FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 11 jul 2023, 21:48

Evo kazu i Kape ostaje, ta tri u21 igraca niko nema ko mi, velika prednost.

Avatar
ASD
Postovi: 26278
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ASD » 11 jul 2023, 21:55

Meni su ove probe glupost u 21.vijeku kada ima internet. U redu je 2-3 igrača uzeti na probu jer smatraš da su 50-50. Ali 20 igrača je previše, to je samo znak da ne pratiš lige.

Avatar
NKMramor
Postovi: 4141
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 11 jul 2023, 21:58

Mi najprije moramo da shvatimo (a zna to većina ovdje) da se sa 13-14 igrača (11 od kojih se očekuje da iznesu cijelu sezonu i tri izmjene plafon, ostalo da popuni) ne uzima ni kantonalna liga, a ne ovaj brlog gdje će te (slučajno ili namjerno) u bar 2-3 navrata razbiti sudija kartonima, pa u 1-2 navrata i protivnička ekipa, skupiće se povrede, suspenzije, u pola utakmica moraš bar 30% biti jači od protivnika na terenu da uzmeš bodove. Sa ovim spiskom sa kojeg je očigledno da se očekuje od Dilavera, Handžića (koji se spominje, ali nije završen izgleda, slabo i pratim pa nisam u toku) da nešto konkretno urade i sami iznesu čitavu sezonu, ni ovo čak nije toliko neozbiljna liga i to neće ići, a to ćemo vidjeti jako brzo.
Da o ostalim stvarima ne pričamo, na to samo dodamo (ja vjerujem) solidan izostanak navijača sa domaćih utamica i imamo rezultat da će u Tuzli gostovanje većina ekipa jedva čekati, bez skoro ikakvog pritiska dosta njih će imati priliku da nešto napravi. U gostima će i ovaj put biti dočekivanja "na nož", Gračanica, Zenica, Tešanj, Srebrenik, Kakanj, Gradačac, neće to biti baš jednostavna gostovanja kao što svi izgleda očekuju. Bodove nam sigurno niko neće dati džaba, a za ulazak treba 20 pobjeda i koji neriješen rezultat u najboljem slučaju. Već nakon desetak kola maksimalno će biti jasno gdje smo, možda i prije, a daj Bože da to na kraju bude išta više od nekog četvrtog-petog mjesta.
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

klma1
Postovi: 1731
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 11 jul 2023, 22:03

& $ ?

Avatar
Sky9
Postovi: 10195
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 11 jul 2023, 22:08

NKMramor je napisao/la:
11 jul 2023, 21:58
Mi najprije moramo da shvatimo (a zna to većina ovdje) da se sa 13-14 igrača (11 od kojih se očekuje da iznesu cijelu sezonu i tri izmjene plafon, ostalo da popuni) ne uzima ni kantonalna liga, a ne ovaj brlog gdje će te (slučajno ili namjerno) u bar 2-3 navrata razbiti sudija kartonima, pa u 1-2 navrata i protivnička ekipa, skupiće se povrede, suspenzije, u pola utakmica moraš bar 30% biti jači od protivnika na terenu da uzmeš bodove. Sa ovim spiskom sa kojeg je očigledno da se očekuje od Dilavera, Handžića (koji se spominje, ali nije završen izgleda, slabo i pratim pa nisam u toku) da nešto konkretno urade i sami iznesu čitavu sezonu, ni ovo čak nije toliko neozbiljna liga i to neće ići, a to ćemo vidjeti jako brzo.
Da o ostalim stvarima ne pričamo, na to samo dodamo (ja vjerujem) solidan izostanak navijača sa domaćih utamica i imamo rezultat da će u Tuzli gostovanje većina ekipa jedva čekati, bez skoro ikakvog pritiska dosta njih će imati priliku da nešto napravi. U gostima će i ovaj put biti dočekivanja "na nož", Gračanica, Zenica, Tešanj, Srebrenik, Kakanj, Gradačac, neće to biti baš jednostavna gostovanja kao što svi izgleda očekuju. Bodove nam sigurno niko neće dati džaba, a za ulazak treba 20 pobjeda i koji neriješen rezultat u najboljem slučaju. Već nakon desetak kola maksimalno će biti jasno gdje smo, možda i prije, a daj Bože da to na kraju bude išta više od nekog četvrtog-petog mjesta.
:salut:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 11 jul 2023, 22:14

