FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

crvenocrnitz
Postovi: 910
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 01 apr 2024, 13:43

zlajci je napisao/la:
01 apr 2024, 13:26
Meni su pojedinci nejasni. Cuj nece zapeti kuci protiv Stupcanice!!!
Pa jel vi znate da je uz Celik, Gradina jedina ekipa koja je uzela bod u Olovu. Na nama je tek da se vratimo neporazeni.
Ne kontas ti u kom kontekstu ja govorim, procitaj od pocetka na sta sam se nadovezao :eh:
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 01 apr 2024, 15:20

crvenocrnitz je napisao/la:
01 apr 2024, 11:28
Kako kazes da su pojedinci kamenovali tako ne mozes reci da vam je cijeli Tusanj skandirao to sto navodis, da se lozite na Slobodu, lozite, da ste trebali pustati, nikad! Da necete ovako zapeti protiv olovljana, necete!
Drug, mi smo u Olovu uzeli bod i odigrali ako ne i borbeniju utakmicu i bolju nego neki dan protiv Slobode. Protekle polusezone smo imali niz od 8 utakmica bez primljenog gola. Nismo vas mrko pogledali il uvrijedili il udarali, igrači i više nego korektno ispraćeni sa stadiona i prijateljski kao i uvijek. (Pričam o dešavanjima unutar terena, službenih osoba) Protiv TOŠK-a koji je kvalitetna ekipa je jedna šansa riješila tekmu, u Gračanici do 70.min nula bila, ekipa mlada, kasnila s pripremama, željna dokazivanja, borbe..Kako smo igrali protiv Slobode igramo i cijelu sezonu s djecom bukvalno.

Upravu si za skandiranja. Ali ja se ograđujem zajedno s klubom i svim Srebreničanima od ova 2-3 pojedinca kojima nije bio dozvoljen ulaz na tribinu. (I to nešto govori).

Bili smo spremni Slobodi pomoći kao Klub i uvijek smo i prijateljski nastrojeni. U tom prijateljstvu smo umalo prevareni kroz neke stvari odgovorno ti tvrdim, koje nisu tema za ovdje. Nije bilo ružnog povika na tekmi do pred kraj kad se desilo dosta stvari..

Priprema sama za utakmicu ili bilo šta što ukazuje na loženje nije se desilo. Svakako da je Sloboda motiv dodatni samo, jer je prva na tabeli - svako protiv lidera da još 5% više. Čelik je također ime ali nisu prvi na tabeli trenutno pa ljudi ne daju tih “5 posto više” i motiv kao protiv lidera npr. To ti je realnost.
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
Beduin
Postovi: 16657
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 01 apr 2024, 16:10

simonknows je napisao/la:
01 apr 2024, 11:44
Dakle da sumiramo:

1. Ako skreneš pažnju na kamenovanje svojih igrača i trenera ko god, gdje god i u koliko mjeri to radio, ti tražiš krivca u tudjim redovima, iako si danima ranije govorio za problem ekipe, naše, svoje ekipe na gostovanjima, onda nisi navijač.
2. Ako se ne vodiš politikom "nek nam je sad dobro, a sutra nek se ugasimo", što onaj gore nedavno direktno i javno napisa, onda ti nisi navijač i neko drugi je po nečemu veći.
3. Ako čovjeku koji te javno popljuje kako "amaterski" dogovaraš utakmicu i tražiš uslugu i proziva te za sudjenje, a ne spominje čist gol poništen, repliciraš izrevoltiran šakom alkoholičara kamenjaša, izrevoltiran upravo sudjenjem na koje se poziva jer smo i mi oštećeni, izrevoltiran time kako javno pljuje da namještamo i to amaterski, ako mu svim tim izrevoltiran repliciraš bez da ga bilo gdje uvrijediš lično, a on se pravo opusti, onda si ti manji navijač i šta ti znaš.
4. Klub je u rukama gradjana samo ako istima dodjes na vrata, podneseš izvještaje, ponudiš mjesto u klubu itd., samo ne znam gdje ćemo stat i kad ćemo to završiti kad se sagleda broj stanovnika.
5. Nemaš pojma iako diktiraš sastave 2 dana pred utakmicu, nemaš pojma kad najaviš 10 pojačanja i svi dodju, nemaš pojma kad svake sezone kažeš ko ostaje i on ostane, nemaš pojma kad kažeš gdje će čovjek pucati penal sutradan i on pogodi, nemaš pojma kad Žižović ide, domaći trener ga mijenja, Jahić podnosi ostavku, nemaš pojma ni kad prije svih medija kažeš da dolazi DP... Da ne idemo dalje. :)

