FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
fukara87
Postovi: 5700
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 03 sep 2023, 08:10

Mramic24 je napisao/la:
03 sep 2023, 00:43
Nerijetko udjem na vasu temu i određeni komentari me stvarno iznenađuju. Pratim ovu ligu 15-ak godina , i od prvog kola je opce poznato da se vi vracate u PL, ali zbog činjenice da ste sa ovim igrackim kadrom jaci od svake ekipe u ligi 5x puta. 6 kolo pojedinci najavljuju derbi protiv Stupcanice :damn: , i ako doduše je i meni nepoznata ekipa u cjelosti , ne vidim kako bi mogli proći bez 3 gola razlike.
E sad trenutna ekipa kako bi kotirala u PL , zaista je upitno jer je ogromna razlika između liga , ali sigurno da se ne bi proslavili nekim top mjestom , ali ima vremena do toga. Vi se nemate sta brinuti za ovu sezonu , cak ni sve malverzacije svijeta nece uticati na konačni ishod a to je titula - povratak u PL.
Svakako vam zelim srecu u nastavku sezone , bez seljackih ispada i bez nasjedanja na dobacivanja lokalnih parazita iz svake carsije. Pozdrav iz Bihaca. :bih:
Lijep pozdrav za tebe i za prelijep grad Bihac, imate svo bogatstvo tj Unu rijeku i dobre ljude, steta je sto nemate vecih ambicija vec godinama i da udjete u Premijer ligu.
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

dervis
Postovi: 57
Pridružen/a: 31 avg 2009, 12:07

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dervis » 03 sep 2023, 09:41

Volkan je napisao/la:
02 sep 2023, 22:24
Ove Fukare su totalno izgubile kompas.
I meni kao navijaca Slobode, gradjanina Tuzle je bilo sramota onakvog navijanja i uzvikivanja.
Umjesto da bar sa klubovima iz TK gradimo lijepe odnose.
Pa to je ta ekipa kojoj je azmir idol. Jedini seljaci su oni, sramota brate. Nikad mi neceno biti veliki klub bez posrske brace sa kantona, a mi se bezveze krvimo.

Avatar
meecko
Postovi: 1554
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 03 sep 2023, 09:56

dervis je napisao/la:
03 sep 2023, 09:41
Volkan je napisao/la:
02 sep 2023, 22:24
Ove Fukare su totalno izgubile kompas.
I meni kao navijaca Slobode, gradjanina Tuzle je bilo sramota onakvog navijanja i uzvikivanja.
Umjesto da bar sa klubovima iz TK gradimo lijepe odnose.
Pa to je ta ekipa kojoj je azmir idol. Jedini seljaci su oni, sramota brate. Nikad mi neceno biti veliki klub bez posrske brace sa kantona, a mi se bezveze krvimo.
Greška, nije njima Azmir idol, većina tih momaka su malo se distancirali. Ovo smo "mi" čaršija, 075 i sl... U petak Bombaj štampa na krovu Tuzlanke tj. Omege, jedva da nas je bilo 100, kakva kultura, urbano i sl...
Dok se "preglumljuje" neka "čaršijska priča" i td sve više se tone u mulj nekulture, popularno nazvano "seljačkim ponašanjem".
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37699
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 sep 2023, 10:01

Kad smo kod seljaka i seljacina. Seljaci su posteni radisni ljudi. A seljacine vode grad Tuzlu i FK Slobodu. Kakav grad takvo i vodstvo.

klasik
Postovi: 4021
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 03 sep 2023, 11:00

Hajde uhvatili se izvinjavat ko da je ne znam ti sta bilo, ne sjecam se da se neko nama izvinjavo kad nas je po tim mjestima iz okoline Tuzle policija redovno maltretirala, kad su se izivljavali na djeci koja dodju navijat, kad ti ovi iz lukavca dignu parolu Tuzlu za Pale... i tako dalje.

Eto kolko je ljudi sa obiljezjem gradine bilo na zapadu nije im dlaka falila sa glave, a mnogi ce doc i veceras navijat za azmirov projekat.

