Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 18 jun 2010, 22:45

tako ti je kad ostanes bez Lige Sampiona,nema se tu sta ulozit,sad skontam tek kako nas je **** Ciro i njegov tonuci brod ;)
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Adinjo » 18 jun 2010, 22:49

JuveSissoko je napisao/la:tako ti je kad ostanes bez Lige Sampiona,nema se tu sta ulozit,sad skontam tek kako nas je **** Ciro i njegov tonuci brod ;)
Upravo tako. Kratko ali sve ti je na mjestu.
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la sarajlija89 » 19 jun 2010, 13:52

Poboljšanje uslova u Vinovu

http://www.juvefans.info/vijesti.php?su ... m=&ucat=2&

Buffon će na operaciju

http://www.juvefans.info/vijesti.php?su ... m=&ucat=2&

Još ima nade za Krasića :| :| :|

http://www.juvefans.info/vijesti.php?su ... m=&ucat=2&

Pismo predsjednika Agnellija

http://www.juvefans.info/vijesti.php?su ... m=&ucat=1&


lose...vrlo lose....ako izgubimo krasica sto je evidentno.....

opet nam mazu oci nekom pricom o stvaranju velike ekipe...a dovode levate.... :roll: :roll:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
trebevic
Postovi: 526
Pridružen/a: 14 apr 2009, 00:51
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la trebevic » 19 jun 2010, 13:57

Dalla Germania: «Juve interessata a Podolski» Per l'attaccante del Colonia e della nazionale tedesca, impegnata nel Mondiale in Sudafrica, la società bianconera sarebbe disposta ad offrire circa 15 milioni di euro!

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la sarajlija89 » 19 jun 2010, 13:59

trebevic je napisao/la:Dalla Germania: «Juve interessata a Podolski» Per l'attaccante del Colonia e della nazionale tedesca, impegnata nel Mondiale in Sudafrica, la società bianconera sarebbe disposta ad offrire circa 15 milioni di euro!
ma svaki moguci igrac se veze za juventus....i sto treba i sto ne treba..to nabolje govori gdje smo i sta smo...tuzno bgm :| :|
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 19 jun 2010, 19:52

moram priznat, pesimizam se duboko uvukao u kosti,al ima jos vremena,hajd bicemo 6-ti slijedece sezone :mrgreen:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la daffy » 19 jun 2010, 22:05

mislim da Storari dolazi samo kao zamjena za Maningera.. znate kakvih je bilo povreda prosle sezone kad nam je cak i Chimenti jedno vrijeme branio.. mada bi ja sad Pinsogliu mladom iz primavere ukazao povjerenje, ali jbga..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la sarajlija89 » 19 jun 2010, 22:08

daffy je napisao/la:mislim da Storari dolazi samo kao zamjena za Maningera.. znate kakvih je bilo povreda prosle sezone kad nam je cak i Chimenti jedno vrijeme branio.. mada bi ja sad Pinsogliu mladom iz primavere ukazao povjerenje, ali jbga..
storari je bio najbolji golman u serie A prosle godine :| :mrgreen:

ne kontam sto dolazi ako ce biti treci golman a maninger je beton...imacemo tri vrhunska golmana a odbrana suplja...bolje da smo dali te pare za caceresa... :| :| mislim tih 3-4 miliona sto fali za caceresa

ne svidja mi se nikako kako posluju i kakva pojacanja dovode
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la daffy » 19 jun 2010, 22:10

hmm.. nisam siguran da je Storari bolji od Maningera? kako brani nas Maninger.. zvijer!!

da, nisam ni ja zadovoljan.. nesto se glupira Marotta kako nece nikoga njega vuci za nos radi jednog miliona :roll: halo, mi nismo ni lige prvaka izborili a nesto bi da imamo popust ? umjesto da budemo zahvalni sto nam ljudi daju Krasica za samo 16 miliona, sto se Barca smilovala i dala bi nam ga za oko 10 miliona.. mi nesto hocemo jos da smanjujemo cijene? glupani.. :evil:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la sarajlija89 » 19 jun 2010, 22:13

nisam ni ja reko da je bolji od maningera zato se i cudim cemu ova investicija ako ce biti treci golman eventualno..mada moram priznat da storari ono sto sam ja gledo vrlo dobar golman....refleks fantastican ima sigurno...sad ne znam kakav je na istrcavanjima ne sjecam se

prosle godine najbolje ocjenjeni golman u serie A bio
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la daffy » 19 jun 2010, 22:49

pa Gigija nece biti pola sezone i vise.. tako barem kazu.. zato ce nam on doci da bi mogao biti zamjena Maningeru.. :)

budale.. :mrgreen:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 20 jun 2010, 13:26

bice jos pokusaja za Krasica nakon svijetskog,cim prodamo jos kojeg igraca,a kamara ih je na prodaju,cak ce i Diega da prodaju ako bude se moglo,tj.ako Diego bude htio,al hoce k, sukni im ga Diego :D
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Ponos Torina » 20 jun 2010, 20:17

