FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
42
21%
Husref Musemić
46
23%
Zoran Zeljković
6
3%
Ostanak Simona Rožmana
102
52%
 
Ukupno glasova: 196

HeraklitMracni
Postovi: 5377
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 12 avg 2023, 10:56

Treba Pokušat sa Oliveirom i Penom u napadu

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 avg 2023, 11:03

mma_hz je napisao/la:
12 avg 2023, 10:42
Buljubasic ja ne znam sta je ono majke mi,Cimirot je bio dobar al onaj mali sinoc..trazi loptu,bori se,udara se al pametni prekrsaji.Mene lik ocarao sinoc. :ljepota: :ljepota: LGBTQ :mrgreen:

Sjever sinoc,mila moja majko kako su pokidali navijanje..znalo je biti dosta vise raje a navija bezveze ali ono sinoc uhhhhhhh strasno :clap:
Po meni bolje nego protiv Sloge :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 12 avg 2023, 11:08

Kome godi novo pravilo da igrači susjednih zemalja nisu stranci?


slika
NEMA NAZAD

Avatar
napoleon72
Postovi: 5364
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 12 avg 2023, 11:23

holyman je napisao/la:
12 avg 2023, 11:08
Kome godi novo pravilo da igrači susjednih zemalja nisu stranci?


slika
Ma pola tih ima dvojno drzavljanstvo kao i kod nas Balta, stoji hrvatska zastava al je bio domaci i prije novog pravila.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1546
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Arnelv52 » 12 avg 2023, 11:23

Buljubašić je sinoć pokazao samo da ima šlifa. S iskustvom igranja bi trebao steći i zrelost u igri ali nije da je to pod moranje. Može sazreti a može ostati Salčin iako Muhamed ima veći plafon.

Upitno je, a to mu naša liga još nije dala, i kako će igrati pod većim pritiskom. Mene u situacijama kad su mu bili protivnički igrači blizu nije ubjedio. Moraće na tome da radi - sve što radi da radi 3x brže.

I sa prekršajima je imao sreće. Radio ih je zbog nezrelosti a ne zato što je on nekakav razbijač. Mogao je vrlo lako žuti dobiti.

Vidjećemo.

Isto k'o i naša igra. Smjer je dobar, a fali tu još puno toga. Za sada je prerano bilo šta govorit: može biti neki znak ili pozitivni šok ili da nije ništa nego je Posušje slabo.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 12 avg 2023, 11:30

Durakovic ne znam sta mu je ali to nije ni 5% od onog momka iz Igmana. Sta je problem to mora on da skonta, ali ovako ako nastavi negine mu klupa. Najbolje bi bilo tu gurati malog Kapetanovica koji moze napredovati i kod kojeg jos mozes nesto promjeniti.
Takodje druga strana Beganovic za nijansu bolji od Durakovica, ali ima i tu Mulalic koji ceka priliku.

Buljubašić je topcina i momka nedirati iz prvih 11. Kako nam je samo falio jedan takav na sredini agresivan i brz, a ne ko ostalo trom i spor, da se jedva okrene.

Kyeremeh bi mogao na tribinu, a Viveros da upadne na njegovog mjesto. Zadnje vrijeme je bas u slaboj formi, i one prilike sto dobije neiskoristi.

Ziljkic i Renan su ubice u napadu :bow:
Samo im gurni pas ili da se nadju u prilici za gol to je odmah 90% gola.

Neka prva postava koji moze biti a i nemora:

Rogic
Beganovic - Soldo - Serbecic - Kapetanovic
Vrancic - Zeljkovic - Buljubašić
Viveros - Oliveira - Ziljkic

Najbolje bi bilo kad bi doveli jos jednog stopera koji je bas kvalitetan, jer ni Serbecic nije pouzdan, ali je bolji nego Trako.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

moreno123
Postovi: 222
Pridružen/a: 08 apr 2023, 12:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moreno123 » 12 avg 2023, 11:56

