SP - Grupa F

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Anketa je završila: 24 jun 2010, 20:16.

Italija
135
41%
Paragvaj
121
37%
Novi Zeland
20
6%
Slovacka
50
15%
 
Ukupno glasova: 326

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la sarajlija89 » 20 jun 2010, 15:38

daffy koji je pedrosa :lol: :mrgreen:

da ne trazim..obraduj me ti :mrgreen:

dace cannavaro gol :mrgreen:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Phill Jackson » 20 jun 2010, 15:39

daffy je napisao/la:pazi ovog strucnjaka "legendarni Di Natale i jos tuznije legendarni Pazzini" hahahhahaha :lol:

nisam gledao tekmu, Motogp ispred Slovacke.. ali :cry: odose mi braca nazad u Bratislavu :cry: prva tekma ih je unistila, gol protiv NZ-a u zadnjoj minuti ih je totalno poremetio.. igrali su dobro u grupi, ali, jbga.. btw. vi ocekujete od Hamsika nekakve poteze? pa vidite da nema uopste ulogu kao u Napoliju, vise igra defanzivnije..

Forza Italia!
eto pepea je bolji od najboljeg strijelca lige :roll: ,al sta ja imam objasnjavat nekom ko ima 15 godina i kojem je svako iz juventusa naj,naj,,dovoljno se sjetit onog legendarnog komentara da je juve najveci klub na svijetu i da je zlatna kanta melo medju top 5 defanzivnih veznjaka :mrgreen:
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la sarajlija89 » 20 jun 2010, 15:41

Phill Jackson je napisao/la:
daffy je napisao/la:pazi ovog strucnjaka "legendarni Di Natale i jos tuznije legendarni Pazzini" hahahhahaha :lol:

nisam gledao tekmu, Motogp ispred Slovacke.. ali :cry: odose mi braca nazad u Bratislavu :cry: prva tekma ih je unistila, gol protiv NZ-a u zadnjoj minuti ih je totalno poremetio.. igrali su dobro u grupi, ali, jbga.. btw. vi ocekujete od Hamsika nekakve poteze? pa vidite da nema uopste ulogu kao u Napoliju, vise igra defanzivnije..

Forza Italia!
eto pepea je bolji od najboljeg strijelca lige :roll: ,al sta ja imam objasnjavat nekom ko ima 15 godina i kojem je svako iz juventusa naj,naj,,dovoljno se sjetit onog legendarnog komentara da je juve najveci klub na svijetu i da je zlatna kanta melo medju top 5 defanzivnih veznjaka :mrgreen:
pepe krilo igra..odmah da ti kazem :mrgreen: a za napadace pitaj lippija

i da..juventus je najveci klub na svijetu 8-) a melo je sasvim dobar igrac al boze moj nije imo neku sezonu..nebitno,pokazace na SP kakv je igrac..a sad o italiji :arrow: 8-)
Zadnja izmjena: sarajlija89, dana/u 20 jun 2010, 15:41, ukupno mijenjano 1 put.
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Devil » 20 jun 2010, 15:41

daffy je napisao/la:pazi ovog strucnjaka "legendarni Di Natale i jos tuznije legendarni Pazzini" hahahhahaha :lol:

nisam gledao tekmu, Motogp ispred Slovacke.. ali :cry: odose mi braca nazad u Bratislavu :cry: prva tekma ih je unistila, gol protiv NZ-a u zadnjoj minuti ih je totalno poremetio.. igrali su dobro u grupi, ali, jbga.. btw. vi ocekujete od Hamsika nekakve poteze? pa vidite da nema uopste ulogu kao u Napoliju, vise igra defanzivnije..

Forza Italia!
Kazes nisi gledao tekmu?Dobro igrali u grupi? :lol: :roll: Pa ljudi su jedva igrali i protiv Novog Zelanda,ljudi u ovoj tekmi nisu imali suta u okvir gola,ups jesu jedan sut,i ti to nazivas dobrom igrom. :lol:
Hamsik igra defanzivnije u repki,pa sta onda igra u Napoliu,klasicnog spic igraca. :?
Covek za Slovake igra odmah(ODMAH)iza Vitteka na poziciji poluspica dok po stranama idu Sestak i Weiss.
Tako da prica da mi od njega ocekujemo neke poteze je potpuno suplja.
Momak je podbaceo i gotovo.Nije ni blizu uradeo ono sto se od njega ocekivalo,i nema nikakvih argumenata tipa nije njegov dan,ne igra na svojoj poziciji...
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Mont0
Postovi: 2646
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Mont0 » 20 jun 2010, 15:44

Ja bih licno volio da pocne Pazzini umjesto Gilardina, i Camoranesi umjesto Marchisija, ako ce vec igrati 4-4-2, mada sumnjam u to. Treba dati gol u prvih 15 minuta, krenuti svim i svacim ovo sto prije rijesiti :)

Pepe je bolji igrac od Di Natalea u ovom trenutku, zato je ispred njega.
Support Velez, It's logical! ★

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Bečki Kongres » 20 jun 2010, 15:46

Kao što sam i mislio. Slabašna Slovačka nije u stanju napraviti jednu priliku u 90. minuta. Paraguay je zasluženo pobijedio, nadam se da će dobiti i Novog Zelanda te tako završiti u grupi kao prvoplasirani i podariti pravim navijačima odličnu utakmicu osmine finala Holandija - Italija.

