Miralem Halilović

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

Swanfilter
Postovi: 849
Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:

Re: Miralem Halilović

Post Postao/la Swanfilter » 17 jan 2022, 20:30

Federer17 je napisao/la:
16 jan 2022, 13:15
Swanfilter je napisao/la:
16 jan 2022, 13:02
Ne sjecam se kada sam vidio rubriku sa manje od 15 njegovih poena.
Ejs sad :mrgreen:

Haman ga nisi bas cesto pratio u zadnje vrijeme.

Imao je i povredu koju dobijes u UFC kavezu. Pauzirao je prilicno zbog gluposti ...

Avatar
RoninX
Postovi: 1989
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Miralem Halilović

Post Postao/la RoninX » 17 jan 2022, 23:39

Halilovic bi vjerovatno mogao igrati za veca imena, ali ni zivot u Parizu nije za baciti. posto cesto gledam Virtus, mislim da je bolji i od Sampsona i od Jaiteha, dva drvena centra, loseg BBIQ, koji tu i tamo nesto prikucaju, uhvate skok ...i to im je sve.

inace smatram da bi Miki sa vanjskim sutem bio bombonica od igraca...onako lagan na nogama, igra u dva pravca, moze razigrat iz short rola... ali jbg, da su babi muda...svakom nesto fali.

dize se u formi i to je najbitnije. ono sto je odigrao u novembru je bilo ispod njegove razine, iako je protiv bugara imao finu statistiku. cini mi se da mu se vratio osjecaj u onaj njegov floater, i to sada djeluje puno bolje.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Miralem Halilović

Post Postao/la Drape » 20 feb 2022, 11:41

Halilović ima danas utakmicu u francuskoj ligi, protiv jedne od najgorih ekipa pa se ne bi trebao potrošiti. On je za Orleans nakon ulaska u prvu ligu imao bolju statistiku nego u drugoj, i on kaže da mu je bilo teže u drugoj ligi:

"Druga liga Francuske je fizički ubjedljivo najteža liga za igrati u Evropi. Nije prepametna ni taktički predobro posložena, ali činjenica je da je, što se tiče fizike i kondicije, najteža. U njoj se bukvalno ne staje, nema postavljenih napada ni neke prevelike taktike, samo trka i puno skakanja. Sjećam se da smo posljednju utakmicu odigrali 23. juna i tu sezonu sam završio sa 97 kilograma, a obično igram sa nekih 106-107 kilograma, bio sam ispražnjen i iscrpljen kao grančica."


Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Miralem Halilović

Post Postao/la Drape » 24 feb 2022, 22:23

Kamenjaša pratimo u ABA ligi, znamo kako igra, ali ipak razlika kad je na terenu on i kad je Miki.

Avatar
Federer17
Postovi: 7168
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Miralem Halilović

Post Postao/la Federer17 » 25 feb 2022, 11:02

Dvije sedmice pauze, hvala Bogu nije nista ozbiljnije. :bih:

Avatar
farenhajt
Postovi: 474
Pridružen/a: 01 feb 2015, 13:45
Kontakt:

Re: Miralem Halilović

Post Postao/la farenhajt » 25 feb 2022, 11:35

u situacijama kad ga je Kamenjas mijenjao, non stop mu je sugerisao, da mora jace sa litvancima, cak i u situacijama dok smo npr izvodili slobodna, Halilovic je zvao Kamenog do klupe davao savjete i po gestikulacijama ruku, moglo se zakljuciti da treba jace po kosem s njima,
Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje


Bassha
Postovi: 8754
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Miralem Halilović

Post Postao/la Bassha » 27 jun 2022, 12:12

Miralem Halilović ima novi klub, ali i naredne sezone će igrati u najvišem rangu francuske košarke.

Kapiten košarkaške reprezentacije BiH novi je član pariškog Nanterrea, s kojim je potpisao dvogodišnji ugovor.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Miralem Halilović

Post Postao/la Drape » 19 jul 2022, 17:00

U vanjskoj liniji prevladava ego i zavist, ne slažu se da je Musa bolji. Centri su bolji. Halilović i Kamenjaš ovako govore o Nurkiću, iako znaju šta će za njih značiti njegov dolazak, a i Sulejmanović i Alibegović su takvi, dobri saigrači.

Halilović: Ja se nadam da će, nakon što je potpisao ugovor, doći na Eurobasket jer bi nam bio ogromno pojačanje i cijela igra bi se vrtila oko njega. On je jedan od, po meni, najboljih europskih centara i to bi bila strašna stvar za nas.

Kamenjaš: Sa Jusufom Nurkićem u timu, sigurno da možemo tražiti svoju šansu.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Miralem Halilović

Post Postao/la Felixians4 » 28 avg 2022, 00:24

Izuzetno podcijenjen igrač. Tko mu je agent? Igrač je za EC/FIBA LO bez dileme

Avatar
DamirT
Postovi: 14961
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Miralem Halilović

Post Postao/la DamirT » 27 maj 2024, 21:16

Presao kod Markovica u Dinamo Sassari.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4342
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Miralem Halilović

Post Postao/la Ghuraba » 27 maj 2024, 22:21

Kamo srece da imamo vise kvalitetnih trenera, kad vec nemamo svoj klub. Neno gotovo svake sezone dovede po jednog reprezentativca kod sebe (Vrabac, Lazic, Halilovic). Ne bi bilo lose da recimo Gegic ili pogotovo Atic odu kod njega.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.