FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
40
21%
Husref Musemić
45
24%
Zoran Zeljković
6
3%
Ostanak Simona Rožmana
100
52%
 
Ukupno glasova: 191

Avatar
Bordo23
Postovi: 1582
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo23 » 02 sep 2023, 22:47

Uinatsvima je napisao/la:
02 sep 2023, 22:44
Meni se cini da jedini razlog sto se muhamed i dalje gura je da bi se prodao sto prije
Prvu ponudu prihvatit i to je to, necemo ga vjecno trpiti
Kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti kada vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.

SHZ82
Postovi: 154
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 02 sep 2023, 22:47

Kakvi debili i idioti ovde pisu, nemoguce je to shvatiti.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4633
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 02 sep 2023, 22:48

Uinatsvima je napisao/la:
02 sep 2023, 22:44
Meni se cini da jedini razlog sto se muhamed i dalje gura je da bi se prodao sto prije
U pravu si, prodat ce ga u GOSK umjesto Bobica :D
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

ŠTA_JE
Postovi: 1080
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 02 sep 2023, 22:49

visokohz je napisao/la:
02 sep 2023, 22:44
Nas će Zrinjski uništiti,laku noć
Yebote svinjski u guzicu! Lahku noć!
Zadnja izmjena: ŠTA_JE, dana/u 02 sep 2023, 22:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1795
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordasDoboj » 02 sep 2023, 22:49

Ja se pitam samo je li moguće da svaki prekid protiv nas izgleda kao da ga je Mourinho uigravao a mi kad ubacujemo ne predje prvu stativu?
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

Imajednabrigada
Postovi: 1743
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imajednabrigada » 02 sep 2023, 22:50

Cuj Sahinovic, sta vi ocekujete od njega da je mali Lav Jasin iz pedesetih da istrcava na vrh 16m i kupi lopte.

Nije ovo fudbal od prije 50 g jbt, ...oba gola klasicna greska odbrane, niko da izbije jos ni na odbijancu nikog.

Veze vi pojedini nemate a okomili se na momka .. a da je Vladan ili Dusan bio bi "bezgrešan".
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
JuricaSpindl
Postovi: 213
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JuricaSpindl » 02 sep 2023, 22:50

BordoArmy88 je napisao/la:
02 sep 2023, 22:39
Svi ste vi pljuvači...odlično je ovo...remi na jedvite jade protiv drugoligaša...
Fuj smo, mi jedva docekali poraz kazu forumasi

Avatar
senad82
Postovi: 189
Pridružen/a: 20 mar 2008, 16:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la senad82 » 02 sep 2023, 22:50

Tri godine tri najgora golmana u istoriji Sarajeva vode nas konstantno ka dnu. (Kanuric,Dizdarevic,Sahinovic)
F.K. SARAJEVO

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 02 sep 2023, 22:50

Na stranu loše reakcije golmana, loše branjenje prekida, ali ljudi mi smo spori s loptom, našim igračima treba vječnost da se okrenu i krenu naprijed, da dodaju brzu loptu, preciznu, da se napravi opasan napad za nekoliko sekundi...
Ova dvojica (ne mogu im zapamtiti imena nikako, a ne želim da napišem nešto pogrdno) me uopće nisu oduševili u ovim dosadašnjim utakmicama.

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 02 sep 2023, 22:51

tacno od ovih mladjih samo hasic nesto pokazao, a i on je imao srece kao sto nikad vise nece imati. Saha, beganovic, durakovic, julardzija i buljubasic danas katastrofalni.
NEMA NAZAD

Avatar
GangEvil
Postovi: 944
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 02 sep 2023, 22:51

Manuel Neuer.

Conscious
Postovi: 320
Pridružen/a: 23 mar 2016, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Conscious » 02 sep 2023, 22:52

Sreca, evo nam pauze.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 sep 2023, 22:52

Ljudi, ovo je tema isključivo za navijače Sarajeva i ne dozvoljavam ostalim da pišu po istoj. Svi su postovi obrisani a vi imate posljednje upozorenje.

