovi: 1383
Pridružen/a: 28 apr 2012, 20:07
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pinki » 08 dec 2015, 21:09

club21 je napisao/la:Ko nas je jednom zeznuo opet ce da ima priliku , sjetite se kerle. Nek je srecno tomi i nek se ne vraca.
jbg al nam je i valjao

Gator
Postovi: 917
Pridružen/a: 11 sep 2015, 13:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Gator » 08 dec 2015, 21:10

neroazzuro je napisao/la:Bil' vi halalili Tomi za ono s menadžerom da ga naši sad dovedu?
Neka plati 125000 eura

Avatar
Brkoo
Postovi: 442
Pridružen/a: 14 nov 2015, 19:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkoo » 08 dec 2015, 21:14

neroazzuro je napisao/la:Bil' vi halalili Tomi za ono s menadžerom da ga naši sad dovedu?
Ostavio je ekipu kad nam je najviše trebao, supacki se baš ponio, za razliku od Kvesića koji je ispao gospodin. Što je još gore naš klub je od njega napravio igraca, pružila mu se šansa, klub je mogao i da zaradi njegovom prodajom i na kraju se p.osrao na sve dobro što je uradio, i sad treba da ga dovedemo da zauzima mjesto Hadžiahmetoviću, NE, hvala..
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje"- Mulalic
Širimo sve zastave i šalove, derimo grla i dlanove, i neka naša pjesma odjekuje i nosi plave sve do pobjede!
Aleksandar Kosorić!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 08 dec 2015, 21:20

Da nam je jedan kalibar kao Nyema, i jos jedan napadac sidras. :pray:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljocity » 08 dec 2015, 21:37

Zna li iko kolika je plata Kokotu u Zelji?? Dzabe sto ga nece trener ako on ima zagarantovanu platu u Zelji to klubskoj kasi ne znaci nista, trosak igrao ili ne njemu se mora placat.
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 08 dec 2015, 21:38

Ma brate ima jedna stvar koja kaze ovako imam stav i da si ne znam ti kakav igrac ako si takav i takav nema u Zelju a Kokot nikada nije trebao doci u priliku da zaigra na Grbavici **** seljacko.
http://fkzeljeznicar.ba/sporazumni-rask ... era/17735/ Evo zvanicno Kakav dodatni razgovor nogama isutat ****.[/quote]
pile vs zoran 1:0 :P
Životni saputnik! 1921

fanaticZeljin
Postovi: 247
Pridružen/a: 28 avg 2015, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fanaticZeljin » 08 dec 2015, 21:38

Elegant je napisao/la:Da nam je jedan kalibar kao Nyema, i jos jedan napadac sidras. :pray:
Sto ce ti sidras ima Nedo Turkovic, sef je trazio da se doticnom produzi ugovor; )

Avatar
milanribar
Postovi: 558
Pridružen/a: 14 okt 2015, 12:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la milanribar » 08 dec 2015, 21:48

zeljocity je napisao/la:Zna li iko kolika je plata Kokotu u Zelji?? Dzabe sto ga nece trener ako on ima zagarantovanu platu u Zelji to klubskoj kasi ne znaci nista, trosak igrao ili ne njemu se mora placat.
Toliko potrosenih para u maglu, toliko lopovluka u klubu i okolo, Kokotu sto ce morati platiti je samo nastavak toga kakve neznalice vode klub. Doveli Mulalica da im bude pokosni kunic da probaju sto vise igraca prodati i izgurati. A mi evropu necemo vidjeti zivi bili pa vidjeli.

Sve preko ledja navijaca.

Avatar
jaludovolimte
Postovi: 576
Pridružen/a: 05 jan 2014, 17:38
Lokacija: BA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jaludovolimte » 08 dec 2015, 21:50

milanribar je napisao/la:
zeljocity je napisao/la:Zna li iko kolika je plata Kokotu u Zelji?? Dzabe sto ga nece trener ako on ima zagarantovanu platu u Zelji to klubskoj kasi ne znaci nista, trosak igrao ili ne njemu se mora placat.
Toliko potrosenih para u maglu, toliko lopovluka u klubu i okolo, Kokotu sto ce morati platiti je samo nastavak toga kakve neznalice vode klub. Doveli Mulalica da im bude pokosni kunic da probaju sto vise igraca prodati i izgurati. A mi evropu necemo vidjeti zivi bili pa vidjeli.

Sve preko ledja navijaca.
Pa šta se onda ti žališ? Ti nisi navijač.
tebe volim, tebi pjevam za jedan gol..

Avatar
zeka_tm87
Postovi: 505
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:59
Lokacija: dallas tx
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeka_tm87 » 08 dec 2015, 21:55

ne znam sto se palite na ovog gnoma s lavora pustite ga ne se dopisuje sam s sobom bez veze se nervirate.papcic obicni
51%--------49%

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm8782 » 08 dec 2015, 21:57

Ovo sto citam i cujem je fkt dno dna. Necu puno da pricam o nekome. Reci cu samo da nikada ne treba pljuvati ruku koja te hrani.
Razmisljao sam o ovim sporazumnim raskidima ugovora i reci cu da su opravdani. Zasto su opravdani? Pogledam tabelu i pogledam minutazu i ucinak tih igraca i zakljucak je jednostavan. Promjenili smo(istrosili) dva trenera i treci je tu koji je sve uvidio. Nazalost nije bilo do trenera nego do kadra. Da bi isao gore moras promjeniti i igracki kadar. Doneki dan su neki bili nezamjenljivi i pucali su cifre oko produzenja. Sada pristaju i za borbu za mjesto, dovoljno to sve govori.
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.