Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

numanumaye23
Postovi: 39
Pridružen/a: 06 feb 2024, 20:39
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la numanumaye23 » 15 feb 2024, 16:18

Ja ne znam kakva je logika vlasti u KS da se nakon svakog incidenta u saobraćaju postave 2 radara i s tim misle da su riješili problem.

Mislim da niko na vlasti ne razumije razliku između postojanja zakona i provođenja zakona, džabe tebi 30 radara u 20 kilometara kad će opet osoba sa 15 hiljada maraka kazni sjesti u auto i vozati se po gradu. Smiješno.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4745
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Kajzer10 » 15 feb 2024, 16:18

BosniaBoston je napisao/la:
15 feb 2024, 15:47
RollMan je napisao/la:
15 feb 2024, 15:43
Ja glasam za prvu stranku koja bude propagirala bošnjačku nacionalnu državu,a ne neku zajednicku avnoj zavnobih i ostala sranja
Vi bošnjački nacionalisti ste jedini nacionalisti na svijetu koji propagiraju smanjenje svoje države, mora i to neko znat
Napravilo dijete puni krug od NDH do fildzan drzave.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54790
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la MortemHz » 15 feb 2024, 16:18

numanumaye22 je napisao/la:
15 feb 2024, 16:10
CAGarfia je napisao/la:
15 feb 2024, 16:06
RollMan je napisao/la:
15 feb 2024, 15:48


Kosovo je nezavisno na 10 hiljada kilometara kvadratnih, čisto od srbokomunista, više bih volio biti nezavistan na 10k ,nego kmet na 51 hiljadu
O **bo ti sebi majku, valja i ovo izjaviti.
Zvuci grubo na prvu, ali mislim da bi drzava normalnije funkcionisala. Ovako imas ljude koji ne zele tu biti, cim udjes u RS sve je kao druga drzava, ko u Srbiji, na cirilici, samo nije na papiru. Pa ljudi imaju svoju policiju i sudstvo. :rol:
Pa to i kantoni imaju.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
StevieG8
Postovi: 13601
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la StevieG8 » 15 feb 2024, 16:20

Bice genijalac ko otvori takvu stranku jer bez ikakvog ozbiljnog politickog programa s jednom radikalnom ideologijom moze bez problema osvojiti ogroman broj glasova i obogatiti se na ovcama kao sto je ovaj rollman.
To mi je otprilike kao sto i Komsic izadje i kaze bice gradjanska drzava glasajte i onda se logicno ne desi nista usuti se nakon sto dobro prodje na izborima.
Ovdje nema promjene politickog ustrojstva drzave bez rata i to rata u kojem ti treba apsolutna pobjeda a ne neki li-la ishod pa da ti mozes nametnuti i napraviti bosnjacku drzavu.

Al ajd nek masta i uziva ko se lozi na takve stvari, sve bi bilo bolje i lakse da nema anamo onih a gdje god su Bosnjaci sami suvereno vladali sve je utonulo u korupciji nepotizmu kradji prevarama niko da se sjeti da kaze tad pa cekaj malo gdje sad ta ljubav i patriotizam prema drzavi.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Centre forward
Postovi: 6277
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Centre forward » 15 feb 2024, 16:25

Čuj ZAVNOBIH i ostala sranja. Bože sačuvaj.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Marsal
Postovi: 22814
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Marsal » 15 feb 2024, 16:27

I onda kad mu ja poželim smrt vi svi na mene, te nisam normalan, te ovo te ono.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
alemsa
Postovi: 24399
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la alemsa » 15 feb 2024, 16:28

StevieG8 je napisao/la:
15 feb 2024, 16:20
Bice genijalac ko otvori takvu stranku jer bez ikakvog ozbiljnog politickog programa s jednom radikalnom ideologijom moze bez problema osvojiti ogroman broj glasova i obogatiti se na ovcama kao sto je ovaj rollman.
To mi je otprilike kao sto i Komsic izadje i kaze bice gradjanska drzava glasajte i onda se logicno ne desi nista usuti se nakon sto dobro prodje na izborima.
Ovdje nema promjene politickog ustrojstva drzave bez rata i to rata u kojem ti treba apsolutna pobjeda a ne neki li-la ishod pa da ti mozes nametnuti i napraviti bosnjacku drzavu.