Pustite se bezveznog izvinjavanja, kome se ne svidja ovakva atmosfera nek dodje veceras i nek uziva u rapsodiji kulturnog ponasanja, sa domacinom koji gaji tu kulturu navijanja i ponasanja prema gostima.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

antisisoja1919
Postovi: 3699
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 03 sep 2023, 12:01

klasik je napisao/la:
03 sep 2023, 11:00
Hajde uhvatili se izvinjavat ko da je ne znam ti sta bilo, ne sjecam se da se neko nama izvinjavo kad nas je po tim mjestima iz okoline Tuzle policija redovno maltretirala, kad su se izivljavali na djeci koja dodju navijat, kad ti ovi iz lukavca dignu parolu Tuzlu za Pale... i tako dalje.

Eto kolko je ljudi sa obiljezjem gradine bilo na zapadu nije im dlaka falila sa glave, a mnogi ce doc i veceras navijat za azmirov projekat.

Pustite se bezveznog izvinjavanja, kome se ne svidja ovakva atmosfera nek dodje veceras i nek uziva u rapsodiji kulturnog ponasanja, sa domacinom koji gaji tu kulturu navijanja i ponasanja prema gostima.
Hajde druze ne seri, da ti drugacije ne kazem.
Jedno je kad ti na Tusanj dodju oni koji na startu pocnu provocirat i normalno je da uzvratis, al ljudi su sinoc skroz korektno se ponasali.
Veliki dio tih ljudi redovno prati Slobodu.
I samo nek nastave ovako, pa umjesto da raste posjeta, ona ce opadat.
Zadnja izmjena: antisisoja1919, dana/u 03 sep 2023, 12:28, ukupno mijenjano 1 put.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 03 sep 2023, 12:20

Edin1982 je napisao/la:
03 sep 2023, 06:51
Lijepo je bilo sinoć i Zajku Zebu vidjeti i pozdraviti lijepo na tribinama ,jer je stvarno dobar momak!!!❤️🖤
Dolaziti ce sportski direktori, menadzeri kada se ima sta vidjeti, pogotovo kad je ekipa mlada i potentna gdje ima intersantnih igraca, zakon trzista. Senad I Nala trebaju pametno raditi, naravno u svojim mogucnostima, jedino covjek moze polagati nadu u taj dvojac da mogu nesto napraviti trenutno za Slobodu koja je leglo diletanata u klubu i oko kluba, tuzlanski bazen je uvijek bio i biti ce nepresusan izvor talentovanih igraca a ne da nam drugi uzimaju igrace ispred nosa. Nala je jako strucan trener i jako dobar ma sta drugi mislili o njemu, a Mujkanovic je sigurno neko ko moze zastititi trenere i igrace.
🔴⚫️

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 03 sep 2023, 12:27

klasik je napisao/la:
03 sep 2023, 11:00

Eto kolko je ljudi sa obiljezjem gradine bilo na zapadu nije im dlaka falila sa glave,
Došli smo u dresovima i sa obilježjima jer se osjećamo kao kod kuće i jer smo na istom stadionu vrlo često. Živio mi. :kafa:
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

klasik
Postovi: 4021
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 03 sep 2023, 13:18

Benjo_AFC86 je napisao/la:
03 sep 2023, 12:27
klasik je napisao/la:
03 sep 2023, 11:00

Eto kolko je ljudi sa obiljezjem gradine bilo na zapadu nije im dlaka falila sa glave,
Došli smo u dresovima i sa obilježjima jer se osjećamo kao kod kuće i jer smo na istom stadionu vrlo često. Živio mi. :kafa:
Pa to sam ja i reko

Ovde sam jedan od rijetkih bio koji je u ovom periodu kritikovo fukare sto su se slizali sa Azmirom bili, pljuvali Mujkanovica pa onda su sad braca i sve u kratkom periodu.
Samo nema potrebe ta nekim kolektivnim izvi javanjima i patetikom
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

klasik
Postovi: 4021
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 03 sep 2023, 13:23

antisisoja1919 je napisao/la:
03 sep 2023, 12:01
klasik je napisao/la:
03 sep 2023, 11:00
Hajde uhvatili se izvinjavat ko da je ne znam ti sta bilo, ne sjecam se da se neko nama izvinjavo kad nas je po tim mjestima iz okoline Tuzle policija redovno maltretirala, kad su se izivljavali na djeci koja dodju navijat, kad ti ovi iz lukavca dignu parolu Tuzlu za Pale... i tako dalje.

Eto kolko je ljudi sa obiljezjem gradine bilo na zapadu nije im dlaka falila sa glave, a mnogi ce doc i veceras navijat za azmirov projekat.