Nova bekovska pojacanja su nam sad za sad losa.. Ne mogu se sastaviti sa loptom ni Durakovic ni Beganovic. Beganovic je otkako je dosao igrao svaku utakmicu, ne znam zasto Mulalic nije dobio sansu, da se ovaj malo dohaviza. Vrancic sinoc ponovo igrac utakmice, sa kakvom mirnocom i inteligencijom smiruje loptu, spusta na pod, pa onda "na foru" posalje dugu loptu prema Kyeremehu i Oliveiri.. Renan takodje ponovo odlican, nema visinu za centarfora ali sve drugo ima, njuh za gol, kretanje, utrcavanje u prazan prostor, kada je okrenut ledjima navuce dvojicu na sebe.. Zijkica i malog Buljubasica dosta hvalite ali osim dobre zavrsnice Ziljkica i sjajne asistencije Buljubasica obojica su mnogo grijesila, Ziljkic je dao jednu poprecnu loptu koja nas je mogla kostati gola kod 1-0 cini mi se, Buljubasic je u elementarnim pasovima grijesio ali onom asistencijom je pokazao da je veliki potencijal. Tamo negdje u 7-8 minuti ona korner akcija kada je Vrancic centrirao po zemlji i neko propustio loptu nekome iza sebe, tu se tacno vidi rukopis novog trenera, na hajr da nam bude Simon.

Horde nastavljaju sa odlicnim izdanjima.

mma_hz
Postovi: 10761
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 12 avg 2023, 11:57

Moramo shvatiti kakve je 2 povrede imao mali Buljubasic,pgt druga kad je mali igrao sa slomljenom nogom jbt,a opet ovako ulazi u duele bez straha. :shock:
Ratnik momak.

Sto se tice posjete ,solidna jbg s obzirom da je Seka u Akvi,Aco Pejovic u Mostari a Nasko i Ifeta u Bosni :mrgreen: ,a o SFF da ne govorim.

Oko 6 milja po meni.
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 12 avg 2023, 12:02

Cuj Renan nema visinu za centarfora a momak visok 186cm
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Surreal
Postovi: 7936
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 12 avg 2023, 12:04

Duraković kod nas ima 10 hiljada platu, niti jednim potezom nije naslutio da je zaslužuje.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

moreno123
Postovi: 222
Pridružen/a: 08 apr 2023, 12:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moreno123 » 12 avg 2023, 12:07

Peneranda brat je toliko izgorio od zelje da se dokaze odmah, lopte nikom skoro nije dao.
Sa Ziljkicem mora sjest neki psiholog, previse se nezrelo ponasa za svoje godine. Jeste on srcan, ali treba malo i mozgom igrati, on u sedmoj minuti dobija zuti zbog price sa sudijom.
Zao mi je sto Avramovski nije usao i sto zbog svoje sklonosti povredama ne moze da uhvati kontinuitet igranja, on bi mogao podvaljivati dobre lopte Renanu koji se satra upadajuci u prazan prostor gdje nije imao ko da mu podvali sinoc. Koliko znam on ima ugovor do januara i izgleda mi najvjverovatnije da ce otici tada. Svest ce se na to da je mogao mnogo vise da nam pruzi.
Hamza je imao dva dobra pokusaja glavom i vidjela se velika zelja kod njega sto mi se jako svidjelo.

Avatar
haris004
Postovi: 1698
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 12 avg 2023, 12:23

Mislim da će ovaj trener donijeti kvalitet više u odbrani.
Više igrača u defanzivi će sigurno smanjiti pritisak na stopere.
Nije slučajnost da su nam stoperi na najvećem udaru kritika (Serbecic, Trako, Martinović onomad) jer su stvarno mnogo ispadali, ali su sami morali pokrivati ogroman prostor. Ruku na srce ni jedan od njih nije kvalitet da to uspije.

Očekujem da se obrana utegne, da prestanemo primati lagane golove, te se nadam da će Duraković malo se dozvati.
Malo mi je tragično da ga svaki balon preskoči a on gleda negdje u nebo pogubljen.
Radović mi je mnogo kvalitetniji, čak je i pripremne utakmice dobro odradio.