Što se tiče utakmice citirao bi @zagorski

''Obzirom na prikazano bod kao kuca kojeg smo uzeli iskljucivo na individualni kvalitet.''
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Bordo23
Postovi: 1582
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo23 » 02 sep 2023, 22:53

Ali kakav šut ima Hasić :tokralju: :tokralju:
Obavezno mora igrati od prve.
Hasic - Oliveira - Ziljkic :thumbup:
Kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti kada vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.

Avatar
haris004
Postovi: 1698
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 02 sep 2023, 22:54

Nadam se da će trener doći tobe i vratit otpisane igrače.

Julardzija ne može igrati ispred Vrančića, Šerbecic mora biti opcija sa ovakvim stoperima, defanzivni vezni moraju biti Zeljković i Balta ispred bilo kakvog novog igrača.

Ovo je sramota što se radi, ponajbolji igrači su sklonjeni zarad menadzerskih igrača !

Isto kao Ješić podcjenjuje ovu ligu, dovodi svoje igrače, sklanja nosioce. Poseban nonsens je što otpisuje igrače za koje je plaćena odšteta.

Bio sam oduševljen prvim utakmicama, ovo danas je sramota nad sramotama kakve odluke donosi SS.

_weella_
Postovi: 89
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _weella_ » 02 sep 2023, 22:54

Ma ne bude li 31-1-1 na kraju sezone, treba tjerat Rozmana, razmišlja forumski puk a pola ih pratilo utakmicu na bet365.

Pola ljudi ovdje nece da pogleda objektivno neke dodatne stvari pored nase igre, koja je morala u momentima biti OZBILJNIJA.

- Frano Jelic ne moze suditi Bajramski turnir
- Utakmica sa 35 prekrsaja i 2 zuta kartona pokazuje koliko je sudija bez ikakve potrebe sjeckao igru glupim prekršajima, a ono što je objektivno mogao i trebao suditi nije / o penalu na 0-1 na Avramu bi se dobro dalo diskutovati/
- Teren/trava uzasna, za igru koju mi gajimo, nemoguc. Srecom ovih stadiona je ostalo jako malo u ligi.

Sarajevo je večeras ušlo opušteno i to je ono što Rožman mora riješiti za ove male utakmice. Treba ti prvih 20-25 minuta max ozbiljnosti da riješiš i da si miran.
Nije bilo idealno, ali da sad nadjes 6-7 igrača koji kao ne zaslužuju igrati, ne znaju, ne mogu… Evo ne znam. Nisam pametan al mislim da ne ide u ovi fazi.
Ne znam šta su pojedinci ovdje igrali i gledali u životu,
očigledno su odrasli na Real Madridu i Barceloni, pa očekuju da je Beganovic Carvajal ili Jularzdija - Modric.
Malo realnosti, objektivnosti i smirenosti.
U februaru/martu ce se komentarisati Rozmanov uticaj, ovo trenutno je samo krpljenje Mirzinog sranja i polahko slaganje novih kockica.
Zadnja izmjena: _weella_, dana/u 02 sep 2023, 22:55, ukupno mijenjano 1 put.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Torino
Postovi: 1641
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Torino » 02 sep 2023, 22:54

Nama je zadnja linija komoletna u banani, Šahinovič šlag na toj istoj banani. Keremeh katastrofa samo trči. Razumijem nismo imali napadača,Hasić mora počinjati tekmu. Renan mora igrati svaku do kraja dok se ne pojavi neki napadač. Eventualno Pena da ga mjenja zadnjih 20 min. Mi ne smijemo krenuti sa 1 zadnjim veznim jer zadnja linija ne postoji. Ne znam, Mirza je ostavio zapuštenu ekipu. Dobro će se Simon oznojiti dok nešto poveže.
🇵🇸

Avatar
Cora1946
Postovi: 909
Pridružen/a: 04 feb 2020, 01:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cora1946 » 02 sep 2023, 22:55

Ono sto nije ulazilo pod Fedjom pocelo se vracati :rol:
Obzirom da smo bili na 2:0 dobro smo izvukli ma kraju, jos smo imali sansi i za preokret a imali su i oni za pobjedu.

