FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la phily » 01 feb 2016, 13:05

Sretno Amire ,neka ti sljedeci transfer bude u Real za 50 miliona € ......
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

fcz
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 jul 2009, 23:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fcz » 01 feb 2016, 13:06

Korak naprijed, nazad dva... Iskreno me zaboli ki.ta i za Amira i njegovu karijeru i za Zubana i za sve ostalo. Mene interesuje samo Zeljo i nadam se da ce svanuti dan kad necemo ostajati bez najboljih igraca kad god se nekom turskom firgosu cefne da nam ga uzme za sicu.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 01 feb 2016, 13:07

Ko se proda iz te Turske lige u europu treba mu dati zlatnu loptu !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
kenan_tm87
Postovi: 645
Pridružen/a: 18 maj 2010, 11:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kenan_tm87 » 01 feb 2016, 13:09

Elegant je napisao/la:Ko se proda iz te Turske lige u europu treba mu dati zlatnu loptu !
Bravo pesimisticni. Imas li jos neki svoj crnjak da bacis medju raju?
FORZA ZELJO

dell21
Postovi: 617
Pridružen/a: 26 okt 2015, 14:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dell21 » 01 feb 2016, 13:10

Malo bgm ocekivao sam duplo viser, kao sto neko naopisa bolje da je otisao u dinamo za manju paru sa dobrim postotkom. Iz dinama bi sig otisao sa par miliona a iz konje ce vrlo vrlo tesko.

Avatar
Olympique
Postovi: 351
Pridružen/a: 28 avg 2015, 19:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Olympique » 01 feb 2016, 13:10

Koliko je imao jos ugovora Amir?

cikazubo
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 sep 2015, 00:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cikazubo » 01 feb 2016, 13:11

Olympique je napisao/la:Koliko je imao jos ugovora Amir?
Godinu i po, ali bila j neka klauzula u ugovoru tako da je i ovo odlicno sto smo dobili..

InatSilanBosanski
Postovi: 1239
Pridružen/a: 08 sep 2013, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la InatSilanBosanski » 01 feb 2016, 13:12

Taj postotak nije los, ali kad skontas da se visca u top formi nije mogao prodati u neki veci klub onda to pada u vodu.Sumnjam da ce iz konye napraviti neki zvucan transfer, jer svi znaju kakva je turska liga.
Nije ono lose sve u svemu, al zao mi Amira koji je mogao napraviti puno vise , pa makar iz Dinama.

Sa ovim transferom smo se osigurali u slucaju da ne obezbjedimo evropu.Od sada puno pametnije.

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 01 feb 2016, 13:12

Olympique je napisao/la:Koliko je imao jos ugovora Amir?
Do 2017
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
Velahalve
Postovi: 867
Pridružen/a: 04 jul 2014, 11:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Velahalve » 01 feb 2016, 13:12

Sretno Amire,ja otišao na trening da vidiš sta se dešava a on u turskoj, valjat ce nam ovaj novac

dell21
Postovi: 617
Pridružen/a: 26 okt 2015, 14:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dell21 » 01 feb 2016, 13:15

Novine pisu najveci transfer, zar nismo Bajica prodali za vece pare.

Avatar
ZZtop10
Postovi: 2509
Pridružen/a: 09 jul 2012, 22:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZZtop10 » 01 feb 2016, 13:15

Velahalve je napisao/la:Sretno Amire,ja otišao na trening da vidiš sta se dešava a on u turskoj, valjat ce nam ovaj novac
Jutros bio trening ? Hoce li biti kasnije ? da li nastavljaju raditi 2x dnevno ili je zavrsen taj dio priprema :) ?
I onda kada više ne bude me ovdje
kad moja duša s ove zemlje negdje ode
zastavu tvoju tamo ponijet ću sa sobom
nigdje bez tebe Željo kunem ti se Bogom!

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 01 feb 2016, 13:16

Tesko je biti pametan, bolje je jednostavno presutiti na neke stvari.
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Gator
Postovi: 917
Pridružen/a: 11 sep 2015, 13:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Gator » 01 feb 2016, 13:17

http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/bureko ... ara/183242

Da ih hoce Uglješa dobiti i sad nas pojačati. Oni šumari ce ga poslati na tribine do ljeta. Pa dok nadje formu, dok se uigra prodje pauza.
Pratio neko ovog Burekovica ? Ovi ga iz Zenice kude pravo

@velahavle jesi saznao gdje se igra sa Vitezom i u koliko ?
Zadnja izmjena: Gator, dana/u 01 feb 2016, 13:18, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 01 feb 2016, 13:17

http://ba.megamix.ba/posao

Sliku članske dole pod CV stavite..
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
Velahalve
Postovi: 867
Pridružen/a: 04 jul 2014, 11:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Velahalve » 01 feb 2016, 13:22

ZZtop10 je napisao/la:
Velahalve je napisao/la:Sretno Amire,ja otišao na trening da vidiš sta se dešava a on u turskoj, valjat ce nam ovaj novac
Jutros bio trening ? Hoce li biti kasnije ? da li nastavljaju raditi 2x dnevno ili je zavrsen taj dio priprema :) ?
Trening je u toku!

