Olimpik Sarajevo

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 03 dec 2016, 22:48

pitic je napisao/la:Ja bi rekao vrhunac nemogućnosti i trenutnog stanja u klubu. :kafa:
Nemas ti pojma ni o cemu. Navratio si malo lupetati i trolati kao i obicno. A sada nastavi pisati a ja ti necu vise replicirati. Tvoja je tema veceras.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 05 dec 2016, 22:57, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la pitic » 03 dec 2016, 22:52

Mancini je napisao/la:
pitic je napisao/la:Ja bi rekao vrhunac nemogućnosti i trenutnog stanja u klubu. :kafa:
Nemas ti pojma ni o cemu. Navratio si malo lupetati I trolati kao i obicno. A sada nastavi pisati a ja ti necu vise replicirati. Tvoja je tema veceras.
Pa podjeli informacije o kojim pojma nemamo.
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 05 dec 2016, 22:42

Malo da komentarisem i situaciju kadra kad je zavrsena polusezona.

Sve me ovo nekako podsjeca na Galima kad su jednom silno i snazno svratili u Rim na tren da bi ih kasnije Rimljani sistematicno gonili na sve strane unatoc cinjenice da su domoroci imali silu i zelju. Drugi su nas vec prokuzili, nasli su neku svoju nisu i to ih drzi zasad. A mi smo stagnirali inovacijom, tradicionalno smo napadacka ekipa koja otvoreno igra, samo sto nasa hrabrost pada na gluhim usima kako Englezi kazu, niko to ne primjeti, niti ce nam se iko zahvaliti sto smo dozvolili da se igra fudbal, niti se racuna na tabeli. Trebamo iz korijena promijeniti filozofiju nase igre, kicma svake ekipe im je odbrana, mi nismo tu vodili racuna pa zato smo i fasovali koliko jesmo - ne mozes naprijed kad slojevi ne mogu naci jedni drugog, imamo tako potentan napad ali nisu dobili sanse sto su trebali da dotaknu taj potencijal sto imaju.
Meni je ironicno da nisu ni Zeljo, ni Sarajevo, ni Siroki, ni Sloboda, ni Krupa, ni Radnik itd. nas nadigrali, nego Celik na Bilinom Polju nas je bas onesposobio, to je sasvim zasluga Nedima kojeg sam ja zelio da dodje kod nas posto mislim da on ima potencijal jednog dana odraditi sta je Rahimic sa Mladosti uradio ili Odovic sa Zeljom neke godine, ili cak i sta je Petrovic uspio. Drazic mi djeluje kao trijezan um i respektujem ga, ali u BiH PL nije mjesto normalnim ljudima, ovdje trebas bas biti lopina da uspijes, i mislim da Nedim to ima. Ne znam ko bi drugi mogao to odraditi a da ga nije vec neko pokupio. Ali sve od trenera krece. Mislim da Hadzija zdravo razmislja sto se tice ovoga, od toga sto sam vidio na terenu, on ima taj mentalitet koji ja smatram da se treba rasiriti na cijelu ekipu. Boki ima isto nesta za reci, njihovo iskustvo treba na pravi nacin iskoristiti, samo nisam siguran tacno u kojem smislu bi Boki najbolje pomogao, ali ima tu definitivno nesta.
A bez priprema ocigledno nemamo sanse, nisu nam ni potrebne skupe pripreme jer se cesto desava da odu ekipe u Antaliji pa se vrate i kiksaju sve redom. Hvala Bogu da je pomoc stigla na pravo vrijeme pa da mozemo nesta napraviti od ovoga. Sta god da su oni planirali sto se tice kadra, igre itd., ja uvijek podrzavam dobro planirane planove.

Sto se tice igraca, ja da biram, kao sto sam prije rekao, Mahovic bi stalno igrao, kao i Holi, a da mi je jos trojicu Masica da postavim na bokovima dvojicu i preostalu dvojicu na zadnjem veznom to bi bilo super. Zolj je na kraju prosle sezone probao u Danskoj se skrasiti ali se vratio, izgleda da zeli ici, i ako je tako onda ja mislim da treba. Ko god nece da bude sa nama treba ici, da znamo sta trebamo uraditi dalje. Ponajvise ce mi biti zao sto ce najverovatnije ici Lele i Rijad, znao sam vec i prosle sezone da ce uspjeti. Plus Mahovic i Holi vjerujem da su tog kalibra, Sahovic ima dobar potencijal.
Dujkovic se cesto blamirao, meni je zao sto ima ovako los finis karijere, nije valjda zasluzio to, ali zasad je Bandovic prvi golman sto se mene tice i trebamo dodatne konkurencije medju golmanima.
Ukratko u odbrani treba na svakoj poziciji, posebno bocnim i zadnjim veznim.
U napadu nam treba brz spic, a ako odu Lelic i Kobiljar onda ce nam trebati i lijevo krilo i playmaker. Kao sto sam rekao, bolje je da komentarisem ovo kad vidimo ko ce ostati sa nama.

