NBA 2023-24 regular season

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,Pasha

NBA prvak 2023-24

Denver Nuggets
12
13%
Phoenix Suns
16
18%
Milwaukee Bucks
8
9%
Boston Celtics
17
19%
LA Lakers
13
15%
LA Clippers
4
4%
Golden State Warriors
7
8%
Philadelphia 76ers
2
2%
Miami Heat
0
Nema glasova.
Neko deseti...
10
11%
 
Ukupno glasova: 89

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13330
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la nerkolfc » 13 jan 2024, 08:47

Sanfrancisco je napisao/la:
13 jan 2024, 00:18
baboedindzeko09 je napisao/la:
12 jan 2024, 09:49
Sanfrancisco je napisao/la:
12 jan 2024, 02:29
I ovi Celticsi kandidati za prsten?

40 razlike ih deru ljudi
Jedna utakmica na b2b znači nešto?

Bucksi su u jednom momentu gubili 34 razlike od Jazza, po tvojoj logici Jazz je kandidat za titulu :rol:
Ajd vidjecemo, ali meni se cini da ovdje ima puno slabosti.
Njima da mogu osvojit ne vjeruju ni najveci zeleni fanatici.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Arvid
Postovi: 17721
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la Arvid » 13 jan 2024, 09:47

I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Brokula
Postovi: 31443
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la Brokula » 13 jan 2024, 10:29

Arvid je napisao/la:
13 jan 2024, 09:47
Ne mogu da skontam kako jedna NBA ekipa moze bito ovoliko losa. Kao da su zalutali u NBA jbt :rol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2597
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la djoleprijedor » 13 jan 2024, 12:52

Još malo pa smo na pola utakmica RS.
Na zapadu, ako ne bude povreda većih zvijezda za 1.mjesto će biti borba između Oklahome i Denvera, Minesota će padati i predviđam im 4.mjesto, a Klipama 3.na kraju RS.
Finiks će se popeti do 5.mjesta, Kingsi i Dalas 6. ili 7.na Zapadu.

Pelicansi, GS i Lejkersi će biti ta 8.ekipa nakon PA.
Volio bih Pelicanse, ali vjerovatno će to biti LAL.
Hjuston neće bit među 10 do kraja RS.

Na Istoku Boston ne bi trebao ispustiti 1.mjesto do kraja, jedino da ga povrede ne masakriraju.Milvoki će biti 2.ekipa, što i jeste po svemu, a Filadelfija 3.Na istoku je jasna hijerarhija kvaliteta u samom vrhu.

Očekujem da se Heat izbori za domaćinstvo u prvom krugu PO i da bude 4.
5/6 Knicksi i Klivlend.
Pacersi će biti 7. a kao 8.ekipi nakon PA očekujem Atalantu.

Eto, predikcija sredinom januara, pa ćemo vidjeti koliko sam fulao :D
Mens sana in corpore sano.

Avatar
alemsa
Postovi: 24404
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la alemsa » 13 jan 2024, 13:19

Sve si fulo odma kralju

Ni slucajno u kladionicu nemoj ici
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la MortemHz » 13 jan 2024, 13:22

Dobro je, prije je đoletu Denver bio prvi i prije početka sezone k'o da drugi ne postoje a sada će biti borba između Oklahome i njih.
Barem malo realnije :D :thumbup:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Amirutah1988
Postovi: 926
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la Amirutah1988 » 13 jan 2024, 13:34

ronaldo99 je napisao/la:
13 jan 2024, 08:40
Ova Utah je na omjeru 10-2 u zadnjih 12 tekmi, pobjede su vecinom dvocifrenom razlikom, od skoro davljenika evo ih na 50% ucinka i 10-om mjestu trenutno, iduca tekma vs LaL
Konačno se dozvao pameti JC.
Čak i Olynyk izgleda bolje na terenu.
Markkanen standardno dobar,Sexton inace moj omiljeni igrač,ima takvu energiju,takva je atleta koju malo koji igrač posjeduje u NBA igra sjajno.

Kessler ima problema sa odbranom,podložan je brzo napravljenim ličnim greskama,Bog ga je stvorio za blokade i zakucavanja.Nažalost ove sezone stagnira,očekivao sam malo bolju statistiku.

Collins je vrlo koristan igrač,njegovo iskustvo je značajno u ovoj ekipi koja se polako sklapa,mada još imam utisak da nije se u potpunosti prilagodio,ali ja u njega vjerujem.

