2018-19 NBA Preseason

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37710
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 jul 2018, 16:16

Niko da spomene da je Toronto jedna od najbolje vodjenih ekipa godinama. Biti ce na istom nivou i naredne godine bez DeRozana, svakako je ekipa koja je dobro vodjena bila morala da trpi njegove hirove.

Brate mili ako je DeRozan postigao 150% sto je mogao to je postigao zbog sistema Toronta i toga jer je izbacen kao prvi igrac. Ne moze u SAS dobiti ni pola toga sto je gore dobio. Idealno mu je bilo, zato mu je i krivo jer odlazi. Zna da vise nece prismrditi ni tom all staru na koji je dolazio jer je sa istoka.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 18 jul 2018, 16:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sljivo
Postovi: 14406
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la sljivo » 18 jul 2018, 16:16

Sarmelino je napisao/la:Peticija da admin promjeni Kawhiju nick u DeRozan
Je l počeo slušat Drekavca?

Avatar
JHam
Postovi: 9106
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la JHam » 18 jul 2018, 16:17

Znaci, covjek je prosle sezone imao pored 23ppg i 5apg i 4rpg i onda se ovde nadju i kazu "pored poentiranja nit skace nit asistira"..sta treba, ko SG da ima 9 asistencija i 13 skokova da bi ovde ljudi bili zadovoljni? :O

@L-Train nije realno sta ljudi pisu o DD, zasto biti realan o igracu koji ima psihickih problema? :hmmmmm:

Torres_9
Postovi: 13493
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Torres_9 » 18 jul 2018, 16:19

L-Train je napisao/la:"Kawhi koliko god bio dokazan prije povrede, nije nista dokazao sam, sistemski igrac na kog ekipe nisu bile toliko fokusirane, sigurno zahvalan ali nije neko ko ce sam nositi ekipu, to ce se i pokazati ako to budu trazili od njega u TOR"

Jel realno da ovo neko napise :rol:
inc top3 igrac lige deMar s druge strane :rol:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25398
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 16:22

JHam je napisao/la:Znaci, covjek je prosle sezone imao pored 23ppg i 5apg i 4rpg i onda se ovde nadju i kazu "pored poentiranja nit skace nit asistira"..sta treba, ko SG da ima 9 asistencija i 13 skokova da bi ovde ljudi bili zadovoljni? :O

@L-Train nije realno sta ljudi pisu o DD, zasto biti realan o igracu koji ima psihickih problema? :hmmmmm:
Prijatelju,nije vrijedno diskusije,vjeruj mi.Docekali su svojih 5min,a sve ostalo cemo vidjeti na parketu. ;)

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la josipmusa » 18 jul 2018, 16:26

dodjes popu i trazis trejd, on te pošalje u Kanadu ahhahahahahhahah

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Sarmelino » 18 jul 2018, 16:29

Zamalo
slika
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3109
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Slatinash_7 » 18 jul 2018, 16:30

Realno niska ponuda za Khawaia,ali to je najvise sto su SAS mogli dobiti,dokazanog all stara sa istoka,lutrijski pik od prije godinu dvije da GM spasi zicagu jer ono Poetl je meh igrac,nit smrdi nit mirise i protected pik koji ce uz to kakvu TOR ima ekipu biti iskoristen vec na narednom draftu..Zakaparili cap space sa solidnim ugovorom DDR,usput se rijesili nezadovoljnog igraca i eto Greena da stimaju plate,odmakli se od te lojalnosti i toga svega..Na svoje ovdje dosli samo oni sto se smiju forumasu Nezalaganje jer je dan trubio o Siakamu i OG-u a nisu dosli u tradeu..Po meni veliki poraz FO SAS jer su se doveli do ove situacije,misteriozna povreda,tajnost tamo vamo,bum jedna izjava i das top 5 igraca lige za DDR i to je po meni veliki problem..Toronto win,jer ako Khawai hoce pare tamo ih moze dobiti vise nego igdje drugo,malo povrede i morat ce prihvatiti dugorocniji ugovor,ako ne prihvati,dajes Lowrya u Phillu za Fultza ili tako neki rang igraca i nastavljas dalje..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
dscile
Postovi: 6175
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la dscile » 18 jul 2018, 16:30

JHam je napisao/la:Znaci, covjek je prosle sezone imao pored 23ppg i 5apg i 4rpg i onda se ovde nadju i kazu "pored poentiranja nit skace nit asistira"..sta treba, ko SG da ima 9 asistencija i 13 skokova da bi ovde ljudi bili zadovoljni? :O

@L-Train nije realno sta ljudi pisu o DD, zasto biti realan o igracu koji ima psihickih problema? :hmmmmm:
A inace je moguce da neko ko igra 35 minuta u prosjeku i ima USG kao on ima manje cifre sto se tice skokova i asistencija? Narocito u danasnjoj NBA gdje se svaka glupost racuna kao asistencija. Lik je primarno tu da kreira za sebe, ako to jedini ja vidim, mozda je do mene.

I ajde ne ubacuj drugima rijeci u usta. Niko nije rekao da treba po tom pitanju biti Harden, ali da je ispodrposjecan u tom segmentu jeste. Covjek kroz karijeru sa zavidnim brojem minuta u igri, odlicnom visinom za jednog beka, ima j*benih 4 skoka i 3 asistencije u prosjeku. Kao sto rekoh, malo stariji Wiggins. Samo sto je ovom Wigginsu trojka makar preko 30%.

