BiH na Eurobasketu 2022

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54784
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la MortemHz » 29 avg 2022, 07:34

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine je rano jutros otputovala za Keln gdje će igrati susrete Eurobasketa.

Naši košarkaši su sa Međunarodnog aerodroma Sarajevo odletjeli za Beč, odakle će nastaviti putovanje avionom za Keln.

Selektor Adis Bećiragić na Evropsko prvenstvo je poveo 12 košarkaša, a boje naše selekcije će braniti kapiten Miralem Halilović, Jusuf Nurkić, Džanan Musa, John Roberson, Aleksandar Lazić, Amar Gegić, Emir Sulejmanović, Kenan Kamenjaš, Adin Vrabac, Edin Atić, Ajdin Penava i Sani Čampara.

Prvu utakmicu na Eurobasketu naši košarkaši igraju u četvrtak protiv Mađarske. Nakon toga slijede dueli protiv Njemačke (3. septembar), Slovenije (4. septembar), Francuske (6. septembar) i Litvanije (7. septembar).

Iz Košarkaškog saveza su napomenuli da novčana sredstva koja im je obećalo Vijeće ministara BiH još uvijek nisu uplaćena na račun Košarkaškog saveza BiH. Podsjetimo, radi se o iznosu od 200.000 KM.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Manijakalnost99 » 29 avg 2022, 07:44

Hocel ko prenositi od naših

zicer
Postovi: 282
Pridružen/a: 30 avg 2011, 18:31
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la zicer » 29 avg 2022, 08:26

Prenosit ce SK i evo izgleda BHTelecom raskida s njima ugovor od 1.septembra. Zaista sramota da moramo strepiti kako cemo i gdje gledati reperezentaciju...

Avatar
Shategabri
Postovi: 14973
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Shategabri » 29 avg 2022, 08:27

zicer je napisao/la:
29 avg 2022, 08:26
Prenosit ce SK i evo izgleda BHTelecom raskida s njima ugovor od 1.septembra. Zaista sramota da moramo strepiti kako cemo i gdje gledati reperezentaciju...
To je baš dušmanski od BH Telecoma prema korisnicima.
Znali su da oni prenose reprezentaciju.

Šibaj Kodi, šta da ti kažem.
Koševo Zapad

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Sarmica » 29 avg 2022, 08:56

Shategabri je napisao/la:
29 avg 2022, 08:27
zicer je napisao/la:
29 avg 2022, 08:26
Prenosit ce SK i evo izgleda BHTelecom raskida s njima ugovor od 1.septembra. Zaista sramota da moramo strepiti kako cemo i gdje gledati reperezentaciju...
To je baš dušmanski od BH Telecoma prema korisnicima.
Znali su da oni prenose reprezentaciju.

Šibaj Kodi, šta da ti kažem.
Nije to do Telecoma nego do ovih šupaka iz United Grupe. Ucjenjuju pa zavaljuju cijenu. Neka im nisu produžili ugovor. Ko ih hebe.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14973
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Shategabri » 29 avg 2022, 08:59

Sarmica je napisao/la:
29 avg 2022, 08:56
Shategabri je napisao/la:
29 avg 2022, 08:27
zicer je napisao/la:
29 avg 2022, 08:26
Prenosit ce SK i evo izgleda BHTelecom raskida s njima ugovor od 1.septembra. Zaista sramota da moramo strepiti kako cemo i gdje gledati reperezentaciju...
To je baš dušmanski od BH Telecoma prema korisnicima.
Znali su da oni prenose reprezentaciju.

Šibaj Kodi, šta da ti kažem.
Nije to do Telecoma nego do ovih šupaka iz United Grupe. Ucjenjuju pa zavaljuju cijenu. Neka im nisu produžili ugovor. Ko ih hebe.
Znam, ima logike da traže po nižoj cijeni jer ono što SK nudi je puno manje nego ranije, al su morali nekako ranije skontati ovo oko EP u basketu, veliki im je minus i zbog ovog će izgubiti dosta korisnika. Nešto kao kad je Telemach ostao bez Arena, tad je masa ljudi raskinulo ugovore sa njima.
Koševo Zapad

NKSvatovacPoljice
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 sep 2017, 11:55
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la NKSvatovacPoljice » 29 avg 2022, 09:07

Samo KODI TV!
SK ce se ugasit za par godina ako nastavi ovako poslovat. Iz Arene stoji drzava srbija, a ovi su godinama ucjenjivali i cijene postavljali. BH Telecom se jedva izborio na pravo SK, cak su nama gradjanima povecali usluge da bi SK ostao u paketu.

Sve dok je KODI dostupan nema straha pa makar arapski komentator bio.

