Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Devil,dubrava,Trigger,VanBasten

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 31 okt 2017, 22:33

djoleprijedor je napisao/la:Dante,izbaksuzirašmo momka.2 autogol u 2.utakmici LŠ-rekord.
Hahaha e jbg.. Ali je i najmlađi koji je odbranio penal..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Shadows
Postovi: 2457
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 31 okt 2017, 22:37

I Borota je grijesio.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 nov 2017, 00:56

NeshaFCB je napisao/la:Šta znam, meni se dopalo kako je Lianco odigrao u Seriji A ove sezone. Onako djeluje dosta stamen štoper, nije da se možemo pohvaliti da u ovom trenutku imam vrhunske štopere (kao nekada Subotić, Vidić).

Na azijskoj turneji jedino važno je da se niko ne povrijedi.
Ma da je novi Vidić licno, dzaba kad je k'o suncokret...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 01 nov 2017, 02:02

http://www.****.com/vesti/musli ... ati/183440

Da je ostao Sergej za rerezentaciju zaigrao ne bi...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 01 nov 2017, 14:19

? $ $ " " Горан " " је $ " " на & ¥ за " " " " " у ? за & првенство у ? 2019. $.

На " " се ? 24 " за $ ? '.

" - 10. & " ", а " $ " се састаје са ".

" Горана " је ? у " $ са $ $ " " ", $ " " " " $ " ", $ пет ".

На " су:

?: " $ (?), $ ? (?) " ? " (& ").

$ ": ' ? (& "), " " ($), ? ? ("), $ " ("), ? & ("), ' " ('), Ерхан " (? ") " ? " ($).

" ": $ " ("), ? ? (Црвена $), Петар " ("), % ? ("), $ $ ($), $ " ($), ? " (& "), ' $ (Црвена $), ? " (Црвена $) " $ ? ($).

$: ? " (Ајнтрахт &) " " ? ($).
http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentac ... -luka-ilic
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 01 nov 2017, 14:22

Oglasio se i bard. :mrgreen:
Bivši selektor Milan Živadinović ogorčen je zbog odlaska Slavoljuba Muslina s klupe „orlova“.
- Vidite šta se danas dešava Muslinu i znajte da se meni dogodila ista stvar - sve pobede u kvalifikacijama, 1:1 u Brazilu na prijateljskoj utakmici, bili smo šesti na svetu, ali morao sam da odem. Sada će doći neki stranac, koji Srbiju nije video ni na karti, ne poznaje igrače uopšte... Tamo neki Anćeloti uzeće milione, doživeće debakl u Rusiji, a biće krivi Živadinović i Muslin. Zašto Srbiju ne može da vodi jedan Milojević ili Đukić? Zašto nije kandidat Veljko Paunović? Druga stvar, javno bih pitao selektora Krstajića koliko je utakmica vodio kao trener. I gospodin Krstajić je morao da ode istog trenutka kad i Muslin. Ako su sa mnom mogli da se povuku jedan Pižon i Branko Rašović, zašto Krstajić nije pokazao lojalnost prema čoveku koji ga je doveo u stručni štab - s pravom se pita Živadinović.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 01 nov 2017, 19:05

44Bertans je napisao/la:Oglasio se i bard. :mrgreen:
Bivši selektor Milan Živadinović ogorčen je zbog odlaska Slavoljuba Muslina s klupe „orlova“.
- Vidite šta se danas dešava Muslinu i znajte da se meni dogodila ista stvar - sve pobede u kvalifikacijama, 1:1 u Brazilu na prijateljskoj utakmici, bili smo šesti na svetu, ali morao sam da odem. Sada će doći neki stranac, koji Srbiju nije video ni na karti, ne poznaje igrače uopšte... Tamo neki Anćeloti uzeće milione, doživeće debakl u Rusiji, a biće krivi Živadinović i Muslin. Zašto Srbiju ne može da vodi jedan Milojević ili Đukić? Zašto nije kandidat Veljko Paunović? Druga stvar, javno bih pitao selektora Krstajića koliko je utakmica vodio kao trener. I gospodin Krstajić je morao da ode istog trenutka kad i Muslin. Ako su sa mnom mogli da se povuku jedan Pižon i Branko Rašović, zašto Krstajić nije pokazao lojalnost prema čoveku koji ga je doveo u stručni štab - s pravom se pita Živadinović.
Ziva bard, Milojko Pantic, Andjus, onaj novinar Jovanovic, Zeljko Pantic - sve je to provjeren materijal za Lazu i Gornju Toponicu... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Shadows
Postovi: 2457
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 01 nov 2017, 19:29