THT je na izlaznim vratima kluba,pitanje je samo koja ekipa ce prva poslati ponudu.

Fontecchio igra toplo-hladno,nekad briljira sa trojkama,nekad podbaci,u sustini dobar je.

Keyonte George-ne želim pretjerivati sa prognozom,ali prilično sam siguran da ce to biti novi Donovan Mitchell.
Ako budu Jazzeri strpljivi sa njim ,bit ce to veliki igrač.
Da je kojim slučajem trener pokojni Sloan ne bih sumnjao da ce biti izgradjeni igrač,Hardy.....ne znam,tesko je reci.


Juta osim Lakersa igra još 4-5 vrlo bitnih utakmica zaredom vecinom protiv ekipa koje su tu oko njih na tabeli.
Mogu cak i bolje od ove 10-ete pozicije ako zadrže pobjednicku seriju,a dobro su krenuli

Avatar
Felixians4
Postovi: 7495
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la Felixians4 » 13 jan 2024, 15:24

UTAH je obje ove sezone bila predviđena za dno Zapada, čak bi im bolje možda ispalo da su istankirali, no u pravilu evo već godinaam domaćin All Stara te sezone bude overachiever, tako da Ainge i Hardy otprilike rade što Ainge i Stevens u Bostonu, mladi trener i jako brzi rebuilding s gotovo nikakvim tankiranjem i rastom individualaca. To što Kessler i George automatski ko rookieji izgledali kao solidni nasljednici po fizikali i stilu u odnosu na Goberta(čak puno bolji start karijere za Walkera koji je uostalom zaradio dakle odmah i nastup na Svjetskom prvenstvu) i Mitchella. Clarksona i J.Collinsa, THT gleda se sad utržiti, nakupiti još resursa i tek onda najesen Jazz se kreće natjecati, mada je svima enormno teško na Zapadu ciljati tek tako playoff, kamoli što više.

Kome će D.Griffin uvaliti Ingrama?

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2597
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la djoleprijedor » 13 jan 2024, 16:00

MortemHz je napisao/la:
13 jan 2024, 13:22
Dobro je, prije je đoletu Denver bio prvi i prije početka sezone k'o da drugi ne postoje a sada će biti borba između Oklahome i njih.
Barem malo realnije :D :thumbup:
Pa vjerojatno i hoće biti prvi Nagetsi na Zapadu, ali dajem tu šansu i Oklahomi jer su baš pregotivna mlada ekipa koja je kliknula.SGA i Holmgren dvojac koji u bliskoj budućnosti može donijeti prsten Thunderima :kralj:
Mens sana in corpore sano.

Avatar
L-Train
Postovi: 18779
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la L-Train » 13 jan 2024, 16:06

djoleprijedor je napisao/la:
13 jan 2024, 16:00
MortemHz je napisao/la:
13 jan 2024, 13:22
Dobro je, prije je đoletu Denver bio prvi i prije početka sezone k'o da drugi ne postoje a sada će biti borba između Oklahome i njih.
Barem malo realnije :D :thumbup:
Pa vjerojatno i hoće biti prvi Nagetsi na Zapadu, ali dajem tu šansu i Oklahomi jer su baš pregotivna mlada ekipa koja je kliknula.SGA i Holmgren dvojac koji u bliskoj budućnosti može donijeti prsten Thunderima :kralj:
Iskreno SGA kao glavnom igracu ne vjerujem,mislim da je idealan drugi igrac.Velika je razlika izmedju Brona,Kawhia,Giannisa,KDa,Stepha ili Jokica u odnosu na igrace tipa Shai.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
alemsa
Postovi: 24404
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la alemsa » 13 jan 2024, 16:10

L-Train je napisao/la:
13 jan 2024, 16:06
djoleprijedor je napisao/la:
13 jan 2024, 16:00
MortemHz je napisao/la:
13 jan 2024, 13:22
Dobro je, prije je đoletu Denver bio prvi i prije početka sezone k'o da drugi ne postoje a sada će biti borba između Oklahome i njih.
Barem malo realnije :D :thumbup:
Pa vjerojatno i hoće biti prvi Nagetsi na Zapadu, ali dajem tu šansu i Oklahomi jer su baš pregotivna mlada ekipa koja je kliknula.SGA i Holmgren dvojac koji u bliskoj budućnosti može donijeti prsten Thunderima :kralj:
Iskreno SGA kao glavnom igracu ne vjerujem,mislim da je idealan drugi igrac.Velika je razlika izmedju Brona,Kawhia,Giannisa,KDa,Stepha ili Jokica u odnosu na igrace tipa Shai.
Tu imas uljeza
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Amirutah1988
Postovi: 926
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la Amirutah1988 » 13 jan 2024, 16:15