Mi nismo zasluzili da pobijedimo, Gosk nije zasluzio da izgubi, remi realan na kraju. Pauza se mora iskoristiti maksimalno
90!

Avatar
H8Z7
Postovi: 4639
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 02 sep 2023, 22:56

_weella_ je napisao/la:
02 sep 2023, 22:54
Ma ne bude li 31-1-1 na kraju sezone, treba tjerat Rozmana, razmišlja forumski puk a pola ih pratilo utakmicu na bet365.

Pola ljudi ovdje nece da pogleda objektivno neke dodatne stvari pored nase igre, koja je morala u momentima biti OZBILJNIJA.

- Frano Jelic ne moze suditi Bajramski turnir
- Utakmica sa 35 prekrsaja i 2 zuta kartona pokazuje koliko je sudija bez ikakve potrebe sjeckao igru glupim prekršajima, a ono što je objektivno mogao i trebao suditi nije / o penalu na 0-1 na Avramu bi se dobro dalo diskutovati/
- Teren/trava uzasna, za igru koju mi gajimo, nemoguc. Srecom ovih stadiona je ostalo jako malo u ligi.

Sarajevo je večeras ušlo opušteno i to je ono što Rožman mora riješiti za ove male utakmice. Treba ti prvih 20-25 minuta max ozbiljnosti da riješiš i da si miran.
Nije bilo idealno, ali da sad nadjes 6-7 igrača koji kao ne zaslužuju igrati, ne znaju, ne mogu… Evo ne znam. Nisam pametan al mislim da ne ide u ovi fazi.
Ne znam šta su pojedinci ovdje igrali i gledali u životu,
očigledno su odrasli na Real Madridu i Barceloni, pa očekuju da je Beganovic Carvajal ili Jularzdija - Modric.
Malo realnosti, objektivnosti i smirenosti.
U februaru/martu ce se komentarisati Rozmanov uticaj, ovo trenutno je samo krpljenje Mirzinog sranja i polahko slaganje novih kockica.
+1
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
tabba77
Postovi: 2411
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 02 sep 2023, 22:56

_weella_ je napisao/la:
02 sep 2023, 22:54
Ma ne bude li 31-1-1 na kraju sezone, treba tjerat Rozmana, razmišlja forumski puk a pola ih pratilo utakmicu na bet365.

Pola ljudi ovdje nece da pogleda objektivno neke dodatne stvari pored nase igre, koja je morala u momentima biti OZBILJNIJA.

- Frano Jelic ne moze suditi Bajramski turnir
- Utakmica sa 35 prekrsaja i 2 zuta kartona pokazuje koliko je sudija bez ikakve potrebe sjeckao igru glupim prekršajima, a ono što je objektivno mogao i trebao suditi nije / o penalu na 0-1 na Avramu bi se dobro dalo diskutovati/
- Teren/trava uzasna, za igru koju mi gajimo, nemoguc. Srecom ovih stadiona je ostalo jako malo u ligi.

Sarajevo je večeras ušlo opušteno i to je ono što Rožman mora riješiti za ove male utakmice. Treba ti prvih 20-25 minuta max ozbiljnosti da riješiš i da si miran.
Nije bilo idealno, ali da sad nadjes 6-7 igrača koji kao ne zaslužuju igrati, ne znaju, ne mogu… Evo ne znam. Nisam pametan al mislim da ne ide u ovi fazi.
Ne znam šta su pojedinci ovdje igrali i gledali u životu,
očigledno su odrasli na Real Madridu i Barceloni, pa očekuju da je Beganovic Carvajal ili Jularzdija - Modric.
Malo realnosti, objektivnosti i smirenosti.
U februaru/martu ce se komentarisati Rozmanov uticaj, ovo trenutno je samo krpljenje Mirzinog sranja i polahko slaganje novih kockica.
Bravo majstore, sve si rekao.
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: alacious, head88, Lecler, napoleon72, NisamIsmirMirvic, Surreal i 94 gosta.