FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 01 maj 2017, 10:41

Lillard je napisao/la:
MrHc je napisao/la:Kad god mi je tesko kao navijacu Barcelone sjetim se navijaca Arsenala i odem na njihov podforum :)
Valjda odem na pdf Čelika. Nema ništa teško u navijanju za strane klubove.
Da nije onih momaka iz NGGa nebi nikad otisao na tekmu Celika jer se nista nije promjenilo sa seljacima tipa Satorovic, Beganovic, Isakovic i Nuhagic.

Sry za offtppic.

P.s. sto mi ne ganjamo vise Azpiciueltu ?
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 02 maj 2017, 12:44

ima boljih opcija a i chelsea ne pusta svoje igrace tako lako..

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 02 maj 2017, 14:42

Ma ne bi me cudilo da dovedu nekog polovanjaka u vezi opet, tipa onaj iz Nice. Takva je to uprava, shvatite. Ne dodje li provjeren veznjak i jos neki back up u vezi, pripremite se za jos jednu susnu sezonu i to u eri Lionela Messija- ma koliko to bilo zalosno i porazavajuce. Tako je to u danasnjem nogometu, ne dovedes prava pojacanja i pusis na svim frontovima. Primjer je City, United itd itd.

Osim naravno ako ne racunate opet trofej Copa Del Rey sljedece sezone. Za mene licno nebitan trofej- bitan jedino kad se osvoji Liga ili LP ili oboje pa da to bude dubleta ili tripleta.
27.10.2020

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la barca_87 » 02 maj 2017, 18:21

ovi debili zapeli za ovog belerina ,nikakav igrac .za engleske i one trke jest .za barce i spanije nije.
dokle vise dovodit igrace kojima je tehnika jedna velika 0 .barca mora poceti ponovo tehnicare dovoditi a ne neke fizikanere koji ne znaju povest lopte kako treba i koji nemaju nikakvog osjecaja za kombinatoriku.
opet ce im wenger po koji put suknut i masno prodat prosjecnog igraca .

roberto je bolja opcija a da ne kazem vidal kad je u top formi .ovaj nikakav sa tehnikom a rupa u odbrani .
sta ce barci takav bek .
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 03 maj 2017, 12:43

onda uzmes Cancela ako ti je bitno tko kako moze povuci loptu, Bellerin je ok kao tehnicar, ni Alba nije nista bolji od njega, sa Cancelom imas Alvesa v2.. Ja mislim da je jako bitno da su buduci igraci sto bolji fizicki, kaoo brzina tako i snaga, tehnicki ako su dobri to ih samo pravi favoritom za poziciju, a jako je malo takvih igraca. Gomesa smo uzeli kao tehnicara sa snagom i visinom, a on spor, nije uopce mocan veznjak a kao sto se ispostavlja tehnika mu je prosjek ako ne i ispod prosjeka.
Real je od Isca napravio radnika, i kao takav u ekipi odskace sa onom tehnikom koju trenutno nema niti jedan igrac na svijetu, al on ce ti izginuti 70ak minuta i to je to.
Monaco, Juve, Real, Atletico, sve 4 ekipe su perfektni balans tehnike i fizicke snage, a nogomet se odavno razvija u tom smjeru, svi ovi tehnicari bez fizickog dijela ce lagano propasti ako se ne poprave fizicki, zato je Njemacka repka onako mocna, fizicki su svi masine, a imaju podosta tehnicara a i ostali su sasvim ok.
Valjda vidite da prosjecni igraci danas odigravaju duple pasove, imaju perfektnu tranziciju zbog toga, Busquetsa pojedose svi jer je spor, trom i relativno slab, malo presinga puca po svim savovima.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 03 maj 2017, 14:18

Oni na Barca BIH jos se pitaju da li uopste treba desni bek :lol: :lol:

Jesmo li i ove sezone vidjeli da bez PRAVIH POJACANJA nema titula u danasnjem nogometu ? Primjera je bezbroj...City, United, mi, Bayern...

Ne mozes zivjeti na staroj slavi od prije 2-3 pa i 6 godina i ocekivati da ti protivnici i dalje skidaju gace, da te niko ne pokusava pobijediti.

Evo recimo Rejal bi opet mogao uzeti LP...mozda igraju ocajno ove sezone kao i mi, ali su MNOOGOOOO ozbiljniji klub od nas, tj njihova uprava je mnogo bolja od nase i ne mislim tu na Pereza uopste, vec na skauting, sportskog direktora i sve ostalo sto ga prati.