Ove bih zadrzao da ja biram:
Mahovic, Prses, Kobiljar, Lelic, Holi, Isic, Masic, Zolj, Bandovic, Regoje, Sahovic, Osmanovic, Pehar, Mikulicic.(Bez obzira ko odlazi, ovo pretpostavljam kao "najbolji slucaj")
Nisam stavio Hadzica tu jer mislim da bi nam on mogao pomoci jos bolje na drugim funkcijama(mozda asistent treneru za pocetak, ili moze on nama i mi njemu pomoci menadzerskim poslom). Inace moze i on biti na listi, ali mislim da bi ga Osmanovic mogao preteci u prvoj postavi svojom brzinom i kretanjem, konkurencija ce sigurno biti teza.

Ovi nisu bas ni dobili neku dovoljnu priliku:
Alesevic, Dedic, Ajdinovic, Salcin, Selak + jos koji mladi igrac ako sam ijednog zaboravio.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 07 dec 2016, 19:29

Imali smo reprezentaciju u MTU Hallencup ove godine, prije 4 dana se odigrale utakmice, evo i rezultata:

TSG Ailingen : Olimpik Sarajevo 2:3
Olimpik Sarajevo : Altinordu FK 1:6
Olimpik Sarajevo : NK Dinamo Zagreb 1:2
AC Milan : Olimpik Sarajevo 7:0
Schalke 04 : Olimpik Sarajevo 8:1

Ovo je bilo u grupi M, gdje smo zavrsili na petom mjestu sa tri bodova nakon pet odigranih kola sa gol razlikom 6 : 25.
Da su pobjedili protiv Dinama, isli bi dalje umjesto njih.



Ranije ove polusezone se pisalo da cemo ucestvovati i u Bajramski Turnir u Skenderiji.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la shaman7 » 07 dec 2016, 22:37

Koliko je istina da vas je AW Broker preuzeo tj. kupio? Isplatio Gracica i sve odradio bez izlaska u javnost?

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 08 dec 2016, 00:59

Ne znam, ali i ja bih tako postupio da sam na mjestu investitora. Ljudi te pojedose ako izidjes u javnosti, desilo se g.Gracicu.
Eno i slucaj u Americi, Ken Bone, obican covjek dosao na debati predsjednickih kandidata samo da pita pametno pitanje - prvo ga svi zavolise, drugi dan odredjena grupa na Redditu mu rove u licnom zivotu pokusajuci iskopati kriminal da izbace u javnosti i sta ti ja znam, a covjek ni kiv ni duzan.

Bice bas zanimljivo ako ostane ovako, k'o Batman cine cuda u sjeni, negdje su medju svima, a niko ne zna ko je. :D
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
AdiFKS
Postovi: 1413
Pridružen/a: 12 maj 2014, 01:22
Lokacija: 1946 / 1987
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la AdiFKS » 08 dec 2016, 12:47

A ko su, i ciji su ti, AW Broker?

Valjda se izvucete i ostanete u ligi.
Ko krene na nas, u startu se zajeb'o. - 1987 -

"Uvijek trava, nekad bijelo, nikad zuto, nikad Zeljo"

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 08 dec 2016, 13:23

AdiFKS je napisao/la:A ko su, i ciji su ti, AW Broker?

Valjda se izvucete i ostanete u ligi.
Iz Sarajeva. Osnovani 2003. godine. Direktor je Adnan Bunjo. Ciji su ja nezz...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Hrasno1921 » 08 dec 2016, 13:54

belosevic28 je napisao/la:
AdiFKS je napisao/la:A ko su, i ciji su ti, AW Broker?

Valjda se izvucete i ostanete u ligi.
Iz Sarajeva. Osnovani 2003. godine. Direktor je Adnan Bunjo. Ciji su ja nezz...
Da i u ovim trenucima Federalna uprava policije vrsi pretres brokerskih kuca u Sarajevu medju kojima je i pomenuta ... :mrgreen: :lol:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 08 dec 2016, 13:58

@hrasno, e hebi ga onda, bas se ne da Vukovima na zelenu granu...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15129
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la irfo » 08 dec 2016, 14:32

belosevic28 je napisao/la:@hrasno, e hebi ga onda, bas se ne da Vukovima na zelenu granu...
Iz ruku jednog kriminalca u ruke drugog, i ovi su namjeravali bavit se istim radnjama kao gracic
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 08 dec 2016, 15:06

Hrasno1921 je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:
AdiFKS je napisao/la:A ko su, i ciji su ti, AW Broker?