To što vam se ne svidja politika kluba, ili vam je neko jaran, ne znači da je onaj drugi glupson, jer tim vodjenjem i ponašanjem jedini glupsoni ovjde ste vi. Ljudi koji bi sad mijenjali trenera, ljudi koji priznaju da bi sutra ugasili klub za pobjedu danas, ljudi koji nikad ovdje nisu iznijeli 1 stvar da se zna i da bude tako.

Kad god sam nekome ponudio da se javi, da dobije slike šta i s kim radim, koje kontakte imam, da ga u nešto uputim, niko ništa jer znaju da su bez argumenata, samo se znaju ovdje igrati navijača. E pa dragi moji veliki "navijači", vi se igrajte navijača, jer stvarno ne mogu da se natežem sa ljudima koji nisu "djeca", koji nisu "glupsoni", a Bože moj u tim "odraslim" godinama ne mogu prosto proširene rečenice da sastave, ali zna kako se vodi klub. Kud bi mi sa tolikim stručnjacima. Puna vitrina... paučine! Da mi je da vidim pojedince koliko su to oni ispunjeni kad je "konobar" toliko jadan i neuspješan. Svi su imali šansu, sve smo modele probali, pa hajmo i ovo, gore ne može sigurno. Ljudi koji su tu godinama napravili nisu ništa, pa nek ne napravi ni ova garnitura, ali nek se nešto pokrene i nek se nešto proba.

A opet kažem, pošto nemam živaca da se natežem i ubjeđujem, a ni vremena za ove naše divne polemike,

halalite ako se neko našao uvrijeđen, jer mu se nisu svidjeli argumenti i činjenično stanje. I ja bih najviše volio da nas neko kupi, pošteno radi i da deremo sve redom, ili da ovi ljudi sad izvedu sve zamišljeno. Bez namjere da bilo koga uvrijedim, halalite još jednom ako hoćete i vidimo se u PL.

Pozdrav :salut:
Svo sumiranje moze stati u cinjenicu da se od kraja utakmice do ovog mog posta sve svelo na prozivanje ljudi u Srebreniku, izlezavanje igraca, kamenovanje i to je sva dvosmjerna komunikacija. Da li svjedno ili ne, ali izgleda vješto, da se skrene paznja sa jos jedne uzasne partije u gostima na sto nije uticao ni sudija niti domaca publika/igraci niti nesto deseto vezano sa Srebrenikom.
To stidljivo provlacenje kako je Nala ovakav, mi odigrali onako ije vrijedno paznje. Sav fokus i komunikacija trebaju biti na lose igre i formu naseg tima.

Drugo, nisam znao da nema nikoga ili dosta njih koji su i sad u klubu (ili su bili do skora), a direktno ili postedno su uticali i sami na ispadanje Slobode u nizi rang. Barem tako si ti druze naglasio, da se davala sansa svima pa sad treba dati priliku nekim drugim ljudima. A znas i sam vezano za Secera i par njegovih ljudi kakvu relaciju imaju i danas u klubu. ;)

I trece, opet zanimljivo je prica o pokusaju kupovine? Istina? Opet bezuspjesno, a poznato iz prosle sezone? ;)
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

antisisoja1919
Postovi: 3699
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 01 apr 2024, 16:42

