FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sviunapad1010
Postovi: 8106
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 04 jul 2023, 23:57

Aristotel555 je napisao/la:
04 jul 2023, 23:49
Ubijedjen sam da ovdje ima itekako dobre pravne osnove da se citav ovaj izbor ospori, dobar advokat bi ovo rijesio brzo..al ocito da je opet pobijedila interesna manjina (licni interes) sto je u svakom slučaju porazno..
Većine nigdje nema osim za tastaturama tako da manimo se lafine i pametovanja.
Da su osjetili neku "prijetnju" od većine ne bi se ovako stvari dešavale, a prije svega gdje je većina bila da recimo smjenimo ove prije ispadanja iz lige??
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Madal
Postovi: 3655
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 04 jul 2023, 23:58

superior1982 je napisao/la:
04 jul 2023, 23:54
Ovdje je rješenje slijedece:
1.Mirnes,angažovati ga za spor i podržati ga maksimalno i na izborima
2.Bojkot svih utakmica RSD Sloboda Tuzla
3.Protesti
4.Finansijska pomoć Fukarama
Treba da Fukare povedu akciju, momci su mudri i sposobni a mi da ne budemo prebijene macke vec da ih pratimo i finansijski i na sve druge nacine. Pod akciju naravno mislim bojkot Tusnja i slicno, a ne nasilje. Da me ne bi ko prozivao :urnebes:
I svakako bojkot Naše stranke Tuzla, svi im clanovi ovo podrzavaju.

U svakom slucaju samo Fukare 1987. Da krenu sa svojim fan shopom, clanskim i sl. agresivno u kampanju i sa idejama o otimanju kluba nazad.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1869
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la marseille_unique » 05 jul 2023, 00:05

A ovo u s vezi sto neko pise malo prije da mu se posalju
prepiske u PP, Ma u krc i te prepiske vise po PP, do kad ce mo biti pcke, daj sve ba crno na bijelo ko je i sta je radio da se zna sve, sta se skriva, koga skrivate ba, daj sve
na vidjelo ba,
zato nam i jeste ovako
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

TuzlaCityfighter
Postovi: 829
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 05 jul 2023, 00:11

Sky9 je napisao/la:
04 jul 2023, 23:44
Prvo ispadneš, pa kroz mjesec dana dođe The Lobanja. Pa šta je ovo, je.bote.
Ko te kleo, nije dangubio 😂😂 Morao sam se nasmijati, znam da nije smjesnon ali jbg..Haman te stigle one kletve za Zeljkana i TC 🫣 Ne znas sta je gore, ispadanje ili ovo danasnje blamiranje, ali hajde ima vremena za kajanje. Vidjelo se od pocetka da ide u krivom smjeru, jos je jedan rekao " nece Azmir makar ja poginuo" eto ostvari mu se zelja i plan. Trazili su 300 hiljada, toliko im je Azmir davao da se sklone, podigli su cjenu na 500 , ali dobili su kurcinu ! Na zalost navijaca Slobode ove godine PL BiH samo san, prva nagazna mina Srebrenik, da vidimo koliko ce macak spremiti kesa , ako misli uvesti Slobodu u PL BiH.
Elvir Baljic

Direktorcic
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Direktorcic » 05 jul 2023, 00:17

Pa ybt ja u Mostaru znam da je Kemal Papracanin los izbor, a ne tek vi. Stvarno bih volio da se vratite sto prije i da se pobijemo kako treba

desperados
Postovi: 1084
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 05 jul 2023, 00:18

Takođe se zahvaljujemo gospodinu Azmiru Husiću na njegovoj kandidaturi i namjeri da preuzme klub. Nažalost, godspodin Husić je insisitaro na potpunoj kontroli Skupštine što nije kompatibilno sa Statutom FK Sloboda da jedna osoba kontroliše i Upravni odbor i Skupštinu s obzirom da je Skupština nadležna da nadzire i kontroliše rad Upravnog odbora.
Pa koja je samo ovo bahatost i javašluk. Znaci kad je Azmir u pitanju nije kompatibilno da jedna osoba kontroliše skupštinu i UO, pa ko je vas kontrolisao mamu vam **** grobarsku. Isti ljudi bili i clanovi skupstine i UO.