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la daffy » 20 jun 2010, 15:47

mislim u grupnoj fazi za kvalifikacije, pogresno si razumio.. ovdje igraju stvarno lose.. ali jbga.. prva tekma ih je unistila..


@liverpoolovac, kad bi malkice, ali samo malkice ukljucio mozak i vidio gdje igra Pepe a gdje Di Natale mozda bi i mogli pricati.. a da mi to Liverpool nije najbolji klub na svijetu? Juventus je drugi najbolji klub na svijetu i to hocu da znas u svako doba dana!!

@sarajlija uff, los ti Pedrosa.. 8. pozicija.. ali imao je juce na kvalifikacijama pad i presao mu motor preko noge tako da i nije mogao nista napraviti.. kako te nije stid navijati za Pedrosu pored Rossija i Dovicioza?? :mrgreen:

@Monto Camoranesi moze samo umjesto Pepe-a, jer su oni ista strana.. Italija nema ni jednog igraca na toj lijevoj strani da igra krilo.. osim Marchisija kojeg stavljaju na svaku mogucu poziciju..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Devil » 20 jun 2010, 15:47

E da se okrenemo drugoj tekmi danas-Italija-Novi Zeland.Trebala bi to biti rutinska pobeda Azurra no ostaje da se vidi.

Italija u sastavu:Marchetti,Chiellini,Cannavaro,De Rossi,Pepe,Iaquinta,Gilardino,Marchisio,Zambrotta,Montolivo
Novi Zeland:Paston,Lochhead,Read,Vicchelich,Nelsen,Elliot,Smelltz,Killen,Fallon,Smith

Stadion:Mbombela(nelspruit)
Sudija:Carlos Batres (Guatemala)
Temperatura:20 C

Opet se nadam nekoj dobroj tekmi nadam se da Azzuri to mogu.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la calcio » 20 jun 2010, 15:49

Iaquinta mozda nije lose rjesenje protiv ovih kloceva zbog svoje visine i snage, ali ocekujem da i Di Natale dobije makar pola sata. Montolivo mi je najdrazi igrac u italijanskoj reprezentaciji, imam osjecaj da ce danas briljirati.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Ponos Torina » 20 jun 2010, 15:49

jao ove Italijanke na tribinama :shock: :o :o :o
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Mont0
Postovi: 2646
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Mont0 » 20 jun 2010, 15:50

Devil, koga si zaboravio kod Italijana, de ziv bio to provjeri, zanima me, jel Criscito bek opet? Hvala unaprijed.

Daffy, pogledaj prvu tekmu Italije, pa vidi gdje je Pepko igrao prvo poluvrijeme, a gdje drugo, i kada je bio bolji. Jesi li? Eh sad, to sta si mi napisao fino edituj :P

Calcio, hvala :mrgreen:
Support Velez, It's logical! ★

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Bečki Kongres » 20 jun 2010, 15:50

Interesantno je da je na kladionicama kvota na Gilardinha da će postići pogodak 1.45. Naravno, nisam to odigrao. Nego, očekujem pobjedu Italije, ali ću, po običaju, navijati za slabije(Novi Zeland). Novi Zeland je protiv Slovačke osvojio prvi bod na svjetskim prvenstvima, zamislite kada bi danas ostvario prvu pobjedu :mrgreen: . Ne vjerujem da će utakmica obilovati sjajnim potezima; iskreno, biću presretan ukoliko vidim 2 pogotka na današnjoj utakmici.

gogo_s
Postovi: 97
Pridružen/a: 10 apr 2010, 22:27
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la gogo_s » 20 jun 2010, 15:52

Prema eurosportu, izgleda da će formacija biti ista kao na prošloj utakmici. Dakle opet Iaquinta lijevo i Marchisio trequartista. Ali nadam se da su pogriješili
Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Vinci l'impossibile e vai
Ti seguiremo anche noi
FORZA LA JUVE!

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la sarajlija89 » 20 jun 2010, 15:55

evo izlaze..idemo gledat :mrgreen:

@daffy
ja sam malo stariji..pa sam veliki fan maxa biaggija koji je vjecito u sjeni rossija bio :D ...zato ne volim rossija...a pedrosa mi je nekako drag..samo ga te povrede ubise nenormalno...nekad sam intenzivno prati sad kad ufatim..isto ko F1..nije mi ko nekad

FORZA ITALIA 8-)

4-4-2 je formacija ne brinite ;)
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 20 jun 2010, 16:01

Ma manje zutih od 4,5 to je sigurica za ovu tekmu.. :lol: :lol: :lol:
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
roy_makaay
Postovi: 671
Pridružen/a: 14 jan 2010, 00:35
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la roy_makaay » 20 jun 2010, 16:08

Forza kući :D :D :D :D
Auf die Frage, wovor er Angst habe, sagte Mehmet Scholl einmal: "Vor Krieg und Oliver Kahn."

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la steve-o » 20 jun 2010, 16:13

to, vodi kiwi 8-)

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Genghis » 20 jun 2010, 16:13

Ajmo vino landze !!!! Tesko ce biti izdrzati, istina ...
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Neutral
Postovi: 37978
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Neutral » 20 jun 2010, 16:26

Ja volim Kiwi. :mrgreen:

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 8092
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la *p!p!t@* » 20 jun 2010, 16:27

Slab ovaj Novi Zeland :lol: :lol:

Eo penala :?

I izjednacenja :evil:
Red Army prestati neće nikada!

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.