Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
darker10
Postovi: 10849
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 23 feb 2020, 11:03

Ogromna greska bi bila izbacit Mounta.Lik je u pressingu nas najjaci igrac i jucer je bio odlican u mnogocemu.Willian bi mogao uletit umjesto Barkleya protiv Bayerna.Barkley ti je imao jednu asistenciju.Ne racuna ti se ono sto je nabio loptu u stativu kao asistencija jbt :mrgreen:

Ovu 3-4-3 formaciju bi svakako trebao furat protiv jacih timova do kraja sezone,a protiv slabijih da se salta na 4-3-3.Al uz Williana,Mounta ,Tammya ,Kovu i uz fin pressing mozemo napravit dosta problema Bayernu.Ne pratim ih nesto,al procitah negdje da imaju ozbiljnih problema sa povredama u odbrani i da im cak i Alaba igra stopera ovih dana.Znaci samo pressing i cekaj gresku :mrgreen:

Avatar
soxx
Postovi: 13640
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 23 feb 2020, 11:12

Moze se igrat s ovim Bayernom. Mogli smo igrat i kad su imali mnogo jaci tim, a sad kakve cemo nafake bit u napadu pitanje je. Da hoce i nas sreca posluzit pa da nam ofanzivnci iskoriste svoje prilike.

Iskreno volio bi vidjet Girouda od prve. Sigurniji mi je u prilikama nego Tammy.

Istu formaciju kao protiv Tottenhama samo Williana od prve umjesto Barkleya bi volio vidjet zbog njegovog trcanja i presinga


Nego svasta je za ocekivat od postave.

Moguce je da su Pulisic i Odoi spremni, Tammy vec jeste. Tu je i Ruben. Mogli bi se svi iznenadit u utorak

Avatar
darker10
Postovi: 10849
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 23 feb 2020, 11:17

Da,mogao bi Giroud od prve.Lik je cak izgledao ko da ima i nekog pacea u ovoj utakmici protiv Tottenhama.Izgleda da mu je i godilo ovo neigranje svih ovih mjeseci :urnebes:

A ne znam vala,prilika cemo sigurno imat ,a da li cemo iste iskoristit nisam siguran.To ce na kraju vjerovatno i odlucit u tom dvomecu.Oni naprijed imaju Lewandowskog jbg.Lik ce sigurno utrpat nesto nazovi prilikom,dok ce nasim napadacima (ako se budemo vodili dosadasnjom sezonom) trebat 10 sansi da daju 1 gol,a u ovakvim utakmicama si to ne mozes dopustit.Tammy koliko god imao finu sezonu i koliko god da je golova dao dosta i promasuje .Cak je i jucer imao prakticno cistu sansu za gol,al je lose odradio postavljanje i uputio je slab udarac.Uglavnom samo da Michya ne gledam ni na klupi i ja zadovoljan :mrgreen:

Avatar
Soba
Postovi: 2387
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 23 feb 2020, 11:19

Ma nista samo da se igraci motivisu a ko ce ih bolje motivisati od igraca koji su izbacili Bayern iz Lige Prvaka

Avatar
tm1987vtz
Postovi: 439
Pridružen/a: 28 avg 2017, 11:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la tm1987vtz » 23 feb 2020, 12:00

Ma siguran sam da nećemo vidjeti ni Pulišića ni Rubena u ovoj tekmi sad. Prejaka je tekma a oni su u takmičarskoj formi 0. Mislim da ovakvi ništa ne mogu doprinijeti. Uzvrat je već druga priča i do tad mislim da će se moći spremiti i da će nam značiti u uzvratu. Sada možda samo Odoi i Tammy da mogu nastupit od ovih rovitih, ali bih radi ovakve tekme Girouda njemu dao priliku od prve minute. Mislim da mu ako ništa toliko duguje Lampard.
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH!

Avatar
jose
Postovi: 8626
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 23 feb 2020, 15:03

Hazard se opet povrijedio. K'o da je u Arsenal otišao, a ne u Real. :mrgreen:
Uglavnom, vjerovatno ništa od bonusa za Chelsea pored onih 100 miliona.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
soxx
Postovi: 13640
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 23 feb 2020, 15:09

Syebo je ovu godinu svoje karijere. Valjda mu iduca bude uspjesnija

Avatar
darker10
Postovi: 10849
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 23 feb 2020, 15:16

soxx je napisao/la:
23 feb 2020, 15:09
Syebo je ovu godinu svoje karijere. Valjda mu iduca bude uspjesnija
Pa nije on syebo. Lik ranije prakticno nikad nije bio povrijedjen. Ocigledno je do Reala i njihovih trening rezima. Nesto mu ocigledno ne pase i toe to.