Valjda se izvucete i ostanete u ligi.[/quot]

Iz Sarajeva. Osnovani 2003. godine. Direktor je Adnan Bunjo. Ciji su ja nezz...
Da i u ovim trenucima Federalna uprava policije vrsi pretres brokerskih kuca u Sarajevu medju kojima je i pomenuta ... :mrgreen: :lol:
Ovdje nije mjesto takvim kao ti. Onima koji imaju avatare i potpise kojima ismijavaju ubijanje i protjerivanje ljudi. Zamolio bi administratore da ovom gore zabrane pisanje, barem na ovoj temi.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 18 nov 2019, 17:06, ukupno mijenjano 2 puta.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Hrasno1921 » 08 dec 2016, 15:07

irfo je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:@hrasno, e hebi ga onda, bas se ne da Vukovima na zelenu granu...
Iz ruku jednog kriminalca u ruke drugog, i ovi su namjeravali bavit se istim radnjama kao gracic
Bas tako, inace Adnan Bunjo vlasnik te brokerske kuce je clan familije Bunjo koja drzi grupaciju Bunjo i bavi se i svim i svacim od licenci za prodaju auta u BIH, do nekretnina, udjela dionica u kompanijama itd.

Meta akcije je upravo AW brokerska kuca ...

http://www.klix.ba/vijesti/bih/fup-pret ... /161208065
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 08 dec 2016, 15:15

irfo je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:@hrasno, e hebi ga onda, bas se ne da Vukovima na zelenu granu...
Iz ruku jednog kriminalca u ruke drugog, i ovi su namjeravali bavit se istim radnjama kao gracic
Ti znas ko je kriminalac a ko nije. I onda naprave smece od teme.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Rokoko87 » 08 dec 2016, 15:39

Lancini smiri se.
Psi laju, karavani prolaze..
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 11 dec 2016, 01:04

Gledam ja nema Imada Rondica medju juniorima ni kadetima, kontam sta bi, kad tek sad primjetim da je igrao protiv nasih seniora za Mladosti! Sta vise upisao dva nastupa i u kupu za njih.
Sto smo sposobni svaka nam cast :clap: Umjesto tako talentovanog mladica iz nasih redova, mi guramo tipa Drljevica, Zulcica, Vrdoljaka, ode momak drugom klubu. Nije cudo da nam pitari kradu talente kao Hadzica i Duljevica i pola omladinske ekipe koja ih sad vodi prema tituli ponovo, ali ljudi iz daljeg Doboja nam uzese talenta i vec mu daju priliku!

Svaki kadet one generacije koja je oborila Arsenala i pobjedila prvaka FKSa cak i kad su imali naseg Hadzica medju svojim redovima, trebali su dobiti po ugovor i lagano skupljati male prilike i iskustvo. Pogotovo Rondic, Demirovic, Kisic i drugi, a mi ni habera pa nas paraziti samo crpe. Da smo ih zadrzali, omladinci bi harali i uzeli titulu u tim ligama i imali bi mi svog Bajica, Memiju i slicnih za koju godinu.

Neko spomeni da ce nam Hasanovic iz Slobode doci, valjda nije istina, valjda znamo bolje birati pojacanja. :roll:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 13 dec 2016, 13:24

Veceras skupstina kluba prva nakon osam godina. U Vistafonu u osam sati veceras. Usli investitori u klub. :)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 13 dec 2016, 18:53

Konacno :pray:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 14 dec 2016, 19:12

Molim moderatora da promijeni ime teme. Hvala !
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
anonimni
Postovi: 10178
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: RE: Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la anonimni » 14 dec 2016, 20:34

Hrasno1921 je napisao/la:Mojne tako, meni ce biti zao ako odu, sigurnih 6.boba smo imali svake sezone, jos izlet na Otoku je bio nesto poseban ... :plac:

#support#Olimpique
Jos kakve su se pare na dvicama na Otoci i Kosevu uzimale, ne zaboravljam proslu sezonu, Kokota i finu cifru [emoji41]

OlimpiCu sa srecom, al daj Boze da se izvuku, nadam se da ce se vratiti za par godina, sto da ne [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.