Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la artemis77 » 22 mar 2019, 19:57

Osim13 je napisao/la:BHT1 je gori od RTRS-a.
Izgubili su Dejana Kukrića. Sad samo FTV :bih: :bih: :bih:
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18649
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 22 mar 2019, 19:59

Manja je svoje završila. Tviter ljevica i desnica potpuno ujedinjena oko bojkota Manje :lol:

Neka su stavili pečat na ove kafiće, dabogda ih zapecatili vječno.

Salon je meni sminka mjesto u Sarajevu :kafa:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 22 mar 2019, 20:01

Jaaaaaa kakvu sam picku sreo sad aaaaaaaaaaaaaaa
Aaa
Aaa
Aa
Aa
A
A
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
bambus
Postovi: 4306
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bambus » 22 mar 2019, 20:03

jel oprana
!

Avatar
sljivo
Postovi: 14402
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 22 mar 2019, 20:29

Samo nek ne zatvore espresso lab a ove arogantne vatru i metropolis neka su, koliko su mi samo para uzeli i to u crnu kasu

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 22 mar 2019, 20:50

Kanye je napisao/la: Tebi roditelji kupili stan, naci ce ti posao, lako je tebi. Sta cemo mi koji zelimo nesto sebi izgraditi, koji se ne zele oslanjati na roditelje s jakim ledjima, koji zele posteno od svog rada i truda zivjeti?
Moji roditelji su apsolutno sve postigli sa svojih 10 prstiju, a njihovi roditelji su bili obicni neskolovani i nepismeni ljudi i relativno tesko su zivjeli. Vec sam pisao, otac mi je cijeli zivot proveo na fakultetima, ima pet diploma i dan danas uci (a mjesecno prima ravno 1200 KM). Nije ni u jednoj stranci jer nije neko ko dopusta da ga drugi vuku za nos kako oni hoce. Vjerovatno je to i glavni razlog sto u medjuvremenu nije mijenjao pozicije i iz godine u godinu uduplavao mjesecna primanja. To sto je on, hvala Bogu, bio vrijedan i sto se namucio u zivotu da nesto stekne (zajedno s mamom, naravno) meni je svakako olaksanje, ali to nema veze s nebulozama o kojima ti pises. Najlakse od svega je sprdati se sa skolom od prvog osnovne i tako sve do kraja srednje, a onda se buniti i psovati drzavu jer ti nista nije obezbijedila. Ili jos gore, otici u Travnik, Brcko i ostali cirkus od fakulleta, kupiti diplomu i ubijediti samog sebe da si stroj u tome sto si 'zavrsio', a onda opet psovati drzavu jer nema posla. Dok jedni deru straznjice za knjigom, ovi drugi popiju 7-8 kafa dnevno u gradu i opet im niko ne odgovara.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 22 mar 2019, 20:56

kobe24 je napisao/la:
Kanye je napisao/la: Tebi roditelji kupili stan, naci ce ti posao, lako je tebi. Sta cemo mi koji zelimo nesto sebi izgraditi, koji se ne zele oslanjati na roditelje s jakim ledjima, koji zele posteno od svog rada i truda zivjeti?
Moji roditelji su apsolutno sve postigli sa svojih 10 prstiju, a njihovi roditelji su bili obicni neskolovani i nepismeni ljudi i relativno tesko su zivjeli. Vec sam pisao, otac mi je cijeli zivot proveo na fakultetima, ima pet diploma i dan danas uci (a mjesecno prima ravno 1200 KM). Nije ni u jednoj stranci jer nije neko ko dopusta da ga drugi vuku za nos kako oni hoce. Vjerovatno je to i glavni razlog sto u medjuvremenu nije mijenjao pozicije i iz godine u godinu uduplavao mjesecna primanja. To sto je on, hvala Bogu, bio vrijedan i sto se namucio u zivotu da nesto stekne (zajedno s mamom, naravno) meni je svakako olaksanje, ali to nema veze s nebulozama o kojima ti pises. Najlakse od svega je sprdati se sa skolom od prvog osnovne i tako sve do kraja srednje, a onda se buniti i psovati drzavu jer ti nista nije obezbijedila. Ili jos gore, otici u Travnik, Brcko i ostali cirkus od fakulleta, kupiti diplomu i ubijediti samog sebe da si stroj u tome sto si 'zavrsio', a onda opet psovati drzavu jer nema posla. Dok jedni deru straznjice za knjigom, ovi drugi popiju 7-8 kafa dnevno u gradu i opet im niko ne odgovara.
Dobro si rekao, tvoji roditelji, ne ti.
Neki nisu bili te srece, ja ih znam recimo koji nisu mogli ni upisati fax jer su morali raditi i ne mozes biti bahat prema tim ljudima i govoriti nek napuste posao i nadju drugi. Ne ide to tako u zivotu.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kanye » 22 mar 2019, 21:02

