AC Milan

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11423
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 30 jun 2023, 00:50

Rom ne znam koliko si upratio ali Pioli je na neki način dobio unapređenje :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16818
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 30 jun 2023, 09:54

milanist je napisao/la:
30 jun 2023, 00:34

Pioli had a phone contact today with Chukwueze
Mister koga nazove, taj sigurno ne dolazi :mrgreen:
Malo i ti vise se.res ovih dana i provociras ostalu ekipu ovdje, svak ima svoje misljenje i vidjenje, a pazi sto se Piolija tice taj lik nam je donjeo Scudetto, igrali smo najljepsi fudbal tu sezonu na cizmi i sad ovo sto si napisao, svi al bas svi igraci hvale odnos Piolija prema njima kako na tako i van terena, Leao to istice svaki put i uvijek kaze da je on najveci razlog za njegov razvoj

Tako da smiri dozivljaj malo

Avatar
milanist
Postovi: 12255
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 30 jun 2023, 10:07

ronaldo99 je napisao/la:
30 jun 2023, 09:54
milanist je napisao/la:
30 jun 2023, 00:34

Pioli had a phone contact today with Chukwueze
Mister koga nazove, taj sigurno ne dolazi :mrgreen:
Malo i ti vise se.res ovih dana i provociras ostalu ekipu ovdje, svak ima svoje misljenje i vidjenje, a pazi sto se Piolija tice taj lik nam je donjeo Scudetto, igrali smo najljepsi fudbal tu sezonu na cizmi i sad ovo sto si napisao, svi al bas svi igraci hvale odnos Piolija prema njima kako na tako i van terena, Leao to istice svaki put i uvijek kaze da je on najveci razlog za njegov razvoj

Tako da smiri dozivljaj malo
Drag si mi pa necu dati da me iznerviras :D a sto se tice Piolia, pa ovdje je valjda jasno vecini da sam jedan od rijetki koji ga od starta brani i podrzava, ovo napisano je bilo vise u ironijskom smislu, jer su vec pisali isto ovdje, tj koga Pioli nazove taj ne dolazi.
A to sto se tice provociranja ne znam sta da ti kazem, ako pojedini pravdaju prodaju Tonalija, tjeranje Paola i jos to pokusavaju oprati nekim smijesnim cinjenicama, a ja kontra toga, onda to nije provociranje, gledamo drugacije na stvar i to je to.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16818
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 30 jun 2023, 10:19

Kazem svak ima svoje misljenje i vidjenje i samim tim ne moras bas al bas svaki svoj post neke provokacije

Maldini je ikona Milana i tako ce biti dok je kluba, a biznis je nesto drugo tu mi ne mozemo nista, Milan ce biti bez i sa Maldinijem

Tonali nam je svima drag jer je zakleti Milanista, preboljeli smo Shevu i Kaku tako da idemo dalje

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14411
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 jun 2023, 10:27

milanist je napisao/la:
30 jun 2023, 00:34
Jadna nam majka ako su nam ovi sto su do sad dosli pojacanja, o ostalim ne treba ni pricati, da nece biti kao za Thurama kada si rekao da je sve gotovo, pa na kraju ode u inter. O morati kao pojacanju ne treba ni diskutovati a kamoli da dodje u Milan. Musah i Chukwueze eventualno zanimljivi igraci, ostalo nije za Milan!
Pioli had a phone contact today with Chukwueze
Mister koga nazove, taj sigurno ne dolazi :mrgreen:
Od trojice navedenih, Romero će svakako na posudbu. Ali je potpisao. Dakle radi se. Dolaze igrači jedan po jedan. Idemo dalje.

Rekao sam ti već za Thurama, želio sam ga u Milanu samo zbog toga što je bio besplatan igrač. Ali on ne vrijedi 6M po sezoni niti u ludilu. Pa lik je dao 40 golova za 4 godine. Upravo Morata je efikasniji od njega. To sve govori.

Da je prihvatio 4/4.5M i došao u Milan, bio bi fin dodatak ekipi za 0€.