Da su nasi manekeni upola "zapeli" ko igraci Gradine, Rudara, Bratstva..., mi bi danas imali 5-6 bodova vise.
Sloboda sama po sebi je motiv da se protiv nje igra borbenije i da das maksimum od sebe. Isto ko sto mi dajemo puno vise od sebe kad igramo protiv Zelje, Sarajeva nego protiv Igmana npr.
Za izgubljene bodove na terenu trebamo vise trazit krivca medju svojima, a ne medju drugima. I da konacno nasi shvate da im se niko nece sklanjati samo jer su nekad vazili za solidne igrace i zato sto igraju u dresu Slobode. Jesmo najveci klub u ovom rangu, al to igrom i borbom treba i opravdat.
Sto prije nasi igraci i ss to shvate, bolje po nas.
Ono sto se desava na nasim utakmicama na tribinama i oko terena je vec druga prica.
Volim tebe, više od sebe

crvenocrnitz
Postovi: 910
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 01 apr 2024, 17:13

Benjo_AFC86 je napisao/la:
01 apr 2024, 15:20
crvenocrnitz je napisao/la:
01 apr 2024, 11:28
Kako kazes da su pojedinci kamenovali tako ne mozes reci da vam je cijeli Tusanj skandirao to sto navodis, da se lozite na Slobodu, lozite, da ste trebali pustati, nikad! Da necete ovako zapeti protiv olovljana, necete!
Drug, mi smo u Olovu uzeli bod i odigrali ako ne i borbeniju utakmicu i bolju nego neki dan protiv Slobode. Protekle polusezone smo imali niz od 8 utakmica bez primljenog gola. Nismo vas mrko pogledali il uvrijedili il udarali, igrači i više nego korektno ispraćeni sa stadiona i prijateljski kao i uvijek. (Pričam o dešavanjima unutar terena, službenih osoba) Protiv TOŠK-a koji je kvalitetna ekipa je jedna šansa riješila tekmu, u Gračanici do 70.min nula bila, ekipa mlada, kasnila s pripremama, željna dokazivanja, borbe..Kako smo igrali protiv Slobode igramo i cijelu sezonu s djecom bukvalno.

Upravu si za skandiranja. Ali ja se ograđujem zajedno s klubom i svim Srebreničanima od ova 2-3 pojedinca kojima nije bio dozvoljen ulaz na tribinu. (I to nešto govori).

Bili smo spremni Slobodi pomoći kao Klub i uvijek smo i prijateljski nastrojeni. U tom prijateljstvu smo umalo prevareni kroz neke stvari odgovorno ti tvrdim, koje nisu tema za ovdje. Nije bilo ružnog povika na tekmi do pred kraj kad se desilo dosta stvari..

Priprema sama za utakmicu ili bilo šta što ukazuje na loženje nije se desilo. Svakako da je Sloboda motiv dodatni samo, jer je prva na tabeli - svako protiv lidera da još 5% više. Čelik je također ime ali nisu prvi na tabeli trenutno pa ljudi ne daju tih “5 posto više” i motiv kao protiv lidera npr. To ti je realnost.
Sve uredno, samo igrajte ovako ponovo protiv zutalja i super
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 02 apr 2024, 00:31

Aco upravlja Slobodom, a Secer Acom

taj dio se nije promijenio ni od kad smo ispali iz lige. Sve sto zelis dogovoriti sa Slobodom, moras sa Secerom, ili sve sto dogovoris sa Secerom dogovorio si i sa Slobodom

ocekivao sam da ce Nala i prije otici, cak sam mislio da nece ni poceti drugi dio sezone, ali evidentno jos nije formalizirao sporazum za dug.
On je posljednja prepreka na putu carsijske Slobode, onakve Slobode kakva treba da bude, Slobode u kojoj ce svako imat svoje igrace, u kojoj ce igrati i onaj mali 9.januar i Mihilj i Kovcic, i svi ostrali menadzerski igraci, po principu svakom po jedan, pa onda u krug, Slobode u kojoj ce "uprava" moci narediti treneru ko i kako ce da mu igra, i Slobode u kojoj ce se obistinit ono sto pricaju po carsiji, da i ako 2-3 godine ne udju u PL to je sasvim uredu
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3305
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 02 apr 2024, 00:53

Svi vole Slobodu dok ne dodje u njihov gradic ili selo, tad se pretvore u neprijatelje.

