2018-19 NBA Preseason

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la miki_92 » 07 jul 2018, 07:26

dirkules je napisao/la:Adrian Wojnarowski: Restricted free agent center Jusuf Nurkic has agreed to a 4-year, $48M deal to stay with Portland, league **** tells ESPN.
Restricted free agent Jusuf Nurkic has agreed to a four-year, $53M deal with Portland, league **** tell Yahoo.
:D
dobio manje para od Plumleeja, LOL
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la KK_Bosna » 07 jul 2018, 08:45

Epidaurus je napisao/la:
sta kazes za bivola? trazio 20+, dobio 12 i to odmah potpisao bez razmisljanja :mrgreen:

onako neinteligentno stvorenje je zaista tesko naci na ovoj kugli zemaljskoj... kad su mu dali 12, umjesto da uzme QO, odigra sezonu i posere im se na sred svlacionice posljednjeg dana ugovora i nadje levate kojima ce uzeti 15-20 miliona po sezoni (recimo u LAL), on jos pristane da ga ponize ovakvim ugovorom... :crazy:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la BuffonGigi » 07 jul 2018, 09:03

Bullsi mečirali ponudu za Zacha
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Monolog » 07 jul 2018, 09:11

BuffonGigi je napisao/la:Bullsi mečirali ponudu za Zacha
Po meni, očekivan potez. Nije da opravdavam, al' sve mi je mirisalo na to da će mu dati ovih 20 miliona po sezoni. A dobro su @Clutch i @Raul napisali - šta će Kingsima LeVine?! :crazy:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la miki_92 » 07 jul 2018, 09:16

Monolog je napisao/la:
BuffonGigi je napisao/la:Bullsi mečirali ponudu za Zacha
Po meni, očekivan potez. Nije da opravdavam, al' sve mi je mirisalo na to da će mu dati ovih 20 miliona po sezoni. A dobro su @Clutch i @Raul napisali - šta će Kingsima LeVine?! :crazy:
ma jedino mi pada na pamet da rade ono sto su Netsi radili sa slobodnim prostorom, pa tako osigurali Portera, Crabbea i Tyler Johnsonsa do kraja zivota
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Monolog » 07 jul 2018, 09:18

Dobrotvorna organizacija "Sacramento Kings". :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7303
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kobe Bryant » 07 jul 2018, 09:34

DRHAUSE je napisao/la:Prvi je Cleveland pomogao da se vjestacki ozive Lakersi tako sto im je oslobodio prostor za place. Nije prvi put da Liga i vlasnici drugih klubova poklanjaju Lakersima igrace, od Kobea, Shaqa pa do Gasola i Brona. SVE SE RADI ZBOG TV REJTINGA I PARA!
Sve i jedan ne tačan navod:

1. Cleveland je isao na sve ili ništa da proba osvježiti roster, IT4 je samo bio uteg pa su ga dali za mlade igrače Clarkson + Nance Jr. svaki tim bi to prihvatio.

2. Kobe Bryant je iz srednje škole došao ali po cijenu S sjedi htio da igra samo za LAL, CHI ili NYK, zato je i spao na 13 mjesto Lakersi su požurili tj. Jerry West i dao Divca za prava na pick jer je NYK birao 15 ti..Mogli su i Chi i NYK nesta smisliti da su htjeli ipak su se odrekli solidnog igrača za srednjoškolca koji se tek trebao dokazati.

3. Shaq O'Neal ne znam I čemu pričamo, on je došao kao slobodan igrač istekao mu ugovor, mogao je bilo gdje ali je on sam htio u LAL.

4. P. Gasol je bio win-win situacija za obje ekipe, Memphis je htio rebuilding da se oslobodi love što plača igraču sa kojim kao franšiznim igračem nisu mogli ni do jedne PO pobjede a kamoli više, a Lakersi su htjeli odmah rezultat i da se izvine Kobeu što su protračil 3 godine u prime kada je fizički bio i najjači. Memphis je dobio drugog Gasola kasnije i imao sa njim extra rezultate.

5. Lebron je došao kao slobodan igrač, u zenitu karijere.

Dodatak : mi smo jedina franšiza na koju se primjenio veto, mada je naš paket za CP3 bio bolji od paketa Clippersa.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la bombaysaphire » 07 jul 2018, 09:43

Lavine dobija 80 miliona za 4 godine!?!? Može li mi iko ko prati NBA, ustvari ima li iko iz Čikaga da mi objasni ovaj potez, šta njihovi mediji misle???
80 miliona za divljaka level Westbrook na kubik, yebem ti košarku...
Nejsmite okreći se, ovo je kataklizma...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Oikamid
Postovi: 3245
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Oikamid » 07 jul 2018, 10:27

U moru idiotskih ugovora ovo je jedan od najidiotskijih :urnebes:

Avatar
Brokula
Postovi: 31434
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Brokula » 07 jul 2018, 10:31

DRHAUSE je napisao/la:NBA je kosarkaska verzija WWE. Masa stvari je namjestena od trejdova, drafta pa do samih utakmica. Malo stvari se prepusta slucaju.
Jel se namijesta i koji ce sut uci
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37701
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la tuzlak1987 » 07 jul 2018, 12:25

Ma Lavine nije toliko los koliko se ovdje prica, pristojan igrac ali od ekipa gdje je on treci igrac nema hljeba. Jednostavno ima veliki broj kvalitetnijih igraca u ligi i dolaziti ce kvalitetniji potencijali kroz godine tako da ce ovo zavrsiti tako sto ce on uzeti pare, napucati malo stats, a Chicago nece imati rezultata sigurno. Onda ce otici negdje drugo nakon ovog ugovora i uzeti pare jos vece pa ce ta ekipa skontati da on nije to i ide mu trejd za trejdom do kraja karijere i otarasivanje ekipa od ugovora.