Pustite se bezveznog izvinjavanja, kome se ne svidja ovakva atmosfera nek dodje veceras i nek uziva u rapsodiji kulturnog ponasanja, sa domacinom koji gaji tu kulturu navijanja i ponasanja prema gostima.
Hajde druze ne seri, da ti drugacije ne kazem.
Jedno je kad ti na Tusanj dodju oni koji na startu pocnu provocirat i normalno je da uzvratis, al ljudi su sinoc skroz korektno se ponasali.
Veliki dio tih ljudi redovno prati Slobodu.
I samo nek nastave ovako, pa umjesto da raste posjeta, ona ce opadat.
U nasem proslom mandatu u federalnoj kad smo krvili sa svima na kantonu, kad su nas docekivali na noz, zatezali protiv nas, puno gore se pjevalo i provociralo pa si imo pun stadion, dakle samo rezultat ti diktira posjetu a ne to dal ce ti doc 10 il 50 ljudi iz Srebrenika, Gracanice, Zivinica.. (po tim svim gradovima imas grafite hordi i manijaka, a nevidjo ni jedan ni fukara ni slobode)

A to da neko ne sere govori po svojoj kuci nemoj meni
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 03 sep 2023, 13:36



A jesmo vas na nož dočekali i zatezali.

Kakvo primitivno razmišljanje o ovom broju gledalaca imaš iz okolnih mjesta, ravno ovom komentaru koji sam dao na poluvremenu! PS. Pozdravili te Suad Jašarević, Nedžad Bajrović, Omer Joldić, Vedin Musić, Amer Ordagić, Damir Smajlović, Ibrahim Škahić, Armin Delić i drugi!
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
Gumistucna
Postovi: 622
Pridružen/a: 29 mar 2019, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gumistucna » 03 sep 2023, 13:55

I na zapadu je bilo gnjusnih psovki ,što je najgore od nekih staraca,tipa "yebem vam srebrenicku majku,seljaci,vatrogasci" , pa psovanje majke Dini Andriću iako je momku umrla mati skoro, i na ulazu je bilo daj deri ove srebreničke seljake, nemojte džaba govorit manjina ,
Al nema veze ja ću opet doć iz Srebrenika koji puta pratit Slobodu,ipak je to najveći klub na našem Kantonu ,ali nije ovo bilo lijepo što jes jes
А " &, & ?
В ? ? &
Не $ свій & &
& " в &.
Slava Ukraini

antisisoja1919
Postovi: 3699
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 03 sep 2023, 14:02

Gumistucna je napisao/la:
03 sep 2023, 13:55
I na zapadu je bilo gnjusnih psovki ,što je najgore od nekih staraca,tipa "yebem vam srebrenicku majku,seljaci,vatrogasci" , pa psovanje majke Dini Andriću iako je momku umrla mati skoro, i na ulazu je bilo daj deri ove srebreničke seljake, nemojte džaba govorit manjina ,
Al nema veze ja ću opet doć iz Srebrenika koji puta pratit Slobodu,ipak je to najveći klub na našem Kantonu ,ali nije ovo bilo lijepo što jes jes
Ti starci su najgori. Ti ne biraju sta ce nasim igracima psovat, a kamoli tudjim. Izgleda kod kuce ih zene na lancu drze, pa dodju na stadion da izbace sve iz sebe.
Ne znam u sto su im godine prosle.
Volim tebe, više od sebe

klasik
Postovi: 4021
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 03 sep 2023, 14:04

Benjo_AFC86 je napisao/la:
03 sep 2023, 13:36


A jesmo vas na nož dočekali i zatezali.

Kakvo primitivno razmišljanje o ovom broju gledalaca imaš iz okolnih mjesta, ravno ovom komentaru koji sam dao na poluvremenu! PS. Pozdravili te Suad Jašarević, Nedžad Bajrović, Omer Joldić, Vedin Musić, Amer Ordagić, Damir Smajlović, Ibrahim Škahić, Armin Delić i drugi!
Sve i jedan stadion u TK sam obiso, sto ko omladinac pa igrao na istim, sto ko simpatizer, sto ko navijac u grupi i idalje stojim iza svega sto sam reko, jednostavno je tako. Evo prosle godine mi bili domacini u Banovicima i nije bilo pola incidenta a prosli vikend docekani malo je rec na noz, sto ti moze svako ko je bio posvjedocit isto.