Mnogo ozbiljnije shvataju utakmice, pogotovo u LP i nakon svega gladni su trofeja, mnogo gladniji od nas. Nasi prekucaju sezonu osvoje tripletu i onda dobijes hodanje po terenu i kurcobolju.

Velika steta jer nasa ekipa ima veliki potencijal i najbolji napad na svijetu i najvaznije od svega ima Lionela Messija- najboljeg nogometasa svih vremena i kriminalno je to neiskoristiti.

Madrid ima brutalnu ekipu i osrednji napad, a mi imamo brutalni napad i osrednju ekipu i to je ta razlika.

Jer kad imas onako dobru sredinu i najbolje bekove na svijetu cesce igras finala LP. Dokazano. Mi recimo igramo bez bekova ovu sezonu sto je jos neeeeedefinisan pojam u danasnjem nogometu. Cak je i Ciro igrao s bekovima :lol:

Ostaviti MSN, Busquetsa, Roberta, Albu, Piquea i Umtitija i poslati sve u PM ove vodonose, ispod prosjecne nogometase. Iniesta nek ostane jos sezonu i to je to. Dovesti dva top igraca na sredini , desnog beka i lijevog nek bude Albi konkurencija i normalnu klupu.

Znaci DOVESTI PRAVA POJACANJA, kakva Masija i kakvi bakraci, da iko imalo valja ne bi igrali u trecoj spanskog ligi realno, eto ko biva sad ce se vratit u drugu :lol:

Ne dovedu li se pojacanja, ocekujte jos jednu susnu sezonu u eri Lionela Messija.
27.10.2020

Avatar
Rajaz
Postovi: 13491
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 03 maj 2017, 14:39

Furymaker je napisao/la:Busquetsa pojedose svi jer je spor, trom i relativno slab, malo presinga puca po svim savovima.
O majko draga slika

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Feldmarschall » 03 maj 2017, 15:06

Ne valja Busquets, treba Bakayoka dovesti. On je brz i jak. :cool:

Avatar
miki_92
Postovi: 21616
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 03 maj 2017, 15:10

Verratti - Eriksen combo :think:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Besic » 03 maj 2017, 15:10

Šta kažu Katalunja mediji o Henrischu danas? Je li postoji kakav interes? :kafa:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13491
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 03 maj 2017, 15:17

Besic je napisao/la:Šta kažu Katalunja mediji o Henrischu danas? Je li postoji kakav interes? :kafa:
Uprava ne vidi dalje od Arsenala i Bellerina. I neće stati dok ne otplate kompletan Emirates.

Kakav je taj pokemon ?

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Besic » 03 maj 2017, 15:21

Rajaz je napisao/la:
Uprava ne vidi dalje od Arsenala i Bellerina. I neće stati dok ne otplate kompletan Emirates.

Kakav je taj pokemon ?
Dobar, izvrstan i Pep je zagrizo za njega. 20 god.



Ima ovdje summary.

Ali i na ovom je engleska kokoš visoko rangirana :lol:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13491
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 03 maj 2017, 15:37

Besic je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:
Uprava ne vidi dalje od Arsenala i Bellerina. I neće stati dok ne otplate kompletan Emirates.

Kakav je taj pokemon ?
Dobar, izvrstan i Pep je zagrizo za njega. 20 god.
Ima ovdje summary.

Ali i na ovom je engleska kokoš visoko rangirana :lol:
Nikad nisam gledao momka, ali sad vidim da je tek 97. godište. Meni se Weiser uvijek sviđao, šta se dešava s tim momkom ?

I odakle ti ideja da je Barca zainteresovana za dotičnog ? :mrgreen:

let3
Postovi: 29300
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 03 maj 2017, 15:39

Besic je napisao/la:Šta kažu Katalunja mediji o Henrischu danas? Je li postoji kakav interes? :kafa:
Lani je bilo nekog interesa za mladog apotekara :mrgreen: cak sam i prizivao taj transfer :pray: ali ne vrijedi, kad uprava Barce ima neki fetiš za svojim izgubljenim sinovima, Masijcima.
I sad ce istresti svotu za Bellerina, što kaže Rajaz dok ne otplate Arsenalu citav stadion, nece odustati :rol: :rol:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 03 maj 2017, 16:14

Ma ni ja nisam za to da se samo Bellerin prati i da se iskljucivo on mora dovesti. Arsenal nam je u proslosti znao dobro suknuti i prodati nogometasa pa kasnije nista od njega.