Vidilo se dobro po fb komentarima koliko ih je zabolilo sto smo zabili gol. Jedva cekali da se proku.rce da su pobjedili Slobodu.

Izuzetav veliki su Dragonsi. Nasa braca iz Gradačca, tamo sam se uvijek osjecao kao kod kuce, javite se kad god dodjete u Tz, nista ne smije da vam fali. :salut:

Avatar
DamirT
Postovi: 14862
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 02 apr 2024, 01:07

Vala bas, do utakmice sve fino, vole Slobodu, braca itd. Dodje utakmica, isto kao da igraju svi iz TK protiv najvecih neprijatelja :crazy:

Gradacac jedini grad u TK sa kojim stvarno ne pamtim neke incidente i slicno. Niti u Tuzli, niti u Gradaccu. Gospoda u pravom smislu rijeci :clap:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Nevolja
Postovi: 15
Pridružen/a: 30 jun 2023, 09:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Nevolja » 02 apr 2024, 09:36

ultrasstyle_tz je napisao/la:
02 apr 2024, 00:31
Aco upravlja Slobodom, a Secer Acom

taj dio se nije promijenio ni od kad smo ispali iz lige. Sve sto zelis dogovoriti sa Slobodom, moras sa Secerom, ili sve sto dogovoris sa Secerom dogovorio si i sa Slobodom

ocekivao sam da ce Nala i prije otici, cak sam mislio da nece ni poceti drugi dio sezone, ali evidentno jos nije formalizirao sporazum za dug.
On je posljednja prepreka na putu carsijske Slobode, onakve Slobode kakva treba da bude, Slobode u kojoj ce svako imat svoje igrace, u kojoj ce igrati i onaj mali 9.januar i Mihilj i Kovcic, i svi ostrali menadzerski igraci, po principu svakom po jedan, pa onda u krug, Slobode u kojoj ce "uprava" moci narediti treneru ko i kako ce da mu igra, i Slobode u kojoj ce se obistinit ono sto pricaju po carsiji, da i ako 2-3 godine ne udju u PL to je sasvim uredu
Ko si ti da pricas nasem Aci ko ce upravljati sa njim? Sa njim moze upravljati samo onaj kome Aco da guze. Aco zalije u svojoj kafani sa svojim pivama i pravi dilove kakve hoce i ulaze u Slobodu koliko hoce.
Necete vi baljezgatori sa foruma govoriti kako se upravlja Slobodom

Avatar
Beduin
Postovi: 16657
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 02 apr 2024, 19:16

Simoneee, de reci bratu svom koliko dugujemo igracima iz prosle sezone kad smo ispali, i onim zasticenim godistima sa manjom platom kojih ima i sad u ekipi? ❤️
Zadnja izmjena: Beduin, dana/u 02 apr 2024, 21:47, ukupno mijenjano 1 put.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

IbrahimAga075
Postovi: 108
Pridružen/a: 01 jul 2023, 19:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la IbrahimAga075 » 02 apr 2024, 21:06

Beduin je napisao/la:
02 apr 2024, 19:16
Simoneee, de reci bratu svom koliko dugujemo igracima iz prosle sezone kad smo ispali, i onim zastocenim godistima kojih ima i sad u ekipi? ❤️
:urnebes: :urnebes: :urnebes: nemoj ta nezgodna pitanja upravi postavljat,ako mozes pomoci kojom kintom onda imas pravo postavljat pitanja :clap: :clap: :clap:
sta uradiše čaršijaneri od kluba xexexex

klma1
Postovi: 1730
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 03 apr 2024, 13:52

kod nas vazda priča bila trebaju skupi igrači i naši omladinci. I onda odeš u Srebrenik, boriš se za ulaz u premijer ligu. dođe više ljudi u crvenom nego što većina ekipa ima kod kuće gledalaca i ti ne možeš. Trebali su utakmicu završiti u prvih 20 minuta. Jesu ispucavali loptu izvan terena, azir morao lopte dodavati a djeca se zezaju sa loptama sa druge strane.
Sve to jeste al naši ne mogu dati gola, I onda kuknjava.
Da imamo još skuplju ekipu isto bi bilo. Danas svako igra fudbal i sl. izgovori bi pucali
& $ ?

