PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 18 dec 2017, 22:52

BelminM23 je napisao/la:Već godinama mi je ta slika cover na facebook. Zaljubljen sam u sliku.
tri godine otkako sam je otkrio, možda je malo starija. :lol:
Mozes li otkriti jesu li ovo dvoje jos u braku? Dobra riba, gledaj lista a on neki smokljo. Polovnjaca jeste al te ribe su najbolje :zviz: :zviz: :zviz:
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la BelminM23 » 18 dec 2017, 22:58

Sandokan87 je napisao/la: Mozes li otkriti jesu li ovo dvoje jos u braku? Dobra riba, gledaj lista a on neki smokljo. Polovnjaca jeste al te ribe su najbolje :zviz: :zviz: :zviz:

Kada se budem ženio, mijenjam cover sa našom slikom na ovaj fazon. Kopija? Zašto ne? :D

Avatar
PticaSelica1921
Postovi: 460
Pridružen/a: 08 mar 2017, 15:36
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la PticaSelica1921 » 19 dec 2017, 09:45

Pantelija je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Mi smo svoji na svome, gradimo/popraljavom svoje, ulazemo u svoje, igramo europu na nasem stadionu, reprezentacija domovine igra na nasem stadionu. :kafa:

Ukratko, u svakom segmentu igre zvana fudbal smo ispred vas. :lol:
Evropu si igrao na.Koševu, reprezentacija nije igrala na grbavici nego se sramotila na Grbavica, kako vi tako i država, ne ulažete vi nego sda, koldzo i ekipa, iz 7% kamate od hadžije, na kraju, poljubi Udbu Sto imaš stadion, jer si vam.ga poklonili.

Haj sad na lobotomiju dijeli ip adrese
Htjedoh ti napisati da poljubis Udbu sto imas klub,ali ...svi znamo nastavak recenice,jel tako ?
:urnebes:
Moj pantelija,nema ko te nije popisao i ugasio.
Bolje je sutjeti i pustiti druge da misle da si glup,nego progovoriti i otkloniti sve sumnje.
U srcu nosim te ja ! 1921

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sabinho » 19 dec 2017, 09:54

PticaSelica1921 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Mi smo svoji na svome, gradimo/popraljavom svoje, ulazemo u svoje, igramo europu na nasem stadionu, reprezentacija domovine igra na nasem stadionu. :kafa:

Ukratko, u svakom segmentu igre zvana fudbal smo ispred vas. :lol:
Evropu si igrao na.Koševu, reprezentacija nije igrala na grbavici nego se sramotila na Grbavica, kako vi tako i država, ne ulažete vi nego sda, koldzo i ekipa, iz 7% kamate od hadžije, na kraju, poljubi Udbu Sto imaš stadion, jer si vam.ga poklonili.

Haj sad na lobotomiju dijeli ip adrese
Htjedoh ti napisati da poljubis Udbu sto imas klub,ali ...svi znamo nastavak recenice,jel tako ?
:urnebes:
Moj pantelija,nema ko te nije popisao i ugasio.
Bolje je sutjeti i pustiti druge da misle da si glup,nego progovoriti i otkloniti sve sumnje.
Pa sto progovori jadan? kuknjava kuknjava
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Pantelija
Postovi: 13013
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Pantelija » 19 dec 2017, 10:09

Osnovala partija, podržala čaršija, mi se ne stidimo svoje historije Dimitrijevići, kao vi, mi nismo htjeli mijenjati ime kluba u Vaso Miskin kao vi, mi nismo.ispadali i.vucarali se po drugoj ligi.... Nismo izbacivani, nisu nam.legende dobijale suspenzije i šamarale se po terenu, nije nam.Udba napravila stadion ni dala zemljište, nije nam.Udba davala pare za popravku stadiona, nije nam.sda dala za stolice i tribinu, nije nam.se.trener.crvenio zbog ispadanja slobode i pričao o korner zastavicama... O fijasko sa.terenom i repom, 5 zaredom suspendovanih sudija i.ostalim stvarima nećemo...
Vazda ste.bili sprdanja i falsifikatori, od "otimanja" igrača, tjeranja Domorockog, glorifikovanja osuđenog snimatelja,.godine.nastanka.kluba i.godine nastanka navijače.grupe.....

I na kraju, od malena za sva vremena haahhahaha
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1342
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la grbavicka1921 » 19 dec 2017, 12:35

ma nevini siročići, ko nanin goblen.
guči, guči, guči...
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
samoCitam
Postovi: 79
Pridružen/a: 11 dec 2017, 09:58
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoCitam » 19 dec 2017, 12:44

Hoce li navijaci manjeg sarajevskog kluba fks izaci i podrzati svoju bracu policajce, s obzirom da navijaju za policijski klub?
Ili pak, oni ovu policiju ne priznaju, vec samo pravu titovu miliciju :think:
Er Pupone

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la belosevic28 » 19 dec 2017, 12:51

"Filter za dovodjenje igraca bit ce rigorozan."