Ovako neka ga u Interu za 6.5M po sezoni. Nemam ništa protiv toga.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
milanist
Postovi: 12255
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 30 jun 2023, 10:41

ronaldo99 je napisao/la:
30 jun 2023, 10:19
Kazem svak ima svoje misljenje i vidjenje i samim tim ne moras bas al bas svaki svoj post neke provokacije

Maldini je ikona Milana i tako ce biti dok je kluba, a biznis je nesto drugo tu mi ne mozemo nista, Milan ce biti bez i sa Maldinijem

Tonali nam je svima drag jer je zakleti Milanista, preboljeli smo Shevu i Kaku tako da idemo dalje
Koje provokacije? pa to su njihove rijeci, ja samo prenio :D

Jeste bas tako Maldini je ikona i ne mozes brate reci da je Ok sto je otjeran i da ljudi znaju sta rade. Forum je zato i iznosimo misljenja, to sto su ga otjerali i prodali Sandra meni nikako nije uredu i ne moze biti, nek misli kako god ko hoce.
Romagnoli13 je napisao/la:
30 jun 2023, 10:27
Rekao sam ti već za Thurama, želio sam ga u Milanu samo zbog toga što je bio besplatan igrač. Ali on ne vrijedi 6M po sezoni niti u ludilu. Pa lik je dao 40 golova za 4 godine. Upravo Morata je efikasniji od njega. To sve govori.
Ma nisam ni mislio na njegove fudbalske ne/kvalitete, vec na to da je ovdje predstavljen kao gotova stvar, a na kraju ode... tako da ne uzimamo nikog zdravo za gotovo dok ne potpise.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16681
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 30 jun 2023, 11:19

Ne znam zasto, ali sve imam osjecaj da bi ovaj iz Alkmara mogao biti dobar igrac i korisno pojacanje.
I dalje sam misljenja da je bilo dobro ostaviti Diaza, ako bi se razumna cijena dogovorila. Meni je taj igrac gotivan, uz tehniku koju posjeduje i zna rijesiti utakmicu golom ili asistencijom, samo mu je trebalo podrske suigraca i cvrsci trener da mu ogranici carinjenje lopte neograniceno, mada je to tesko izbaciti kod igraca.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muxa
Postovi: 11423
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 30 jun 2023, 11:25

Ma vidi glupo bi bilo za Diaza dat 25-30 mil kad ovog malog (ne znam ni kako mu se ime piše) iz Vilareala možeš dovesti za te pare. Diaz je ok igrač za klupe al neće naši dat tolike pare za backup igrača.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 16681
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 30 jun 2023, 12:10

Zato i kazem po nekoj razumnoj cijeni da ga se dovelo ne bo bio losa opcija, mlad je jos uvijek i sa dosta iskustva u Italiji, ne znas da li bi iz druge saigrace i on bio bolji.

Nisam ni tog iz Viljareala gledao pa ne zna iskreno kakav je. Ali sve je to lutrija.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 30 jun 2023, 14:59

Malo li je prilike dobio, što jes, jes...
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
milanist
Postovi: 12255
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 30 jun 2023, 15:17

Ako je bilo tacno da su ga mogli uzeti za tih 22M onda su vala i mogli, kad vidis koliko se sve placa danas onda to nije bilo puno za Diaza. Posle Rafe i Girouda nas najbolji ofanzivac. Da su kome utopili onu belgijsku tarabu mogli su dovesti Brahima i plus da im ostane para ali otom potom. Ovog neka nama, a Diaz ce biti dobar Realu :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8295
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 30 jun 2023, 15:25

Diaz nije mogao ostati jer je Real dao do znanja na polusezoni da će ga vratiti sa posudbe i neće prodavati nikome. Milan je nudio manje čak od dogovora koji je bio između klubova. Jbga dobio je novi ugovor svakako, ne vjerujem baš da je Milan mogo ponuditi bolje.

enzo777
Postovi: 196
Pridružen/a: 02 apr 2023, 22:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la enzo777 » 30 jun 2023, 18:51