Mada ja nikad nisam mislio da ce Hazard bit od onih igraca koji ce potrajat duboko u tridesete. Nikad nije ostavljao utisak nekog ko nesto posebno drzi do sebe. To uostalom pokazuje i ovo sto je redovno dolazio na pocetke novih sezona sa desetak kilograma viska. Uglavnom, na vrijeme je prodan. Nismo se ni najmanje sjebali.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9308
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 feb 2020, 16:10

Ma uvijek je bio neozbiljan.
Nikada nije imao radnu naviku potrebnu da bude najbolji na svijetu a imao je sav talenat potreban.
Dosao debeo u Real dok je usao u formu dobio nekoliko povreda i sada mu se samo nastavlja.
Plus koliko sezona je dobijao po nogama u premier ligi i sad mu je hairline fraktura clanka.
Odlicna prodaja ako se mene pita igraca kome je isticao ugovor koji je htio ici nismo mogli bolje proci.
Protiv Bayerna samo da pristup bude isti nista defanzivno presing od pocetka.
Ne treba ni gurati RLCa i Pulisica prije vremena oboica su kroz karijeru imali problema sa povredama samo nek zarastu ionako sumnjam da mozemo bas duboko ici ove godine u LP.
Odoi ima dodatni motiv valjda se pokaze a i ja bih radije Girokoptera umjesto Tammya.
Tammy ne zna ove tap ine pospremiti nema iskustvo osjecaj za to jos dok Gironja ima.
I taman malo da Frank stvori konkurencije za Abrahama.
Nije ovo Bayern od prije par godina obje ekipe su ranjive.

Avatar
darker10
Postovi: 10849
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 23 feb 2020, 16:49

Realno vala sto se utakmice s Bayernom tice,ne bi me cudilo ni da nas natamburaju a ni da nekako prodjemo.Doduse tako je sa svakom utakmicom Celzija ovih dana :rol:

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9308
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 feb 2020, 16:54

Isti sam al da imamo sanse imamo.
Samo je pitanje koja ce se ekipa pojaviti.
Opet kazem ne znam do cega je al puno bolje izgledamo bez Kantea a ako nasa sredina nastavi ovako igrati svugdje imamo sansu.

Avatar
darker10
Postovi: 10849
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 23 feb 2020, 16:56

wadethegreat je napisao/la:
23 feb 2020, 16:54
Isti sam al da imamo sanse imamo.
Samo je pitanje koja ce se ekipa pojaviti.
Opet kazem ne znam do cega je al puno bolje izgledamo bez Kantea a ako nasa sredina nastavi ovako igrati svugdje imamo sansu.
Pa zna se zasto izgledamo bolje bez Kantea.Lik ne igra na svojoj poziciji,a na ovoj poziciji koju su mu izmislili prvo Sarri pa sad i Lampard covjek samo smeta realno iako je to reci mali tabu medju fanovima Celzija.Medjutim nije problem u Kanteu.Covjek je fenomenalan igrac,al ga jednostavno ne koriste kako treba.Ovo sto njemu rade je isto ko da kazes Lampardu da igra stopera :rol:

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9308
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 feb 2020, 17:04

Ma to je davno prezvakana tema brate nije do toga.
Pa isto je igrao u Lesteru nikad on nije bio samo nazad i cekao protivnicke napade cisti mit. Uvijek je bio Box to box igrac.
Povrede su ga satrale ove sezone pod broj jedan bio je odlican na pocetku sezone a i malo mu sistem ne odgovara prema naprijed tu se mogu i sloziti.
Ne snalazi se u zadnjoj trecini ni blizu kao ovi ostali.
Igra istu poziciju samo sto se trazi malo vise da prenosi loptu. Kada igramo sa trojicom na sredini on i kova su zaduzeni za taj prenos lopte primarno.
Puno bolje se snalazi sa dvojicom na sredini jer je tako igrao veci dio karijere.
Opet kazem u nekim utakmicama je to radio savrseno ali mozda nedostatak tekmi to prekidanje zbog povreda i losa napokon forma nakon nekih 6 godina konstantnog dominiranja. Prtovi Liverpoola na pocetku sezone je igrao tu ulogu savrseno ja sam mislio da cemo biti ozbiljna ekipa ove sezone ali i tu je igrao povrijedjen.
Njegov najveci problem je kada igramo protiv bunkera.
Tu treba kombinatorika i igraci u sredini koji su tehnicki jaki koji mogu driblati dati pas kada treba on to jednostavno nema.