kobe24 je napisao/la:
Kanye je napisao/la: Tebi roditelji kupili stan, naci ce ti posao, lako je tebi. Sta cemo mi koji zelimo nesto sebi izgraditi, koji se ne zele oslanjati na roditelje s jakim ledjima, koji zele posteno od svog rada i truda zivjeti?
Moji roditelji su apsolutno sve postigli sa svojih 10 prstiju, a njihovi roditelji su bili obicni neskolovani i nepismeni ljudi i relativno tesko su zivjeli. Vec sam pisao, otac mi je cijeli zivot proveo na fakultetima, ima pet diploma i dan danas uci (a mjesecno prima ravno 1200 KM). Nije ni u jednoj stranci jer nije neko ko dopusta da ga drugi vuku za nos kako oni hoce. Vjerovatno je to i glavni razlog sto u medjuvremenu nije mijenjao pozicije i iz godine u godinu uduplavao mjesecna primanja. To sto je on, hvala Bogu, bio vrijedan i sto se namucio u zivotu da nesto stekne (zajedno s mamom, naravno) meni je svakako olaksanje, ali to nema veze s nebulozama o kojima ti pises. Najlakse od svega je sprdati se sa skolom od prvog osnovne i tako sve do kraja srednje, a onda se buniti i psovati drzavu jer ti nista nije obezbijedila. Ili jos gore, otici u Travnik, Brcko i ostali cirkus od fakulleta, kupiti diplomu i ubijediti samog sebe da si stroj u tome sto si 'zavrsio', a onda opet psovati drzavu jer nema posla. Dok jedni deru straznjice za knjigom, ovi drugi popiju 7-8 kafa dnevno u gradu i opet im niko ne odgovara.
Isto tako je lako i ljudima kojima su roditelji sve omogucili srati ljudima koji se bore za sebe i rade usrane poslove za 500 maraka. Bukvalno se ponasas poput tih sto piju 7 8 kafa dnevno.

Kakve su to komedije od diploma kad s njih 5 zaradjuje samo 1200? Historija, islamske nauke, filozofija, geografija i zurnalistika?

I kako nisi dobrostojeci? Nek ti i mama ima toliko to je gotovo 2.5k na 4 osobe. Znam cetveroclane porodice koje sa 600 zive.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
harden
Postovi: 23842
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harden » 22 mar 2019, 21:03

Pa nije lik rekao da napuste direktorsko mjesto u BHT nego pekaru, takav posao mozes naci za 15min.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 22 mar 2019, 21:08

Recimo doktor nauka koji ima tri profesorske diplome, a radi u skoli kao obicni profesor. Doduse, danas su svi magistri i doktori nauka, ali on je to zavrsio puno prije. Jedan od razloga sto nije zavrsio kao radnik na fakultetu je upravo to sto ne zeli da bude politicki podoban i da radi kako mu drugi kazu.