Tamo neki Anceloti. Tri pive za gospodina! :mrgreen:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 01 nov 2017, 21:21

maloprije čitam Muslinov intervju koji je dao juče za Novosti. Gospodin čovjek :salut:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 nov 2017, 21:39

alan_kardec je napisao/la:maloprije čitam Muslinov intervju koji je dao juče za Novosti. Gospodin čovjek :salut:
Sta kaze, jel' onaj kao i na mozzartu gdje optuzuje Kezmana za hajku?
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 01 nov 2017, 22:12

Mirko je napisao/la:Ti imas ozbiljnih problema...
Paranoja... Sujeta... Kompleks nize vrijednosti... Preopterecen si ratovima... A balava guzica ti bila na sigurnom...
Ovde te se sve zanima izuzev fudbala...
:tokralju:

Bravo.
Najbolje do sad od tebe...za sve su krivi moja paranoja i kompleksi.
Mutljavine ljudi koji vode srpski fudbal su fantazmagorije. Ma ne bi ti ljudi nešto loše učinili, sve to zlehudi Pantići, Jovanovići, Andjusi i MaGiCe izmišljaju... :salut:

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 02 nov 2017, 00:01

MaGiCa je napisao/la:
Mirko je napisao/la:Ti imas ozbiljnih problema...
Paranoja... Sujeta... Kompleks nize vrijednosti... Preopterecen si ratovima... A balava guzica ti bila na sigurnom...
Ovde te se sve zanima izuzev fudbala...
Ma ne bi ti ljudi nešto loše učinili, sve to zlehudi Pantići, Jovanovići, Andjusi i MaGiCe izmišljaju... :salut:
Evo ti pajtosa i idola...
Seansa... :rol:
Imal' te ovde slucajno? :urnebes:





BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 02 nov 2017, 01:07

Posle Mileta Svilara koji po majci vuce porijeklo iz Republike Srpske (Trnovo), trebalo bi obratiti paznju na jos jedno nase dijete... :kafa:
Jos jedan moj Semberac... :mrgreen:

Svi govore o:
Luki Jovicu - iz sela Batar
Mihailu Risticu - Donja Trnova
Miladinu Stevanovicu - Donji Zagoni
Dejanu Joveljicu - izbjeglicko naselje Koviljusa
...
Jos jedno nase dijete, iz Crnjelova... 19 godina, clan Hamburga, mlada reprezentacija Svjacarske, zadnji vezni...
Vjerujem da Filip Kostic, Djorovic, Savo i Krle rade na ovome... Dobro bi dosao mladoj reprezentaciji!

Vasilije Janjicic

slika

Jos jedan zadnji vezni porijeklom iz Republike Srpske...
Kapiten svedske U-19 reprezentacije... Clan Hamarbija... Prizeljkuje da obuce dres Srbije...
Ove jeseni se kali u drugoj svedskoj ligi... Saigrac je sa Danilom Kuzmanovicem, koji je svojevremeno igrao u U-19 reprezentaciji sa Brasancem, Jojicem, Causicem, Malbasicem, Pesicem kod Dejana Govedarice...
Ne zasluzuje jos poziv u mladu reprezentaciju... Ali kontakt i skener - da.

Dusan Jajic

slika
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 02 nov 2017, 03:30

Mojih top5 po talentu 1999. i mladji u Srbiji trenutno...