Al ajd nek masta i uziva ko se lozi na takve stvari, sve bi bilo bolje i lakse da nema anamo onih a gdje god su Bosnjaci sami suvereno vladali sve je utonulo u korupciji nepotizmu kradji prevarama niko da se sjeti da kaze tad pa cekaj malo gdje sad ta ljubav i patriotizam prema drzavi.
Moze li se to ista rijesiti dok se ne rijesi pitanje drzave?
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 15 feb 2024, 16:45, ukupno mijenjano 1 put.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4745
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Kajzer10 » 15 feb 2024, 16:30

Marsal je napisao/la:
15 feb 2024, 16:27
I onda kad mu ja poželim smrt vi svi na mene, te nisam normalan, te ovo te ono.
Razumijem te. Iduci put dodaj i ovog autosovinistickog smrada iz Njemacke.

Mora on svaki **** sat iz Njemacke srati po Bosni, ko da je on na Manhatnu rodjen. Idu u pm dosadnu

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2300
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la numanumaye22 » 15 feb 2024, 16:32

MortemHz je napisao/la:
15 feb 2024, 16:18
numanumaye22 je napisao/la:
15 feb 2024, 16:10
CAGarfia je napisao/la:
15 feb 2024, 16:06

O **bo ti sebi majku, valja i ovo izjaviti.
Zvuci grubo na prvu, ali mislim da bi drzava normalnije funkcionisala. Ovako imas ljude koji ne zele tu biti, cim udjes u RS sve je kao druga drzava, ko u Srbiji, na cirilici, samo nije na papiru. Pa ljudi imaju svoju policiju i sudstvo. :rol:
Pa to i kantoni imaju.
Sto ti samo govori kakvo ustrojstvo nenormalno mi imamo. Nas je zayebao Alija i dejtonski sporazum i nista vise. Samo maloumna osoba moze odbiti sporazum Kutiljerov PRIJE rata, poslati u smrt 100k osoba a pola miliona raselit i onda 3 i p'o godine kasnije potpisat LOSIJI plan po samu drzavu. Losa osoba i lazov, kako je i sam Kutiljero u svojoj knjizi naveo.

Avatar
alemsa
Postovi: 24399
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la alemsa » 15 feb 2024, 16:55

numanumaye22 je napisao/la:
15 feb 2024, 16:32
MortemHz je napisao/la:
15 feb 2024, 16:18
numanumaye22 je napisao/la:
15 feb 2024, 16:10


Zvuci grubo na prvu, ali mislim da bi drzava normalnije funkcionisala. Ovako imas ljude koji ne zele tu biti, cim udjes u RS sve je kao druga drzava, ko u Srbiji, na cirilici, samo nije na papiru. Pa ljudi imaju svoju policiju i sudstvo. :rol:
Pa to i kantoni imaju.
Sto ti samo govori kakvo ustrojstvo nenormalno mi imamo. Nas je zayebao Alija i dejtonski sporazum i nista vise. Samo maloumna osoba moze odbiti sporazum Kutiljerov PRIJE rata, poslati u smrt 100k osoba a pola miliona raselit i onda 3 i p'o godine kasnije potpisat LOSIJI plan po samu drzavu. Losa osoba i lazov, kako je i sam Kutiljero u svojoj knjizi naveo.
Pa i po njemu bi drzava bila podjeljena.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Surreal
Postovi: 7847
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Surreal » 15 feb 2024, 16:59

Ali bez zezanja, neko je dobro napisao radikalna bošnjčka stranka bi dobro prošla.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13328
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la nerkolfc » 15 feb 2024, 17:00

Surreal je napisao/la:
15 feb 2024, 16:59
Ali bez zezanja, neko je dobro napisao radikalna bošnjčka stranka bi dobro prošla.
Koliko godina Musa ima stranku?
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Surreal
Postovi: 7847
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Surreal » 15 feb 2024, 17:02

nerkolfc je napisao/la:
15 feb 2024, 17:00
Surreal je napisao/la:
15 feb 2024, 16:59
Ali bez zezanja, neko je dobro napisao radikalna bošnjčka stranka bi dobro prošla.
Koliko godina Musa ima stranku?
Kakav crni Musa, čovjek se aktivira samo kad su LGBTQ+ pitanja u igri (valjda je latentni homić).

