FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 10 jul 2017, 00:14

let3 je napisao/la:http://sportsport.ba/ino_fudbal/neymar- ... onu/244050

Kaže Lillard ne dolazi Paulinho zbog Neymara :mrgreen:
Da je rac1 ili MD pa ajde, al Šljivak :urnebes:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

let3
Postovi: 29301
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 10 jul 2017, 00:30

Šta hoces, Šljivak je pouzdan izvor :mrgreen:


Nego, zna li neko šta je sa onim Serijem iz Nice ? Ili je i on odyebao Barcu :lol:

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la barca_87 » 10 jul 2017, 00:31

messilla je napisao/la:Momčina došao tri dana prije. :cool: Jbo vas ba Bellerin. :kafa:
slika
pa realno bellerin i nije bolji igrac od njega ,cak je vidal bolji u ofanzivi ,bellerin ko bez glave trci al poglup je igrac vako za kombinatorike
u odbrani su isti ,poslabi obojica
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 10 jul 2017, 00:36



:lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

JoeBleck
Postovi: 5986
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 10 jul 2017, 00:36

Sve suplje price , ocito se dosta toga taska u Barci.
Nekako mi nestvarno da se klub zadovoljava Paulinhom.Dobar rotacioni igrac koji dosta dobro radi prljavi posao ali to je to.

Sto se tice vijesti o Pjanicu , siguran sam da je vise/manje izmisljena iako bih volio da nije.
Pjanic je zadnje 3-4 godine u ogromnoj expanziji.Samo neznalica moze reci da njegova karijera nije dokazana.

Definitivno igrac koji je falio Romi u prethodnoj godini a ujedno i igrac koji je dao dimenziju vise Juventusu u istoj godini.
Sve sto mu je falilo u Romi(fizicka sprema) , Allegri je momentalno upgrade-ovao.Sjetim se pocetka sezone i njegovog klupiranja dok ga nije izbrusio.
Pjanic je i pored genijalnosti u Juventusu postao igrac zadatka gdje je imao strasnu rolu u presingu i defanzivnim zadacima.
Mozda ce malo prepotentno zvucati ali mislim da bi se sigurno 50% navijaca Juventusa slozilo da je Pjanic pored Buffona bio igrac sezone Juventusa.

U svakom slucaju , njegov zamisljeni dolazak bi bio ogromno pojacanje Barceloni koja vapi za igracem njegovo profila i kvaliteta.

Svjetska klasa ili ne.Definitivno da.Svojim kvalitetom je pokazao da je funkcionalan kao alfa i omega , a ujedno i sistemski igrac.
Ako je njegova karijera i kvalitet pod lupom , postavim si pitanje a sta je to Marco vise uradio,dokazao,pokazao ili kako vec hocete?
Talijan je genijalan i perfektan za Barcelonu,Pjanic nista manje.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5936
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 10 jul 2017, 00:40

Nije Modrić postao igračina u Realu, nego su ljudi glupi i treba im vremena da shvate značaj igrača poput Modrića. I hajde da to kaže nego drugi nego navijači Barce, pa isti slučaj si imao i sa Xavijem kojeg je šira masa shvatila tek nakon eura 2008.

Pjanke vrhunski igrao u Romi, Rakitiž bolje igrao u Sevilli. Miralem je igrač oko kojeg ćeš graditi ekipu, u Barceloni bi bio dodavač prvom do sebe. Nema slobodnjaka, nema onih ležernih pasova, nema slobode, nema sidraša u napadu i granitne odbrane iza njega.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 10 jul 2017, 00:54

Zadnja ponuda za Brazilca, 25+2 kaže SPORT. Pošto su Kinezi već odbili 25 milijuna, za nadat se da će odbit i ovo. :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36516
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 10 jul 2017, 00:56

Ne znaš šta je veća sramota, da dovedeš polovnjaka iz Kine, ili da ne uspiješ dovesti polovnjaka iz Kine.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8307
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la chily-rz » 10 jul 2017, 00:59

Lillard je napisao/la: Nisam ja @leokralj.

Opet pišeš o tom do ko je šta ostvario do 27 godine. Jedan igrao u najjačoj ligi svijeta par godina, drugi igrao u Francskoj i Italiji. Uz to igrao u "manjem" klubu i opet bio jedan od najboljih veznjaka te lige.