Uglavnom nije on los ali je los izbor bazirati se na njemu, ima puno boljih nacina da se gradi tim za vece domete. Ovako ce uvijek biti jedna dvije ekipe u ligi koja ne zna i takvi ce dobiti svoje. Da ove PO ekipe tako rade ne bi nikad uzele titule.

Bullsi su natrpali dosta upitnih potencijala, kada svima budu dali ugovore na kraju pitanje je da li ce u PO uopste za 2-3 godine. Bolje jednog kako treba nego 5 upitnih.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14901
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Raul_64 » 07 jul 2018, 12:37

LaVine je po svakom parametru prosjek il ispod prosjeka.Ako ce nakon sto dobije 20 mil. godisnje postati bolji defanzivac i slicno,sumnjam.

Bullsi su bili u nezgodnoj situaciji.Imali su prostora na capu a LaVine je bio jedan od glavnih djelova Butler trejda.
Pa ga izgubit besplatno bi bilo bolno.Bili su natjerani da matchiraju zbog Viveka :urnebes:

Imaju prostora.Mozda vremenom postane treca legitimna opcija al ima dosta losih navika.Sa ovakvim ugovorom tesko ce se popravit.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Lillard
Postovi: 26339
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Lillard » 07 jul 2018, 12:41

Nije ovo najgori ugovor lige. Ima jedan igrač prima 40 milijuna za 4 godine, a nije ni u rotaciji. :puke:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Raul_64
Postovi: 14901
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Raul_64 » 07 jul 2018, 12:48

Lillard je napisao/la:Nije ovo najgori ugovor lige. Ima jedan igrač prima 40 milijuna za 4 godine, a nije ni u rotaciji. :puke:
Ne znam dal pricas o Harklessu il baby Sabonisu.To nije dobro.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la KK_Bosna » 07 jul 2018, 12:50

Houston Rockets "will have interest" in Carmelo Anthony

lakersi bi ovim potezom ekspresno postali kandidat za finale zapada i bez dovodjenja kawhija :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Lillard
Postovi: 26339
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Lillard » 07 jul 2018, 12:52

Raul_64 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Nije ovo najgori ugovor lige. Ima jedan igrač prima 40 milijuna za 4 godine, a nije ni u rotaciji. :puke:
Ne znam dal pricas o Harklessu il baby Sabonisu.To nije dobro.
slika
:mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Sarmelino » 07 jul 2018, 13:02

KK_Bosna je napisao/la:Houston Rockets "will have interest" in Carmelo Anthony

lakersi bi ovim potezom ekspresno postali kandidat za finale zapada i bez dovodjenja kawhija :mrgreen:
Zaboravljas da se OKC ovim pojacava kako god zavrsilo. :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
LeSa1892
Postovi: 151
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:42
Lokacija: Daleko od Zemlje
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la LeSa1892 » 07 jul 2018, 13:04

Oj Kingsi sve vam yebem imbecilno. Ne vjerujem da bi Lavine-u više iko u ligi ponudio max.
Isto ne mogu vjerujem da su Bullsi matchirali. Zach mi je jako drag igrač, ali bitniji mi je uspijeh franšize.
Sa Garom i Paxom ništa novo. Jedan korak naprijed, dva unazad !
Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog.
(Alergije): licemjerje, nacionalizam i nepravda.

" Tih 206 koraka dužinom tog sokaka, nikad', ja nisam brojao . . . "

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la KK_Bosna » 07 jul 2018, 13:06

LeSa1892 je napisao/la:Oj Kingsi sve vam yebem imbecilno. Ne vjerujem da bi Lavine-u više iko u ligi ponudio max.
Isto ne mogu vjerujem da su Bullsi matchirali. Zach mi je jako drag igrač, ali bitniji mi je uspijeh franšize.
Sa Garom i Paxom ništa novo. Jedan korak naprijed, dva unazad !
umjesto da se od srca njih dvojica nasmiju i izrugaju se debilu divcu sto je ponudio tolike novce, oni odluce baciti u bunar 80 miliona... :shock:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
LeSa1892
Postovi: 151
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:42
Lokacija: Daleko od Zemlje
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la LeSa1892 » 07 jul 2018, 13:08

KK_Bosna je napisao/la:
LeSa1892 je napisao/la:Oj Kingsi sve vam yebem imbecilno. Ne vjerujem da bi Lavine-u više iko u ligi ponudio max.
Isto ne mogu vjerujem da su Bullsi matchirali. Zach mi je jako drag igrač, ali bitniji mi je uspijeh franšize.
Sa Garom i Paxom ništa novo. Jedan korak naprijed, dva unazad !
umjesto da se od srca njih dvojica nasmiju i izrugaju se debilu divcu sto je ponudio tolike novce, oni odluce baciti u bunar 80 miliona... :shock:
Nekada imam osjećaj da dobivaju dodatne bonuse na platu samo da skroz izyebu franšizu.
Pa ja mislim da jedino Westbrook i Rozier uzimaju više nerezonskih šuteva od Zacha.
Jednostavno nije igrač na kojeg se možeš osloniti za nešto ozbiljnije...
Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog.
(Alergije): licemjerje, nacionalizam i nepravda.

" Tih 206 koraka dužinom tog sokaka, nikad', ja nisam brojao . . . "

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.