Ps. Utakmicu protiv Francuske na SK2 prenosi srpski komentator, da bi u 23:30 h bila repriza na SK1, Kemal ahmetovic komentator. Jel to opet nova sport prenosila?

A mi koji imamo paket bh telecoma, nemamo nova sport. I jel dovoljan dokaz sta se radi?

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Manijakalnost99 » 29 avg 2022, 09:15

Kodi najjaci bluethunder ne stopa odmah otvori kanal sve ima sporklubova, arene, sky, dazn..

Avatar
Nemanja86
Postovi: 791
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Nemanja86 » 29 avg 2022, 10:45

a dobro, lako ćemo za nas i za našu generaciju, ali hbg, moj stari npr. nema drugu opciju nego na TV da gleda. Neće sigurno sad sa 65g da uči da se lomi po računarima.

Rat Telekoma i United Medije je odnio puno novca svim ljudima u regionu. Mada, čak i da Telekom preuzme sve i ostvari monopol, ni to nam neće sačuvati novac jer neće biti konkurencije i moći će da naplaćuju svoje pakete koliko god požele.

U svakom slučaju nije tu još ništa gotovo, jedino je sigurno da ćemo mi navučeni na sport i dalje puno plaćati

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Sarmica » 29 avg 2022, 11:16

Ovi uz United Grupe su najveće lopuže. Ucjenjuju na osnovu kupljenih prava, a kao fol žao im, što ljudi koji koriste MojaTv neće moći gledati prvenstvo. Samo ih **** makar ne gledao ni jednu utakmicu. Oni nemaju na sport klubovima ništa da ponude. Smeće obično.

lumani
Postovi: 14944
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la lumani » 29 avg 2022, 11:22

legenda reala je napisao/la:
29 avg 2022, 00:41
zicer je napisao/la:
28 avg 2022, 22:59
Niko ne komentariše publiku, koja bi mogla biti jako važan adut. Ne znam kakvo je raspoloženje naše dijaspore, ali ja očekujem veliki broj naših navijača. Čak smatram da u nekoj ludoj varijanti, publika može biti prevaga protiv jednog ili dva favorita. Imat ćemo sigurno prednost u odnosu na većinu, osim protiv Njemaca naravno.
Ne znam na ovim prethodnim Eurobasketima(na kojima smo ucestvovali) i nismo imali neku veliku podrsku a odrzavali su se na dobrim lokacijama to navijanje za repku je bilo u modi tad i sve
Bice dosta podrske ;) Problem je sto ce biti razbacani po cijeloj dvorani ..

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1321
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la InatSilniBosanski » 29 avg 2022, 11:57

Nemanja86 je napisao/la:
29 avg 2022, 10:45
a dobro, lako ćemo za nas i za našu generaciju, ali hbg, moj stari npr. nema drugu opciju nego na TV da gleda. Neće sigurno sad sa 65g da uči da se lomi po računarima.

Rat Telekoma i United Medije je odnio puno novca svim ljudima u regionu. Mada, čak i da Telekom preuzme sve i ostvari monopol, ni to nam neće sačuvati novac jer neće biti konkurencije i moći će da naplaćuju svoje pakete koliko god požele.

U svakom slučaju nije tu još ništa gotovo, jedino je sigurno da ćemo mi navučeni na sport i dalje puno plaćati
prenosi i RTS nevezano za taj rat koji traje vec deceniju sramota je da nacionalna televizija ne prenosi nacionalnu selekciju na velikom takmicenju koje u svakom sportu tako silno cekamo.
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
deantinho
Postovi: 1232
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la deantinho » 29 avg 2022, 11:59

' $ & & ¥ " " на $ " &.
" " " " ", јер " $ " " $ & ". ? ' $ - " 20 ? за Французе. $ оно " " $ " ?.

% се ' Еура ", за " је / $ $ '. & се првенство ¥ $, све ? - " ?. & на срце, " $ " ? $, јер је група ' %.

elevenblues
Postovi: 731
Pridružen/a: 02 avg 2020, 15:06
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la elevenblues » 29 avg 2022, 12:06

Deantinho slazem se. Najvaznija je ova s Madjarima, najvise me i strah te utakmice jer nas mentalitet kad osjeti zrno komfora izrazi veliki kontraefekat, zato i jesmo najbolji kad je najteze i nemoguce, a sve prospemo kad zapravo realno ocekujemo pobjedu, uglavnom dobit madjare a svaka sljedeca nam je mozda mec lopta za prolazak dalje, mislim da se sa svabama i litvancima da igrati, slovenci i francuzi su vec high level, ali ko zna..