I manite me te price kako neko mrzi Spurse pa zbog toga ovo prica. Ja ovo o DeRozanu mislim makar igrao i na Marsu.

filip13
Postovi: 38350
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la filip13 » 18 jul 2018, 16:34


Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la josipmusa » 18 jul 2018, 16:39

Koji ste vi kraljevi, ispadose Ingram sa 12 PPg i nekih 47 kila i matori ruki Kuzma bolji od DDR koji su jacem sistemu moze izekako profitirat, al dobro od navijača Lejkersa nisam nista drugo ni ocekivao

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la KK_Bosna » 18 jul 2018, 16:42

Chinaglia je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
iz ovog tradea jedini pobjednici su LAL

- SAS je ostao bez najvece zvijezde, zauzvrat dobio tri godine najprecjenjenijeg "superstara" u posljednjih 30 godina koji se apsolutno ne uklapa u danasnji stil igre

- TOR je dobio jednogodisnju rentu kawhija, ali plus je sto su dobili i greena pa ce imati prostora u SC-u iduceg ljeta. no, ko ce to zeljeti doci tamo? melo jedino...

- LAL su izbjegli dati ingrama/kuzmu, dobili su godinu dana da TOR testira kawhijevo zdravlje, isto tako da GSW testira rodjino zdravlje pa ce onda dovesti jednog od njih iduce godine
dakako da jeste, tako ste bili pobjednici i kad je okc rentala pg13... klasicno, arogantno ponasanje arogantnih lakera

Kod: Označi sve

"I wanted to come here a year ago prior to going to OKC. Unfortunately, I wasn't traded to the Lakers. The Lakers didn't grab me. I was traded to Oklahoma. And that has been a beautiful thing for me."

George explained his experience with the Thunder.

"(The Thunder) just being hands on, being open, being honest. Keeping that relationship authentic. I thought everything has just been real. The relationship with Sam (Presti). Connecting with Russ (Westbrook). I feel a family and brotherhood in that organization.
tako isto i lebron nije dosao u lakerse...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
JHam
Postovi: 9106
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la JHam » 18 jul 2018, 16:45

KK_Bosna je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
iz ovog tradea jedini pobjednici su LAL

- SAS je ostao bez najvece zvijezde, zauzvrat dobio tri godine najprecjenjenijeg "superstara" u posljednjih 30 godina koji se apsolutno ne uklapa u danasnji stil igre

- TOR je dobio jednogodisnju rentu kawhija, ali plus je sto su dobili i greena pa ce imati prostora u SC-u iduceg ljeta. no, ko ce to zeljeti doci tamo? melo jedino...

- LAL su izbjegli dati ingrama/kuzmu, dobili su godinu dana da TOR testira kawhijevo zdravlje, isto tako da GSW testira rodjino zdravlje pa ce onda dovesti jednog od njih iduce godine
dakako da jeste, tako ste bili pobjednici i kad je okc rentala pg13... klasicno, arogantno ponasanje arogantnih lakera

Kod: Označi sve

"I wanted to come here a year ago prior to going to OKC. Unfortunately, I wasn't traded to the Lakers. The Lakers didn't grab me. I was traded to Oklahoma. And that has been a beautiful thing for me."

George explained his experience with the Thunder.

"(The Thunder) just being hands on, being open, being honest. Keeping that relationship authentic. I thought everything has just been real. The relationship with Sam (Presti). Connecting with Russ (Westbrook). I feel a family and brotherhood in that organization.
tako isto i lebron nije dosao u lakerse...
Doci ce i ostali, cim budu pred penziju, mozda 2025. budete imali petorku Russ, PG, Kawhi, Ingram, DMC :kafa:

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la josipmusa » 18 jul 2018, 16:45

Lejkersi se tu nisu nista pitali, Le bron je rekao ja dolazim bili spremni ili ne. A nije to zbog ljubavi prema Lejkersima da se ne lažemo :D

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25398
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 16:46

Woj on ESPN: Spurs didn't feel comfortable with heading into training camp with Kawhi. All teams making an offer felt he was a rental. If Kawhi leaves, the Raptors intend to head into a rebuild.

O tome pricah.Ocigledno nakon izjava Kawhievog kampa da se vise nije moglo,a spominjah jos jutros da je Masai spreman za rebuild.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la KK_Bosna » 18 jul 2018, 16:46

naravno da nije ljubav prema lakersima, nego je smijesno ovo neko prozivanje za PG13 (svaka cast momku, ispao je ljudina prema OKC-u), a dan zalosti na forumu bio kad je lebron dosao :roll:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kawhi » 18 jul 2018, 16:48

Kawhi i DDR su isto doprinijeli u PO prosle sezone tako da Raptorsi nista ne gube.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la josipmusa » 18 jul 2018, 16:48

Ako dogovdine ne potpisu free Leonarda onda vas treba ugasiti, a mozda se mali peško zaljubi u Drejka i ostane tamo :D

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25398
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 16:50

Kawhi je napisao/la:Kawhi i DDR su isto doprinijeli u PO prosle sezone tako da Raptorsi nista ne gube.
Tako je,jer svaki levat u ligi moze imati u prosjeku 23p 4s i 4ass na 44 % suta koliko je on imao minuli PO. ;)

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la KK_Bosna » 18 jul 2018, 16:57

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Kawhi i DDR su isto doprinijeli u PO prosle sezone tako da Raptorsi nista ne gube.
Tako je,jer svaki levat u ligi moze imati u prosjeku 23p 4s i 4ass na 44 % suta koliko je on imao minuli PO. ;)
...i tako nam DDR preko noci postade fenomenalan igrac u PO :kafa:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.