Sva ta zvanja i zanimanja koja si naveo su pojam za svaki moguci privatni fakultet u BiH, pa tako i za IUS, Burch i ostala sranja na koja i ti ides. Ne podcjenjuj nesto sto je nemjerljivo teze zavrsiti od privatnih cirkus fakulteta.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 22 mar 2019, 21:09

harden je napisao/la:Pa nije lik rekao da napuste direktorsko mjesto u BHT nego pekaru, takav posao mozes naci za 15min.
Otkud znas kakve uslove ima tu i kako je tretiraju tu, da li se navikla tu i ne zeli mijenjati za neko mjesto, da li ima dobre odnose s drugim radnicima i da li bi joj bilo gore ako promijeni mjesto?

Nevjerovatno mi je da napadate ove sto rade za 500 maraka, a ovi sto obrcu milione u saradnji sa cetnicima niko ne optuzuje.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 22 mar 2019, 21:11

Joj ove smorine, majko mila. De molim te ubuduce mene nemoj vise nikad citirati. Deset godina pratim forum, ali glupljeg forumasa nisam zapamtio.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VolimTz » 22 mar 2019, 21:14

kobe24 je napisao/la:Joj ove smorine, majko mila. De molim te ubuduce mene nemoj vise nikad citirati. Deset godina pratim forum, ali glupljeg forumasa nisam zapamtio.
Ljevičar iz Banovića, zamisli koliko je to tegoban život. :mrgreen:
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kanye » 22 mar 2019, 21:20

Ovi koji jebu drzavu ne valjaju, al sad je tebi politika, aka drzava kriva sto tvoj stari zaradjuje "samo" 1200?

I moj post se ne odnosi uopste na tezinu zavrsetka fakulteta. Nego na to sta ce ti diploma ponuditi u zivotu. Programiranje nije uopste teska stvar samo treba na vrijeme prepoznati da ce ti omoguciti lakse zaposlenje i bolja primanja, nego recimo historija koja nije nista laksa, al sigurno neces lako do zaposlenja i dobrih primanja.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
harden
Postovi: 23842
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harden » 22 mar 2019, 21:28

ASD je napisao/la:
harden je napisao/la:Pa nije lik rekao da napuste direktorsko mjesto u BHT nego pekaru, takav posao mozes naci za 15min.
Otkud znas kakve uslove ima tu i kako je tretiraju tu, da li se navikla tu i ne zeli mijenjati za neko mjesto, da li ima dobre odnose s drugim radnicima i da li bi joj bilo gore ako promijeni mjesto?

Nevjerovatno mi je da napadate ove sto rade za 500 maraka, a ovi sto obrcu milione u saradnji sa cetnicima niko ne optuzuje.
Sigurno joj je Dzennet tu gdje radi a u drugoj pekari ne valja qrcu. Et, pozdrav.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Moggi » 22 mar 2019, 21:32

najjaci su mi ljudi koji svjesno upisu nesto sto znaju da nece nikad nac posla i onda pljuju drzavu
Zarathustra

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 22 mar 2019, 21:34

Meni su jaci ovi sto upisu nesto sto ne znaju
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
messilla
Postovi: 31164
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la messilla » 22 mar 2019, 21:35

Osim13 je napisao/la:BHT1 je gori od RTRS-a.
Slazem se. Da hoce propast gov'nari.
Zadnja izmjena: messilla, dana/u 22 mar 2019, 21:35, ukupno mijenjano 1 put.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
harden
Postovi: 23842
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harden » 22 mar 2019, 21:35

Moggi je napisao/la:najjaci su mi ljudi koji svjesno upisu nesto sto znaju da nece nikad nac posla i onda pljuju drzavu
Filozofski :rol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Moggi » 22 mar 2019, 21:36

onda imas i ove sto upisu a ne znaju ni da su upisali ,vec samo zbog penzija parazitiraju sistem dok mogu
Zarathustra

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: VensanKasel i 13 gostiju.