Galatasaray and the New York Red Bulls have joined the race to sign Juventus left-back (Grosso)

Juventus zeli Podolskog i Cassana :roll:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Bečki Kongres » 20 jun 2010, 20:19

Ponos Torina je napisao/la:Galatasaray and the New York Red Bulls have joined the race to sign Juventus left-back (Grosso)

Juventus zeli Podolskog i Cassana :roll:
Trebaju nekog da puca penale kada Del Piero okači kopačke o klin. :mrgreen:

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Ponos Torina » 20 jun 2010, 20:24

Ja neznam kuda vode ove gluposti i namjere celnika Juventus....Ovo je preraslo u veliko preseravanje,nadams e da ce se uozbiljiti i popuniti sve pozicije,Juventus je po najavama trebao liciti na onaj tim koji je igrao prije ispadanja iz Seria A s Ibrahimovicem na celu....takav kvalitet tima se najavljivao ali gledajuci trenutno stanje,nevjerujm da ce biti ista od toga...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Bečki Kongres » 20 jun 2010, 20:28

Simpatičan mi je Juventus zbog boje dresova, no čisto sumnjam da je ova sezona prekretnica. Mislim da će ove sezone izboriti CL, a da će sljedeća biti ta u kojoj će odriješiti kesu i dovesti igrače koji zaslužuju nositi dres Stare Dame. Iskreno, zar nije postalo smiješno dovođenje nekih igrača koji ni u najluđim snovima ne bi nosili dres ovog kluba? Odnosi se na Poulsena, Salihamidžića(ne onog starog, već ovog koji je van forme), Iaquinte...Dakle, Juve je već 3-4 godine takav. Ukoliko želi ravnopravno da se bori sa Interom, mora se duboko zavući ruka u džep i dovesti kvalitetan trener i igrači. Svaka čast Del Neriju, ali on je trener za manje klubove, nikako za sami vrh, no to nije moj problem. Realno, nakon ove sezone bi se trebali zahvaliti barem desetorici igrača, a umjesto njih dovesti ili mlade nade iz mladog tima Juventusa, ili neke iole provjerene igrače.

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la elninho_resTO » 20 jun 2010, 20:36

Bečki Kongres je napisao/la:Simpatičan mi je Juventus zbog boje dresova, no čisto sumnjam da je ova sezona prekretnica. Mislim da će ove sezone izboriti CL, a da će sljedeća biti ta u kojoj će odriješiti kesu i dovesti igrače koji zaslužuju nositi dres Stare Dame. Iskreno, zar nije postalo smiješno dovođenje nekih igrača koji ni u najluđim snovima ne bi nosili dres ovog kluba? Odnosi se na Poulsena, Salihamidžića(ne onog starog, već ovog koji je van forme), Iaquinte...Dakle, Juve je već 3-4 godine takav. Ukoliko želi ravnopravno da se bori sa Interom, mora se duboko zavući ruka u džep i dovesti kvalitetan trener i igrači. Svaka čast Del Neriju, ali on je trener za manje klubove, nikako za sami vrh, no to nije moj problem. Realno, nakon ove sezone bi se trebali zahvaliti barem desetorici igrača, a umjesto njih dovesti ili mlade nade iz mladog tima Juventusa, ili neke iole provjerene igrače.
slazem se :D
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Ponos Torina » 20 jun 2010, 20:40

Juventus je napravio najvecu gresku kada je dopustio da dragulj poput Giovinca sjedi na klupi propada!!!!
Za mene bi bilo najvece pojacanje kada bi se taj mali djecak vratio u prvih 11,dati mu sansu neka igra,dati mu 15 utakmica u prvoj postavi ako treba pa neka se dokaze a ne onako na kasiku kao da je najveci kloc,kakvi su igraci igrali a on nije imao mjesta to je bilo zalosno....
Drugo Diega bi zadrzao ali bi mu promjenio poziciju i dao mu vise slobode,znaci on i Giovico bi super suradjivali u to sam siguran 100%,pozadi u vezi ostaviti Mella i Marchisia.....Prodati Sissoka(mada mi je drag ali se nije bas snasao)Poulsena,Hasana,Grigeru,Laquintu,Trezegea bi djaba dao,Del piero ostaje nemora u prvih 11 ali je bitan klubu puno i puno im moze pomoci....
Kad bi dosao Krasic bilo bi dobro ali izgleda od toga nema nista...Kao sto je slucaj sa Dzekom..nazalost..

Kad se saberu neke stvari Juventus bi imao dobar tim za sledecu sezonu ako pojaca malo odbranu i napad....
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la sarajlija89 » 21 jun 2010, 16:52

"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

EfEDRIN
Postovi: 23
Pridružen/a: 13 sep 2009, 03:43
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la EfEDRIN » 21 jun 2010, 17:04

Chiellini vec se zna odavno da zeli u United, kolko mi se cini da je vec spominjao prije, na kraju sezone da uci engleski.
The Lions are prepared... AVFC!

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.