FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

MejdanTz
Postovi: 630
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MejdanTz » 27 jul 2023, 23:40

Ne zaboravite činjenicu da kad su se pravili protesti na okupljanju nije bilo više od 50 ljudi. Lično sam protiv ovog, ali tako je kako je. Nisam u Tuzli i ne znam šta se sve dešava. Neke informacije su mi dostupne i to je to. Žalosno mi je što odmah ide priča narkomani, alkosi i slično, ali okej je. Kao grad nemamo mentalitet, što je dokazala i ova objava ( koju sam lično napisao, nevoljno ). Ono što vam mogu potvrditi sigurno, Senad nije Fukarama ništa obećao, ništa donirao, poklonio. Ako nekog zanima neštovviše bujrum u pp, neke stvari smijem podijeliti sa vama.
Što se mene tiče bojkot do daljnjeg !!!
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slatina87 » 27 jul 2023, 23:52

MejdanTz je napisao/la:
27 jul 2023, 23:40
Ne zaboravite činjenicu da kad su se pravili protesti na okupljanju nije bilo više od 50 ljudi. Lično sam protiv ovog, ali tako je kako je. Nisam u Tuzli i ne znam šta se sve dešava. Neke informacije su mi dostupne i to je to. Žalosno mi je što odmah ide priča narkomani, alkosi i slično, ali okej je. Kao grad nemamo mentalitet, što je dokazala i ova objava ( koju sam lično napisao, nevoljno ). Ono što vam mogu potvrditi sigurno, Senad nije Fukarama ništa obećao, ništa donirao, poklonio. Ako nekog zanima neštovviše bujrum u pp, neke stvari smijem podijeliti sa vama.
Što se mene tiče bojkot do daljnjeg !!!
Prijatelju da vas je 5 ako stojite za prave vrijednosti to će ljudi kad tad prepoznat. Izvini, ali meni ovo što sam pročitao od zahtjeva djeluje kao neviđena glupost. Tražite od UO Slobode da smjesti gostujuće navijače na utakmici u kojoj uopšte Sloboda ne igra? Mislim da čak i na našim utakmicama se prvo pita MUP TK jer oni osiguravaju utakmicu, pa tek onda organizator tj Klub. Ove ostale zahtjeve neću ni komentarisat.

MejdanTz
Postovi: 630
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MejdanTz » 28 jul 2023, 00:10

slatina87 je napisao/la:
27 jul 2023, 23:52
MejdanTz je napisao/la:
27 jul 2023, 23:40
Ne zaboravite činjenicu da kad su se pravili protesti na okupljanju nije bilo više od 50 ljudi. Lično sam protiv ovog, ali tako je kako je. Nisam u Tuzli i ne znam šta se sve dešava. Neke informacije su mi dostupne i to je to. Žalosno mi je što odmah ide priča narkomani, alkosi i slično, ali okej je. Kao grad nemamo mentalitet, što je dokazala i ova objava ( koju sam lično napisao, nevoljno ). Ono što vam mogu potvrditi sigurno, Senad nije Fukarama ništa obećao, ništa donirao, poklonio. Ako nekog zanima neštovviše bujrum u pp, neke stvari smijem podijeliti sa vama.
Što se mene tiče bojkot do daljnjeg !!!
Prijatelju da vas je 5 ako stojite za prave vrijednosti to će ljudi kad tad prepoznat. Izvini, ali meni ovo što sam pročitao od zahtjeva djeluje kao neviđena glupost. Tražite od UO Slobode da smjesti gostujuće navijače na utakmici u kojoj uopšte Sloboda ne igra? Mislim da čak i na našim utakmicama se prvo pita MUP TK jer oni osiguravaju utakmicu, pa tek onda organizator tj Klub. Ove ostale zahtjeve neću ni komentarisat.
Kratko ću samo, pošto očito nisi shvatio moj post : ja lično ostajem u svom bojkotu, lično ću prozivat, kao što sam i do sad uvijek radio kad nešto nije uredu u klubu, a nebitno je ko glavni. Ja nisam u Tuzli, ne znam šta se interno dešava, ono informacija što dobijem to i objavim. Što se tiče gostujućih navijača MUP TK nema apsolutno nikakve veze sa tim na koju tribinu idu navijači gostujuće ekipe ( informacija iz prve ruke ). A za ono protiv Veleža je dogovoreno između TC i UO Sloboda i namjerno urađeno, kako je meni prenijeto. Svako ima pravo da procjeni situaciju, mene što se tiče, ako na kraju sezone uđu u PL sa jedno 15 bodova više od drugog, mogu čestitat i klub nastavit financijski podržavat, a do tada adios.
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slatina87 » 28 jul 2023, 00:24