Mislim jeste on nase dijete i to, ali realno ima jos klasnih bekova, nije on jedini a nije me ni impresionirao nesto ove sezone.

Sto se tice sredine, kad bih morao birati izmedju Eriksena i Coutinha, uvijek bi izabrao ovog prvog. Mislim , Coutinho je igracina , ali ne bih volio vise brazilaca vidjeti u klubu, jednostavno to su neozbiljni nogometasi od kojih vecina ima brutalan talenat a konstantnost im je nula.

A to je razlog zato sto ne mogu da se posvete nogometu 100 % ( ima izuzetaka naravno mnogo , Carlos, Marcelo pa i Alves) ali rijetki su takvi realno. Odigra na nivou 2 sezone i onda za qurac sljedece 4 godine a ti ga trpi na platnom spisku. Jer realno , Madrid ima najbolje bekove na svijetu, ali ako ste malo vise utakmica gledali , vidjeli ste da je Marcelo odron ove sezone isto tako u odbrani, da ga navijaci krive za najveci broj golova da se ne vraca u odbranu itd.

Evo recimo Neymar, odigra 5 beton utakmica i onda ode sestri na rodjendan i onda ne zabije gola 2 mjeseca. Mislim halo covjece, 9 golova u ligi, 4 u LP i 2 u Copi za svu sezonu je KRIMINALNA STATISTIKA za takav talenat kakav on posjeduje.

Okej mislim ima 24 asistencije ove sezone, ali to MORA bolje iduce godine. Igra on super, pravi visak i sve, oslobadja Messiju i Suarezu prostor , to stoji, ali on mora vise da se posveti nogometu a ne da stavlja po 200 storiesa na instagram na dan , da svaki drugi dan leti za London, Brazil i takve pizdarije. Yebem ti mater imas 30 mil po sezoni a vrijedis 200 mil eura, daj isporuci sezonu za svoje standarde ili se nosi u pm , za te pare mozemo dovesti pola tima.

Ja sam prvi ovdje koji ga je konstantno branio i vrlo mi je drag igrac, ali ako ti nisi za svojih 25 godina sazrio kao nogometas onda se nosi iz svetinje i ne nadaj se osvajanju zlatnih lopti jer ce ti Kiki i Messi kupiti to i kad budu veterani od 35 godina, jednostavno jer pruzaju veci rad. Yebes talenat , ako ti letis svaki drugi dan za neku metropolu, partijas po klubovima i sto je najgore ove budale ti ugadjaju u tom.
27.10.2020

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 03 maj 2017, 16:32

Rajaz je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:Busquetsa pojedose svi jer je spor, trom i relativno slab, malo presinga puca po svim savovima.
O majko draga slika
ne mislim na jednog igraca, nego na timski presing, pa i u el clasicu je izgubio par lopti i cekao faul jer je "smiren" kad je pod pritiskom, znas ti dobro sta ja mislim s ovom izjavom

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 03 maj 2017, 18:16



zanima me da li bi se on iznervirao kad bi pogledao ovaj video, a onda stanje na tabeli i svoj broj asistencija?

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 03 maj 2017, 23:30

Furymaker je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:Busquetsa pojedose svi jer je spor, trom i relativno slab, malo presinga puca po svim savovima.
O majko draga slika
ne mislim na jednog igraca, nego na timski presing, pa i u el clasicu je izgubio par lopti i cekao faul jer je "smiren" kad je pod pritiskom, znas ti dobro sta ja mislim s ovom izjavom
Busquets je uz Messija u Clasicu bio igrac utakmice :beba:

On je spor, trom i relativno slab kad brani 50 metara terena jer nije Makelele.

A to radi ove sezone jer veza ne postoji. On je najbolji i najinteligentniji DMF svijeta. Godinama. Pogotovo krucijalan igrac za naseg sistema. Kojeg smo izgubili ove sezone.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31165
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 03 maj 2017, 23:33

Huh. Laurent Blanc. Jos jedan trener Valverdeovog profila. Valjda je sad jasno da uprava zeli marionetu.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
miki_92
Postovi: 21616
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 03 maj 2017, 23:38

bolje vrati Tatu Martina
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.