Mozemo raspravljat do sutra jel to uredu il nije uredu al je tako bilo i bice.
Pozdravi i ti Ordagu brata naseg, kazu imo je sve dogovoreno sa nama i nebi mu bio problem igrat federalnu al eto ipak nije bilo do Slobode nego do Azmirove sise.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 03 sep 2023, 14:06

klasik je napisao/la:
03 sep 2023, 13:23
antisisoja1919 je napisao/la:
03 sep 2023, 12:01
klasik je napisao/la:
03 sep 2023, 11:00
Hajde uhvatili se izvinjavat ko da je ne znam ti sta bilo, ne sjecam se da se neko nama izvinjavo kad nas je po tim mjestima iz okoline Tuzle policija redovno maltretirala, kad su se izivljavali na djeci koja dodju navijat, kad ti ovi iz lukavca dignu parolu Tuzlu za Pale... i tako dalje.

Eto kolko je ljudi sa obiljezjem gradine bilo na zapadu nije im dlaka falila sa glave, a mnogi ce doc i veceras navijat za azmirov projekat.

Pustite se bezveznog izvinjavanja, kome se ne svidja ovakva atmosfera nek dodje veceras i nek uziva u rapsodiji kulturnog ponasanja, sa domacinom koji gaji tu kulturu navijanja i ponasanja prema gostima.
Hajde druze ne seri, da ti drugacije ne kazem.
Jedno je kad ti na Tusanj dodju oni koji na startu pocnu provocirat i normalno je da uzvratis, al ljudi su sinoc skroz korektno se ponasali.
Veliki dio tih ljudi redovno prati Slobodu.
I samo nek nastave ovako, pa umjesto da raste posjeta, ona ce opadat.
U nasem proslom mandatu u federalnoj kad smo krvili sa svima na kantonu, kad su nas docekivali na noz, zatezali protiv nas, puno gore se pjevalo i provociralo pa si imo pun stadion, dakle samo rezultat ti diktira posjetu a ne to dal ce ti doc 10 il 50 ljudi iz Srebrenika, Gracanice, Zivinica.. (po tim svim gradovima imas grafite hordi i manijaka, a nevidjo ni jedan ni fukara ni slobode)

A to da neko ne sere govori po svojoj kuci nemoj meni
To sto su nas ljudi "odyebali" na tuzlanskom kantonu i presaltali se na druge klubove je sigurno odraz silovanja Slobode od "carsijanera" koji su usput receno nevidjena duhovna bijeda i kokuzi koji zive na racun Slobode i dobijes gubitnicki klub kojeg i u vlastitom gradu izbjegavaju njeni navijaci i simpatizeri. Normalno da kada takav klub dodje u neko manje mjesto ce biti docekan onako kako si zasluzio "kako posijes tako ces i poznjeti", jer godinama Sloboda nema nikakav odnos sa komsijskim klubovima iz blizeg okruzenja, pa nam jedna Sloga iz Simin Hana pravi ugovore o saradnji ispred nosa sa tim klubovima, umjesto da pravis recopritet i saljes svoje igrace na "kaljenje"u te klubove a zauzvrat uzimas talente sa kantona ti si u ratu sa takvim klubovima i gubis i svoje i druge igrace sa kantona koje pokupe drugi klubovi, e majstore tako se to ne radi.......valjda nekom dodje pamet u glavu pa promijeni situaciju u korist Slobode.
🔴⚫️

antisisoja1919
Postovi: 3699
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 03 sep 2023, 14:11

Skver je napisao/la:
03 sep 2023, 14:06
klasik je napisao/la:
03 sep 2023, 13:23
antisisoja1919 je napisao/la:
03 sep 2023, 12:01

Hajde druze ne seri, da ti drugacije ne kazem.
Jedno je kad ti na Tusanj dodju oni koji na startu pocnu provocirat i normalno je da uzvratis, al ljudi su sinoc skroz korektno se ponasali.
Veliki dio tih ljudi redovno prati Slobodu.
I samo nek nastave ovako, pa umjesto da raste posjeta, ona ce opadat.
U nasem proslom mandatu u federalnoj kad smo krvili sa svima na kantonu, kad su nas docekivali na noz, zatezali protiv nas, puno gore se pjevalo i provociralo pa si imo pun stadion, dakle samo rezultat ti diktira posjetu a ne to dal ce ti doc 10 il 50 ljudi iz Srebrenika, Gracanice, Zivinica.. (po tim svim gradovima imas grafite hordi i manijaka, a nevidjo ni jedan ni fukara ni slobode)