Nego treba ono neka radikalna i koliko-toliko pametnija verzija Isaka, pa devastirao bi glasovima.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2300
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la numanumaye22 » 15 feb 2024, 17:03

alemsa je napisao/la:
15 feb 2024, 16:55
numanumaye22 je napisao/la:
15 feb 2024, 16:32
MortemHz je napisao/la:
15 feb 2024, 16:18


Pa to i kantoni imaju.
Sto ti samo govori kakvo ustrojstvo nenormalno mi imamo. Nas je zayebao Alija i dejtonski sporazum i nista vise. Samo maloumna osoba moze odbiti sporazum Kutiljerov PRIJE rata, poslati u smrt 100k osoba a pola miliona raselit i onda 3 i p'o godine kasnije potpisat LOSIJI plan po samu drzavu. Losa osoba i lazov, kako je i sam Kutiljero u svojoj knjizi naveo.
Pa i po njemu bi drzava bila podjeljena.
Pa nemoguce je da bude nepodjeljena kad je Juga u malom. Ali ne zaboravi, taj plan se desava 1992 godine na koji su i srbi pristali i koji bi nam dao vecu teritoriju. Dakle prije nego je pala ijedna mrtva glava. Prije nego je zapaljena ijedna kuca. Prije nego su bosnjaci napustili Doboj, Prijedor, Podrinje. Sad tu skoro da nema niti jednog.

Covjek je povukao potpis koji je dao i poslao u rat svoj narod GOLORUK protiv JNA. 100 % bi bio u Hagu da je ziv, kao i Tudjman. Po meni se malo prica o ovom sporazumu, trebalo bi ga sto vise potencirat u medijima kad se pise o ratu i razlozima za isti. Jer isti qurac se desio, nakon 3 i p'o godine opet Bosna podjeljena, sa milion raseljenih ljudi i 100k mrtvih. Dobijes rahat patnju od 1996.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13328
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la nerkolfc » 15 feb 2024, 17:04

Surreal je napisao/la:
15 feb 2024, 17:02
nerkolfc je napisao/la:
15 feb 2024, 17:00
Surreal je napisao/la:
15 feb 2024, 16:59
Ali bez zezanja, neko je dobro napisao radikalna bošnjčka stranka bi dobro prošla.
Koliko godina Musa ima stranku?
Kakav crni Musa, čovjek se aktivira samo kad su LGBTQ+ pitanja u igri (valjda je latentni homić).

Nego treba ono neka radikalna i koliko-toliko pametnija verzija Isaka, pa devastirao bi glasovima.
Ma nema sanse realno. Tu bi se udruzili I SDA I NiP I Šmit I svi da to pogase. Glasati za tu stranku bi znacio ubrzani raspad drzave.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Surreal
Postovi: 7847
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Surreal » 15 feb 2024, 17:05

nerkolfc je napisao/la:
15 feb 2024, 17:04
Surreal je napisao/la:
15 feb 2024, 17:02
nerkolfc je napisao/la:
15 feb 2024, 17:00


Koliko godina Musa ima stranku?
Kakav crni Musa, čovjek se aktivira samo kad su LGBTQ+ pitanja u igri (valjda je latentni homić).

Nego treba ono neka radikalna i koliko-toliko pametnija verzija Isaka, pa devastirao bi glasovima.
Ma nema sanse realno. Tu bi se udruzili I SDA I NiP I Šmit I svi da to pogase. Glasati za tu stranku bi znacio ubrzani raspad drzave.
Pa glasanje za SDA znači ubrzan raspad države, pa to ljudi rade.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4745
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Kajzer10 » 15 feb 2024, 17:09

Te radikalne stranke ne prolaze nigdje dobro, zasto bi ovdje.

