Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kecko » 28 okt 2017, 19:37

Romagnoli13 je napisao/la:
Kecko je napisao/la:5 poraza za 11 kola, i 12 bodova udaljeni kad Lazio uzme sutra od lige prvaka. :rol:
Na šta ovi ulupaše 300 miliona. :tokralju:
Malo je reći da ne znaš o čemu pričaš.Milan je imao prethodnih sezona 20 odron igrača.I njima ne bi značilo ništa kad bi došlo samo 4-5 igrača.Radikalne promjene su bile potrebne bez obzira na rizik koji nose sa sobom.Ali neko ko ne razumije temu o kojoj piše to ne može da shvati.
Kad potrošiš 300 miliona očekuješ da se bar boriš za top 4, a ne da ti jedan Lazio gdje igra mrtvi Leiva bježi haman 15 boba.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14411
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 28 okt 2017, 19:38

Rasulo koje su zatekli Mirabelli i Fassone sa novim vlasnicima se nije moglo i ne moze popraviti ni sa 500M.A pogotovo ne za jedno ljeto.Jedina zamjerka njima dvojici je sto su dali ovaj tim Montelli.Jer ocito da nije sposoban da na pravi nacin odgovori ovom teskom zadatku.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la MaGiCa » 28 okt 2017, 19:40

Kecko je napisao/la:Kad potrošiš 300 miliona očekuješ da se bar boriš za top 4, a ne da ti jedan Lazio gdje igra mrtvi Leiva bježi haman 15 boba.
Nisu potrošili 300 milja...

potrošili su milijardu...

Uze Marko ralo i volove... :kafa:

@Mago je u pravu za Bigliu

Avatar
Huska
Postovi: 3154
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Huska » 28 okt 2017, 19:40

Nemojte tako ljudi su top tri u ligi...najbolji bekovi, stoperi, vezni sve same klase poput biigle kessia i hakana ....sta ce ostali...najbolji mercato zadnjih 20 godina...

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la _forzamilan_ » 28 okt 2017, 19:42

Gledaj miseva sto izlaze iz rupe. A jeste mi strucnjaci u pm, generali poslije bitke svaka vam cast :salut:
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Mago
Postovi: 6334
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 28 okt 2017, 19:44

Nismo misevi. Samo vas mrzimo i uzivamo :thumbup:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
jelle
Postovi: 5708
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 28 okt 2017, 19:44

Pa ovo smo vam sve govorili i prije sezone.....nadji postove...

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kecko » 28 okt 2017, 19:45

Huska je napisao/la:Nemojte tako ljudi su top tri u ligi...najbolji bekovi, stoperi, vezni sve same klase poput biigle kessia i hakana ....sta ce ostali...najbolji mercato zadnjih 20 godina...
Da, i tog Hakana sam zaboravio, neviđena prevara od igrača. Sigurdson za siromašne. Osim prekida ništa drugo ne može ponuditi.

Avatar
Huska
Postovi: 3154
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Huska » 28 okt 2017, 19:45

Cuj izlaze iz rupa, a svi ljudi ovo sve isto pisu od 7 mjeseca, samo sto vi zivite u zabludi da ste jaki sa dolaskom par prosjecnih i istrosenih igraca

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4898
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 28 okt 2017, 19:51

Cestitke Juventinima

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4029
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 28 okt 2017, 20:09

Milan je bio bolji prosle godine...samo su ulupali 200+ miliona u NISTA...umjesto da su kupili 3-4 ODLICNA igraca, oni su uzeli 10 DOBRIH igraca...a razlike izmedju toga ima itekako..
Aguero recimo...njega Pep ne gotivi(i danas je bio na klupi) i da su ponudili brdo miliona, vjerujem da bi ga pustili...ne ide nista preko noci...mada mi sada izgledate gore nego prosle godine, sa svim tim "pojacanjima"...
Prosle godine je nekako bila veca borba, vise zara u ekipi...ovo je nesto skroz mlitavo..

Nas debeli odradzuje 90 miliona, polako, sve na rate.. :mrgreen: mada ga Juventini pljuckaju svako malo..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Pogba
Postovi: 19953
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 28 okt 2017, 20:11

Milan je uradio dobre stvari u transfer roku i to će vjerovatno vrijeme pokazati, ali za razliku od gradskog rivala nisu prepoznali ključnu stvar, a to je kome povjeriti ekipu. No, i to će se ispraviti vjerovatno. Podbacili su bez obzira, imaju inidividualno dovoljno sposobne igrače da budu puno bolje plasirani.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kecko » 28 okt 2017, 20:13

Riješili se Bacce koji je tri put bolji igrač od panja Kalinića. Stvarno sjajan posao.