A to da neko ne sere govori po svojoj kuci nemoj meni
To sto su nas ljudi "odyebali" na tuzlanskom kantonu i presaltali se na druge klubove je sigurno odraz silovanja Slobode od "carsijanera" koji su usput receno nevidjena duhovna bijeda i kokuzi koji zive na racun Slobode i dobijes gubitnicki klub kojeg i u vlastitom gradu izbjegavaju njeni navijaci i simpatizeri. Normalno da kada takav klub dodje u neko manje mjesto ce biti docekan onako kako si zasluzio "kako posijes tako ces i poznjeti", jer godinama Sloboda nema nikakav odnos sa komsijskim klubovima iz blizeg okruzenja, pa nam jedna Sloga iz Simin Hana pravi ugovore o saradnji ispred nosa sa tim klubovima, umjesto da pravis recopritet i saljes svoje igrace na "kaljenje"u te klubove a zauzvrat uzimas talente sa kantona ti si u ratu sa takvim klubovima i gubis i svoje i druge igrace sa kantona koje pokupe drugi klubovi, e majstore tako se to ne radi.......valjda nekom dodje pamet u glavu pa promijeni situaciju u korist Slobode.
Upravo. Sve receno.
I sve je manje te "carsije" na stadionu, jer nemaju vise nikakvih interesa i vjerovatno ne mogu besplatno uci na utakmice.
Kad se malo preleti po tribinama, vidjet ces da je tu vise ljudi koji nisu iz same jezgre grada, vec okolina. Al neka carsije, ona nas je i dovela do ovog.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2633
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 03 sep 2023, 14:17

Kolektivna shizofrenija na ovom pdf-u. Nevjerovatno sta ljudi pišu i kako samo spram sebe prilagođavaju situaciju i priču prikazuju onako kako njima odgovara... Nesto poput onih sto pošte Ramazan, a razvaljuju se svim i svačim prije i poslije, prilagođavaju vjeru kako njima odgovara 😅
Kolektivna shizofrenija!!!
075

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 03 sep 2023, 14:22

Stavis nekog anonimusa Bucija za direktora kluba kojeg vjerovatno ne znaju ni u njegovoj ulici i ocekujes od takvog nesto koji usput receno ne zna jel doso ili je poso, kazu brat sa tribine neka ga i dobijemo ono sto smo dobili, federalna.....yeboti klub koju ulica i diletanti vode koji u zivotu nisu bili u sportu i pola njih oslobobodjeno od fizickog vaspitanja....dobro da Sloboda jos i postoji, kakvi amateri i diletanti su je vodili......normala je da takav klub bude prcija.
Zadnja izmjena: Skver, dana/u 03 sep 2023, 14:23, ukupno mijenjano 1 put.
🔴⚫️

klasik
Postovi: 4021
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 03 sep 2023, 14:22

Evo ja kad sam poceo sa ocem ic na utakmice nekako kraj 90-tih, kultura na tribinama je bila polovka rakije, nasjecen kolut sudzuke i taj folklor, psovanje, dobacivanje.
Tako da ta furka da smo mi bili nekad bili ultra kulturica i kako god vec ne pije vode.
A to da se sistemski unistavala Sloboda i njen odnos sa komsijama je druga prica, kroz Slobodu i njeno vodstvo je proso svakakva gamad i 90% posto njih je bolila briga za klub nego gledali licnu korist il su tu bili politicki postavljeni i dodju da odrade sto im se kazr
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Beduin
Postovi: 16657
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 03 sep 2023, 14:27

Ma zanimljivo je ovdje, ubije se koji minut.
Ako zaredamo par losih rezultata bice aktivniji neki drugi nick-ovi i citati se neka druga prica.

Sad je daleko zanimljivija situacija u Mostaru, pofajtali se prijatelji Ra i TM, jedva cekam koji video jer vazda volim gledati klipove ultrasa kako se rokaju sto medj' sobom, sto sa policijom i redarima. ❤️
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.