Ovaj Ček bas oduševljenje sto je došao. Vidi mu se na licu da je sav sretan što je u Milanu, svim srcem je želio bit ovdje.
Jadna nam majka, ovaj završava na klupi početkom oktobra i od 4 godine ugovora bit će 2,5 bolestan. Poslije 4 ćemo ga pustit besplatno.
A ova pojačanja su strasna, znaci trese se Serie A kad čuju da dovodimo Musaha, Chukwenzu, i Benajdera. U jbt. Evo Napoli već razmišlja da potpiše neriješeno s nama kod kuce, prepali se ljudi od ovako jako Milana. Jos ti Pioli vodi prepreme uuuu ama strah i trepet

Avatar
Beduin
Postovi: 16681
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 30 jun 2023, 21:35

enzo777 je napisao/la:
30 jun 2023, 18:51
Ovaj Ček bas oduševljenje sto je došao. Vidi mu se na licu da je sav sretan što je u Milanu, svim srcem je želio bit ovdje.
Jadna nam majka, ovaj završava na klupi početkom oktobra i od 4 godine ugovora bit će 2,5 bolestan. Poslije 4 ćemo ga pustit besplatno.
A ova pojačanja su strasna, znaci trese se Serie A kad čuju da dovodimo Musaha, Chukwenzu, i Benajdera. U jbt. Evo Napoli već razmišlja da potpiše neriješeno s nama kod kuce, prepali se ljudi od ovako jako Milana. Jos ti Pioli vodi prepreme uuuu ama strah i trepet
Smori i ti rodjak vise s tim humorom. Opusti se malo, cekaj da zavrsi transfer rok pa ce biti vremena da ih pljujemo i kudimo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muxa
Postovi: 11423
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 30 jun 2023, 21:42

Vala baš
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meepo
Postovi: 4232
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 30 jun 2023, 23:36

milanist je napisao/la:
30 jun 2023, 10:41
Jeste bas tako Maldini je ikona i ne mozes brate reci da je Ok sto je otjeran i da ljudi znaju sta rade. Forum je zato i iznosimo misljenja, to sto su ga otjerali i prodali Sandra meni nikako nije uredu i ne moze biti, nek misli kako god ko hoce.
Problem je sto ti i dosta navijaca Milana ne razumijete da klub nema novca i da do prodaje igraca mora doci , a isto tako ne mogu prodati Rebica, Origia itd jer za njima nema potraznje , a i ono sto ima oni odbijaju.

Jedna dobra sezona u LP ne znaci da klub moze dovoditi igrace od 40+ miliona bez da koga prodaje, kad klub nije 15+ godina poslovao u plusu. Prodaja igraca je posebna prica. Dosta velikih klubova radi velike transfere ali i dosta zaradjuje prodajom igraca bilo bi dobro vidjeti koliko je Milan zaradio prodajom igraca u zadnjih 10 godina i kako stoji tu u odnosu na ostale klubove. Situacija je sigurno porazavajuca.

Dalje kad smo kod vlasnika. Mozes li mi odgovoriti sto Arapi, Rusi i ostali s novcem izbjegavaju Seria A ? Zar Milan , Inter itd nisu atraktivniji klubovi za kupovinu od PSG-a , Newcastlea itd ? Arapi su vlasnici Malage pa sta se desilo s tim klubom ?

Opet da ponovim niti je Milan profitabilan niti je Seria A i tu je najveci problem. Ovi Ameri voljeli ih ili ne su dosli s nekim planom , nase je da budemo strpljivi i da vidimo sta ce uraditi i kakve ce rezultate ostvariti.

memaga
Postovi: 1721
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 30 jun 2023, 23:55

meepo je napisao/la:
30 jun 2023, 23:36
milanist je napisao/la:
30 jun 2023, 10:41
Jeste bas tako Maldini je ikona i ne mozes brate reci da je Ok sto je otjeran i da ljudi znaju sta rade. Forum je zato i iznosimo misljenja, to sto su ga otjerali i prodali Sandra meni nikako nije uredu i ne moze biti, nek misli kako god ko hoce.
Problem je sto ti i dosta navijaca Milana ne razumijete da klub nema novca i da do prodaje igraca mora doci , a isto tako ne mogu prodati Rebica, Origia itd jer za njima nema potraznje , a i ono sto ima oni odbijaju.