Avatar
dinoo
Postovi: 4965
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 28 okt 2017, 20:28

Lekcija fudbala u svakom smislu :D

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4029
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 28 okt 2017, 20:30

Ako tako kazes brate Pogba.. :mrgreen: mada ja ne mislim tako...u Milanu NEMA vremena..tamo je veliki pritisak koji ce se odraziti na ekipu...oni ocekuju velike stvari ove godine...evo primjer nasih cjenjenih forumasa pred pocekat sezone..svi znamo o cemu se pricalo..
Milan nije City ili PSG...pa daj im sta bilo na pocetku i biti ce sretni..
Mi smo stvarali ekipu nekoliko godina..tako to fercera..ne znam kakvi su "kinezi", mogu li cekati nekoliko godina, ili ce opet ulupati milione, trenera protjerati(nece Montela u tom dobu biti jedini), bice ih jos..
Pritisak navijaca i medija ce biti(ako vec nije) ogroman...zivio sam tamo, i gledao fudbal non stop..znam o cemu pricam..

Kao sto rece...da se mene pitalo..ostavio bi kostur tima i nadogradio sa 3-4 VELIKA pojacanja..a za 200 milioncica se to itekako moglo napraviti.
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 28 okt 2017, 20:30

Kolika je otkupna klauzula Donnarummi ako Milan ne uđe u LP?
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2549
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la LegendKiller » 28 okt 2017, 20:46

Pa dobro već sada se može reći da smo fulili sa par pojačanja a tu prije svega mislim na Kalinića i Bigliu, bespotrebno bačenih 50 miliona, a imali smo Lokatelia i Cutronea koji su i ovo malo vremena što su igrali bili bolji od ovih pojačanja. Ostali igrači koji su došli su sigurno pojačanja.
Problem je u treneru. Nije mi jasno zašto juventini ovoliko likuju, kada ste bili u istoj situaciji. Godinama ste ulagali ali niste imali trenera, tek kad ste uboli sa Conteom krenulo vam je.
Tako nešto očekujem da bude i sa Milanom.

Avatar
Pogba
Postovi: 19953
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 28 okt 2017, 21:02

Juventinisimo je napisao/la:Ako tako kazes brate Pogba.. :mrgreen: mada ja ne mislim tako...u Milanu NEMA vremena..tamo je veliki pritisak koji ce se odraziti na ekipu...oni ocekuju velike stvari ove godine...evo primjer nasih cjenjenih forumasa pred pocekat sezone..svi znamo o cemu se pricalo..
Milan nije City ili PSG...pa daj im sta bilo na pocetku i biti ce sretni..
Mi smo stvarali ekipu nekoliko godina..tako to fercera..ne znam kakvi su "kinezi", mogu li cekati nekoliko godina, ili ce opet ulupati milione, trenera protjerati(nece Montela u tom dobu biti jedini), bice ih jos..
Pritisak navijaca i medija ce biti(ako vec nije) ogroman...zivio sam tamo, i gledao fudbal non stop..znam o cemu pricam..

Kao sto rece...da se mene pitalo..ostavio bi kostur tima i nadogradio sa 3-4 VELIKA pojacanja..a za 200 milioncica se to itekako moglo napraviti.
I mi smo 2011-te kupili možda 2-3 igrača manje nego Milan ove, i mi smo promijenili tim i učinili iznenađenje, dakle, lahko je na kraju pričati ovako je ili onako moglo. Istina, tada je za razliku od ovog Milana Juventus doveo Barzu, Pirla, pogodio s Vidalom, Lichtom dok Milan nije osim Bonnucia s nekim zvučnim imenima uspio zaokružiti tu priču o ekstra roku. Milan je svjesno i podmladio ekipu, zato kažem vrijeme. Donarumma, Rodriguez, Romagnoli, povrijeđeni Conti, Kessie, Kutrone, Silva, Musacchio, Hakan, Suso, dakle sve dobri igrači pred kojim je tek karijera manje-više, a sa Bonnuciem, Bigliom i Kalinicem se zeljelo dati to iskustvo i rutina jer su ti igrači ipak neka imena i bili su u dobroj formi u ekipama iz kojih su došli. Nije njima niko ni nametnuo titulu, ali je vjerovatno veći strah od kraha prouzrokovao ovo. No, opet kažem, i sam odmah upirem prstom u trenera, Montella nema kapacitet da od dobre ekipe napravi nešto.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

J1897
Postovi: 3977
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la J1897 » 28 okt 2017, 21:16

Milan nije bio los ali ne mozese nazor ipak je tu kvalitet presudio. Recimo ono sto je Kalinic promasio kad je Buffon odbranio u ovim derbima se to zabija i zato su ti velki igraci tu da odluce i ako je oolu sansa kao veceras Higuain.

Milan s par promjena i novi trener i eto i medju 4 bez problema.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Denno
Postovi: 3875
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Denno » 28 okt 2017, 23:07

I told you :yawn:
Denno je napisao/la: Mislim da prolazi vcrs 1/1, te gost ne daje gol.
embrace the chaos

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.