Avatar
Sky9
Postovi: 10162
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 05 jul 2023, 00:19

TuzlaCityfighter je napisao/la:
05 jul 2023, 00:11
Sky9 je napisao/la:
04 jul 2023, 23:44
Prvo ispadneš, pa kroz mjesec dana dođe The Lobanja. Pa šta je ovo, je.bote.
Ko te kleo, nije dangubio 😂😂 Morao sam se nasmijati, znam da nije smjesnon ali jbg..Haman te stigle one kletve za Zeljkana i TC 🫣 Ne znas sta je gore, ispadanje ili ovo danasnje blamiranje, ali hajde ima vremena za kajanje. Vidjelo se od pocetka da ide u krivom smjeru, jos je jedan rekao nece Azmir makar ja poginuo, eto ostavi mu se zelja i plan. Trazili su 300 hiljada, toliko im je Azmir davao da se sklone, podigli su cjenu na 500 , ali dobili su kurcinu ! Na zalost navijaca Slobode ove godine PL BiH samo san, prva nagazna mina Srebrenik, da vidimo koliko ce macak spremiti kesa , ako misli uvesti Slobodu u PL BiH.
Za željkana kletve ostaju dok sam živ. :bih:

Kakav Tom i keš, nemoj me nasmijavati. :rol:

Ko je rekao da ne može makar poginuo, Mario? Na njega mi to liči, a može i u pp, ako nećeš ovdje da pišeš.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

MejdanTz
Postovi: 630
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MejdanTz » 05 jul 2023, 00:31

Edis Smajić nagovjestio dolazak :njanjanja: ide kapitenska i 10ka. Što se tiče Fukara samo kratko : od dns RK Sloboda i Sloboda Kompred dobijaju punu podršku, sa vrhom sam obavio razgovor i predložio Mirnesa, pa ćemo vidjeti. Trenutno su momci iscrpljeni svim dešavanjima, ne trebate očekivati od Fukara u narednim danima ništa konkretno. Potrebna nam je strategija, puno angažovanje, tako da će potrajati. Za sve sugestije i prijedloge sam otvoren, biću spona između grupe i ovog foruma. :thumbup:
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

Avatar
Madal
Postovi: 3655
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 05 jul 2023, 00:36

MejdanTz je napisao/la:
05 jul 2023, 00:31
Edis Smajić nagovjestio dolazak :njanjanja: ide kapitenska i 10ka. Što se tiče Fukara samo kratko : od dns RK Sloboda i Sloboda Kompred dobijaju punu podršku, sa vrhom sam obavio razgovor i predložio Mirnesa, pa ćemo vidjeti. Trenutno su momci iscrpljeni svim dešavanjima, ne trebate očekivati od Fukara u narednim danima ništa konkretno. Potrebna nam je strategija, puno angažovanje, tako da će potrajati. Za sve sugestije i prijedloge sam otvoren, biću spona između grupe i ovog foruma. :thumbup:
:tokralju: :tokralju:
Nema zurbe, treba napuniti baterije. Samo ne odustajte od borbe. Vi ako odustanete kljuc nam je u bravu. A i mi kospicari ako vas ne ispratimo i trebaju nas Lolek i Bolek guziti.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

desperados
Postovi: 1084
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 05 jul 2023, 00:36

MejdanTz je napisao/la:
05 jul 2023, 00:31
Edis Smajić nagovjestio dolazak :njanjanja: ide kapitenska i 10ka. Što se tiče Fukara samo kratko : od dns RK Sloboda i Sloboda Kompred dobijaju punu podršku, sa vrhom sam obavio razgovor i predložio Mirnesa, pa ćemo vidjeti. Trenutno su momci iscrpljeni svim dešavanjima, ne trebate očekivati od Fukara u narednim danima ništa konkretno. Potrebna nam je strategija, puno angažovanje, tako da će potrajati. Za sve sugestije i prijedloge sam otvoren, biću spona između grupe i ovog foruma. :thumbup:
Svaka cast momcima, puna podrska

Avatar
DamirT
Postovi: 14803
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 jul 2023, 00:39

MejdanTz je napisao/la:
05 jul 2023, 00:31
Edis Smajić nagovjestio dolazak :njanjanja: ide kapitenska i 10ka. Što se tiče Fukara samo kratko : od dns RK Sloboda i Sloboda Kompred dobijaju punu podršku, sa vrhom sam obavio razgovor i predložio Mirnesa, pa ćemo vidjeti. Trenutno su momci iscrpljeni svim dešavanjima, ne trebate očekivati od Fukara u narednim danima ništa konkretno. Potrebna nam je strategija, puno angažovanje, tako da će potrajati. Za sve sugestije i prijedloge sam otvoren, biću spona između grupe i ovog foruma. :thumbup:
Ja procita neki dan da ga je Bratstvo dovelo. Uglavnom, svaka cast na zalaganju za klub. Malo razmisliti o svemu, sta i kako, pa aBd polako u akciju. Mukotrpan je proces, ali drugog rjesenja nema. Za bilo kakvu finansijsku pomoc u vezi advokata, javi se na temu. Vjerujem da cemo svi pomoci :thumbup:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
mk1008
Postovi: 931
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 05 jul 2023, 00:53