Avatar
Beduin
Postovi: 16657
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 06 apr 2024, 17:00

Sim Bau su nam jedni od najvecih sportskih prijatelja u ligi, ako ne i najveci. U njih polazem i danas nadu da uzmu buduve Stupcanici.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

mirsonetz
Postovi: 539
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 06 apr 2024, 17:20

Beduin je napisao/la:
06 apr 2024, 17:00
Sim Bau su nam jedni od najvecih sportskih prijatelja u ligi, ako ne i najveci. U njih polazem i danas nadu da uzmu buduve Stupcanici.
Ubacise ****
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Avatar
DamirT
Postovi: 14862
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 06 apr 2024, 17:38

Idemo Bau mjauuu
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 911
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sjenjak1919 » 06 apr 2024, 17:59

DamirT je napisao/la:
06 apr 2024, 17:38
Idemo Bau mjauuu
Pu yebo ga zemlja :mrgreen:
SLOBODA ILI NIŠTA

Avatar
DamirT
Postovi: 14862
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 06 apr 2024, 18:05

Sjenjak1919 je napisao/la:
06 apr 2024, 17:59
DamirT je napisao/la:
06 apr 2024, 17:38
Idemo Bau mjauuu
Pu yebo ga zemlja :mrgreen:
Tako blizu, a tako daleko :urnebes:

Btw ne smijem ni zamislit sta bi se sve pisalo da smo mi bili umjesto Stupcanice i da su ponistili Bauu onaj gol... Imamo i mi guranja od strane sudija, ali imaju vala i Sumari. To samo slijepa osoba nece priznati.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 911
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sjenjak1919 » 06 apr 2024, 18:10

DamirT je napisao/la:
06 apr 2024, 18:05
Sjenjak1919 je napisao/la:
06 apr 2024, 17:59
DamirT je napisao/la:
06 apr 2024, 17:38
Idemo Bau mjauuu
Pu yebo ga zemlja :mrgreen:
Tako blizu, a tako daleko :urnebes:

Btw ne smijem ni zamislit sta bi se sve pisalo da smo mi bili umjesto Stupcanice i da su ponistili Bauu onaj gol... Imamo i mi guranja od strane sudija, ali imaju vala i Sumari. To samo slijepa osoba nece priznati.
Meni jos nije jasno sto sudija ponosti onaj gol... Jel bio ofsajd neki il sta? Stvarno nejasne scene.
SLOBODA ILI NIŠTA

Avatar
samirr
Postovi: 8894
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 06 apr 2024, 18:12

Sjenjak1919 je napisao/la:
06 apr 2024, 18:10
DamirT je napisao/la:
06 apr 2024, 18:05
Sjenjak1919 je napisao/la:
06 apr 2024, 17:59

Pu yebo ga zemlja :mrgreen:
Tako blizu, a tako daleko :urnebes:

Btw ne smijem ni zamislit sta bi se sve pisalo da smo mi bili umjesto Stupcanice i da su ponistili Bauu onaj gol... Imamo i mi guranja od strane sudija, ali imaju vala i Sumari. To samo slijepa osoba nece priznati.
Meni jos nije jasno sto sudija ponosti onaj gol... Jel bio ofsajd neki il sta? Stvarno nejasne scene.
Potrčao napadač prema golmanu i digao Ofsajd 😂😂
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

antisisoja1919
Postovi: 3699
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 06 apr 2024, 18:25

Sa ovom stupcanicom se itekako moze igrat. Danas su nazad bas izgledali lose.
Nadam se da nece otici nasi u Olovo da brane 0, jer cemo onda definitivno izgubit.
Njima se igra svodi na 2-3 igraca i tjt.
Volim tebe, više od sebe

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.