Verratti, Modrić, Kroos, Isco, Pogba, Vidal.. Ima ih još, al ono ukusi su različiti.
Pa i Pjanić je igrao u manjem klubu u Italiji pa je svejedno jedan od najboljih veznih u istoj vec godinama,ne kontam poentu ?

Pjanićev problem je što je Bosanac a ne Francuz,Njemac ili Italijan pa nema publicitet kao gore nabrojani igraci,mislim,šta je to Verati uradio više u karijeri od njeg ? Ovaj je u prvoj sezoni sa Juvetom došao do finala lige prvaka dok ovaj igra godinama u PSG-u pa nije dobacio do finala,.Mogu se i takve usporedbe davati što opet samo po sebi ne znaci ništa,.

Najjace kad pocne spika vidjeli smo u finalu gdje Modrič a gdje on,šta smo onda vidjeli u polufinalu na Nou Campu ? Da je i takav doktor za komplet vezni red Barse :mrgreen: To je ta logika,.

Ono,moro sam uletit u raspravu,nije mi cilj omaložavati nikog ali ako Pjanić ne može u istu rečenicu sa Krosom i Modricom,oprostit ces mi al ne mogu ni ostali pobrojani :mrgreen:

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 10 jul 2017, 01:09

Miralem Pjanić nije "kalibar" za FC Barcelona.........zašto nije? Eto zato......tačka! Ni stilom igre....ni tempom igre i neka ga tamo gde mu očito leži stil igre. Sve drugo su opet (i ponovo) lokal patriotska sranja. Isto važi i za Ivana Rakitića (sadašnjeg) koji očigledno (više) nije igrač koji može nadoknaditi nedostatke u defanzivi poznatog trojca u napadu......ali pošto je već tu, neka ga, solidan je za klupu i ništa više preko toga....

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 10 jul 2017, 01:20

slika

Pošaljite jbenu ponudu više.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
messilla
Postovi: 31165
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 10 jul 2017, 01:25

:rol:
Ko mu yebe mater. Ja ga ne bi džaba sad. :kafa:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 10 jul 2017, 01:25

Glede dolaska "pojačanja" iz Kine materine meni je izuzetno drago i mislim da je to izuzetno dobar potez.....zašto? Nadam se da će to ubrzati da Neymar (i sin i tata) dobije zasluženu nogu u guzicu najbolje već u Januaru.....suviše malo pruža (i pružio do sad) da bi sebi dopustio bilo kakve "prohteve". Mislim da to samo kod ćore može proći....

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 10 jul 2017, 01:27

messilla je napisao/la::rol:
Ko mu yebe mater. Ja ga ne bi džaba sad. :kafa:
Možda je to bila taktika da ga lakše pusti i da Naser ne ispadne papak. :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
messilla
Postovi: 31165
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 10 jul 2017, 01:29

Jah. Nije zelio otici, ja ga nabio nogom. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 10 jul 2017, 01:31

messilla je napisao/la:Jah. Nije zelio otici, ja ga nabio nogom. :mrgreen:
slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 10 jul 2017, 01:36

Što se Veratija tiče mislim da je to gotova stvar ali ćora ga drži kao "alibi" za već izgledan slab prelazni rok.....Verati jeste dobar ali Verati nije dovoljan, Barsi treba puno više da bi se konsolidovala i etablirala medju glavne konkurente za LP.....što je naravno primar.

Tipujem da će se pre Verati uklopiti u već postojeća mrtva puvala na sredini nego li ih pokrenuti........a pogotovo "ubrzati" :lol:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6933
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 10 jul 2017, 06:40

Jedva cekam da gledam sitni vez na sredini terena u reziji tandema andre gomes - paulinjo

Kakva ce to sporoća da bude kad vezni red budu drzali buskec,paulinjo i gomez, formacijski bi ovako trebalo da izgleda

................................kombajn.......................
............vršalica............................motokultivator....
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13651
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 10 jul 2017, 13:08

Golcina Mboule za Monaco. Bolje da su njemu dali minute koje su obećali Deulofeu.

let3
Postovi: 29301
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 10 jul 2017, 13:16

Neymar: "S igračem kao što je Paulinho, mogli bismo osvojiti mnogo toga. On se može uklopiti u Barçin stil igre."
:rol: :rol: ovaj klub je posato cirkus, dok Neymar dovodi svoje propale jarane iz Kine.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.