Adi Mehremic like this
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Kompromis
Postovi: 2669
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Kompromis » 19 dec 2017, 12:54

Sva sreca pa nije rijec o igracu iz prve austrijske lige... i o igracu koji je bio dobar u nasoj PL, posebno u dresu Veleza... i o igracu koji je igrao u prvoj ceskoj ligi...
Sva sreca je pa svakodnevno u nasu ligu dolaze igraci iz tih klubova, odnosno tih liga...

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zagor » 19 dec 2017, 13:14

**** ti i klub i navijace koji psuju ime grada iz koji taj klub dolazi. To se na derbijima nikada ili vrlo rijetko da se desavalo. Moglo se cuti samo od navijaca Borca, Zrinjskog, Slobode... Dok su robijasi to uzvikivali i kad je reprezentacija igrala... Ma zezam se, manijaci to misle na klub. Misle **** moj, sastavljat je i be sa imenom svog grada je izraz "seher mentaliteta".
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 19 dec 2017, 13:20

Zagor je napisao/la:**** ti i klub i navijace koji psuju ime grada iz koji taj klub dolazi. To se na derbijima nikada ili vrlo rijetko da se desavalo. Moglo se cuti samo od navijaca Borca, Zrinjskog, Slobode... Dok su robijasi to uzvikivali i kad je reprezentacija igrala... Ma zezam se, manijaci to misle na klub. Misle **** moj, sastavljat je i be sa imenom svog grada je izraz "seher mentaliteta".
Hehe
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SemirSema » 19 dec 2017, 13:21

Zagor je napisao/la:**** ti i klub i navijace koji psuju ime grada iz koji taj klub dolazi. To se na derbijima nikada ili vrlo rijetko da se desavalo. Moglo se cuti samo od navijaca Borca, Zrinjskog, Slobode... Dok su robijasi to uzvikivali i kad je reprezentacija igrala... Ma zezam se, manijaci to misle na klub. Misle **** moj, sastavljat je i be sa imenom svog grada je izraz "seher mentaliteta".
**** i tebe i Sarajevo
Naravno FK Sarajevo :bih:

Avatar
samoCitam
Postovi: 79
Pridružen/a: 11 dec 2017, 09:58
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoCitam » 19 dec 2017, 13:31

Zagor je napisao/la:**** ti i klub i navijace koji psuju ime grada iz koji taj klub dolazi. To se na derbijima nikada ili vrlo rijetko da se desavalo. Moglo se cuti samo od navijaca Borca, Zrinjskog, Slobode... Dok su robijasi to uzvikivali i kad je reprezentacija igrala... Ma zezam se, manijaci to misle na klub. Misle **** moj, sastavljat je i be sa imenom svog grada je izraz "seher mentaliteta".
Sta pricas ti, ko ti drma kavez? Mi smo bili prvi na odbrani ovog grada, dok je tvoj rezimski klub igrao prijateljske po inostranstvu u sred agresije.
yebem te sarajvo!
Er Pupone

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zagor » 19 dec 2017, 13:41

Valjda zato i nosimo ime glavnog grada. :bih:
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la joker90 » 19 dec 2017, 13:42

Mi smo branili ovaj grad i krvarili, vi niste, vi ste podrumasi! - Semir(19god), Sarajevo
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zagor » 19 dec 2017, 13:46

joker90 je napisao/la:Mi smo branili ovaj grad i krvarili, vi niste, vi ste podrumasi! - Semir(19god), Sarajevo
Hhahahahaah :rol:
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
samoCitam
Postovi: 79
Pridružen/a: 11 dec 2017, 09:58
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoCitam » 19 dec 2017, 13:46

joker90 je napisao/la:Mi smo branili ovaj grad i krvarili, vi niste, vi ste podrumasi! - Semir(19god), Sarajevo
Vas glavni podrumas i jest bio u trezoru. Al bitno je da je SDA da vam bude u upravi. Bakir Izetbegovic jedan je od vas ;)
Kakva vam je historija, tacno bi me bilo stid da navijam za fks :puke: :puke: :puke:
Er Pupone

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zagor » 19 dec 2017, 13:49

...Bosnjaci, pa sta...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la joker90 » 19 dec 2017, 13:56

samoCitam je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Mi smo branili ovaj grad i krvarili, vi niste, vi ste podrumasi! - Semir(19god), Sarajevo
Vas glavni podrumas i jest bio u trezoru. Al bitno je da je SDA da vam bude u upravi. Bakir Izetbegovic jedan je od vas ;)
Kakva vam je historija, tacno bi me bilo stid da navijam za fks :puke: :puke: :puke:
Ne lupetaj bolan! Šta ovo pišeš? :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
samoCitam
Postovi: 79
Pridružen/a: 11 dec 2017, 09:58
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoCitam » 19 dec 2017, 13:57

Zagor je napisao/la:...Bosnjaci, pa sta...
http://www.klix.ba/clanak/171219047
:puke: :puke: :puke:
Eto mi bosnjastva i qovana. Znam da vas je isti qrac napravio, da su vam djedovi navijali za njih, da ste se godinama mazili s njima...ali nakon prelaska Drine, prije 15 dana velicali onog ko te klao, fuj, stid me s kim grad dijelim...
:puke:
Er Pupone

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: RatoborniMrmot, Semrush [Bot], supervizor i 31 gost.