Prvo moramo krenuti od advokata, koji ce naci rupe u zakonu i koji ce predati prijave tuzilastvu, sudovima, inspekcijama kome se vec to predaje, prijave posebno za svakog od njih. Prijava za Secera i svu ekipu..
Onda trebamo sacekat par dana i najavit proteste ponovo, ali ovaj put ranije najaviti, uraditi dobar marketing, mozemo mi to ba.
Trebamo svi mi novcano podrzat rad navijacke grupe..
Treba otic u ono novo udruzenje Slobodasi vidjet njihovu pricu, kako sta oni misle , pa ako smo istog misljenja , jos bolje udruzimo se..
Mi trenutno zivimo ono sto je Celik prolazio od 2017 do danas doslovno...
Ovi ljudi ce jos vise zaduzit klub i probleme napraviti..
Nije Celik spasio ni gradonačelnik, ni statut ni skusptina neg navijaci koji su pritiskom natjerali na ostavke, promjene statua, pa kad su to riješili onda pritisci na gradonačelnika itd
A imali su ekonomistu, pravnika koji su doslovno volonterski radili za klub jedno vrijeme..
Taj model smo i mi sad PRIMORANI slijediti. Cak eto sreca pa nemamo toliko dugova koliko su oni imali ali imat cemo ako pustimo ove zohare da misle da su prihvaćeni, trebamo pritiskati, lobirati na sve strane...
A sto se tice Ace i Eldara ne znam smiju li krociti na tribinu ponovo..
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
samirr
Postovi: 8894
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 05 jul 2023, 01:00

:shock: :shock:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

MejdanTz
Postovi: 630
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MejdanTz » 05 jul 2023, 01:00

DamirT je napisao/la:
05 jul 2023, 00:39
MejdanTz je napisao/la:
05 jul 2023, 00:31
Edis Smajić nagovjestio dolazak :njanjanja: ide kapitenska i 10ka. Što se tiče Fukara samo kratko : od dns RK Sloboda i Sloboda Kompred dobijaju punu podršku, sa vrhom sam obavio razgovor i predložio Mirnesa, pa ćemo vidjeti. Trenutno su momci iscrpljeni svim dešavanjima, ne trebate očekivati od Fukara u narednim danima ništa konkretno. Potrebna nam je strategija, puno angažovanje, tako da će potrajati. Za sve sugestije i prijedloge sam otvoren, biću spona između grupe i ovog foruma. :thumbup:
Ja procita neki dan da ga je Bratstvo dovelo. Uglavnom, svaka cast na zalaganju za klub. Malo razmisliti o svemu, sta i kako, pa aBd polako u akciju. Mukotrpan je proces, ali drugog rjesenja nema. Za bilo kakvu finansijsku pomoc u vezi advokata, javi se na temu. Vjerujem da cemo svi pomoci :thumbup:
Ugovori u ovoj ligi se raskidaju brže od veza u srednjoj školi
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

Avatar
Madal
Postovi: 3655
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 05 jul 2023, 01:08

mk1008 je napisao/la:
05 jul 2023, 00:53
Prvo moramo krenuti od advokata, koji ce naci rupe u zakonu i koji ce predati prijave tuzilastvu, sudovima, inspekcijama kome se vec to predaje, prijave posebno za svakog od njih. Prijava za Secera i svu ekipu..
Onda trebamo sacekat par dana i najavit proteste ponovo, ali ovaj put ranije najaviti, uraditi dobar marketing, mozemo mi to ba.
Trebamo svi mi novcano podrzat rad navijacke grupe..
Treba otic u ono novo udruzenje Slobodasi vidjet njihovu pricu, kako sta oni misle , pa ako smo istog misljenja , jos bolje udruzimo se..
Mi trenutno zivimo ono sto je Celik prolazio od 2017 do danas doslovno...
Ovi ljudi ce jos vise zaduzit klub i probleme napraviti..
Nije Celik spasio ni gradonačelnik, ni statut ni skusptina neg navijaci koji su pritiskom natjerali na ostavke, promjene statua, pa kad su to riješili onda pritisci na gradonačelnika itd
A imali su ekonomistu, pravnika koji su doslovno volonterski radili za klub jedno vrijeme..
Taj model smo i mi sad PRIMORANI slijediti. Cak eto sreca pa nemamo toliko dugova koliko su oni imali ali imat cemo ako pustimo ove zohare da misle da su prihvaćeni, trebamo pritiskati, lobirati na sve strane...
A sto se tice Ace i Eldara ne znam smiju li krociti na tribinu ponovo..
Bulevar drug evo ga, u napad :kafa:

Kad te vec citiram, fin je Čelikov statut da se rijesis gnjida. Ne znam tipa koliko bi bio privlacan Azmiru i Azmirima. Ako ne bi, onda ga nabij na qurac. Iskreno hocemol ti i ja i par hiljada drugih Slobodasa biti u skupstini ili Buci i Aci sa ekipom nije mi velika razlika ako bi se u oba slucaja borili za opstanak u PL.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1869
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la marseille_unique » 05 jul 2023, 01:13

Na Zeljinoj temi nakon danasnje odluke oko nase Slobode , debela prica o tome kako treba Azmira zvati ponovo da preuzme ljoze, sto mi stvarno govori da su oni postali pravi Seljacki klub, tipa Sarajevo, jer kazem opet nisam za Azmira, za Kikace pogotovo

Ja sam samo za nas i temeljnu promjenu
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
ASD
Postovi: 26266
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ASD » 05 jul 2023, 01:33

Pekarić u Zrinskom (druga hrvatska liga), 2004
Mešić u Igmanu, 2004
Haris Hasanović, još u Slobodi
Brkić u Čeliku, 2004
Amir Duraković, Zrinjski u19, 2005
Hamza Redžić, TC, 2004
Berberović Malkočević, Zrinjski u19, 2004
Numanović, Zrinjski u19, 2004

Kroz omladinski pogon je prošlo dosta solidnog materijala zadnjih godina.
Da je bilo pameti. Mogla se lijepa priča napraviti, puno ljepša od Čelikove. Samo da se reklo da rezultat nije bitan, već dugovi i djeca.

Avatar
FKBilder
Postovi: 1772
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 jul 2023, 01:51

desperados je napisao/la:
05 jul 2023, 00:18
Takođe se zahvaljujemo gospodinu Azmiru Husiću na njegovoj kandidaturi i namjeri da preuzme klub. Nažalost, godspodin Husić je insisitaro na potpunoj kontroli Skupštine što nije kompatibilno sa Statutom FK Sloboda da jedna osoba kontroliše i Upravni odbor i Skupštinu s obzirom da je Skupština nadležna da nadzire i kontroliše rad Upravnog odbora.
Pa koja je samo ovo bahatost i javašluk. Znaci kad je Azmir u pitanju nije kompatibilno da jedna osoba kontroliše skupštinu i UO, pa ko je vas kontrolisao mamu vam **** grobarsku. Isti ljudi bili i clanovi skupstine i UO.
E to je ta sustina. Kompanjoni, kolege u talovima, ti meni ja tebi, podobni, i mutavi da dizu ruke po potrebi. Dobro si to reko, oni su mogli, ali ti Azmire neces.
Danas sam svatio da mi nikada necemo uspjet nista da smo vjecni luzeri i da je sve u ovom gradu njihovo i rastaljeno. Grsdske pare, kosarka, fudbal, vodovod, komunalac yebeni, sve su dali stranacki podobnim i drugovima, jaranima nema gdje nisu pustili pipke.
A mi.....Mi sanjsmo nesto a vjecito pisaju po nama. Aferim meni je dosta.

Avatar
DamirT
Postovi: 14803
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 jul 2023, 01:57

Valjda sad ovo krene nabolje sa Fukarama. Yebi ga podrzat njih najvise. Blizih osoba od njih u klubu trenutno nemamo, a vidim i oni su sa danasnjim danom zivce izgubili. Izgubiti nemamo sta, a mozemo mnogo dobiti. Svakako su klub privatizovali za 24 000 maraka i ne misle odyebati
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

mirsonetz
Postovi: 536
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 05 jul 2023, 07:45

Ma ni jedan kandidat nije tu radi Slobode, svi gledaju svoje interese. Zemljiste, tenderi, transa itd. Najmanje su oni tu iz ljubavi prema Slobodi. Jedni kazu jedno, drugi drugo u ovom momentu nikom se ne moze vjerovati. Samo pravno lice koje moze imati uvid u sve radnje koje su se desile za mjesec i po i onda svakog pojedinca tuziti. Secera i co ispitati sve 4 godine rada i pred tuzilastvo. Lp
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.