1. Filip Stuparevic - centarfor, Vozdovac, 30.08.2000. u Beogradu...
2. Ivan Ilic - zadnji vezni, Crvena Zvezda U19, prodat Mancester Sitiju, 17.03.2001. u Nisu...
3. Strahinja Bosnjak - stoper, Partizan, 18.02.1999. u Beogradu...
4. Djordje Jovanovic - centarfor, Partizan, 15.02.1999. u Leposavicu...
5. Luka Ilic - centralni vezni, Crvena Zvezda, prodat Mancester Sitiju, 02.07.1999. u Nisu...

Posle nestvarno dobre generacije 1994/1995/1996 (evropski i svjetski prvaci) i dva slabija godista 1997. i 1998. ova generacija bi mogla ponovo da se vine u sam vrh... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

BIHpatriota
Postovi: 2571
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la BIHpatriota » 02 nov 2017, 06:16

..
Zadnja izmjena: BIHpatriota, dana/u 02 nov 2017, 06:21, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 02 nov 2017, 08:46

Mirko je napisao/la: Evo ti pajtosa i idola...
Seansa... :rol:
Imal' te ovde slucajno? :urnebes:
Očigledno ne znaš ni sam gde biješ...žali Bože čoveka od 50ak godina koji na forumima stiče slavu imputirajući drugima da govore ono što ne govore...

Ali dobro, ne umeju svi da kritički misle...a nije svima iq iznad broja cipela... :wave:

fininho
Postovi: 58
Pridružen/a: 21 sep 2017, 20:20
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la fininho » 02 nov 2017, 11:58

smjeniti selektora,koji je poslje 8 godina,repku odveo na veliko takmicenje sigurno ne moze biti dobra stvar.po meni Srpska repka je jako precijenjena,kad se pogleda kvalitet rostera.u ovoj ekipi ima samo 1 igrac,za kojeg se moze reci da je WC igrac i to je Matic.ali Matic je prvenstveno defanzivac,njegova glavna zadaca u klubu je da cuva ledja Pogbi,dok Pogba kreira i trazi asistencije.Matic nije taj koji dirigira igru i zbog kojeg bi ekipa igrala dobro i efikasno.najbolji ofenzivac Srbijanske repke je Dusan Tadic,igrac koji ni u jednome prosjecnome Sauthamptonu nema neke bitnije role.tu su jos Ljajic,nekad rezerva prosjecnog intera,danas prvotimac Torina i Mitrovic rezerva Newcastla.
sto se tice defanzive to je situacija malo bolja.Kolarov,Ivanovic,Nastasic.,su dobri igraci,mozda oni nisu najvisa klasa,ali svakako da se radi o jako kvalitetnim igracima.
sto se tice ovih mladjih 21/22 koji su prije 2 godine osvojili Mundijalito,nijedan od njih do sad nije pokazao,da bi mogao postati svjetska klasa.Zivkovic igra nesto u Benfici,ali statistika mu je porazna.1 asistencija na 6 mjeseci,je jako losa statistika za krilnog napadaca,koji igra u prosjecnoj ligi.Grujic igra za u23 Liverpoola,radi se o ispod prosjecnom takmicenju za mlade talente 2. klase.tu je i Milinkovic Savic(porijeklom nas Bosanac) koji nekako odskace kvalitetom od ovih ostalih mladjih,ali ja u njemu ne vidim nekog WC potenciala.radi se o klasicnom Srpskom veznjaku(matic,stankovic,grujic,jugovic.,.) visok,snazan,jak u duelima,kvalitetan sut i ubacaji,ali u tehnickome smislu daleko iza Pjanica,Modrica,Kovacica.milinkovic savic ako ce se dalje razvijati i napredovati,mislim da bi mogao napraviti veliku karijeru u Italiji,moguce i u premier ligi,ali tamo bi vjerovatno bio primoran igrati na istoj poziciji kao Matic,znaci klasicnog Defanzivnog veznog.
u Rusiji od Srbije ne ocekujem da ce proci grupu ali sam siguran da protiv Srbije nikome nece biti lako,jer Srbija se zna vrhunski braniti.u prvih 11 najcesce bude 7-8 defanzivaca i 2-3 ofanzivna igraca,tako da Srbija igra kompaktno i tvrdo.po meni je nasa repka sa Pjanicem i Dzekom na celu,kvalitetnija od Srpske,ali Srbi imaju za razliku od nas sirinu,a mi te sirine u rosteru nemamo.
evo to je neka moja analiza Srpske repke,za koju cu u Rusiji svim srcem i navijati,kao sto i inace navijam za sve ex Jugo repke