NKMramor je napisao/la:
11 jul 2023, 21:58
Mi najprije moramo da shvatimo (a zna to većina ovdje) da se sa 13-14 igrača (11 od kojih se očekuje da iznesu cijelu sezonu i tri izmjene plafon, ostalo da popuni) ne uzima ni kantonalna liga, a ne ovaj brlog gdje će te (slučajno ili namjerno) u bar 2-3 navrata razbiti sudija kartonima, pa u 1-2 navrata i protivnička ekipa, skupiće se povrede, suspenzije, u pola utakmica moraš bar 30% biti jači od protivnika na terenu da uzmeš bodove. Sa ovim spiskom sa kojeg je očigledno da se očekuje od Dilavera, Handžića (koji se spominje, ali nije završen izgleda, slabo i pratim pa nisam u toku) da nešto konkretno urade i sami iznesu čitavu sezonu, ni ovo čak nije toliko neozbiljna liga i to neće ići, a to ćemo vidjeti jako brzo.
Da o ostalim stvarima ne pričamo, na to samo dodamo (ja vjerujem) solidan izostanak navijača sa domaćih utamica i imamo rezultat da će u Tuzli gostovanje većina ekipa jedva čekati, bez skoro ikakvog pritiska dosta njih će imati priliku da nešto napravi. U gostima će i ovaj put biti dočekivanja "na nož", Gračanica, Zenica, Tešanj, Srebrenik, Kakanj, Gradačac, neće to biti baš jednostavna gostovanja kao što svi izgleda očekuju. Bodove nam sigurno niko neće dati džaba, a za ulazak treba 20 pobjeda i koji neriješen rezultat u najboljem slučaju. Već nakon desetak kola maksimalno će biti jasno gdje smo, možda i prije, a daj Bože da to na kraju bude išta više od nekog četvrtog-petog mjesta.
100% se slazem, sve si dobro napisao!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37706
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 jul 2023, 22:15

Djaba sad pisete, odluka je pala :rol:

Mozda jedino ako kulturno zamolite Kemicu, Acu i Marija da pitaju da se dovede koji igrac

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 11 jul 2023, 22:19

Neka se ta odabrana klapa sad igra football managera sa Slobodom. Bolje ne gledati tu patnju kad krene.

Avatar
Mortus
Postovi: 1758
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 11 jul 2023, 22:25

tuzlak1987 je napisao/la:
11 jul 2023, 22:15
Djaba sad pisete, odluka je pala :rol:

Mozda jedino ako kulturno zamolite Kemicu, Acu i Marija da pitaju da se dovede koji igrac
Ocigledno je da se ceka Aco zenskog mu se svega najjjjjebem da aminuje pojacanja.

Ovo sto Mramor napisa je suha realnost i istina. Dosta sam pratio Federalnu ligu zadnjih 5 godina uzivo po kantonu i mogu reci da se igra dobar fudbal, cak sta vise bolji, borbeniji i dosta prljaviji nego PL. Sudije sto znaju zasrati to ne moze da se zamisli. Tako da cak ninkvalitetan kadar ne obecava plasman gore, vec sposobna uorava i koji dinar sudcima kontrolorima delegatima i protivnocima.
Ali mi ne trebamo brinuti, imamo mi Acija naseg on je izlobirao pravu osobu na celo kluba a i on ce se zrtvovati nije mu mrsko, zene mu se naaajebem
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Sky9
Postovi: 10195
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 11 jul 2023, 22:29

Mortus je napisao/la:
11 jul 2023, 22:25
tuzlak1987 je napisao/la:
11 jul 2023, 22:15
Djaba sad pisete, odluka je pala :rol:

Mozda jedino ako kulturno zamolite Kemicu, Acu i Marija da pitaju da se dovede koji igrac
Ocigledno je da se ceka Aco zenskog mu se svega najjjjjebem da aminuje pojacanja.

Ovo sto Mramor napisa je suha realnost i istina. Dosta sam pratio Federalnu ligu zadnjih 5 godina uzivo po kantonu i mogu reci da se igra dobar fudbal, cak sta vise bolji, borbeniji i dosta prljaviji nego PL. Sudije sto znaju zasrati to ne moze da se zamisli. Tako da cak ninkvalitetan kadar ne obecava plasman gore, vec sposobna uorava i koji dinar sudcima kontrolorima delegatima i protivnocima.
Ali mi ne trebamo brinuti, imamo mi Acija naseg on je izlobirao pravu osobu na celo kluba a i on ce se zrtvovati nije mu mrsko, zene mu se naaajebem
To je to. Liga je sve samo ne naivna...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 914
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Lokacija: Rudarska 2
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sjenjak1919 » 11 jul 2023, 22:36

Sky9 je napisao/la:
11 jul 2023, 21:35
Ovo sranje od lige se osvaja u prvoj polusezoni. Ako tu ne ostvarimo neku značajnu prednost, a sve upućuje da nećemo, šanse za povratak u PL su veoma male.
Ma samo jako i u kost pa sta dragi Senad dadne :ljepota:
SLOBODA ILI NIŠTA