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 01 feb 2016, 13:26

Gator je napisao/la:http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/bureko ... ara/183242

Da ih hoce Uglješa dobiti i sad nas pojačati. Oni šumari ce ga poslati na tribine do ljeta. Pa dok nadje formu, dok se uigra prodje pauza.
Pratio neko ovog Burekovica ? Ovi ga iz Zenice kude pravo

@velahavle jesi saznao gdje se igra sa Vitezom i u koliko ?
Bureković standardni mladi reprezentativac,potencijal,ima dosta nastupa za svoje godine ono što ja znam...Oni ga nemaju pravo kudit,momak nije dobio plate od novembra,ne igra niko za havu....
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

dell21
Postovi: 617
Pridružen/a: 26 okt 2015, 14:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dell21 » 01 feb 2016, 13:27

Mene vise boli sto nasi igraci koji su ponikli i zeljo im sve dao ne zele produziti ugovor i donijeti velike pare svom klubu. Zasto amir nije htio pitanje je veliko, da je produzio ne bi se trazile puno vece pare mozda do milion i mislim da bi ga mogli dobiti. Kolko ima u ovome istine tesko je pitanje. Mislim da je vrijeme da se ova pitanja rjesavaju.

FKZ1921
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 avg 2013, 16:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FKZ1921 » 01 feb 2016, 13:29

Jako mi je žao što Amira više neću gledati na našim terenima.
Ali,to je naša realnost...
Ne možemo ga osuđivati. Naša država je fakat u kurcu i niko nizašta nema nikakvu garanciju. Kad se mladom čovjeku pruži ovakva šansa teško je očekivati da je ne iskoristi. Nisu tu neke nijanse u pitanju pa da kažemo nije trebao.To je drugi svijet,to su drastične razlike.
Pare...moramo znati neke stvari da bi realno sudili. Kakva je situacija s njegovim ugovorom,ovo je dobro. Uvijek se vraćamo na prvi ugovor koji naš omladinac treba potpisati. Klub je tu u vrlo podređenom položaju. Zapnu ti roditelji oko nečega i teško je donijeti pravu odluku.
Evo vam samo neke svježe situacije pa procjenite šta je pametno.
Gojak...znate situaciju. Amar mu nudi ugovor, roditelji ucjenjuju raznim stvarima,ovaj logično neda na klub...i epilog znate.
Amir...roditelji insistiraju da se u ugovor stavi otkupna klauzula i neće drugačije potpisati.Sta uraditi?Imati još jednog Gojaka? Doduše, njihovo traženje stavljanja otkupne klauzule imalo je veze i sa Amarovim odlaskom. Navodno nisu imali povjerenja u ostale u klubu.
Mehuljic...talentovan,ptice u glavi,hoćeš mu pokazati da treba poštovati klub...Ne predložis ga za ugovor, on ode. Sad niko ne može znati da li će biti igrač ili ne. Realno,može postati pravi igrač.
Znači,ništa ovdje nije jednostavno.
Tačna je ova cifra.I to je neto cifra koja ide klubu. I to se pika.Ali je ovdje važniji procenat od narednog ugovora.Svi vjerujemo da će taj naredni ugovor donijeti klubu više od ove cifre za koji je otišao.
Zuban...nemamo razloga ljutiti se na njega.I u ovom slučaju je pokazao koliko voli klub.Dakle imao je ugovor po kojem je mogao Amira odvesti iz Želje za tri puta manje para. Mogao je jednostavno doci u klu i reci:evo vam toliko para koliko stoji u ugovoru i dovidjenha.Tu razliku para je hladno mogao uzeti sebi,ili je podijeliti sa Amirom...nebitno. Medjutim,Zuban je uradio najbolje što je bilo moguće u ovom trenutku za klub. Igrac hoće da ide,ima osnova za to...On je izborio najviše moguće za klub u ovom trenutku.
Kad je u pitanju Baja...Zuban nije njegov menadžer. I ovdje je uradio cistu uslugu klubu.Zuban je u dogovoru s klubom, kao menadžer kluba završio taj transfer. Ito nakon što Bajina agencija koja ga zastupa nije imala konkretnu ponudu za njega. A klub ga je htio prodati,al baš. I tu se mogao ugradit.Znso je da bi ga naši dali i za nešto manje para.Ali nije. Odigrao je to pošteno u interesu kluba.
S Konjom će se dole igrati tekma, dogovorićemo se termin. Platice klubu troskove za tu tekmu i uplatiti neke crkavicu, pedeset hiljada...
Nije tema i ne želim detaljisati (a znam detalje),od najvećeg objavljenog transfera,u klub koji je napravi taj transfer,došlo je manje para nego za Amirov transfer(neto).
Ne trebamo se iznenaditi ako klub proda i Memiju. Naprosto moraš tako...za sad.Jos godinu ipo, dvije.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 01 feb 2016, 13:34

Malo nam milion hahahahaha najludji smo.Amire sretno!
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.