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 02 nov 2017, 13:05

Pažnju obratiti i na

Nemanja Motika (MC) Bayern 15
Danijel Jelisić (DM) Bayern 17
Stefan Drljača (GK) Hoffenheim 18
Nikola Kandić (FR) Wehen 18
Nemanja Petrović (DC) Basel 15
Goran Mitrović (DRC) Capri 17
Kristijan Belić (DM) West Ham 16
Sava Čestić (DC) Schalke 04 16
Adrian Nevistić (MC) Luzern 17
Nikolas Agrafiotis (FR) Vitesse 17
Boris Popović (MD) AS Monaco 17
Vladan Đekić (GK) Inter Milan 18
Filip Maksić (DC) Sparta Prag 18
Lazar Samardzić (AMC) Hertha BSC 15
Dejan Ignjatić (DR) Bayern 15
Milorad Stajić (MC) Basel 15
Mihailo Stevanović (AMC) Basel 15
Aleksandar Mladenović (FR) Saint Gallen 16
Luka Đorđević (GK) Saint Gallen 17
David Trivunić (DM) Karslruhe 16
David Jacović (DR) Saint Gallen 16
Aleksandar Ilić (AML) Udinese 16
Damjan Pavlović (DLC) Standar Liege 16
Marko Krunić (DL) Zurich 16
Filip Stojiljković (FR) Zurich 17
Radomir Novaković (GK) Roda JC 17
Luka Račić (DC) Copenhagen 18
Dejan Žunić (DL) Basel 18
Stefan Alexander LJubičić (FR) Brighton 18

Avatar
JOVO
Postovi: 24
Pridružen/a: 09 jun 2016, 13:20
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la JOVO » 02 nov 2017, 13:15