MejdanTz je napisao/la:
28 jul 2023, 00:10
Kratko ću samo, pošto očito nisi shvatio moj post : ja lično ostajem u svom bojkotu, lično ću prozivat, kao što sam i do sad uvijek radio kad nešto nije uredu u klubu, a nebitno je ko glavni. Ja nisam u Tuzli, ne znam šta se interno dešava, ono informacija što dobijem to i objavim. Što se tiče gostujućih navijača MUP TK nema apsolutno nikakve veze sa tim na koju tribinu idu navijači gostujuće ekipe ( informacija iz prve ruke ). A za ono protiv Veleža je dogovoreno između TC i UO Sloboda i namjerno urađeno, kako je meni prenijeto. Svako ima pravo da procjeni situaciju, mene što se tiče, ako na kraju sezone uđu u PL sa jedno 15 bodova više od drugog, mogu čestitat i klub nastavit financijski podržavat, a do tada adios.
Ne znam zbog čega misliš da nisam shvatio tvoj post. Pišeš da ti lično ostaješ u bojkotu što znači da ne dijeliš mišljenje s ostatkom grupe, al nebitno nije za foruma :) Jel stvarno misliš da se UO Slobode nešto pita kod organizacije utakmice SSH?
I za ovo oko MUP-a , moja poenta je da ukoliko npr UO kaže da hoće smjestit domaće na A tribinu a gostujuće na B , da iz MUP-a mogu procijenit rizik i reći da se ne može tako organizovat. Znači ne određuju gdje će ko bit al moraju "odobrit" raspored, al eto ti kažeš da imaš provjerenu informaciju :)

Avatar
Madal
Postovi: 3713
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 28 jul 2023, 07:16

Steta za Fukare.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
FKBilder
Postovi: 1783
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 28 jul 2023, 12:41

Kada mislis da nema dalje, da gore ne moze oglase se "fukare "i onda vidis da moze i gore i nize.

klasik
Postovi: 4037
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 28 jul 2023, 13:05

Dosadašnjeg predsjednika Skupštine gospodina Ninu Džambića naslijedio je gospodin Aleksandar Jović dok je umjesto dosadašnjeg potpredsjednika gospodina Emira Muratbegovića izabran gospodin Neim Husić. Skupština je također dopunjena sa novim članovima i to: Nermin ČOLIĆ, Nebojša TOMIĆ, Nedim ARNAUTOVIĆ, Mario LOVRIĆ, Mirsad OVČINA, Almir ŠEĆKANOVIĆ, Mirsad HUSANOVIĆ, Burhan LIMANI, Fuad MEŠANOVIĆ, Nedžad ALJKOVIĆ, Nedžad BIJESOVIĆ, Isak MEMIŠEVIĆ, Omar RADONČIĆ, Sanel MAŠIĆ, Nermin MUJANOVIĆ, Denis MUHAREMAGIĆ, Zlatan FAZLIĆ, Eldar BAJRIĆ, Jasmin RAHMANOVIĆ, Sanel MAŠIĆ, Rusmir HUSAGIĆ, Almir ZULIĆ, Nerim TUZLAK, Gordan ISABEGOVIC, Emir FAZLOVIĆ, Adnan OMEROVIĆ, Saša ARNAUTOVIĆ i Jasmin BEŠLAGIĆ.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

klma1
Postovi: 1731
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 28 jul 2023, 14:26