Avatar
DamirT
Postovi: 15034
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 11 jul 2023, 22:38

Sjenjak1919 je napisao/la:
11 jul 2023, 22:36
Sky9 je napisao/la:
11 jul 2023, 21:35
Ovo sranje od lige se osvaja u prvoj polusezoni. Ako tu ne ostvarimo neku značajnu prednost, a sve upućuje da nećemo, šanse za povratak u PL su veoma male.
Ma samo jako i u kost pa sta dragi Senad dadne :ljepota:
Senad = Andjeo s neba :ljepota:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 914
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Lokacija: Rudarska 2
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sjenjak1919 » 11 jul 2023, 22:42

DamirT je napisao/la:
11 jul 2023, 22:38
Sjenjak1919 je napisao/la:
11 jul 2023, 22:36
Sky9 je napisao/la:
11 jul 2023, 21:35
Ovo sranje od lige se osvaja u prvoj polusezoni. Ako tu ne ostvarimo neku značajnu prednost, a sve upućuje da nećemo, šanse za povratak u PL su veoma male.
Ma samo jako i u kost pa sta dragi Senad dadne :ljepota:
Senad = Andjeo s neba :ljepota:
Melek iz Kikaca :ljepota:
SLOBODA ILI NIŠTA

Avatar
DamirT
Postovi: 15034
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 11 jul 2023, 22:44

Sjenjak1919 je napisao/la:
11 jul 2023, 22:42
DamirT je napisao/la:
11 jul 2023, 22:38

Senad = Andjeo s neba :ljepota:
Melek iz Kikaca :ljepota:
Mi toliko lose pisemo o nasem Aci, a on nam meleka poslao. Jesmo djubrad od ljudi ccc....
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Zodiac
Postovi: 4062
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Zodiac » 11 jul 2023, 22:51

Aco zna bolje od nas sta je najbolje za nas ,nemojte da vjerujete svojim ocima vjerujte Aci.

Avatar
Madal
Postovi: 3707
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 11 jul 2023, 23:01

Kako gadno pisete, sad ce @bulevar da vas postroji!
Bulevaaaar, evo napadaju Senču! Forum je rak rana kluba! Aci, Buci i ekipa su top! Mi smo gadni i nikakvi navijaci! Da nas s foruma hejtera nema mi igrali jos u PL i imali bi najboljeg generalnog direktora lige!
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Beduin
Postovi: 16739
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 11 jul 2023, 23:02

LaBombonera88 je napisao/la:
11 jul 2023, 20:57
Sky9 je napisao/la:
11 jul 2023, 20:52
LaBombonera88 je napisao/la:
11 jul 2023, 20:46


Ne sekiraj mi se @Sky9 legendo, bice to dobro aBd, doci ce bolji.
Ma kakvo dobro, uhljup je na čelu kluba, i već se nazire da neće biti dobro. Mjesec dana pred početak mi nemamo ni obrise prvog tima.
Imam info da se pregovara sa jos igraca vjerujem dobrih kvalitetnih, to ce nam ova sedmica, dvije pokazati.
Nisam ni ja optimistican sa ovim trenutnim stanjem, usr.ali su znali smo to cim su dosli na te proklete pozicije.
Bas trebas imati info (ono u insajderskom fazonu) da bi skontao kako se pregovara sa potencijalnim pojacanjima na ovaj postojeci roster i situaciju? 😂
Naravno da ce se pregovarati i doci jos igraca.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37706
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 jul 2023, 23:03

Treba postrojiti klub na idealima Mitra Trifunovica Uce i Leonarda Bankera!

Avatar
DamirT
Postovi: 15034
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 11 jul 2023, 23:05

tuzlak1987 je napisao/la:
11 jul 2023, 23:03
Treba postrojiti klub na idealima Mitra Trifunovica Uce i Leonarda Bankera!
I Aleksandra Jovica aka Ace. Svi mogu samo Azmir ne moze :kafa:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Madal
Postovi: 3707
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 11 jul 2023, 23:08

tuzlak1987 je napisao/la:
11 jul 2023, 23:03
Treba postrojiti klub na idealima Mitra Trifunovica Uce i Leonarda Bankera!
I kritički se osvrtati u stilu Meše Selimovića! A ne kao mi, bagra s foruma!
Šalu na stranu, ja ne sumnjam u sklapanje dobre ekipe za borbu za vrh. I Nala je na drogama ako je dosao voditi Slobodu u federalnoj bez igrača za ulazak u PL.
Ima dovoljno još vremena da dovedu igrače koji su klasa za ovu ligu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.