Jedna dobra sezona u LP ne znaci da klub moze dovoditi igrace od 40+ miliona bez da koga prodaje, kad klub nije 15+ godina poslovao u plusu. Prodaja igraca je posebna prica. Dosta velikih klubova radi velike transfere ali i dosta zaradjuje prodajom igraca bilo bi dobro vidjeti koliko je Milan zaradio prodajom igraca u zadnjih 10 godina i kako stoji tu u odnosu na ostale klubove. Situacija je sigurno porazavajuca.

Dalje kad smo kod vlasnika. Mozes li mi odgovoriti sto Arapi, Rusi i ostali s novcem izbjegavaju Seria A ? Zar Milan , Inter itd nisu atraktivniji klubovi za kupovinu od PSG-a , Newcastlea itd ? Arapi su vlasnici Malage pa sta se desilo s tim klubom ?

Opet da ponovim niti je Milan profitabilan niti je Seria A i tu je najveci problem. Ovi Ameri voljeli ih ili ne su dosli s nekim planom , nase je da budemo strpljivi i da vidimo sta ce uraditi i kakve ce rezultate ostvariti.


Drag si mi al bas, tako da ti smijem reci ( mozda me malo izvrijedjas al nema veze ) ne palamudi i ne mlati gluposti ziv bio....
Kakav crni plan te spopao, doduse imaju plan kupi jeftino kardana probaj od njega napraviti manjeg kardana i pokusaj tog kardana nekom uvaliti....ovo sad sto dovode, to je smijurija, kakva strpljivost ta prica je bila kad je Maldini tek dosao, treba par god.bla bla, eto prosle su godine sad im opet treba godina...sto celavca nisu otjerali?

Avatar
milanist
Postovi: 12255
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 01 jul 2023, 00:25

meepo je napisao/la:
30 jun 2023, 23:36
milanist je napisao/la:
30 jun 2023, 10:41
Jeste bas tako Maldini je ikona i ne mozes brate reci da je Ok sto je otjeran i da ljudi znaju sta rade. Forum je zato i iznosimo misljenja, to sto su ga otjerali i prodali Sandra meni nikako nije uredu i ne moze biti, nek misli kako god ko hoce.
Problem je sto ti i dosta navijaca Milana ne razumijete da klub nema novca i da do prodaje igraca mora doci , a isto tako ne mogu prodati Rebica, Origia itd jer za njima nema potraznje , a i ono sto ima oni odbijaju.

Jedna dobra sezona u LP ne znaci da klub moze dovoditi igrace od 40+ miliona bez da koga prodaje, kad klub nije 15+ godina poslovao u plusu. Prodaja igraca je posebna prica. Dosta velikih klubova radi velike transfere ali i dosta zaradjuje prodajom igraca bilo bi dobro vidjeti koliko je Milan zaradio prodajom igraca u zadnjih 10 godina i kako stoji tu u odnosu na ostale klubove. Situacija je sigurno porazavajuca.

Dalje kad smo kod vlasnika. Mozes li mi odgovoriti sto Arapi, Rusi i ostali s novcem izbjegavaju Seria A ? Zar Milan , Inter itd nisu atraktivniji klubovi za kupovinu od PSG-a , Newcastlea itd ? Arapi su vlasnici Malage pa sta se desilo s tim klubom ?

Opet da ponovim niti je Milan profitabilan niti je Seria A i tu je najveci problem. Ovi Ameri voljeli ih ili ne su dosli s nekim planom , nase je da budemo strpljivi i da vidimo sta ce uraditi i kakve ce rezultate ostvariti.
Niko nije ni rekao da imaju novca na bacanje. Eto nakon koliko godina su poslovali u plusu, konacno neki pozitivan pomak tako da do prodaje Sandra nije moralo doci. Pogotovo ne da se dovedu 2-3 igraca slabijeg kvaliteta nego on. Zasto su otjerali Paola ? jel i to radi para? ne bi rekao, ko ne vidi zasto taj je slijep.

Niko nije ni rekao da moraju dovoditi igrace 40M+, moglo je se malo uloziti i pojacati ekipu. Prodas par igraca koji se nisu pokazali i eto jos love za trensfere, ali jok ajmo rastjerati sve sto ima DNK Milana.