Felixians4 je napisao/la:
13 jan 2024, 15:24
UTAH je obje ove sezone bila predviđena za dno Zapada, čak bi im bolje možda ispalo da su istankirali, no u pravilu evo već godinaam domaćin All Stara te sezone bude overachiever, tako da Ainge i Hardy otprilike rade što Ainge i Stevens u Bostonu, mladi trener i jako brzi rebuilding s gotovo nikakvim tankiranjem i rastom individualaca. To što Kessler i George automatski ko rookieji izgledali kao solidni nasljednici po fizikali i stilu u odnosu na Goberta(čak puno bolji start karijere za Walkera koji je uostalom zaradio dakle odmah i nastup na Svjetskom prvenstvu) i Mitchella. Clarksona i J.Collinsa, THT gleda se sad utržiti, nakupiti još resursa i tek onda najesen Jazz se kreće natjecati, mada je svima enormno teško na Zapadu ciljati tek tako playoff, kamoli što više.

Kome će D.Griffin uvaliti Ingrama?
Iako prizeljkujem odlazak jos 2 sezone JC,sumnjam da ce se dogoditi njegov odlazak,a pogotovo Collinsa.
THT je siguran po pitanju odlaska.

JC kako sam prije dva dana citao spominje se za Lakerse,samo ne znam sta bi oni mogli ponuditi da bude dobro za Jazz.

Prica oko odlaska Sextona koja je krenula od početka sezone kada su se redali očajnicki rezultati,ali i kad je bio povrijeđen,konacno je prestala.

Po zadnjim vijestima Lauri definitivno postaje nedostupan,jedino ispravno rješenje za Jazz

Kessler nema nastupe onakve kakve ja znam da može imati(najvise po pitanju broja koševa)ali i odbrambeno mi ne djeluje onako kako treba i kako bi mogao.

Ja sam na navijackim stranicama i raznim portalima odmah po njegovom dolasku u ekipu rekao da je to novi Gobert,mozda čak i bolji.
Nadam se da necu fulati.

Juta i sad moze da se bori za pozicije od 7-10mjesta,nisu trenutne ekipe koje se nalaze na ovim pozicijama toliko bolji da se ne može boriti i nadati tome.

Moram.priznati,i prije pocetka sezone i nakon mjesec od pocetka sezone mislio sam da ce zajedno sa Blazersima biti ubjedljivo zadnji na Zapadu.

Vidjet cemo sts ima u planu Ainge,i kako ce Hardy u svemu ovome se snaci
Zadnja izmjena: Amirutah1988, dana/u 13 jan 2024, 16:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
L-Train
Postovi: 18779
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la L-Train » 13 jan 2024, 16:16

alemsa je napisao/la:
13 jan 2024, 16:10
L-Train je napisao/la:
13 jan 2024, 16:06
djoleprijedor je napisao/la:
13 jan 2024, 16:00


Pa vjerojatno i hoće biti prvi Nagetsi na Zapadu, ali dajem tu šansu i Oklahomi jer su baš pregotivna mlada ekipa koja je kliknula.SGA i Holmgren dvojac koji u bliskoj budućnosti može donijeti prsten Thunderima :kralj:
Iskreno SGA kao glavnom igracu ne vjerujem,mislim da je idealan drugi igrac.Velika je razlika izmedju Brona,Kawhia,Giannisa,KDa,Stepha ili Jokica u odnosu na igrace tipa Shai.
Tu imas uljeza
:mrgreen:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la MortemHz » 13 jan 2024, 16:24