fininho je napisao/la:smjeniti selektora,koji je poslje 8 godina,repku odveo na veliko takmicenje sigurno ne moze biti dobra stvar.po meni Srpska repka je jako precijenjena,kad se pogleda kvalitet rostera.u ovoj ekipi ima samo 1 igrac,za kojeg se moze reci da je WC igrac i to je Matic.ali Matic je prvenstveno defanzivac,njegova glavna zadaca u klubu je da cuva ledja Pogbi,dok Pogba kreira i trazi asistencije.Matic nije taj koji dirigira igru i zbog kojeg bi ekipa igrala dobro i efikasno.najbolji ofenzivac Srbijanske repke je Dusan Tadic,igrac koji ni u jednome prosjecnome Sauthamptonu nema neke bitnije role.tu su jos Ljajic,nekad rezerva prosjecnog intera,danas prvotimac Torina i Mitrovic rezerva Newcastla.
sto se tice defanzive to je situacija malo bolja.Kolarov,Ivanovic,Nastasic.,su dobri igraci,mozda oni nisu najvisa klasa,ali svakako da se radi o jako kvalitetnim igracima.
sto se tice ovih mladjih 21/22 koji su prije 2 godine osvojili Mundijalito,nijedan od njih do sad nije pokazao,da bi mogao postati svjetska klasa.Zivkovic igra nesto u Benfici,ali statistika mu je porazna.1 asistencija na 6 mjeseci,je jako losa statistika za krilnog napadaca,koji igra u prosjecnoj ligi.Grujic igra za u23 Liverpoola,radi se o ispod prosjecnom takmicenju za mlade talente 2. klase.tu je i Milinkovic Savic(porijeklom nas Bosanac) koji nekako odskace kvalitetom od ovih ostalih mladjih,ali ja u njemu ne vidim nekog WC potenciala.radi se o klasicnom Srpskom veznjaku(matic,stankovic,grujic,jugovic.,.) visok,snazan,jak u duelima,kvalitetan sut i ubacaji,ali u tehnickome smislu daleko iza Pjanica,Modrica,Kovacica.milinkovic savic ako ce se dalje razvijati i napredovati,mislim da bi mogao napraviti veliku karijeru u Italiji,moguce i u premier ligi,ali tamo bi vjerovatno bio primoran igrati na istoj poziciji kao Matic,znaci klasicnog Defanzivnog veznog.
u Rusiji od Srbije ne ocekujem da ce proci grupu ali sam siguran da protiv Srbije nikome nece biti lako,jer Srbija se zna vrhunski braniti.u prvih 11 najcesce bude 7-8 defanzivaca i 2-3 ofanzivna igraca,tako da Srbija igra kompaktno i tvrdo.po meni je nasa repka sa Pjanicem i Dzekom na celu,kvalitetnija od Srpske,ali Srbi imaju za razliku od nas sirinu,a mi te sirine u rosteru nemamo.
evo to je neka moja analiza Srpske repke,za koju cu u Rusiji svim srcem i navijati,kao sto i inace navijam za sve ex Jugo repke
Не % $ ? " са " " $. $ првог је 5,5 $ ?, $ $ 10.
У & $ је ' " за ?, ? је " у ?, ? у $.
$ % - ' $ у својој ", па се & $ ' " о поређењу. " " " % $ " трофеј, ". " & $ наступ са " на ? ".

% се ? ", не $ по ' је то " & ?, а ' ". По ", тренутно " " $ " $. " " & јесу. % се ? ", & је $ & " ? тој & ?.
?, " & су се ? на & првенство су & / $ " & то ". & је овог пута, & " ? пута ($ " " ? на ? ").

fininho
Postovi: 58
Pridružen/a: 21 sep 2017, 20:20
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la fininho » 02 nov 2017, 13:48

JOVO burazeru,nisam siguran o cemu si pisao,jer slabo citam Cirliicu,ali vidim da je vecina tvog posta namjenjena Milinkovicu Savicu.oko Milinkovic Savica se je u zadnje vrijeme digla velika fama,prvenstveno u Srbiji i Italiji,ali to nije nista novo.lani je sicna situacija bila oko Belotija.najbolji napadac,100 mil eura.trazi ga real,barca,guardiola,murinho a na kraju se ispostavilo,da nitko osim prosjecnog Milana,nije poslao ponude za Belotija,.kad je covjek citao talijanske medije,cinilo mu se kao da se radi o novome Messju,Ronaldu.,.a ne kalsicnom target manu.Milinkovic Savic za 3 mjeseca ulazi u 24 godinu,a do sad ni jedne velike utakmice na najvisem nivou nije odigrao.
a sto se tice pobjede na Mundijalitu,to prakticki nista ne znaci.ceska u 20 je prije 9 godina osvojila mundijalito i iz te ceske generacije,nijedan igrac nije napravio velike karijere.slicno je i sa pobjednickom generacijom Malija,Gane.,.,pogledaj samo roster Brazila,sa kojim je Srbija igrala finale prije 2 godine.nije tu bilo ni Gabriela Jesusa,ni Barbose,ni Richalirsona.,.zato jer najbolji Brazilski,Argentinski.,.talenti vec sa 17-18 godina igraju sa Seniorske selekcije.ova u 20,u 21 takmicenja,pa to su takmicenja za talente 2. klase,za igrace koji se jos nisu afirmirali u seniorskom fudbalu.najcesce na takvim takmicenjima pobjedi najstarija i fizicki najjaca ekipa,kao sto je bila Srpska.pa vasi talenti Grujic,Zivkovic,Savic svi vec 22 godisnjaci a igraju za U21.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.