Ti ako vjerujes u njihov plan budi strpljiv i vjeruj, ja dok ne vidim neke pozitivne rezultate od njih necu. A bogami kako su krenuli dabogda da bude ista pozitivno, vec su dovoljno usrali motku da se tako izrazim.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meepo
Postovi: 4232
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 01 jul 2023, 01:05

milanist je napisao/la:
01 jul 2023, 00:25
Eto nakon koliko godina su poslovali u plusu, konacno neki pozitivan pomak tako da do prodaje Sandra nije moralo doci.
2006 godine zadnji put. Jedna lasta ne cini proljece. Opet bolje prodati i Tonalia nego Thea, Maignana ili Leao. Na stranu sto je milanista , na sto se na njega gledalo kao buduceg kapitena itd , ali do prodaje je moralo doci.
milanist je napisao/la:
01 jul 2023, 00:25
Pogotovo ne da se dovedu 2-3 igraca slabijeg kvaliteta nego on.
Koja su to 2-3 igraca slabijeg kvaliteta dovedena ? Pazi Donnaruma kad je odlazio u PSG mnogi su bili skepticni u vezi Maignana pa je Maignan ispao ogroman upgrade u odnosu na Donnarumu.
milanist je napisao/la:
01 jul 2023, 00:25
Zasto su otjerali Paola ? jel i to radi para? ne bi rekao, ko ne vidi zasto taj je slijep.
Mediji su to pokusali analizirati i objasniti , napraviti neki presjek i ispada da je Paolo dobio otkaz zbog neslaganja s menadzmentom kluba. Zao mi je Paola ali ako se nisu mogli sloziti oko nekih stvari onda je mozda najbolje ovako, da se legenda kluba ne vuce po blatu.
milanist je napisao/la:
01 jul 2023, 00:25
Niko nije ni rekao da moraju dovoditi igrace 40M+, moglo je se malo uloziti i pojacati ekipu. Prodas par igraca koji se nisu pokazali i eto jos love za trensfere, ali jok ajmo rastjerati sve sto ima DNK Milana.

Ti ako vjerujes u njihov plan budi strpljiv i vjeruj, ja dok ne vidim neke pozitivne rezultate od njih necu. A bogami kako su krenuli dabogda da bude ista pozitivno, vec su dovoljno usrali motku da se tako izrazim.
A sa 35 miliona se moze pojacati ekipa sa 5-6 igraca ? Ti pricas o prodaji igraca isto da je rijec o autu kojeg stavis na olx i neko ti se javi kroz dan dva i eto prodas ga. Ne ide to tako. Jednostavno ako nema potraznje za igracem ne mozes ti njega prodati, a evo Origi i Rebic su odbili ponude Arapa.

Da su nesto usrali nisu vala. Sezona jos nije pocela pa se ne moze reci koliko ce Milan biti jaci/slabiji u odnosu na proslu sezonu. Napoli je prosle sezone prodao Ruiza i Koulibalya , otisao im Insigne , Mertens itd pa su ljudi pisali kako ce se boriti za Europu a oni na kraju uzese titulu.

enzo777
Postovi: 196
Pridružen/a: 02 apr 2023, 22:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la enzo777 » 01 jul 2023, 07:13

E ovog momka želim vidjet u napadu:

https://m.milannews.it/news/obiettivo-o ... one-498818

21 gol u 42 utakmice u jednoj sezoni. Daj. A kakav mu je vezni red bio? Ovog momka možemo prodati za 120mil za dvije godine. Leao je došao iz Francuske, Osimhen, znaci sve momci koji znaju igrat lopte. Kakav crni Čukvenze ili Adama Traore. 2 krilna igrača smo doveli iz Španije Suso i onaj tetovirani i ništa nisu donijeli. Adama Traore nema mjesta ni u Barci ni u Wolwertemptonu a kod nas ce igrat za 2 mil, hoće malo sutra.
Imamo Pobegu, i mislim da sad kad ima više mjesta da moze stasati u solidnog igrača.
Mi nemamo trenera, jer Pioli je pokazao zimus kako se sprema ekipa: 4 tekme 4 gubitka. Tad su ga trebali otjerat

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.