Ima DF kao najbliza alternativa. :lol:

Avatar
alemsa
Postovi: 24399
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la alemsa » 15 feb 2024, 17:10

numanumaye22 je napisao/la:
15 feb 2024, 17:03
alemsa je napisao/la:
15 feb 2024, 16:55
numanumaye22 je napisao/la:
15 feb 2024, 16:32


Sto ti samo govori kakvo ustrojstvo nenormalno mi imamo. Nas je zayebao Alija i dejtonski sporazum i nista vise. Samo maloumna osoba moze odbiti sporazum Kutiljerov PRIJE rata, poslati u smrt 100k osoba a pola miliona raselit i onda 3 i p'o godine kasnije potpisat LOSIJI plan po samu drzavu. Losa osoba i lazov, kako je i sam Kutiljero u svojoj knjizi naveo.
Pa i po njemu bi drzava bila podjeljena.
Pa nemoguce je da bude nepodjeljena kad je Juga u malom. Ali ne zaboravi, taj plan se desava 1992 godine na koji su i srbi pristali i koji bi nam dao vecu teritoriju. Dakle prije nego je pala ijedna mrtva glava. Prije nego je zapaljena ijedna kuca. Prije nego su bosnjaci napustili Doboj, Prijedor, Podrinje. Sad tu skoro da nema niti jednog.

Covjek je povukao potpis koji je dao i poslao u rat svoj narod GOLORUK protiv JNA. 100 % bi bio u Hagu da je ziv, kao i Tudjman. Po meni se malo prica o ovom sporazumu, trebalo bi ga sto vise potencirat u medijima kad se pise o ratu i razlozima za isti.
Poslije bitke kapetan. Nije bio za podijelu Bosne, ne znas u kakvom je krugu bio savjetnika, stranaca UN-a itd. Ko mu je sta obecavao i garantovao, mozda su ga zaje.bali, mislim ono. U prvom postu kazes trebo je to prihvatiti, a da nas je zaje.bo Dejtonskim, u sustini isti ishod sto se tice drzave, samo ne bi bilo zrtava, to je naravno ogromni plus, no radi se o dva razlicita vremenska perioda. Ni Srbima ni nama vise krajem 95-e nije bilo do rata, narodu je vise bilo dojadilo.
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 15 feb 2024, 17:10, ukupno mijenjano 1 put.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13328
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la nerkolfc » 15 feb 2024, 17:10

Sto se tice Bihaca to je istina 100%. Odron kadar I ne naslucuje na bolje. Ne znam situaciju po drugim mjestima.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2300
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la numanumaye22 » 15 feb 2024, 17:13

alemsa je napisao/la:
15 feb 2024, 17:10
numanumaye22 je napisao/la:
15 feb 2024, 17:03
alemsa je napisao/la:
15 feb 2024, 16:55


Pa i po njemu bi drzava bila podjeljena.
Pa nemoguce je da bude nepodjeljena kad je Juga u malom. Ali ne zaboravi, taj plan se desava 1992 godine na koji su i srbi pristali i koji bi nam dao vecu teritoriju. Dakle prije nego je pala ijedna mrtva glava. Prije nego je zapaljena ijedna kuca. Prije nego su bosnjaci napustili Doboj, Prijedor, Podrinje. Sad tu skoro da nema niti jednog.

Covjek je povukao potpis koji je dao i poslao u rat svoj narod GOLORUK protiv JNA. 100 % bi bio u Hagu da je ziv, kao i Tudjman. Po meni se malo prica o ovom sporazumu, trebalo bi ga sto vise potencirat u medijima kad se pise o ratu i razlozima za isti.
Poslije bitke kapetan. Nije bio za podijelu Bosne, ne znas u kakvom je krugu bio savjetnika, stranaca UN-a itd. Ko mu je sta obecavao i garantovao, mozda su ga zaje.bali, mislim ono. U prvom postu kazes trebo je to prihvatiti, a da nas je zaje.bo Dejtonskim, u sustini isti ishod sto se tice drzave, samo ne bi bilo zrtava, to je naravno ogromni plus, no radi se o dva razlicita vremenska perioda. Ni Srbima ni nama vise krajem 95-e nije bilo do rata, narodu je vise bilo dojadilo.
To bi bio samo jedan od pluseva, zadrzali bi normalne odnose sa susjedima, manje bi bio zatrovan narod, ne mozes rec da bi bilo isto da nije bilo rata kao i da jest. Imali bi jacu infrastrukturu, pa nista ne bi bilo poruseno. Nego pravo pitanje je sta je Alija dobio da povuce vlastiti potpis?

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl i 12 gostiju.