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5772
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la JohnCleese » 29 avg 2022, 12:15

Jos nije kasno da se otjera Aziz Bećir pa da nesto ocekujemo od turnira :kafa:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
guzobran
Postovi: 329
Pridružen/a: 16 jan 2019, 17:14
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la guzobran » 29 avg 2022, 12:40

NKSvatovacPoljice je napisao/la:
29 avg 2022, 09:07
Samo KODI TV!
SK ce se ugasit za par godina ako nastavi ovako poslovat. Iz Arene stoji drzava srbija, a ovi su godinama ucjenjivali i cijene postavljali. BH Telecom se jedva izborio na pravo SK, cak su nama gradjanima povecali usluge da bi SK ostao u paketu.

Sve dok je KODI dostupan nema straha pa makar arapski komentator bio.

Ps. Utakmicu protiv Francuske na SK2 prenosi srpski komentator, da bi u 23:30 h bila repriza na SK1, Kemal ahmetovic komentator. Jel to opet nova sport prenosila?

A mi koji imamo paket bh telecoma, nemamo nova sport. I jel dovoljan dokaz sta se radi?
Druze, jel mi mozes objasniti kako se podesava KODI TV? Jel ima negdje link za uputstvo? Bio bih ti zahvalan :bih:
Sarmica, japa, LlullSergio, theKuPuS i Wandelanoite - najveci papci na ovom forumu

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Drape » 29 avg 2022, 12:48

Mađari su autobusom otišli i u Češku, i u Keln. Niko se ne žali da je to sramno.

Avatar
forgempp
Postovi: 6564
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la forgempp » 29 avg 2022, 12:51

NKSvatovacPoljice je napisao/la:
29 avg 2022, 09:07
Samo KODI TV!
SK ce se ugasit za par godina ako nastavi ovako poslovat. Iz Arene stoji drzava srbija, a ovi su godinama ucjenjivali i cijene postavljali. BH Telecom se jedva izborio na pravo SK, cak su nama gradjanima povecali usluge da bi SK ostao u paketu.

Sve dok je KODI dostupan nema straha pa makar arapski komentator bio.

Ps. Utakmicu protiv Francuske na SK2 prenosi srpski komentator, da bi u 23:30 h bila repriza na SK1, Kemal ahmetovic komentator. Jel to opet nova sport prenosila?

A mi koji imamo paket bh telecoma, nemamo nova sport. I jel dovoljan dokaz sta se radi?
Na mojoj tv imas opciju za audio, na srb audiu je bio srpski komentator, a na hrv audiu je bio Kemal.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26291
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Raonffa » 29 avg 2022, 12:52

NKSvatovacPoljice je napisao/la:
29 avg 2022, 09:07
Samo KODI TV!
SK ce se ugasit za par godina ako nastavi ovako poslovat. Iz Arene stoji drzava srbija, a ovi su godinama ucjenjivali i cijene postavljali. BH Telecom se jedva izborio na pravo SK, cak su nama gradjanima povecali usluge da bi SK ostao u paketu.

Sve dok je KODI dostupan nema straha pa makar arapski komentator bio.

Ps. Utakmicu protiv Francuske na SK2 prenosi srpski komentator, da bi u 23:30 h bila repriza na SK1, Kemal ahmetovic komentator. Jel to opet nova sport prenosila?

A mi koji imamo paket bh telecoma, nemamo nova sport. I jel dovoljan dokaz sta se radi?
Prenos je bio na SK 2, moglo se birati između Keme i srpskog komentatora, u opcijama ima promjena jezika zvuka.

Doduše ne znam za EON pakete, ja imam još uvijek onaj D3 reciver i preko daljinskog to podesim. Mada pretpostavljam da mora moći i na EON boxu :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Shategabri
Postovi: 14973
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Shategabri » 29 avg 2022, 12:54

deantinho je napisao/la:
29 avg 2022, 11:59
' $ & & ¥ " " на $ " &.
" " " " ", јер " $ " " $ & ". ? ' $ - " 20 ? за Французе. $ оно " " $ " ?.

% се ' Еура ", за " је / $ $ '. & се првенство ¥ $, све ? - " ?. & на срце, " $ " ? $, јер је група ' %.
Nisi sam i ja sam mislio da nas hladno deru 20+.

Ma mi smo unikat, fasujemo od CG u onakvoj utakmici pa onda uzmemo Francuze :D

Mađarsku ćemo dobiti ako neko igračima ubaci u glavu da opet igramo sa Francuskom.

Grupa je mnogo teška, ali kud će veći motiv za Nurka, druga epizoda sa Gobertom i Poirierom i ValenĆunaš i Sabonis.
Naravno i Slovenija koja važi za prvog favorita prvenstva.

Tako da bi pobjeda nad Mađarskom otvorila vrata za prolaz dalje, jer će neko od ostalih fasovati, samo je pitanje ko.
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.