Sve Sloboda, pravda, postenje moral al crta se povukla na pravima za prodaju na tribini. STR Fukare, Fukate d.o.o. Koja je vizija, registrovati dodatnu djelatnost na udruzenje pa kad se dugovi naberu opet udari u kuknjavu. Registrovati 40 nikova i krenuti sa porukama.
A i ova skupština, svasta bi se dalo napisati.
Ciji je Fudo u skupštini. Sta je ono on igrao krilo, beka?
Na prvu mi je Neim OK za ostalo tek treba da skontam.
Hoce li ovo sad zaustaviti bombardovanje po forumima
& $ ?

crvenocrnitz
Postovi: 916
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 28 jul 2023, 18:48

Sve ove u skupstini kad izvrnes neces naci vise od 100km u dzepu i to odma poslije plate/penzije jedino sto vlasnik Sarajke i Nerko Bony nesto imaju, ostali go kuratz
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
DamirT
Postovi: 15059
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 jul 2023, 19:04

Yebo mater koja imena u skupstini...

Nema 3 postena covjeka, sve go kokuz i uhljeb....
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2633
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 28 jul 2023, 19:35

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
075

Avatar
Volkan
Postovi: 300
Pridružen/a: 05 jul 2023, 14:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Volkan » 28 jul 2023, 21:18

Zna li neko nesto o ovom novom igracu Osmanu Sejranicu, kako vidim igra poziciju DMC...
🔴⚫ FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

crvenocrnitz
Postovi: 916
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 28 jul 2023, 22:54

Volkan je napisao/la:
28 jul 2023, 21:18
Zna li neko nesto o ovom novom igracu Osmanu Sejranicu, kako vidim igra poziciju DMC...
Znam mu MOZDA samo bliza familija
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
Madal
Postovi: 3713
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 28 jul 2023, 22:57

TzBulevar87 je napisao/la:
28 jul 2023, 19:35
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
Nek je neko u ekstazi :thumbup:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37710
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 jul 2023, 23:18

Carsija je zaboravila da je Slobodu vec jednom izbacila, ali da Slobodu nije nikada vratila. Sada ce opet da pokazu kako ne znaju vratiti Slobodu i sto je nabitnije da su drustveni paraziti.

Avatar
Beduin
Postovi: 16746
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 28 jul 2023, 23:34

Puno je netrpeljivosti izmedju nekih clanova Skupstine i Senada. A da ne govorimo odakle neki momci tik uz Senada po vladajucim strukturama, iz kojeg razloga su dobili njegovu podrsku i poziv.

Daleko je ovo od idile i postovanja unutar Skupstine, Uprave, etc...
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
DamirT
Postovi: 15059
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 jul 2023, 23:54

Ako nista, bit ce zanimljivo pratit ovaj cirkus
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
FKBilder
Postovi: 1783
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 29 jul 2023, 02:06

Ima li iko ovdje da zna kako i na koji nacin funkcionise klub.
Ukoliko postoji covjek koji je spreman upumpati 500 000 km u klub sta njemu klub daje osim mjesta u skupstini ili UO kluba...
Na koji nacin on moze izvuci svoje pare od kluba zaraditi nesto....Ako ima iko da poznaje materiju pa da mi objasni.

montolivo18
Postovi: 842
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 29 jul 2023, 08:54

Još jedan povratnik.

slika

Avatar
Beduin
Postovi: 16746
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 29 jul 2023, 09:09

Opet nevezano, a ipak vezano i za nas klub - FC SALINES prekida saradnju sa Husicem jer Heez nije ispunjavao obaveze u zadnje 2 godine i gurnuo klub u probleme.
Opet dolazimo na ono sto sam pisao ovdje, a to je da se Azmir zaletio prije par godina i htio se dokazivati na sve strane, previse obecavao sve i svakome, a finansijske probleme iz Azmerike je morao osjetiti iliti prikriti negdje.
Eksponirao se i skrenuo paznju na sebe, ali je previse gurao nos na svaku mogucu stranu pa polahko izlaze na vidjelo njegova neispunjena obecanja. A to je krajnje neozbiljno za jednog biznismena, da ne kazem i politicara (jer su oni obicno neozbiljni).
Nece ni Sloga SH jos dugo gurati po PL.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.