Avatar
Soba
Postovi: 2387
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 23 feb 2020, 17:45

Ovo sa Kanteom je isto kao Hazard na laznoj 9

Avatar
darker10
Postovi: 10849
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 23 feb 2020, 17:59

wadethegreat je napisao/la:
23 feb 2020, 17:04
Ma to je davno prezvakana tema brate nije do toga.
Pa isto je igrao u Lesteru nikad on nije bio samo nazad i cekao protivnicke napade cisti mit. Uvijek je bio Box to box igrac.
Eto nadji mi gdje je Kante u Leicesteru bio na lopti tamo na krilu, kod korner zastavice ili na poziciji desetke.

Covjek je cisti zadnji vezni po vokaciji samo sto Sarri i Lampard izmisljaju nesto sa njim. Mislim, fino oni razmisljaju u teoriji. Teorija kaze da bi Kante trebao stojat gore visoko i tako ponekad ukrast neku loptu, ali praksa je nesto sasvim drugo.Vrlo cesto uopste ne ucestvuje u defanzivi nakon sto bude lako izbacen u tom pocetnom presingu, jer ostane gore previsoko.A u rijetkim instancama kad osvoji loptu tako visoko, nema viziju da uradi nesto konkretno s njom tako da gotovo nemas nikakve koristi od igranja njega na toj poziciji.

Doduse imas jedino to sto umjesto jednog gola po sezoni daje tri lol

Avatar
soxx
Postovi: 13640
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 23 feb 2020, 18:02

CHELSEA
- Bournemouth (A)
- Everton (H)
- A. Villa (A)

United
-Everton (A)
- City (H)
- Tottenham (A)

Tottenham
- Wolves (H)
- Burnley (A)
- United (H)


Mogli bi u sljedece tri premierligaske utakmice napravit finu prednost i malo pritisak skinut al poznavajuci nas sve je moguce

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9308
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 feb 2020, 18:10

darker10 je napisao/la:
23 feb 2020, 17:59
wadethegreat je napisao/la:
23 feb 2020, 17:04
Ma to je davno prezvakana tema brate nije do toga.
Pa isto je igrao u Lesteru nikad on nije bio samo nazad i cekao protivnicke napade cisti mit. Uvijek je bio Box to box igrac.
Eto nadji mi gdje je Kante u Leicesteru bio na lopti tamo na krilu, kod korner zastavice ili na poziciji desetke.

Covjek je cisti zadnji vezni po vokaciji samo sto Sarri i Lampard izmisljaju nesto sa njim. Mislim, fino oni razmisljaju u teoriji. Teorija kaze da bi Kante trebao stojat gore visoko i tako ponekad ukrast neku loptu, ali praksa je nesto sasvim drugo.Vrlo cesto uopste ne ucestvuje u defanzivi nakon sto bude lako izbacen u tom pocetnom presingu, jer ostane gore previsoko.A u rijetkim instancama kad osvoji loptu tako visoko, nema viziju da uradi nesto konkretno s njom tako da gotovo nemas nikakve koristi od igranja njega na toj poziciji.

Doduse imas jedino to sto umjesto jednog gola po sezoni daje tri lol
Pa igrali su totalno drugacije sa dva pivota drinkwater i kante.
Opet je imao izlete u napadu.
On je na krilu da bi se stvorio overload tu jer kako drugacije probiti bunker.
Isto igraju i sve jace ekipe protiv 11 igraca na malom prostoru ne mozes drugacije probiti.
Opet ti kazem znao je ove sezone biti najbolji igrac igrajuci tu "novu" ulogu posebno na pocetku.
@sox imali smo vise prilika slicnih ove sezone i uprskamo uvijek samo treba vezati par pobjeda to smo jednom samo uspjeli ove sezone da udjemo u neku seriju i jos uvijek zivimo od te prednosti.

Avatar
tm1987vtz
Postovi: 439
Pridružen/a: 28 avg 2017, 11:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la tm1987vtz » 23 feb 2020, 21:08

Kako bih volio da prodaju Batshuayia ovo ljeto jer mu sljedece istice ugovor i ako vec Giroud zavrsava sa ugovorom i ide negdje da dovedu Cavanija koji bi bio dzaba jer i on zavrsava sa ugovorom u PSG. Za dz bi dobili spica svjetske klase i koji bi bio idealan za Tammija i sto se tice prenosenja iskustva i savjeta a i u ovim Tammijevim kriznim periodima sa formom. Rijesavas pitanje spica za dzaba, jos plus zaradis Batsovom prodajom.
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH!

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 23 feb 2020, 22:19

Iz kluba su potvrdili da je Zayceh potpisao ugovor na pet godina.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
jose
Postovi: 8626
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 23 feb 2020, 22:19

Ziyech dogovorio 5-godišnji ugovor sa Chelsijem. Dok ne napuni 31. Taman.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.