djoleprijedor je napisao/la:
13 jan 2024, 16:00
MortemHz je napisao/la:
13 jan 2024, 13:22
Dobro je, prije je đoletu Denver bio prvi i prije početka sezone k'o da drugi ne postoje a sada će biti borba između Oklahome i njih.
Barem malo realnije :D :thumbup:
Pa vjerojatno i hoće biti prvi Nagetsi na Zapadu, ali dajem tu šansu i Oklahomi jer su baš pregotivna mlada ekipa koja je kliknula.SGA i Holmgren dvojac koji u bliskoj budućnosti može donijeti prsten Thunderima :kralj:
Ma sve ok ali hajmo dati šansu i drugim ekipama :mrgreen:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1644
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la Zaniolo » 13 jan 2024, 16:29

djoleprijedor je napisao/la:
13 jan 2024, 16:00
MortemHz je napisao/la:
13 jan 2024, 13:22
Dobro je, prije je đoletu Denver bio prvi i prije početka sezone k'o da drugi ne postoje a sada će biti borba između Oklahome i njih.
Barem malo realnije :D :thumbup:
Pa vjerojatno i hoće biti prvi Nagetsi na Zapadu, ali dajem tu šansu i Oklahomi jer su baš pregotivna mlada ekipa koja je kliknula.SGA i Holmgren dvojac koji u bliskoj budućnosti može donijeti prsten Thunderima :kralj:
budi realan
nikad oni nece osvojiti prsten
ove sezone seltiksi, nagetsi ili milvoki

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15911
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la BosniaBoston » 13 jan 2024, 16:32

SGA je strašan, jedan od najboljih defanzivaca na spoljnim pozicijama bez mrlje u ofanzivnom arsenalu i još uz to vrlo efikasan, analitika ga mazi više nego bilo kojeg drugog beka u ligi. Dosta više vjerujem njemu nego Tatumu ili trenutnoj verziji Kawhia i Brona da će uzeti titulu kao prva opcija
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Napapijri
Postovi: 4632
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la Napapijri » 13 jan 2024, 16:35

Sacekajte sa predikcijama barem do trade deadlinea :D

Trenutno su Clippersi broj 1 u pogledu favorita za osvajanje. Zdravi, naravno.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
alemsa
Postovi: 24404
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la alemsa » 13 jan 2024, 16:36

BosniaBoston je napisao/la:
13 jan 2024, 16:32
SGA je strašan, jedan od najboljih defanzivaca na spoljnim pozicijama bez mrlje u ofanzivnom arsenalu i još uz to vrlo efikasan, analitika ga mazi više nego bilo kojeg drugog beka u ligi. Dosta više vjerujem njemu nego Tatumu ili trenutnoj verziji Kawhia i Brona da će uzeti titulu kao prva opcija
Trenutna verzija Kawhija je beton, samo da bude zdrav kroz playoff
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13330
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la nerkolfc » 13 jan 2024, 16:53

alemsa je napisao/la:
13 jan 2024, 16:10
L-Train je napisao/la:
13 jan 2024, 16:06
djoleprijedor je napisao/la:
13 jan 2024, 16:00


Pa vjerojatno i hoće biti prvi Nagetsi na Zapadu, ali dajem tu šansu i Oklahomi jer su baš pregotivna mlada ekipa koja je kliknula.SGA i Holmgren dvojac koji u bliskoj budućnosti može donijeti prsten Thunderima :kralj:
Iskreno SGA kao glavnom igracu ne vjerujem,mislim da je idealan drugi igrac.Velika je razlika izmedju Brona,Kawhia,Giannisa,KDa,Stepha ili Jokica u odnosu na igrace tipa Shai.
Tu imas uljeza
Nema veceg hejtera na pdfu :urnebes:
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2597
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: NBA 2023-24 regular season

Post Postao/la djoleprijedor » 13 jan 2024, 19:04

MortemHz je napisao/la:
13 jan 2024, 16:24
djoleprijedor je napisao/la:
13 jan 2024, 16:00
MortemHz je napisao/la:
13 jan 2024, 13:22
Dobro je, prije je đoletu Denver bio prvi i prije početka sezone k'o da drugi ne postoje a sada će biti borba između Oklahome i njih.
Barem malo realnije :D :thumbup:
Pa vjerojatno i hoće biti prvi Nagetsi na Zapadu, ali dajem tu šansu i Oklahomi jer su baš pregotivna mlada ekipa koja je kliknula.SGA i Holmgren dvojac koji u bliskoj budućnosti može donijeti prsten Thunderima :kralj:
Ma sve ok ali hajmo dati šansu i drugim ekipama :mrgreen:
Aj bolan, bitno je oživjeti temu :mrgreen:
Mens sana in corpore sano.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.