Avatar
Nirton
Postovi: 6607
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 12 avg 2023, 12:25

ZutiFKS je napisao/la:
12 avg 2023, 12:12
moreno123 je napisao/la:
12 avg 2023, 12:07
Sa Ziljkicem mora sjest neki psiholog, previse se nezrelo ponasa za svoje godine. Jeste on srcan, ali treba malo i mozgom igrati, on u sedmoj minuti dobija zuti zbog price sa sudijom.
Izveo je slobodnjak prije zvižduka i zabio gol, zato je dobio žk.
I ovo mu je vec treći takav otkad je kod nas. Bio je u Kaknju protiv Veleža i još jednom prošle sezone, ali nema šanse da se sjetim protiv koga. :D
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4111
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 12 avg 2023, 12:34

haris004 je napisao/la:
12 avg 2023, 12:23
Mislim da će ovaj trener donijeti kvalitet više u odbrani.
Više igrača u defanzivi će sigurno smanjiti pritisak na stopere.
Nije slučajnost da su nam stoperi na najvećem udaru kritika (Serbecic, Trako, Martinović onomad) jer su stvarno mnogo ispadali, ali su sami morali pokrivati ogroman prostor. Ruku na srce ni jedan od njih nije kvalitet da to uspije.

Očekujem da se obrana utegne, da prestanemo primati lagane golove, te se nadam da će Duraković malo se dozvati.
Malo mi je tragično da ga svaki balon preskoči a on gleda negdje u nebo pogubljen.
Radović mi je mnogo kvalitetniji, čak je i pripremne utakmice dobro odradio.

Radovic i mulalic pa nek se pobiju za mjesto ili ovaj mali novi tjt.. durakovic do sada kantonalni kvalitet ali kad im vidim ruke u znaku nezadovoljstva pocupao bi im obje. To ne radi ni cr. Molim te treneru na tom seljakluku poradi
- 1 9 4 6 -

hz35
Postovi: 217
Pridružen/a: 18 jul 2022, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz35 » 12 avg 2023, 12:38

sinoc navijanje prekucano, svaka pjesma špica :D
Kad navečer oči sklopim, ja pjevam tebi i u snu
snagu ja ću uvijek skupit' i bodrit te na samom dnu..

Saraj'vo je život nama, ne stanica prolazna,
uz tebe smo uvijek znaj MI NE IDEMO NIKADA!

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3450
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSDoGroba » 12 avg 2023, 12:41

hz35 je napisao/la:
12 avg 2023, 12:38
sinoc navijanje prekucano, svaka pjesma špica :D
Našikamo se i pravimo haos :opaopa:

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6246
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 12 avg 2023, 12:41

Koliko sam mogao primijetit preko tva, Vrancic i Rozman bas često komuniciraju prilikom prekida.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9693
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 12 avg 2023, 12:44

Renan ubija, 2 utakmice u ligi, 2 gola. Ukupno sa Euro utakmicama u 4 utakmice 3 gola :tokralju:
Ako ovako nastavi, bez ikakvih problema iduće godine nakon Europe ga možemo prodati za 2 miliona eura.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Uinatsvima
Postovi: 152
Pridružen/a: 19 mar 2023, 13:12
Lokacija: Hz Ap
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Uinatsvima » 12 avg 2023, 12:44

moj uzor-S.G je napisao/la:
12 avg 2023, 12:41
Koliko sam mogao primijetit preko tva, Vrancic i Rozman bas često komuniciraju prilikom prekida.
Čak jedan prekid u drugom poluvremenu s lijeve strane mi je izgledalo na momenat kao da mu je Vrančić odbrusio nesto. Ali
NO FEAR

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 avg 2023, 12:46

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
12 avg 2023, 12:44
Renan ubija, 2 utakmice u ligi, 2 gola. Ukupno sa Euro utakmicama u 4 utakmice 3 gola :tokralju:
Ako ovako nastavi, bez ikakvih problema iduće godine nakon Europe ga možemo prodati za 2 miliona eura.
Golovi:

Almedin Ziljkić 2
Renan Oliveira 2

Asistencije:

Almedin Ziljkić 1
Daniel Avramovski 1
Muhamed Buljubašić 1
Amar Beganović 1
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”